• Porady
 • Programy lojalnościowe u polskich bukmacherów

Programy lojalnościowe u polskich bukmacherów

Bukmacherzy, chcąc uzyskać zadowalające wyniki finansowe, muszą w obliczu rosnącej konkurencji nie tylko pozyskiwać nowych klientów, ale również dbać o tych obecnych, aby ci nie skorzystali z oferty konkurenta. 

To wszystko dzieje się z korzyścią dla nas – graczy. Większość legalnych buków posiada w swojej ofercie dobrze znane z innych branż programy lojalnościowe. W niektórych aspektach są one podobne, w innych różnią się diametralnie. Postanowiliśmy przyjrzeć się z bliska bukmacherskim programom lojalnościowym.

STS – Strefa VIP

Największy polski bukmacher posiada oczywiście interesującą propozycję dla lojalnych graczy związanych z tymi zakładami określony czas. Program nazywa się Strefa VIP i oferuje szereg udogodnień dla jego członków. Jeśli dołączysz do tego elitarnego grona, to nie tylko będziesz mógł liczyć na udogodnienia w kwestii samej gry, ale również masz szansę na bilety VIP na najważniejsze wydarzenia sportowe w Polsce i nie tylko.

Oferta

 • Priorytetowa obsługa

Dział VIP w STS ma wyznaczoną dedykowaną obsługę marketingową dla klientów z tego sektora. Możesz liczyć na pierwszeństwo w rozwiązaniu jakiegoś problemu bez konieczności czekania w kolejce na konsultanta. Dział VIP poprowadzi i rozwiąże wszystkie sprawy związane z twoim kontem i zakładami, a konsultanci Biura Obsługi Klienta będą dostępni 24 godziny na dobę, abyś nawet w środku nocy mógł znaleźć odpowiedź na frapujące cię pytanie.

 • Szybka autoryzacja

Gracze zawierający zakłady za wyższe stawki spotykają się czasem z odmową jego zawarcia na etapie autoryzacji. Bukmacher zapewnia, że klienci Strefy VIP traktowani są indywidualnie, otrzymując przy tym najwyższą tolerancję stawek i najniższe limity lub całkowity ich brak.

 • Wydarzenia i promocje

Wymierną korzyścią dla członków programu lojalnościowego STS są nie tylko specjalne i spersonalizowane oferty bonusowe, ale także możliwość otrzymania zaproszenia na różne eventy i wydarzenia sportowe. Nie jest to oczywiście zwykły bilet na mecz czy walkę. Będąc VIP-em możesz liczyć na najlepsze miejsca, z którego będziesz przeżywał emocjonujące chwile, ale również dojazd na miejsce odbywania się eventu.

Wymagania

Co zrobić, aby stać się członkiem Strefy VIP? Sposób jest tylko jeden – można się tam dostać na zaproszenie STS. Nie ma innej możliwości. Jak to zaproszenie otrzymać? Oprócz rzeczy oczywistych, takich jak otwarte i aktywne konto, musisz również wykazać się lojalnością. Aktywność i zaangażowanie w grę na pewno zostanie dostrzeżone przez bukmachera. Nie musisz grać tylko i wyłącznie za wysokie stawki. Nie musisz też trafiać wszystkich zakładów, jakie zawierasz. Nie chodzi tu o skuteczność. Im częściej będziesz zawierał zakłady, tym większa szansa, że bukmacher dostrzeże twoją aktywność i zaprosi cię do tego elitarnego grona.

Co zyskujesz?

 • Dedykowaną obsługę
 • Indywidualną autoryzację
 • Wyższą tolerancję stawek
 • Bonusy i specjalne promocje
 • Bilety na wydarzenia sportowe

Co musisz zrobić?

 1. Posiadać aktywne konto
 2. Często zawierać zakłady
 3. Otrzymać zaproszenie
STS przygotował naprawdę solidną ofertę dla graczy VIP. Jak na sponsora reprezentacji Polski przystało, gracze z tego grona mieli okazję zobaczenia m.in. ze specjalnej strefy meczów Roberta Lewandowskiego i spółki w narodowych barwach. Plusem oferty STS jest również brak górnych kwot obrotu, którymi musi operować gracz, aby uzyskać zaproszenie do Strefy VIP. Można grać pojedyncze zakłady za niskie stawki i również dołączyć do tego grona.
STS
STS
Nasza ocena: 9/10

Fortuna – Fortuna Klub Plus

Fortuna postawiła w swoim programie lojalnościowym na system punktowy. Fortuna Klub Plus daje użytkownikom możliwość zbierania punktów, które można wymieniać na różnego rodzaju benefity. Co bardzo ważne, zasady te dotyczą zarówno klientów grających on-line, jak i tych obstawiających wydarzenia sportowe w punktach stacjonarnych.

