• typy
 • Różański – Babić kursy bukmacherskie

Różański – Babić kursy bukmacherskie

Różański - Babić obstawianie

22 kwietnia odbędzie się walka Łukasz Różański – Alen Babić. Stawką będzie pas Mistrza Świata WBC w kategorii Bridger. Sprawdź najwyższe kursy oraz typy na to wydarzenie.

ring
Łukasz RóżańskiAlen Babić
Łukasz Różański vs Alen Babić
22.04.2023 r.
Najlepsza promocja na Różański – Babić
Kurs 125.00 na zwycięzcę walki – tylko z nami!
Różański1,80 125.00
Babić2,00 125.00
Odbierz promocję 

Jak obstawić walkę Różański – Babić po kursie 125.00? 

 1. Zarejestruj się z kodem STSVIP
 2. Wpłać min. 50 zł
 3. Obstaw swój pierwszy kupon SOLO na zwycięstwo Różańskiego lub Babicia za 2 zł*
 4. Wygrywasz? Zgarniasz bonus 250 zł i wygraną policzoną po standardowym kursie
 5. Przegrywasz? Jeśli postawiłeś za min. 50 zł, to dostajesz pełen zwrot stawki, którego nie musisz obracać!

*Możesz postawić za więcej niż 2 zł, ale reszta zostanie policzona po normalnym kursie

Różański - Babić kursy bukmacherskie (22.04.2023 r.)

Poniżej prezentujemy najwyższe kursy na walkę Różański - Babić. Kursy na ten pojedynek znajdziecie wyłącznie w STS

 • Wygrana Różańskiego: 1.95 - STS
 • Wygrana Babicia: 1.85 - STS

Jak widać, kursy są wysokie i bardzo wyrównane. Nieznacznym faworytem jest Alen Babić, na którego kurs wynosi 1.85. Według analityków Chorwat ma około 55% szans na zwycięstwo. Kurs na Różańskiego to 1.95, co daje Polakowi 45% szans na wygraną.

Różański - Babić - kto wygra?

Różański - Babić kursy bukmacherskie na najciekawsze rynki

Oferta STS obejmuje znacznie więcej zakładów niż tylko zwycięzca walki. Poniżej prezentujemy kursy na pozostałe najciekawsze zakłady:

RóżańskiBabić
Zwycięstwo przed czasem2.202.05
Zwycięstwo na punkty10.0012.00
Zwycięstwo w rundach 1-63.002.55
Zwycięstwo w rundach 7-128.008.00
Zawodnik będzie liczony1.452.00
Różański - Babić kursy w STS

Według analityków STS zdecydowanie bardziej prawdopodobne jest zwycięstwo jednego z zawodników przed czasem. Zdaniem STS jest także bardzo duża szansa, że zawodnicy będą padać na deski. Ciekawą opcją jest także obstawienie zakończenia walki w rundach 1-6.

STS zaproponował także zakłady specjalne o wysokich kursach. Poniżej prezentujemy kilka z nich:

Różański - Babić zakłady
Różański - Babić zakłady specjalne

Kupon bez ryzyka na galę Różański - Babić 

Na górze artykułu przedstawiliśmy specjalną promocję na walkę Różański - Babić. Nie jest to jednak jedyna oferta, z której możecie skorzystać. Rejestracja z kodem promocyjnym STSVIP zapewni wam również zakład bez ryzyka. Dzięki niemu dostaniecie zwrot do 100 zł w przypadku przegrania swojego pierwszego zakładu. Poniżej prezentujemy kupon naszego eksperta. Pamiętajcie, że aby otrzymać zwrot musicie zagrać za min. 50 zł.

Kupon bez ryzyka
Bukmacher
 • Różański wygra przed czasem
  Różański - Babić
  2.20
 • Cieślak wygra przed czasem
  Cieślak - Bregeon
  1.50
 • Grzyb wygra na punkty
  Grzyb - Cecchi
  1.30
Kurs całkowity 4,29
Stawka 100 PLN
Potencjalna wygrana 377,52 PLN
Postaw w STS

Spodobały ci się typy naszego eksperta? Sprawdź także artykuł z typami i kursami na KSW 81. Tam również znajdziesz ciekawe propozycje, które będziesz mógł wykorzystać na swoich kuponach.

