• typy
 • Polska – Meksyk kursy bukmacherskie

Polska – Meksyk kursy bukmacherskie

event background

Superbet dla graczy, którzy zarejestrują się z kodem SBVIP przygotował wyjątkowy kurs 200.00 na gola Polaków w meczu z Meksykiem! Oto szczegóły promocji:

 • Zarejestruj się z kodem SBVIP i zaznacz zgody marketingowe
 • Wpłać min. 50 PLN
 • Postaw min. 2 PLN na gola Polaków w meczu z Meksykiem
 • Jeśli wygrasz, zgarniesz bonus 400 PLN (równowartość kursu 200.00 przy postawieniu 2 zł)
 • Ponadto odbierzesz dodatkowe 50 PLN za każdego gola Lewego!

Spotkanie grupy C Polska – Meksyk odbędzie się 22 listopada 2022 roku o godzinie 17:00. W artykule znajdziesz najwyższe kursy na mecz, typ z analizą oraz najciekawsze promocje.

Polska – Meksyk kursy bukmacherskie (22.11.2022)

Poniżej prezentujemy aktualne i najkorzystniejsze kursy bukmacherskie na mecz Polska – Meksyk:

Kurs na Polskę3.15 – Etoto
Kurs na remis3.15 – forBET
Kurs na Meksyk2.65 – forBET
Kursy sprawdzone 22.11.2022 r. – godz. 14:30

Aktualnie najwyższy kurs na Polskę to 3.15 w Etoto. Kurs na tym poziomie utrzymuje się od wtorku rano i pokazuje, że nie jesteśmy faworytem meczu. Jeśli chcesz postawić na Meksyk, to najwyższy kurs znajdziesz w forBET – 2.65. Rówież w forBET dostępny jest najwyższy kurs na remis – 3.15. Warto podkreślić, że jeszcze w poniedziałek rano faworytem była Polska.

Potrój swoją wygraną w Etoto i zgarnij ponad 1250 PLN – tylko z nami!

Świetną opcją do obstawiania meczu Polska – Meksyk jest również Etoto, ponieważ po rejestracji z naszym kodem ETVIP otrzymasz bonus 200% od wpłaty. Taki bonus sprawia, że będziesz mógł potroić swoją wygraną.

Dodatkowo po rejestracji z kodem ETVIP będziesz mógł postawić wygraną Polski po kursie 150.00! Należy obstawić dokładnie 1 PLN na „MEGA KURS” na Polskę, który znajdziesz w sekcji „ZAKŁADY SPECJALNE”. Jeśli Polska wygra, zgarniesz 150 PLN w gotówce.

Poniżej krok po kroku rozpisaliśmy wam jak wykorzystać oba bonusy w ETOTO i zgarnąć ponad 1250 PLN za mecz Polska – Meksyk.

 • Krok 1: Zarejestruj się z kodem ETVIP
 • Krok 2: Wpłać pieniądze. Najbardziej opłacalna jest wpłata 120 PLN
 • Krok 3: Po wpłacie, otrzymasz bonus 200% od wpłaty. Oznacza to, że jeśli wpłaciłeś 120 PLN, to dostaniesz na grę dodatkowo 240 PLN bonusu. Łącznie będziesz miał więc 360 PLN.
 • Krok 4: Postaw dokładnie 1 PLN na wygraną Polski po MEGA KURSIE 150.00 (MEGA KURS znajdziesz w sekcji „ZAKŁADY SPECJALNE”). Jeśli wygrasz, otrzymasz 150 PLN w gotówce
 • Krok 5: Następnie przechodzimy do obstawienia bonusu i depozytu. Jeśli wpłaciłeś 120 PLN, to na grę masz 360 PLN (120 depozyt + 240 bonus). Postawiłeś już 1 PLN na wygraną Polaków, więc zostało ci 359 PLN. Całość postaw na zaproponowany przez nas typ poniżej. Jeśli wygrasz, to także zgarniasz gotówkę

Naprawdę warto skorzystać z naszej porady, bo możecie zgarnąć wysoką kwotę i to przede wszystkim w gotówce. Niezależnie od tego, czy wejdą oba bonusy czy tylko jeden, to pieniądze będziecie mogli od razu wypłacić.

Nasz typ ma wysoki kurs i jeśli będzie trafiony to już macie zapewnione ponad 1100 PLN (bez rejestracji z kodem wygralibyście tylko ponad 350 PLN). Jeśli do tego Polska wygra, to zgarniacie ekstra 150 PLN. Łącznie możecie zarobić więc ponad 1250 PLN.