Zasady

Jak zdobyć takie punkty? Wystarczy grać. Punkty FKP otrzymasz za każdy zawarty zakład. Bukmacher oblicza je jako iloczyn wskaźnika oraz wpłaconej stawki, przy czym za każde postawione 2 złote otrzymasz 1 punkt FKP (za kupon za 4 złote otrzymasz 2 punkty, za kupon za 5 złotych otrzymasz 2 punkty). W jednym dniu możesz maksymalnie zdobyć 300 punktów. Nie tracą one ważności i nie są odejmowane od konta wraz z końcem roku kalendarzowego, ale jeśli twoje konto zostało zamknięte to punkty się zerują i nie możesz ich przywrócić po ponownym otwarciu konta. Co ważne, kartę Fortuna Klub Plus musisz założyć fizycznie w jednym z naziemnych punktów bukmachera. Dopiero potem obsługa dołączy ją do Twojego konta internetowego.

Oferta

 • Bonusy z katalogu

Jedną ze składowych programu FKP jest uruchomiony przez bukmachera e-Shop, w którym gracze mogą wymienić zebrane punkty na dedykowane bonusy. Dorobek punktowy możesz zamienić m.in. na: bonus od obrotu, bonus od depozytu czy bonus bez ryzyka.

 • Darmowe zakłady

Jak już wcześniej wspominaliśmy, bukmacher daje również możliwość zawierania darmowego zakładu dla członków Fortuna Klub Plus. Każdy zakład i każdy kurs jest odpowiednio przeliczany na punkty, abyś wiedział, czy masz ich wystarczającą liczbę do zawarcia takiego zakładu.

 • Bonusy kursowe i promocje

Gracze obecni w Fortuna Klub Plus spodziewać się mogą specjalnych bonusów kursowych na wybrane wydarzenia. Operator organizuje też specjalne promocje, dzięki którym możesz zyskać dodatkowe punkty FKP.

Wymagania

Dołączenie do Fortuna Klub Plus nie ma w sobie wiele z elitarności. Uczestnikiem tego programu lojalnościowego może zostać każdy zarejestrowany klient tego operatora. Członkostwo w tym klubie jest dobrowolne i bezpłatne. Oczywiście dołączenie do FKP jest równoznaczne z ukończeniem 18. roku życia, ale to jest kwestią oczywistą. Każdy uczestnik FKP może posiadać tylko jedno konto.

Co zyskujesz?

 • Punkty za każdy zakład
 • Bonusy z katalogu
 • Darmowe zakłady
 • Bonusy kursowe i promocje

Co musisz zrobić?

 1. Założyć konto w Fortunie
 2. Wypełnić formularz zgłoszeniowy
 3. Zawierać zakłady
W Fortunie każdy aktywny gracz może liczyć na bonusy. Punkty za każdy zakład, ciekawa oferta katalogu bonusów, brak elitarności i sporo promocji. Program łatwy, dostępny i korzystny dla wszystkich. Konieczność założenia karty w punkcie stacjonarnym nie powinna być wielkim problemem. Rejestrujesz się, typujesz, zgarniasz punkty. O to w tym chodzi.
Fortuna
Fortuna
Nasza ocena: 9/10

PZBUK – Klub VIP i sklep gracza

Polskie Zakłady Bukmacherskie podzieliły swój program lojalnościowy na dwie części: jedną z nich jest klasyczny Klub VIP, a drugi to punkty zbierane za każdy zakład, które można wymienić na bonusy w e-sklepie PZBUka. Członkostwo w klubie VIP dodatkowo rozszerza ofertę sklepu.

Oferta

 • Indywidualne podejście

Członek klubu VIP może liczyć na specjalne bonusy, oferty i konkursy skierowane tylko do tej grupy klientów. Indywidualna opieka działu VIP w celu sprawniejszej komunikacji i gry to również składowa pakietu VIP.

