• typy
 • Różański – Okolie kursy bukmacherskie

Różański – Okolie kursy bukmacherskie

Różański vs Okolie F2F
Zdjęcie: Andrzej Iwanczuk, East News

W trakcie gali KnockOut Boxing Night 35 w Rzeszowie, Łukasz Różański stanie do walki z Lawrencem Okoliem, by obronić pas federacji WBC w kategorii bridger. Sprawdź kursy i typy na ten pojedynek.

Spis treści
ring
Łukasz RóżańskiLawrance Okolie
Różański – Okolie
24.05.2024 r.
Kurs 100.00 na zwycięzcę walki
Różański wygra3,40
Okolie wygra1,32
Graj w Superbet

Jak zagrać zwycięzcę walki Różański – Okolie w Superbet po kursie 100.00?

 1. Zarejestruj się z kodem SBVIP i zaznacz zgody marketingowe
 2. Wpłać min. 50 PLN
 3. Postaw kupon SOLO za min. 2 PLN na zwycięzcę walki ze standardowej oferty: Zwycięzca – 1 lub 2
 4. W przypadku wygranej otrzymasz bonus 200 PLN (równowartość kursu 100.00). Bonus pojawi się na koncie w ciągu 72h
 5. Bonus należy obrócić trzykrotnie na kuponach SOLO lub AKO z kursem min. 1.91. Na obrót mamy 7 dni

Różański - Okolie kursy bukmacherskie (24.05.2024 r.)

Główne rynki na walkę Różański - Okolie przygotowali wszyscy legalni bukmacherzy. Oto kursy na zwycięzcę walki Łukasz Różański - Lawrence Okolie.

Zawodnik Kurs
Łukasz Różański Różański 3.10
Lawrance Okolie Okolie 1.37

Wyraźny faworytem tego pojedynku jest Lawrence Okolie kurs 1.37 w STS (74% szans na zwycięstwo). Z kolei wygraną Łukasza Różańskiego bukmacher ocenił na kurs 3.10 (32% szans na zwycięstwo).

STS kursy na KnockOut Boxing Night

STS gwarantuje pakiet bonusów na start, a jednym z nich jest zakład bez ryzyka. Dla sympatyków Łukasza Różańskiego to idealna okazja, by postawić zwycięstwo Polaka i nie martwić się o końcowy wynik. Oczywiście w kontekście samego zakładu.

Różański - Okolie kursy na najważniejsze rynki

Konkurencyjną ofertę na walkę Różański - Okolie przygotował bukmacher Fortuna, gdzie możemy obstawić m.in. liczbę rund czy sposób wygrania walki przez pięściarza.

RóżańskiOkolie
Wygrana na punkty lub tech. decyzję10.00
(Fortuna)
6.00
(Fortuna)
Wygrana przez KO/TKO/DSQ4.00
(Fortuna)
1.65
(Fortuna)

Jak widać bukmacherzy spodziewają się Zakończenia pojedynku przez KO/TKO/DSQ, a górą w oczach ekspertów powinien być Lawrence Okolie.

Dodatkowo w ofercie mamy zakłady na moment zakończenia walki:

Moment zakończenia walki
Typ Kurs
Walka zakończy się w 1.-3 rundzie 4.30
Walka zakończy się w 4.-6 rundzie 3.40
Walka zakończy się w 7.-9 rundzie 4.30
Walka zakończy się w 10.-12 rundzie 8.50

Analitycy zakładają, że walka najprawdopodobniej nie przekroczy szóstej rundy, natomiast powinna potrwać do czwartej odsłony.

Kupon bez ryzyka na galę KBN 35

Z okazji gali KnockOut Boxing Night 35 można skorzystać z zakładu bez ryzyka do 100 PLN, który oferuje bukmacher STS. Tak wygląda moja propozycja.

