• typy
 • Polska – Albania kursy bukmacherskie

Polska – Albania kursy bukmacherskie

pilka nozna tlo El. Euro 2024
Polskaalbania-flaga
Polska vs Albania
27.03.2023 r.
Kurs 200.00 na zwycięstwo Polski!
11,61
X 3.90
2 6.75
Postaw w Superbet

Jak obstawić po kursie 200.00 i zgarnąć 400 PLN za zwycięstwo Polski z Albanią w Superbet?

 1. Zarejestruj się w Superbet z kodem SBVIP i zaznacz zgody marketingowe
 2. Wpłać min. 50 PLN
 3. Postaw swój pierwszy zakład SOLO na zwycięstwo Polski za min. 2 zł
 4. Jeśli wygrasz, zgarniesz bonus 400 PLN (równowartość kursu 200.00 przy postawieniu za 2 zł)*
 5. Otrzymany bonus obróć 3-krotnie na kuponach z kursem 1.80 w ciągu 7 dni

*Możesz postawić za więcej niż 2 PLN, ale kursem 200.00 zostaną objęte tylko 2 zł. Resztę wygrasz w gotówce po normalnym kursie. 

Po kompromitacji z Czechami naszą reprezentację czeka starcie o bardzo wysoką stawkę. W poniedziałek 27 marca odbędzie się mecz Polska - Albania. W artykule znajdziesz najwyższe kursy, typ z analizą oraz najlepsze promocje.

Polska - Albania kursy bukmacherskie (27.03.2023)

Poniżej prezentujemy najwyższe kursy na poniedziałkowy mecz el. Euro 2024 Polska - Albania:

PolskaRemisAlbania
1.63 LVBET
3.95 forBET
6.75 STS
1.60 Superbet
3.90 STS
6.60 Fortuna
1.60 Fortuna
3.85 Fortuna
6.50 PZBUK
Kursy sprawdzone 27.03.2023 r - godzina 9:00.

Po porażce z Czechami kursy na Polaków poszły mocno do góry. Aktualnie najwyższy kurs na Polskę to 1.63 w LVBET, natomiast na Albanią 6.75 w STS. Jeśli chciałbyś postawić na remis, to najbardziej opłaca się zrobić to w forBET (3.95). My jednak proponujemy ci bardzo ciekawą promocję w Betcris, która umożliwia postawienie gola Lewego po kursie 50.00!

Robert Lewandowski - kursy bukmacherskie
Lewandowski strzeli gola z Albanią
Nasz typ
kurs: 50.00
Postaw w Betcris

Kurs 50.00 na gola Lewego z Albanią - tylko z nami!

Rejestracja w Betcris z kodem BSVIP zapewni ci możliwość obstawienia gola Lewego z Albanią po specjalnym kursie 50.00! Zasady promocji są bardzo proste:

 • Krok 1: Zarejestruj się w Betcris z kodem BSVIP
 • Krok 2: Wpłać min. 40 PLN
 • Krok 3: Postaw dokładnie 2 PLN na zaklad: "Robert Lewandowski strzeli gola w meczu z Albanią" z zakładki "Boost dla nowych graczy"
 • Krok 4: Jeśli wygrasz, twój zakład zostanie rozliczony po kursie 50.00! Dzięki temu zgarniesz 85 PLN we freebecie i resztę wygranej w gotówce!
 • Krok 5: Freebet przed wypłatą wystarczy obrócić tylko raz - na kuponie AKO (min. 3 zdarzeniam; kurs poj. selekcji 1.30)

Bardzo proste zasady i tylko 1-krotny obrót sprawiają, że zdecydowanie warto skorzystać z promocji. Pamiętaj, że jest ona dostępna tylko z kodem BSVIP. Nie zapomnij także, że do 28 marca do godz. 15:00 musisz zweryfikować konto stałe.

Polska - Albania kurs
Zdjęcie: 400mm.pl

El. Euro 2024: Polska - Albania kursy na pozostałe rynki

Jak zawsze przy okazji spotkań reprezentacji sprawdziliśmy także najwyższe kursy na pozostałe kluczowe rynki na mecz Polska - Albania.

Polska - Albania kursy na handicap

Gdy kursy na zwycięstwo w meczu są mocno zróżnicowane, to świetnym pomysłem jest skorzystanie z handicapów. Oto najwyższe kursy na ten zakład w meczu Polska - Albania:

Polska - 1.52.70 - LVBET
Albania +1.51.47 - Superbet
Kursy sprawdzone 27.03.2023 r - godzina 9:00.

Wariant dla optymistów przewidujących wysokie zwycięstwo Polaków jest naprawdę kuszący - kurs 2.82. Ci, którzy nie przewidują wygranej Polaków więcej niż 1 golem, mogą skorzystać z handicapu na Albanią, który będzie ciekawym uzupełnieniem kuponu AKO.

Powyżej/poniżej goli

Kolejny rynek, na który zwróciliśmy uwagę to powyżej/poniżej liczby goli w meczu. Oto najwyższe notowania:

Poniżej 1.52.90 - Fortuna
Powyżej 1.51.42 - STS
Poniżej 2.51.67 - Superbet
Powyżej 2.52.28 - STS
Poniżej 3.51.23 - forBET
Powyżej 3.54.60 - LVBET
Kursy sprawdzone 27.03.2023 r - godzina 9:00.

Bukmacherzy przewidują raczej defensywne spotkanie i ich zdaniem mało prawdopodobne jest, aby padły więcej niż 2 gole. O ofensywnym stylu gry narazie możemy zapomnieć i nam także wydaje się, że nie padnie wiele goli.