Różański - Babić typy bukmacherskie - analiza

Łukasz Różański na zawodowych ringach stoczył 14 walk i tylko jeden rywal przetrwał z nim pełen dystans. Co więcej, nikt z polskim pięściarzem nie wytrzymał między linami więcej niż czterech rund, a na liście pokonanych przez niego rywali są m.in. Artur Szpilka, Izuagbe Ugonoh, Albert Sosnowski czy Michael Sprott.

Różański ma bardzo ciężkie ręce, o czym przekonywał już w czasach startów w boksie olimpijskim. Na profesjonalnych ringach pewnie nokautuje kolejnych rywali i chociaż nie jest technicznym wirtuozem, to siła fizyczna, pewność siebie oraz sportowa inteligencja pozwalają mu z łatwością pokonywać kolejne przeszkody.

Minusem Różańskiego jest brak doświadczenia w rywalizacji na najwyższym poziomie, jednak podobny zarzut można wystosować w kierunku jego najbliższego rywala. Wielkim atutem Polaka będzie walka przed własną publicznością, która zawsze tłumnie wspiera swojego zawodnika. Różański to w ostatnich latach najlepiej sprzedający bilety pięściarz na krajowym podwórku. Jak na zawodnika o swoich gabarytach, bardzo sprawnie porusza się na nogach, ma szybkie ręce oraz dużo widzi w ringu.

Miszkiń cytat

Alen Babic jako zawodowiec stoczył 11 walk. Podobnie jak w przypadku Różańskiego, tylko jeden rywal przetrwał z nim pełen dystans i był to Polak Adam Balski. W starciu z pięściarzem z Kalisza wyszło sporo sportowych ograniczeń Chorwata, który w pierwszej rundzie był liczony, a w ostatniej odsłonie bronił się przed porażką przed czasem.

Ostatecznie Balski nie był wystarczająco aktywny, aby wygrać pozostałe rundy i przegrał na punkty. Babic w ringu prezentuje bardzo zbliżony styl do Różańskiego. Jest zawodnikiem ofensywnym, który narzuca wysokie tempo i nie uznaje półśrodków.

Pięściarz z Bałkanów rozpoczął pięściarską edukację późno, co przekłada się na braki w jego defensywie. 32-latek przyjmuje sporo ciosów, a nie ma przy tym najtwardszej szczęki. O tym można było się przekonać nie tylko w starciu z Balskim, ale także w kilku wcześniejszych występach.

Różański typ

Pojedynek z Polakiem pokazał również, że decyzja Babica o podjęciu rywalizacji w wadze do 101 kg jest ryzykowna. Chorwat nie jest zawodnikiem najszybszym i dynamiką ustępuje lżejszym zawodnikom. Jego akcje są wyprzedzane, on sam nie widzi nadlatujących ciosów i jeśli nie rozwiąże walki siłowo w pierwszych minutach, to zaczyna się męczyć. Babic często wygrywa przed czasem, chociaż nie wydaje się, aby dysponował niezwykle silnym pojedynczym uderzeniem. Większość jego zwycięstw to efekt kumulacji ciosów, który zazwyczaj padały w starciach ze średnio wymagającymi rywalami.

Różański w tym zestawieniu może liczyć nie tylko na kibiców, ale także na przewagę szybkości oraz siły fizycznej. Zdecydowanie lepiej pracuje również na nogach i jeśli nie da się w pierwszych minutach zaskoczyć mocnym uderzeniem, to z każdą minutą jego szanse na zwycięstwo powinny rosnąć. Babic jest zawodnikiem, który sportowo niczym nie imponuje. Został doprowadzony do walki o mistrzostwo świata, ponieważ jest zawodnikiem bardzo medialnym, potrafi przyciągać uwagę kibiców, a pojedynki z jego udziałem często przypominają barowe bójki. Polak ma większe ringowe IQ, jest bardziej doświadczony i pięściarsko potrafi więcej. Tak dużej szansy na mistrzowski pas w zawodowym boksie nie było w Polsce od dawna. Różański ma wszystkie atuty, żeby wygrać ten pojedynek i najpewniej zrobi to przed czasem.

Łukasz RóżańskiAlen Babić
Różański wygra przed czasem
Nasz typ
kurs: 2.20
Postaw w STS

Cieślak - Bregeon - typy

Pojedynek o tytuł mistrza Europy w kategorii junior ciężkiej. Pięściarz z Radomia ma szansę zostać drugim po Mateuszu Masternaku Polakiem, który sięgnie po ten tytuł. W oczach bukmacherów, a także wszystkich ekspertów, Cieślak jest zdecydowanym faworytem tego pojedynku i jego brak zwycięstwa byłby uznany za sensację.