Kupon bez ryzyka na galę KBN 35
Bukmacher
 • Okolie wygra przed czasem
  Różański - Okolie
  1.60
 • Powyżej 7,5 rundy
  Czerkaszyn - Cota
  1.55
 • Powyżej 5,5 rundy
  Garcia - Pławecki
  2.00
Kurs całkowity 4,96
Stawka 100 PLN
Potencjalna wygrana 436,48 PLN
Graj w STS

Jeżeli mój kupon okaże się wygrany to do zgarnięcia mamy ponad 430 zł. W przypadku przegranej nie musimy martwić się o nasze środki, gdyż wrócą na konto główne z możliwością wypłaty. Ponadto w ramach rejestracji w STS można skorzystać z bonusów bez depozytu.

Różański - Okolie analiza typu

Łukasz RóżańskiLawrance Okolie
Nasz typ
Lawrence Okolie wygra przed czasem
KURS:1.60
STS Bukmacher - kod

Bukmacherzy w tym starciu faworyzują Brytyjczyka i mają rację. To Okolie ma zdecydowanie więcej argumentów po swojej stronie i to on powinien zejść z ringu w stolicy Podkarpacia z tytułem mistrzowskim.

W ubiegłorocznym pojedynku o wakujący tytuł mistrza świata Różański znokautował w pierwszej rundzie Alena Babica, który poza swoimi zaletami marketingowymi, nigdy nie był materiałem na mistrza świata. Wcześniej Różański szybko rozprawił się także z Arturem Szpilką i Izuabge Ugonohem, kończąc ich pięściarskie kariery.

Żaden z wymienionych zawodników nie zbliżył się jednak sportową klasą do najbliższego przeciwnika rzeszowianina. Okolie to pięściarz, który przez dwa lata był mistrzem świata wagi junior ciężkiej, a na swoim koncie ma zwycięstwa m.in. z Michałem Cieślakiem i Krzysztofem Głowackim. W Rzeszowie wróci na ring po pierwszej zawodowej porażce, jednak nie odbiera mu to jego ringowych atutów.

Okolie ma zdecydowanie lepsze warunki fizyczne, pokonywał lepszych rywali i stoczył więcej zwycięskiej walk o mistrzostwo świata. 

Na zawodowych ringach przez lata wydawał się zawodnikiem, z którym piekielnie będzie wygrać komukolwiek, ale ostatecznie sposób na niego znalazł jego wieloletni sparingpartner, który wspomagany był przez jego wieloletniego trenera. 

Różański jest zawodnikiem o którym wciąż wiele nie wiemy. Zwykle wygrywa bardzo szybko i efektownie, ale jedno jest pewne. Zbliżając się do 40. urodzin, stoczył zaledwie 15 zawodowych walk i nigdy nie został przetestowany na światowym poziomie. 

Łukasz Różański
Ł. Róźański
Lawrance Okolie
L. Okolie
StatystykaRóźańskiOkolie
Rekord15-019-1
Wygrane walki o mistrzostwo świata14
Wzrost186 cm196 cm
Zasięg ramion188 cm210 cm
Wygrane z niepokonanymi rywalami17

Okolie jest młodszy, ma więcej fizycznych atutów oraz kilka razy zdawał egzamin ze światowego boksu na wysoką ocenę. Różański dysponuje mocnym ciosem, ale będzie mu niezwykle ciężko sięgnąć Anglika, który lepiej porusza się na nogach, celnie bije ciosami prostymi i bardzo skutecznie kontruje. 

Polak jest silny, ale wydaje się, że nie jest zbyt odporny na ciosy. Leżał na deskach w pierwszej minucie walki ze Szpilką oraz boksuje w sposób bardzo otwarty. Okolie jest zawodnikiem, który świetnie wykorzystuje okazje stwarzane przez rywala, a tych w tym pojedynku nie powinno zabraknąć.

Brytyjczyk poza swoimi czysto bokserskimi atutami, jest bardzo silny oraz od lat sparuje z zawodnikami kategorii ciężkiej. Kiedy nie będzie musiał osłabiać swojego organizmu, zrzucając wagi do limitu kategorii junior ciężkiej, będzie groźniejszy niż kiedykolwiek. 

Okolie zmienił także trenera, a w jego narożniku stanie znakomity taktyk Joe Gallagher. Różański jest zawodnikiem bardzo określonym, a Okolie powinien być dla niego stylowym koszmarem. Dużo wyższy, szybszy i silniejszy fizycznie zawodnik to wyzwanie, które jest odważne, ale jednocześnie pozostaje poza zasięgiem sportowych możliwości Polaka. 