 • Punkty i sklep

Za jeden postawiony zakład powyżej 5 złotych gracz otrzymuje 10 punktów lojalnościowych. Poniżej tej kwoty jest to 9 punktów. Ale nie tylko za zakłady można w PZBuk zbierać punkty. Bukmacher dodatkowo nagradza m.in. za: rejestrację (600 punktów), codzienne logowanie (25 punktów; pod uwagę brane jest tylko pierwsze logowanie danego dnia), zatwierdzone dokumenty (1000 punktów), wpłaty depozytu (50 punktów za każde 50 złotych), a nawet za pierwszą wypłatę środków (100 punktów). Możliwości uzyskania punktów jest jak widać niemało.

 • Bonusy

Dorobek punktowy gracz może wymienić tylko w jednym miejscu – w sklepie PZBuk. Co znajduje się w jego ofercie? Premie, rabatowe zakłady sportowe, konkretnie wskazany zakład czy bonus od depozytu. Oferta sklepu staje się dużo ciekawsza, jeśli należysz do klubu VIP, wtedy bukmacher doda coś ekstra specjalnie dla ciebie.

Wymagania

Punkty lojalnościowe zbierać i wydawać może każdy gracz od chwili rejestracji w serwisie PZBuk. Niepotrzebne jest żadne członkostwo w żadnym klubie czy specjalnej strefie. Inaczej wygląda oczywiście kwestia dołączenia do Klubu VIP. Tutaj musimy czekać na zaproszenie. Kiedy możemy się go spodziewać? Specjalny dział sprawdza aktywność graczy i wysyła zaproszenia.

Co zyskujesz?

 • Punkty gracza wymieniane na bonusy w sklepie
 • Indywidualną opiekę działu VIP
 • Specjalne promocje tylko dla VIP-ów
 • Specjalne oferty w sklepie

Co musisz zrobić?

 1. Zawierać zakłady i zbierać punkty
 2. Być aktywnym
 3. Otrzymać zaproszenie
Lubimy różnorodność. Polskie Zakłady Bukmacherskie łączą przyjemne z pożytecznym. Gracz może liczyć na punkty już od pierwszego dnia obecności na platformie bukmachera, a opcji ich zdobycia jest całkiem sporo. Do tego dochodzi klasyczny pakiet VIP z zaproszeniem, który dodatkowo zwiększa szansę na bonusy obecne w sklepie PZBUk. Stąd taka ocena.
PZBUK
PZBUK
Nasza ocena: 8/10

Totolotek – Bet Club

Najstarszy polski bukmacher swoim programem lojalnościowym obejmuje każdego zarejestrowanego i aktywnie typującego gracza. Nie uświadczysz tu strefy VIP, do której wejściówkę możesz otrzymać tylko w jeden sposób – bezpośrednio od bukmachera. W Totolotku każdy jest członkiem Bet Clubu, wystarczy tylko grać i zdobywać punkty. Tutaj każdy zakład – nawet przegrany – daje Ci punkty w Bet Clubie. Bukmacher przelicza zakłady na punkty w sposób następujący. Za 1 złotówkę postawioną w zakładzie Toto-Mix otrzymasz 1 punkt. Za 1 zł w Toto-Mix LIVE 2 punkty, za 1 złotówkę w Toto-Liga i Toto-Gol 3 punkty, Toto-Racing, GBI Racing i Virtual to trzy punkty za każdą złotówkę.

Oferta

 • Premie punktowe

Ten legalny polski bukmacher co jakiś czas przyznaje graczom specjalne premie punktowe, które sprawiają, że na Twoje konto w Bet Clubie wpadną dodatkowe punkty. Premie możesz aktywować w zakładce „Premie punktowe”. Premie dotyczą graczy on-line, jak i tych typujących w punktach naziemnych. Premie dzielą się np. na premię piłkarską, która gwarantuje 400 punktów, premię live (200 punktów) czy premię za system (300 punktów).

Status srebrny, złoty i platynowy

W Totolotku gracze Bet Clubu są objęci trzema statusami – srebrnym, złotym i platynowym.

 1. Srebrny status

  Obowiązuje gracza do momentu, w którym uzbiera on 5000 punktów. Taka liczba jest wymagana, aby móc wymieniać punkty za bonusy lub nagrody rzeczowe w sklepie.