Polska – Meksyk kursy na pozostałe rynki

Przechodzimy teraz do najwyższych kursów na pozostałe rynki na mecz Polska – Meksyk. Przyjrzeliśmy się podwójnej szansie, bramkom oraz BTTS.

Podwójna szansa

Oto aktualne i najwyższe notowania na podwójną szansę. Kursy na 1X2 są wysokie, a więc warto przyjrzeć się temu zakładowi.

Polska lub remis1.62 – LVBET
Meksyk lub remis1.42 – Superbet
Kursy sprawdzone 22.11.2022 r. – godz. 14:30

Mecz będzie bardzo wyrównany, dlatego remis jest prawdopodobną opcją. Kursy nie są może powalające, ale na kupon AKO czy też do łączonego typu na mecz jak najbardziej przydatne.

Polska – Meksyk kursy na bramki

Oto najwyższe kursy na powyżej/poniżej liczby goli w meczu Polska – Meksyk:

Poniżej 1.52.70 – Superbet
Powyżej 1.51.47 – Etoto
Poniżej 2.51.55 – Etoto
Powyżej 2.52.47 – LVBET
Kursy sprawdzone 22.11.2022 r. – godz. 14:30

Jeśli chcesz obstawić w meczu Polska – Meksyk zakład na gole, to zdecydowanie powinieneś skierować się w stronę poniżej 2.5. Kurs nie jest może zbyt wysoki, ale może być dobry uzupełnieniem kuponu AKO.

Kursy na BTTS

BTTS: TAK2.10 – Superbet
BTTS: NIE1.78 – Etoto
Kursy sprawdzone 22.11.2022 r. – godz. 14:30

Mundial 2022: Polska – Meksyk typy bukmacherskie

Polska i Meksyk mają zdaniem bukmacherów niemal identyczne szanse na awans do fazy pucharowej, dlatego bezpośredni mecz będzie kluczowy dla układu tabeli grupy C. Trudno bowiem sobie wyobrazić, aby któraś z tych reprezentacji straciła punkty z Arabią Saudyjską, a Argentyna prawdopodobnie będzie dla tej dwójki nieosiągalna.

polskameksyk
Polska wygra którąkolwiek połowę i -2.5 gola
Nasz typ
kurs: 3.52
Postaw w STS

Z tego powodu uważamy, że obie ekipy przede wszystkim będą skupione na tym, aby nie stracić gola. Spodziewamy się bardzo pragmatycznego i ostrożnego spotkania, w którym nie zobaczymy więcej niż 2 gole. Skłaniamy się jednak bardziej w stronę Polaków, którzy naszym zdaniem mają większy potencjał i mogą to spotkanie wygrać. Jednak w ramach zabezpieczenia zdecydowaliśmy się postawić na wygraną naszej drużyny w którejkolwiek z połów.

 • Mała liczba goli w tegorocznych meczach – patrząc na mecze obu reprezentacji w 2022 roku trzeba jasno podkreślić, że najczęściej nie były to porywające widowiska. Meksyk to raczej defensywnie ukierunkowany zespół, który traci niewiele goli (11 w 17 meczach) i sam tych bramek jakoś szczególnie dużo nie strzela (20 w 17 meczach). W spotkaniach udziałem Polaków poza pojedynczymi trafieniami także nie oglądaliśmy dużej liczby goli, co potwierdza grafika poniżej. Ponadto Czesław Michniewicz to trener słynący raczej z ostrożnej gry i właśnie tego spodziewamy się w starciu z Meksykiem. Udowodnił to także sparing z Chile, w którym nasza reprezentacja wygrała 1:0. Dlatego przewidujemy poniżej 2,5 bramki w meczu.
Polska - Meksyk typy
 • Przeciętna forma Meksykanów – w szeregach naszych rywali przed Mundialem jest bardzo dużo niepewności. Zespół wygrał tylko 4 z ostatnich 10 spotkań, a styl gry pozostawiał wiele do życzenia. Zwłaszcza, że wygrane nad Surinamem, Irakiem czy Salwadorem nikogo w Meksyku nie cieszą. Martwi natomiast porażka w ostatnim sparingu ze Szwecją (1:2), czy wcześniejsze niepowodzenia z Kolumbią (2:3) i Paragwajem 0:1. Po tamtych spotkaniach meksykańska prasa bardzo krytykowała nie tylko wyniki, ale i samą grę zespołu

Reprezentacja z Tatą Martino przy sterze tonie. Płynąc na pełnych obrotach zdominowała pierwszą połowę, po której prowadziła 2:0, ale w drugiej nabierała wody z każdą minutą, dziur było coraz więcej i skończyło się katastrofą

gazeta „Record” po meczu z Kolumbią

Martino, od kiedy dwa lata temu został selekcjonerem, nie potrafił przekonać do siebie i do swojej koncepcji.