Różański będzie polował na nokaut od początku, a im bardziej będzie zmęczony, tym bardziej będzie narażony na nokaut z rąk Brytyjczyka, który między linami najczęściej jest cierpliwy oraz skuteczny. Różański zdecydował się na ogromne wyzwanie, jednak poziom sportowy dzielący go od Anglika wydaje się zbyt duży. Biorąc pod uwagę siłowy styl Polaka oraz umiejętności techniczne i inteligencję ringową Anglika, wszystko wskazuje na wygraną przed czasem nowego mistrza świata.

Czerkaszyn - Cota analiza typu

Fiodor CzerkaszynJorge Cota
Nasz typ
Powyżej 7,5 rundy
KURS:1.55
STS Bukmacher - kod

Pojedynek w kategorii średniej pomiędzy zawodnikiem, który jest polsko-ukraińską nadzieją na światowe sukcesy oraz doświadczonym Meksykaninem. Fiodor Czerkaszyn jest oczywistym i murowanym faworytem tej walki, jednak zwycięstwo raczej nie przyjdzie mu łatwo. Bukmacherzy spodziewają się jego wygranej przed czasem, ale bardziej prawdopodobnym scenariuszem jest zwycięstwo na pełnym dystansie. Czerkaszyn nigdy nie był puncherem, a jego wygrane przed czasem nie były efektem pojedynczych ciosów. Cota jest z kolei twardy i mierzył się z dużo mocniej bijącym przeciwnikami.

W ubiegłym roku Fiodor Czerkaszyn niespodziewanie przegrał z Anauelem Ngamissengue i teraz odbudowuje swoją pozycję w światowych rankingach. W lutym wygrał na punkty z Jairo Delgado, a sam pojedynek prowadzony był w bardzo spokojnym tempie. Czerkaszyn wyciągnął wnioski z ubiegłorocznej porażki, ale w jego boksie widać dużą ostrożność. Można spodziewać się, że w najbliższych występach zrobi wszystko, aby nie potknąć się po raz kolejny, co z kolei zwiastuje, że w starciu z dysponującym nokautującym ciosem Cotą nie będzie podejmował ryzyka. Czerkaszyn jest szybszy, lepiej porusza się na nogach i ma wszystkie atuty, żeby wypunktować Meksykanina. Jego wygrana przed czasem wydaje się jednak mało prawdopodobna.

Fiodor Czerkaszyn
F. Czerkaszyn
Jorge Cota
J. Cota
StatystykaCzerkaszynCota
Rekord23-130-6
Procent wygranych walk przed czasem60%90%
Średnia długość walki (ostatnich 5 pojedynków)7,8 rundy5,4 rundy

Cota w pierwszych rundach będzie najgroźniejszy, co zmusi Czerkaszyna do dużej cierpliwości w początkowej fazie walki. Jeśli Czerkaszyn wygra przed czasem, to w finałowych minutach. W pierwszej połowie rywali będzie punktował, zaznaczał swoją techniczną przewagę i pozostawał poza zasięgiem polującego na nokaut przeciwnika. Wszystko wskazuje na pewną wygraną Czerkaszyna, który najpewniej odniesie sukces na pełnym dystansie lub wykończy zmęczonego rywala w końcowych fragmentach rywalizacji. Jeśli Cota nie jest jeszcze sportowym emerytem, a dotychczas nic na to nie wskazywało, to z pewnością nie będzie szybki pojedynek.

Garcia - Pławecki analiza typu

Ihosvany GarciaŁukasz Pławecki
Nasz typ
Powyżej 5,5 rundy
KURS:2.00
STS Bukmacher - kod

Walka w kategorii super średniej pomiędzy niepokonanym zawodowych ringach Kubańczykiem mieszkającym w Polsce i byłym kilkukrotnym mistrzem świata w kickboxingu, który próbuje swoich sił w zawodowym boksie. Garcia może osiągnąć sporo na światowych ringach, z kolei potencjał sportowy Pławeckiego wydaje się ograniczony jego wieloletnim zaangażowaniem w inną formułę sportów walki, a także zaawansowaniem wiekowym. Niemniej, Polak zawsze daje sporo emocji, dysponuje mocnym ciosem i ma twardą szczękę. Garcia jest zdecydowanie lepszy pięściarsko, ale nie posiada ciężkich rąk. 