 2. Złoty status

  Otrzymuje gracz, który zgromadził na swoim koncie od 5000 do 20000 punktów. Posiadacz złotego statusu otrzymuje o 20% więcej punktów Bet Club przy każdym zawartym zakładzie.

 3. Platynowy status

  To najwyższy możliwy status do uzyskania w Bet Clubie. Jeśli zgromadzisz powyżej 20000 punktów, to za każdy kolejny zakład bukmacher dorzuci Ci o 50% więcej punktów.

Punkty liczone są przez operatora każdego dnia i statusy zmieniają się w momencie ubierania odpowiedniej liczby punktów. Gracz zachowuje status przez 3 miesiące.

 • Nagrody

Na co możesz wymienić punkty? Nagrody oferowane przez bukmachera są różnorodne – od elektroniki i sprzętu RTV, przez zestawy kibiców, po specjalne bonusy na zakłady czy vouchery na zakłady bukmacherskie.

Wymagania

Program Bet Club w Totolotku jest dla wszystkich, a punkty naliczane są już od pierwszego postawionego zakładu po rejestracji. Ważnym elementem wartym wspomnienia jest fakt, że punkty zebrane w ramach tego programu lojalnościowego kasują się po roku, dokładnie w miesiącu, w którym zostały przez gracza zdobyte. Trzeba o tym pamiętać, aby zasłużona nagroda nam nie przepadła.

Co zyskujesz?

 • Punkty za każdy zakład
 • Premie punktowe w statusie złotym i platynowym
 • Nagrody rzeczowe i bonusy na zakłady

Co musisz zrobić?

 1. Zarejestrować się
 2. Stawiać zakłady
 3. Wymienić punkty w rok od ich zdobycia
Byłaby wyższa, gdyby nie kasowanie się punktów po upływie roku. Poza tym Totolotek oferuje wszystko, co powinien oferować program lojalnościowy – dostępność, nagradzana aktywność, bonusy rosnące wraz z dorobkiem punktowym. Różnorodność nagród rzeczowych również trzeba postrzegać jako plus.
Totolotek
Totolotek
Nasz ocena: 8/10

forBET – VIP Club

Całkiem ciekawą ofertę do swoich stałych klientów kieruje forBET. Bukmacher z siedzibą w Warszawie zaprasza do VIP Clubu. Operator zaznacza już na wstępie, że przy wysyłaniu zaproszenia do VIP Clubu będzie brał pod uwagę obrót (a ten musi przekraczać 10 000 złotych), lecz jeśli jesteśmy nowi i chcemy dołączyć do grona bardzo ważnych graczy, to forBET zweryfikuje naszą aktywność podczas okresu próbnego.

Oferta

 • Pomoc osobista

Pytania, reklamacje, wątpliwości, problemy, a nawet negocjacje kursów – te wszystkie sprawy będziesz mógł załatwić dużo szybciej dzięki osobistemu opiekunowi, który zostanie ci przydzielony. Opiekun okaże się pomocny również w przypadku, gdy będziesz chciał wybrać się na jakiś mecz.

 • Bilety i autoryzacja

Podobnie jak w ofercie innych bukmacherów, forBET proponuje swoim członkom VIP Clubu bilety na wydarzenia nie tylko sportowe, ale i kulturalne (MŚ w lekkiej atletyce w Doha, mecz reprezentacji Polski w piłkę nożną w Macedonii czy wycieczka do Rio, aby zobaczyć mecz na Maracanie). Oprócz tego może on w forBET liczyć na szybką autoryzację wysokich zakładów, a także większe limity na grę.

Wymagania

Co trzeba zrobić, aby zostać członkiem VIP Clubu? Tutaj zasady są proste i przejrzyste. Bukmacher przy decyzji o zaproszeniu (tylko w ten sposób można się tam dostać) będzie brał pod uwagę aktywność gracza w serwisie, (jego obrót musi przekraczać miesięcznie 10 000 złotych), a także wysokość i częstotliwość wpłat. forBET nie chce odstraszać nowych zarejestrowanych graczy, którzy chcieliby dołączyć do VIP Clubu i proponuje weryfikacji aktywności w czasie okresu próbnego.