ESPN Mexico

Do tego dochodzi bardzo duży problem ze skutecznością w meczach z solidnymi rywalami. Z Szwecją i Kolumbią co prawda udało się strzelić gole. Jednakże puste konto bramkowe przeciwko Paragwajowi, Urugwajowi, Ekwadorowi, Kostaryce, czy USA bardzo mocno uwydatnia kłopoty Meksyku w ataku. Łącznie w 17 meczach w 2022 roku podopieczni Martino nie strzelili gola w aż 6 z nich.

 • Potencjał kadrowy – przyjrzeliśmy się kadrom obu zespołów i przeanalizowaliśmy poszczególne pozycje. Według nas na większości z nich to nasza reprezentacja ma więcej do zaproponowania
Mundial Polska - Meksyk

Zdecydowaną przewagę mamy, jeśli chodzi o dwie kluczowe pozycje: bramkarzy i napastników. Wojciech Szczęsny na ten moment jest o dwie półki wyżej niż 37-letni Guillermo Ochoa. Polski golkiper jest podporą Juventusu, natomiast Ochoa na codzień gra w lidze meksykańskiej i raczej jest już po drugiej stronie rzeki.

W ataku nasza przewaga także nie podlega dyskusji. O liczbach Roberta Lewandowskiego nie trzeba pisać, ale co ważne w wysokiej formie są także Milik i Świderski. Do tego bramkę w meczu z Chile dołożył Krzysztof Piątek, który może być kluczowym zmiennikiem.

Niezależnie kto stworzy duet z Lewym mamy gwarancję, że będzie to snajper regularnie grający i strzelający gole w klubie. Po przeciwnej stronie barykady mamy Raula Jimeneza, który w tym sezonie Premier League wystąpił tylko w 3 meczach (ostatnio w sierpniu) oraz Santiago Gimeneza – rezerwowego napastnika Feyenoordu (2 gole w 12 meczach w Eredivisie). Nasza dominacja nie podlega więc dyskusji.

Lepiej prezentują się także nasze boki defensywy. Prawdopodobnie nasz selekcjoner zrezygnuje z pomysłu gry z wahadłowami, a na bokach defensywy zobaczymy Matty’ego Casha oraz świetnie grającego Bartosza Bereszyńskiego. Obaj ci zawodnicy będą robić na bokach dużo wiatru, a przy okazji nie będziemy się martwić również o defensywę.

Meksykanie lepiej wyglądają, jeśli chodzi o środek pola i skrzydła, jednak trudno mówić o pełnej dominacji. Środek pola ekipy z Ameryki Północnej tworzą bardzo doświadczeni Hector Herrera i Andres Guadrado. Do tego mamy Erica Gutierreza z PSV. Nie jest to środek pola marzeń, ale ci zawodnicy potrafią ze sobą solidnie współpracować. My mamy kapitalnego Piotra Zielińskiego, ale reszta zawodników raczej nie dojeżdża poziomem. Krychowiak zdecydowanie ma swoje najlepsze lata za sobą, a Krystian Bielik nie jest pewniakiem w kadrze.

Na skrzydłach Meksykanie straszą Hirvingiem Lozano z Napoli i szybkimi skrzydłowymi z rodzimej ligi. Na tę formację będziemy musieli szczególnie uważać. Mimo to mamy sporo atutów, co sprawia, że powinniśmy z Meksykiem przynajmniej zremisować.

 • Dobra gra Polaków w kluczowych meczach – ważną kwestią jest również to, że nasza reprezentacja w tym roku, gdy gra o konkretną stawkę, to potrafi wygrywać. W takich spotkaniach nasz zespół gra bardzo walecznie i nie ugina się pod presją. Potwierdza to wygrana ze Szwecją w finale barażu (2:0) czy wyjazdowe zwycięstwo z Walią 1:0, zapewniające utrzymanie w dywizji A. W tamtych spotkaniach świetnie wypadli liderzy – Robert Lewandowski czy Wojciech Szczęsny. Z Meksykiem spodziewamy się podobnego scenariusza. Gra na 0 z tyłu i dużo konkretów pod bramką rywali. Fajerwerków nie będzie, ale jeśli chodzi o wynik, to jesteśmy optymistami.

