Zakłady konne na Służewcu działają już od 2010 roku, jednak w grudniu 2018 roku Traf – Zakłady Wzajemne Sp. z.o.o., spółka z grupy kapitałowej Totalizatora Sportowego weszła także na rynek online. Tym samym został on 14 legalnym bukmacherem z licencją na prowadzenie zakładów przez internet. Traf zajmuje się organizacją i sprzedażą zakładów na wyścigi konne przede wszystkim na torze w Służewcu, ale od 2012 także na torach we Francji.

Siedziba bukmachera Traf Zakłady Wzajemne mieści się przy ul. Kijowskiej 1 w Warszawie. Numer zezwolenia na prowadzenie zakładów online to PS4.6831.3.2018.

Traf Zakłady Wzajemne online

W poniższej ulotce znajdziesz najważniejsze zasady obstawiania gonitw, ale też objaśnienie dwóch systemów gry. Pierwszy z nich to system BOX, który stosuje się w przypadku zakładów jednogonitwowych i uwzględnia wytypowanego konia. Natomiast w systemie ŚCIANA możesz wytypować wszystkie konie, które biorą udział w gonitwie.

Wyścigi konne - zakłady online TrafZakłady dzielą się na kilka rodzajów. Najpopularniejszy jest zakład zwyczajny, a więc typowanie na konia, który wygra gonitwę. Koszt zakładu wynosi 5 zł.

W zakładzie porządek typujesz konia, który zajmie pierwsze i drugie miejsce, w dowolnej kolejności. W wyścigu musi wziąć udział przynajmniej siedem koni. Koszt zakładu to 3 zł.

Zakład dwójka jest zbliżony do zakładu porządek. Tu również typujesz konia, który zajmie pierwsze i drugie miejsce. Jednak musisz określić dokładnie, który będzie na pierwszym, a który na drugim miejscu. Zakład kosztuje 3 zł

Zakłady trójka i czwórka są analogiczne do dwójki. Obstawiasz jednak trzy lub cztery pierwsze miejsca, jakie zajmą wybrane przez Ciebie konie. Za trójkę zapłacisz 3 zł, za czwórkę 2 zł.

Istnieją też kombinacje, jak dubla, tripla, kwinta i septyma. Przykładowo w dubli typujesz konie, które zajmą pierwsze miejsca w dwóch gonitwach lub te, które zajmą pierwsze i drugie albo pierwsze, drugie i trzecie miejsca w dwóch gonitwach. Koszt pojedynczego zakładu to 3 zł.

Zakłady konne online

Na stronie traf-zw.pl znajdziesz gonitwy ze Służewca, Partynic, Sopotu i z torów we Francji. Dostępne są tam m.in. plany gonitw, program, ale też typy dziennikarzy, zakłady na określony dzień, wyniki gonitw i szczegółowe informacje dotyczące typów i rodzajów zakładów, a także kosztów zakładów i wypłat. Oferta online tego bukmachera nie jest jeszcze pełna. Musimy więc uzbroić się w cierpliwość. Jeśli chcesz obstawiać mecze lub inne zakłady przez internet możesz skorzystać z oferty innych legalnych bukmacherów.

Traf Zakłady Wzajemne online
4.4 (87.78%) 18 votes