Co musisz zrobić?

 • Grać aktywnie
 • Wpłacić min. 10 000 PLN depozytów w miesiącu
 • Otrzymać zaproszenie
 • Przejść weryfikację w okresie próbnym

Co zyskujesz?

 1. Osobistą pomoc opiekuna
 2. Bilety na wydarzenia sportowe i kulturalne
 3. Szybką autoryzację i większe limity
Wachlarz benefitów w ofercie forBETu jest jak widać dosyć szeroki. Oprócz zaproszeń i wejściówek na wydarzenia sportowe i kulturalne mamy tu bonusy i dedykowane promocje dla graczy. Sytuację może utrudnić nieco konieczność obracania kwotą ponad 10 000 złotych miesięcznie, ale w końcu to VIP Club.
forbet logo
forBET
Nasza ocena: 8/10

LV BET – Program VIP

Bukmacher z siedzibą w Katowicach uznał, że lojalność jego graczy powinna zostać wynagrodzona w sposób szczególny. Dlatego powstał program VIP. Klient zaproszony do tego grona będzie mógł korzystać z ekskluzywnych i dostosowanych specjalnie do niego benefitów. LV BET chce nagradzać najbardziej aktywnych graczy kilkoma ciekawymi propozycjami.

Oferta

 • Indywidualna obsługa

Członek programu VIP do swojej dyspozycji otrzyma bezpośredniego opiekuna, którego zadaniem będzie rozwiązywanie każdego napotkanego problemu, bez konieczności nawiązywania kontaktu klasycznymi ścieżkami.

 • Bilety na wydarzenia

Operator zapewnia o specjalnej puli biletów na wydarzenia sportowe dostępne dla grona uczestników programu VIP. Bukmacher nie precyzuje, czy będą to również wydarzenia poza granicami naszego kraju.

 • Promocje

Klienci znajdujący się w tym gronie otrzymują także specjalne promocje oraz oferty. Są one adresowane dla graczy z najwyższym statusem. Oprócz tego bukmacher cyklicznie organizuje dedykowane turnieje oraz konkursy, w których do wygrania są atrakcyjne nagrody.

 • Priorytetowe wypłaty i zgłoszenia

Jeśli zależy wam na czasie, to w programie VIP wszystkie wypłaty realizowane są błyskawicznie, a członkowie mogą liczyć na priorytet swoich zgłoszeń, dzięki czemu komfort płynący z typowania wyraźnie się zwiększa.

 • Eventy dla VIP-ów

Oprócz klasycznych biletów na mecze bukmacher organizuje różnego rodzaju bankiety oraz spotkania, które najczęściej związane są z danymi wydarzeniami sportowymi. To wszystko dzięki zapleczu służącemu wyłącznie do obsługi graczy VIP.

Wymagania

Jak dołączyć do programu? Musisz jak najczęściej grać w LV BET i liczyć, że twoja aktywność zostanie dostrzeżona przez operatora, który regularnie sprawdza status kont wszystkich graczy, by wybrać tych najbardziej lojalnych. Samemu nie można zgłosić chęci wejścia do programu VIP. Nie ma wyszczególnionych wymagań czy warunków do spełnienia w celu przyłączenia się do tego uprzywilejowanego grona. Zarówno gracze typujący za małe, jak i duże stawki mogą zostać objęci programem VIP.

Co zyskujesz?

 • Indywidualną obsługę
 • Bilety na wydarzenia
 • Promocje
 • Priorytet przy wypłatach i zgłoszeniach
 • Udział w specjalnych eventach

Co musisz zrobić?

 1. Posiadać aktywne konto
 2. Wskazywać się aktywnością
 3. Otrzymać zaproszenie
Klasyczny program lojalnościowy. Musisz grać obojętnie za jakie stawki i czekać na zaproszenie od bukmachera. Ciekawą opcją są tu specjalnie organizowane eventy dla VIP-ów (spotkania, bankiety) towarzyszące różnym wydarzeniom sportowym.
LVBET
LVBET
Nasza ocena: 7/10

eWinner – Loża VIP

Swój program lojalnościowy gdyński bukmacher nazwał Lożą VIP. Już w momencie dołączenia do loży, gracz otrzymuje jeden z trzech pakietów do wyboru: I pakiet VIP (bonus od depozytu oraz cashback), II pakiet VIP (bonus od depozytu oraz freebet), III pakiet VIP (freebet i cashback). Założenia Loży VIP są podobne do innych klasycznych w branży bukmacherskiej programów lojalnościowych. Jakie korzyści płyną z obecności w loży?