Wierzę w drużynę, wierzę w swój sztab, wierzęw ludzi, którzy na codzień pracują przy reprezentacji i to mi daje taką wewnętrzną pewność siebie i spokój.

Czesław Michniewicz przed meczem z Meksykiem

Mundial 2022: Polska – Meksyk gdzie obstawiać?

Wybraliśmy dwóch najlepszych bukmacherów do obstawiania meczu Polska – Meksyk. Zdecydowanie najbardziej wyróżnili się Superbet oraz Etoto.

Superbet
Ocena Superbet
5/5
Postaw w Superbet
 • Boost
  200.00
  Ekstra kurs na gola Polaków
 • Bonus na Lewego
  50 PLN
  50 PLN za każdego gola Lewego
 • Freebety
  55 PLN
  Darmowe zakłady
 • Kurs 200.00 na gola Polaków

  Jeśli zarejestrujesz się z kodem SBVIP, będziesz mógł skorzystać ze specjalnego kursu 200.00 na gola Polaków!

 • Bonus 50 PLN na gola Lewego

  Superbet graczom, którzy zarejestrują się z kodem SBVIP i postawią na gola Polaków, wypłaci ekstra 50 PLN za każde trafienie Roberta Lewandowskiego!

 • Freebety 55 PLN

  Dodatkowo po rejestracji z kodem SBVIP otrzymasz aż 55 PLN darmowych zakładów. Będziesz mógł wykorzystać je na kolejne zakłady na Mundial.

STS
Ocena STS
5/5
Postaw w STS
 • Specjalny boost
  150.00
  Kurs 150.00 na wygraną Polski
 • Bonus od wpłaty
  3x więcej na start
  Załóż konto z kodem i potrój wpłatę
 • Kurs na nasz typ
  3.52
  Najwyższy kurs na nasz typ na mecz
 • Specjalny boost

  Po rejestracji z kodem ETVIP będziesz mógł postawić zwycięstwo Polaków po specjalnym kursie 150.00.

 • Bonus od wpłaty

  Przy rejestracji w Etoto z kodem ETVIP otrzymasz gwarantowany bonus 200% od wpłaty. Oznacza to, że jeżeli wpłacisz 120 zł, to będziesz miał na grę 360 zł (120 w gotówce + 240 bonus). Najważniejsze jest to, że przed wypłatą bonus musisz obróci tylko raz po kursie 2.50. Oznacza to, że jeśli postawisz na zwycięstwo Polski i wygrasz, to pieniądze będziesz mógł od razu wypłacić. 

 • Kurs na nasz typ

  W meczu typujemy wygraną Polski w którejkolwiek z połów oraz poniżej 2.5 gola w meczu. Ten zakład najkorzystniej obstawić w Etoto po wysokim kursie 3.52. Ponadto dzięki rejestracji z kodem ETVIP wygraną tę będziesz mógł potroić.

Polska – Meksyk – gdzie oglądać?

Mecz Polska – Meksyk będzie można obejrzeć na żywo w TVP. Spotkanie zaplanowane zostało na 22 listopada o godzinie 17:00.

Polska – Meksyk kursy bukmacherskie – podsumowanie

Data i godzina22.11.22 – 17:00
Kurs na gola Polski200 – Superbet
Kurs na Polskę?? 150.00 – Etoto
Kurs na remis3.15 – forBET
Kurs na Meksyk?? 2.65 – forBET
Gdzie obstawiaćSuperbet, Etoto
Gdzie oglądać?? TVP ?
Kursy zaktualizowane 14.11.2022 r. – godzina 14:30

Jeśli zarejestrujesz się z kodem SBVIP, będziesz mógł postawić na gola Polaków z kursem 200.00! Dodatkowo zgarniesz 50 PLN za każdego gola Roberta Lewandowskiego.

Najlepszy kurs na zwycięstwo Polski znajdziemy to 150.00 w Etoto. Aby z niego skorzystać należy zarejestrować się z kodem ETVIP! 

Mecz Polska – Meksyk odbędzie się 22 listopada o godzinie 17:00.

Najlepszym bukmacherem do obstawiania meczu jest Superbet. Warto też skorzystać z oferty Etoto.

Przeglądając tę stronę akceptujesz politykę cookies oraz regulamin strony więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close