Kubańczyk boksuje bardzo defensywnie, nie wyprowadza niepotrzebnych ciosów i nigdy nie szuka na siłę nokautów. Bardzo rzadko szybko kończy pojedynki, a kiedy spotyka się między linami z silnym puncherem, to oddaje mu pole i czeka na okazję do kontrataków. Tak będzie również tym razem, a ponieważ Pławecki nie ma argumentów, aby zagrozić Garcii, to z pewnością kibice nie zobaczą szybkiego zakończenia.

Ihosvany Garcia
I. Garcia
Łukasz Pławecki
Ł. Pławecki
StatystykaGarciaPławecki
Rekord12-07-1-2
Wzrost183 cm175 cm
Zasięg ramion 185 cm182 cm
Liczba walk 5 rund lub powyżej (ostatnie 5 walk)34

Garcia powinien wygrać ten pojedynek wysoko, ale nie będzie się śpieszył z zakończeniem. Jest zawodnikiem trudnym do trafienia, ale jego ofensywa składa się najczęściej z pojedynczych ciosów. Pławecki jest wytrzymały, nigdy nie przegrał przed czasem i nie leżał na deskach. Pełny dystans w przypadku tego pojedynku to bardzo prawdopodobny scenariusz.

KBN 35 - karta walk

Starcie Różański - Okolie nie będzie jedynym pojedynkiem, jaki zobaczymy w sobotni wieczór podczas gali KnockOut Boxing Night 35. Karta walk wygląda następująco:

Łukasz Różański (15-0)vs(19-1) Lawrence Okolie
Ihosvany Garcia (12-0)vs(7-1-2) Łukasz Pławecki
Fiodor Czerkaszyn (23-1)vs(30-6) Jorge Cota
Jan Czerklewicz (12-1)vs(27-11) Paul Valenzuela
Kamil Ślendak (1-1) vs(2-0) Daniel Płonka
Źródło: tapology

Ciekawie zapowiada się walka Łukasza Pławeckiego, którego rywalem będzie niepokonany do tej pory Ihosvany Garcia z Kuby. Ponadto w ringu zobaczymy m.in. Fiodora Czerkaszyna czy Jana Czerklewicza.

Różański - Okolie promocje bukmacherskie

Z racji pojedynku Różański - Okolie bukmacherzy przygotowali promocje skierowane do nowych graczy. Można przede wszystkim wytypować zwycięzcę tego starcia i zgarnąć pokaźny bonus.

 • Kurs 100.00 (200 PLN) za zwycięstwo Różańskiego lub Okoliego w Fortunie
 • Kurs 100.00 (200 PLN) na zwycięzce walki Rózański vs Okolie w Superbet

Pozostałą ofertę na boks, a także na inne dyscypliny można znaleźć w naszej zakładce promocje bukmacherskie, gdzie informujemy o najlepszych bonusach.

Różański - Okolie transmisja

Walka Różański - Okolie odbędzie się w ramach gali KnockOut Boxing Night 35 w Rzeszowie. Transmisja będzie dostępna w TVP Sport, na stronie TVPSPORT.PL, a także w TVP 1.

Początek wydarzenia można śledzić już od 19:30 w TVP Sport i TVPSPORT.PL, natomiast od godziny 22:45 w TVP 1.

Różański - Okolie kursy bukmacherskie podsumowanie

Sprawdź najważniejsze informacje dotyczące walki Różański - Okolie.

Data walki24.05.2024 r.
Kurs na Różańskiego3.40 (Superbet)
Kurs na Okolie'ego1.44 (Fortuna)
Najlepszy bukmacher do obstawianiaSTS
TransmisjaTVP 1, TVP Sport, TVPSPORT.PL

Przeglądając tę stronę akceptujesz politykę cookies oraz regulamin strony więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close