Oferta

 • Dedykowana obsługa

Członek programu lojalnościowego będzie mógł czerpać korzyści płynące z szeroko pojętej dedykowanej mu obsługi. Bukmacher nie precyzuje jednak, co dokładnie składa się na to szczególne traktowanie, ale możemy spodziewać się pewnie szybszej ścieżki komunikacji i obsługi.

 • Wyjazdy i oferty specjalne

Bukmacher ma w planach uruchomienie możliwości wyjazdów na topowe rozgrywki w kraju i zagranicą. Oprócz tego eWinner chce wysyłać swoich najbardziej lojalnych graczy do najlepszych salonów w SPA oraz oferować im wejściówki na wydarzenia kulturalne. VIP-y w eWinner będą mogły liczyć na wyjątkowe, przygotowane specjalnie dla nich, promocje i oferty lojalnościowe.

Wymagania

Do grona najlepszych graczy wśród klientów tego bukmachera można dostać się tylko i wyłącznie na specjalne zaproszenie. Każdy ma jednak szansę takie zaproszenie otrzymać. Operator informuje, że ten kogo obrót miesięczny przekracza 20 000 złotych, może skontaktować się z obsługą drogą mailową.

Klub eWinner

W 2022 roku eWinner wprowadził kolejny element swojego programu lojalnościowego o nazwie „Klub eWinner”, który dostępny jest wyłącznie w aplikacji mobilnej. Gracz po zapisaniu się do klubu, za każdy obstawiony zakład będzie otrzymywał punkty, które będzie mógł wymieniać na rozmaite atrakcje. Za dołączenie do klubu, bukmacher przyzna mu standardowo 500 punktów. Następnie za każdą złotówkę na kuponie, do zdobycia będzie punkt. Na kuponach AKO punkty będą podwajane. Zdobyte punkty zamieniać będzie można na:

 • Przelot helikopterem z Marcinem Gortatem i wspólne oglądanie meczu żużlowego
 • Mecz CS:GO z Pago oraz Marcinem Gortatem
 • Sygnowane koszulki i piłki
 • Bonusy
 • Smartfony
 • Bilety na mecze i wydarzenia sportowe

Co zyskujesz?

 • 1 z 3 pakietów powitalnych
 • Dedykowaną obsługę
 • Oferty specjalne
 • Wyjazdy na mecze w Polsce i zagranicą
 • Wizyty w SPA i bilety na wydarzenia kulturalne
 • Liczne atrakcje dodatkowe jak np. spotkanie z Marcinem Gortatem

Co musisz zrobić?

 1. Założyć konto w eWinner
 2. Grać aktywnie
 3. Wyróżniać się zaangażowaniem
Plus za urozmaicenie oferty o wizyty w SPA i bilety na wydarzenia kulturalne. Bukmacher zapewnia, że gracze z Loży VIP mogą liczyć na wyjazdy na eventy zagraniczne. Można skrócić sobie czas oczekiwania na dołączenie do Loży wysyłając maila zgłoszeniowego, ale tylko w przypadku przekroczenia 20 000 zł miesięcznego obrotu. Ponadto nowo powstały klub eWinner proponuje jeszcze większą liczbę dodatkowych atrakcji. Na pewno pod tym względem programy lojalnościowe eWinnera stoją na wysokim poziomie.
eWinner
eWinner
Nasza ocena: 7/10

Betclic – klient VIP

Również w Betclicu możesz stać się VIP-em. Dla lojalnych klientów bukmacher ten przygotował kilka klasycznych profitów. Znajdziemy tu i wyjazdy na mecze, i specjalne oferty, a także ekskluzywne promocje oraz nagrody. Standardowo Klient VIP będzie mógł liczyć na dedykowany zespół opiekunów.

Oferta

 • Obsługa

Klient VIP do swojej dyspozycji otrzyma profesjonalną pomoc menedżerów, którzy rozwieją wątpliwości i zaoferują pomoc.