Polak wydaje się posiadać przewagę w każdym aspekcie. Ma większe doświadczenie, jest silniejszy fizycznie, wygrywał z lepszymi rywalami oraz będzie boksował przed własną publicznością. Bregeon został do tego pojedynku wyznaczony przez Europejską Unię Boksu, ale wydaje się, że jest zawodnikiem, któremu sporo brakuje do europejskiej czołówki kategorii cruiser. Francuz jest pięściarzem, który boksuje w jednostajnym tempie, jego akcje są przewidywalne, a ciosy pozbawione dynamiki. Bregeon z pewnością nie zagrozi Cieślakowi, który wciąż zalicza się do szerokiej światowej czołówki tej dywizji.

Kursy na wygraną Cieślaka są nieduże, ale warto postawić na zwycięstwo Polaka przed czasem. Walkę zakontraktowano na dwanaście rund i chociaż Bregeon ma już takie dwa pojedynki na koncie z niezłymi rywalami, to wydaje się, że przetrwanie przez tak statycznego w ringu zawodnika pełnego dystansu z radomianinem jest zadaniem niemożliwym do wykonania. Francuz jest zawodnikiem idealnie skrojonym dla Cieślaka - jest wolniejszy, niezbyt szczelnie się broni i poprzez swoje warunki fizyczne, nie pracuje zbyt dobrze na nogach. Polak od początku powinien dominować między linami, a w konsekwencji doprowadzi do wygranej przed czasem.

Michał CieślakDylan Bregeon
Cieślak wygra przed czasem
Nasz typ
kurs: 1.50
Postaw w STS

Grzyb - Cecchi - typy

Walka o tytuł mistrzyni Europy wagi super koguciej. Pięściarki mają podobne zawodowe doświadczenie i na papierze ten pojedynek może wyglądać na wyrównane zestawienie, jednak sportowo Polka jest na innym poziomie. W marcu ubiegłego roku pięściarka ze Śląska wznowiła swoją zawodową karierę po półtorarocznej przerwie. W ubiegłym roku stoczyła trzy walki, a każdy jej występ wyglądał lepiej od poprzedniego. Grzyb jest niepokonana w ośmiu walkach, a w ostatnich dwóch pojedynkach wygrywała z wymagającymi rywalkami, które wcześniej nie miały na koncie porażek.

Cecchi stoczyła dziewięć zawodowych pojedynków, z których jeden przegrała. Była to walka o mistrzostwo Europy z Hiszpanką Mary Romero. W tym pojedynku było widać duże sportowe ograniczenia Włoszki, która ma szybkie ręce, ale brakuje jej siły ciosu, wszechstronności oraz umiejętności zmiany tempa. Historia dotychczasowych występów Cecchi pokazuje, że jest to pięściarka, która wygrywa głównie ze słabszymi rywalkami, a kiedy poziom sportowy przeciwniczek podnosi się, rozpoczynają się problemy oraz kończą się sportowe atuty.

Grzyb jest zawodniczką o większych umiejętnościach, bije mocniej oraz dobrze wygląda na tle pięściarek leworęcznych. Polka nie jest królową nokautu, a Cecchi potrafi przetrwać, nawet kiedy jest zagrożona. Najbardziej prawdopodobnym scenariuszem w tej walce jest punktowa wygrana Grzyb, która powinna zaliczyć kolejne doświadczenie, zwycięstwo oraz zdobyć pierwszy na zawodowych ringach tytuł.

Laura GrzybMaria Cecchi
Grzyb wygra na punkty
Nasz typ
kurs: 1.35
Postaw w STS

Różański - Babić zakłady bukmacherskie - podsumowanie

Na koniec, w ramach podsumowania prezentujemy wszystkie najważniejsze informacje dotyczące obstawiania walki Łukasz Różański - Alen Babić.

Data gali22.04.2023 r.
Kurs na Różańskiego125.00 - STS
Kurs na Babicia125.00 - STS
Najlepszy bukmacherSTS

Całą galę, włącznie z walką Różański – Babić można obejrzeć w TVP Sport.

Kursy i rozbudowaną ofertę znajdziecie wyłącznie w STS.

Przeglądając tę stronę akceptujesz politykę cookies oraz regulamin strony więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close