 • Promocje i nagrody

Betclic oferuje ekskluzywne promocje oraz nagrody specjalne w postaci wyjazdów na mecze (Polska i Europa) oraz upominków. Bukmacher przedstawia na dedykowanej podstronie spis niektórych wyjazdów na wydarzenia sportowe zorganizowanych dla Klientów VIP i wygląda to interesująco.

 • Wcześniejszy dostęp

Ciekawie wygląda możliwość sprawdzenia nowych funkcjonalności zakładów bukmacherskich w trybie wcześniejszego dostępu, czyli przed zwykłymi użytkownikami. Dotyczy to również wcześniej wspomnianych promocji.

Wymagania

Warunki przystąpienia do grona Klientów VIP nie odbiegają od innych tego typu rozwiązań. Tutaj także nie możemy wnioskować o dostęp, ponieważ odbywa się to na specjalne zaproszenie. Co pod uwagę będzie brał operator przy wyborze takiego gracza? M.in. aktywność na koncie, zaangażowanie i jego lojalność. Dla nowych graczy Betclic przygotował bonus powitalny, który z naszym kodem jest jeszcze wyższy.

Co zyskujesz?

 • Obsługę VIP
 • Promocje i nagrody
 • Wyjazdy na mecze
 • Wcześniejszy dostęp do nowinek

Co musisz zrobić?

 1. Mieć aktywne konto
 2. Często zawierać zakłady
 3. Otrzymać zaproszenie
Oferta minionych wyjazdów na wydarzenia zagranicą, o których bukmacher informuje na swojej stronie wygląda interesująco (m.in. Superpuchar Europy czy derby Madrytu). Poza tym trzeba zauważyć ciekawe rozwiązanie w postaci wcześniejszego dostępu do wszystkich nowinek wprowadzanych u tego operatora (tzw. early access). Poza tym w ofercie tej znalazły się udogodnienia w postaci indywidualnej obsługi VIP.
Betclic
Betclic
Nasza ocena: 7/10

TOTALbet – Total VIP

W programie lojalnościowym TOTALbetu udział może wziąć każdy zarejestrowany użytkownik, ale status VIP GOLD otrzyma tylko 100 najlepszych graczy w danym tygodniu. Bukmacher postawił na formułę rankingową, aby motywować swoich klientów do częstych typów. Za obstawianie w TOTALbet gracz otrzymuje punkty (złotówka przeliczana jest na 0,5-1,2 punktu TOTAL VIP w zależności od liczby zdarzeń na kuponie). Jeśli w tygodniu uzyskasz co najmniej 3500 punktów, zostaniesz objęty programem i otrzymasz 10 złotych w postaci freebetu.

Oferta

 • Darmowy zakład i cashback

VIP GOLD zarezerwowany jest dla pierwszych 100 graczy, którzy w danym tygodniu zdobędą największą liczbę punktów (co najmniej 3500). Jasne jest zatem, że im większy obrót, tym większa szansa na pojawienie się w rankingu. A tam czekają już konkretne profity – darmowy zakład i cashback w wysokości części dokonanego obrotu.

Wymagania

Po przekroczeniu bariery 3500 zdobytych punktów uzyskasz dostęp do podglądu obecnego rankingu, gdzie będziesz mógł zobaczyć swoją aktualną pozycję i sprawdzić, ile jeszcze brakuje ci do czołówki (będziesz widzieć 5 graczy nad tobą i 5 pod tobą). Oprócz tego znajdziesz tam kwotę potencjalnego cashbacku, ale będziesz mógł go otrzymać po wejściu awansie do strefy VIP GOLD.

Co zyskujesz?

 • Darmowy zakład w każdym tygodniu
 • Cashback z części tygodniowego obrotu
 • Freebet 10 zł

Co musisz zrobić?

 1. Obstawiać zakłady
 2. Uzbierać co najmniej 3500 punktów
 3. Awansować do najlepszej setki rankingu graczy
TOTALbet wprowadził do swojej oferty dla VIPów bardzo ważny czynnik – rywalizację. Jest to ciekawy sposób na zdobycie uwagi i zachęta do lojalności u graczy. System rankingowy plus ciekawe bonusy dla najlepszych składają się na wysoką ocenę tego programu lojalnościowego.
Totalbet
TOTALbet
Nasza ocena: 7/10

Noblebet – Gentelmen’s Club

Noblebet wystartował ze swoim programem lojalnościowym pod nazwą Gentleman’s Club. Mamy tu połączenie dobrze znanych klasycznych rozwiązań. Do Klubu Dżentelmenów można dołączyć w jeden sposób – trzeba otrzymać indywidualne zaproszenie od bukmachera Noblebet. Co stanie się, gdy już taki dostęp do strefy VIP uzyskamy? Mamy do wykorzystania pakiet indywidualnych benefitów.

Oferta

 • Indywidualne podejście

Każdy członek Gentleman’s Club otrzymuje swojego personalnego opiekuna. Zatroszczy się on o najwyższy poziom obsługi i rozwiąże najbardziej zawiły problem. W programie lojalnościowym młodego na rynku polskim bukmachera możemy również liczyć na priorytet przy zgłoszeniach i wypłatach.

 • Wydarzenia sportowe i promocje

Bukmacher oferuje profity w postaci zaproszeń na najważniejsze wydarzenia sportowe. Nie precyzuje jednak, czy są to eventy krajowe czy również zagraniczne. Specjalne promocje, dedykowane nagrody i turnieje – to wszystko znajduje się w Klubie Dżentelmenów.

Wymagania

Wspomnieliśmy już, że zaproszenie do tego grona musi zostać wysłane, ale kiedy bukmacher zdecyduje się je do nas zaadresować? W momencie, w którym uzna nas za gracza lojalnego i aktywnego. Innych wytycznych nie ma. Bukmacher nie podaje również na swojej stronie, czy istnieją jakieś minimalne limity, od których gracz w ogóle brany jest pod uwagę.

Promocja „Lojalni zyskują podwójnie”

Noblebet w 2022 roku przygotował dla graczy dodatkową promocję, która będzie swego rodzaju nowym programym lojalnościowym. Gracz na przestrzeni tygodnia ma za zadanie obstawić daną liczbę kuponów, aby zgarnąć bonus. Okres, w którym sumowane są kupony trwa od środy (00:00) do wtorku (23:59). Oto jakie są zasady przyznawania danych bonusów:

Łączna kwota stawekŁączna liczba punktówOkres rozliczeniowyBonus
minimum 700 PLNminimum 10środa (00:00) – wtorek (23:59)50 PLN
minimum 350 PLNminimum 5środa (00:00) – wtorek (23:59)20 PLN

Co zyskujesz?

 • Indywidualną opiekę
 • Priorytetową obsługę
 • Nagrody i zaproszenia na eventy sportowe
 • Dodatkowe bonusy

Co musisz zrobić?

 1. Grać aktywnie
 2. Otrzymać zaproszenie
Klub Dżentelmenów nie wyróżnia się zbytnio na tle konkurencji. Mamy tu indywidualną opiekę klienta, priorytetową obsługę oraz zaproszenia na eventy sportowe, ale nic poza tym. Sytuację poprawia promocja „Legalni zyskują podwójnie”, dzięki której obstawiający regularnie gracze mogą liczyć na bonusy.
Noblebet
Noblebet
Nasza ocena: 6/10

Programy lojalnościowe u bukmacherów

Powyższe zestawienie pozwoliło nam stworzyć ranking programów lojalnościowych oferowanych przez polskich bukmacherów online. Ocenialiśmy je w skali 1-10. Zobaczcie, jak prezentuje się całe zestawienie.

BukmacherProgram lojalnościowyOcena
STSStrefa VIP9/10
FortunaFortuna Klub Plus9/10
PZBukKlub VIP/Sklep9/10
TotolotekBet Club8/10
forBETVIP Club8/10
LV BETProgram VIP7/10
eWinnerLoża VIP7/10
BetclicKlient VIP7/10
TOTALbetTOTAL VIP7/10
NoblebetGentleman’s Club6/10

Nie można powiedzieć, że oferta nie jest bogata. Każdy z prezentowanych tu podmiotów ma coś do zaoferowania swoim klientom – jedni więcej, drudzy trochę mniej, ale polscy bukmacherzy dbają o graczy lojalnych i aktywnych. Zgadzacie się z naszymi ocenami? A może macie inne zdanie na temat danej oferty? Komentarze są dla Was.

Przeglądając tę stronę akceptujesz politykę cookies oraz regulamin strony więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close