Polska - Albania kursy na BTTS: TAK/NIE

Sprawdziliśmy także jak wyglądają kursy na BTTS: TAK/NIE. W tym przypadku zdecydowanie większe szanse operatorzy widzą na opcję nie.

BTTS: TAK2.40 - STS
BTTS: NIE1.60 - Goplusbet
Kursy sprawdzone 27.03.2023 r - godzina 9:00.

Polska - Albania - strzelcy

Sprawdziliśmy także kursy na strzelców w spotkaniu Polska - Albania. Oto najwyższe notowania:

R. Lewandowski2.05 - Fortuna
K. Świderski3.00 - Fortuna
P. Zieliński5.00 - Fortuna
M. Uzuni5.50 - Fortuna
S. Cikalleshi6.00 - Fortuna
Kursy sprawdzone 27.03.2023 r - godzina 9:00.

Polska - Albania typy bukmacherskie

O ofensywnym stylu gry i uwypuklaniu atutów piłkarzy z przednich formacji narazie możemy zapomnieć. Po katastrofie w Pradze nasza kadra jest rozbita i z Albanią musi za wszelką cenę wygrać. Dlatego spodziewamy się brzydkiego, ale mimo wszystko wygranego spotkania. Typujemy zwycięstwo Polski i poniżej 2.5 gola w meczu. Najwyższy kurs na nasz typ znajdziecie w forBET - 2.95.

Polskaalbania-flaga
Polska wygra i poniżej 2.5 gola
Nasz typ
kurs: 2.95
Postaw w forBET

Co by nie mówić, potencjał ofensywny Albanii jest znacznie niższy od Czechów. Zwłaszcza, że zabraknie ich najlepszego napastnika Armando Brojy. Bez niego zagrożenie ze strony naszych poniedziałkowych rywali jest znikome, a więc nawet nasza fatalnie wyglądająca obrona powinna sobie poradzić. Dlatego poniżej 2.5 gola w meczu stawiamy jako pewniak. Potwierdzają to statystyki under/over ostatnich 10 meczów obu zespołów

 • Poniżej 2.5 gola w ostatnich 10 meczach Polski
  7/10
 • Poniżej 2.5 gola w ostatnich 10 meczach Albanii
  7/10

Jak widać, miłośnicy ofensywnego futbolu nie powinni w poniedziałek włączać telewizorów. Goli dużo padać nie będzie, ponieważ nasza drużyna nie potrafi grać w ataku pozycyjnym, a będzie do tego zmuszona, ponieważ na własnym ternie musi zdobyć komplet punktów. Albania nastawi się na kontry, jednakże z tak ograniczonym potencjałem ofensywnym trudno o zaskoczenie nawet naszej defensywy. Zadecyduje zatem 1 gol strzelony prawdopodobnie po stałym fragmencie gry.

Dlaczego uważamy, że to nasza reprezentacja zgarnie 3 punkty? Zwyczajnie dlatego, że Albania w ostatnich miesiącach wygląda fatalnie. Oto garść statystyk od początku 2022 roku.

Polska - Albania typ

Nie są to statystyki budzące respekt. Jedyny mecz, który Albania wygrała to towarzyskie starcie z Andorą w listopadzie ubiegłego roku. Nasi przeciwnicy przegrywali m.in. 2-krotnie z Izraelem, Katarem, czy remisowali z Gruzją i Islandią. Fatalne wyniki sprawiły, że zwolniono Edoardo Reję i zatrudniono Sylvinho. Albania jest zatem w fazie przebudowy i trudno oczekiwać, aby Brazylijski selekcjoner w swoim debiucie diametralnie zmienił grę "Orłów".

Kolejną kwestią jest to, że Albańczycy pasują naszej reprezentacji. Ze względu na słabą drugą linie i brak najlepszego napastnika nie będą w stanie obnażyć naszych słabych punktów, tak jak zrobili to Czesi. Więcej miejsca powinien mieć Piotr Zieliński, a duet Kiwior - Bednarek nie będzie musiał pilnować tylu jakościowych zawodników.

Teza mówiąca, że Albania leży Polsce, znajduje także potwierdzenie w historii bezpośrednich spotkań:

Polska - Albania typy bukmacherskie

Według nas tendencja ta zostanie podtrzymana i Polska po brzydkim meczu wygra 1:0 lub 2:0.

Składy na mecz Polska - Albania

W szeregach naszej kadry zaszło kilka zmian, ponieważ kontuzji nabawili się Kamil Piątkowski i Bartosz Bereszyński. Do grona kontuzjowanych w po spotkaniu z Czechami dołączył także Matty Cash. Wcześniej do kadry dołączył Tymoteusz Puchacz.

Składy na Polska - Albania

W szeregach naszych rywali zabraknie przede wszystkim napastnika Chelsea Armando Brojy. Nowością będzie obecność nowego selekcjonera - Sylvinho.

Polska - Albania

Polska - Albania promocje na mecz

Poniżej prezentujemy najlepsze promocje na mecz Szczegółowy opis każdej z nich znajdziesz w naszej zakładce z promocjami na mecze. Znajdziesz w niej także ekstra promocje na inne mecze oraz dysycpliny.

400 PLN za wygraną Polski w Superbet

Superbet ponownie nie zawiódł, jeśli chodzi o promocje na mecze piłki nożnej. Za obstawienie wygranej naszej reprezentacji możecie zgarnąć 400 PLN. Trzykrotny obrót nie powinien was odstraszyć, bo do obrotu liczą się stawki zarówno z wygranych i przegranych kuponów. Nie zapomnijcie, że promocję uzyskacie po rejestracji z kodem SBVIP! Szczegółową instrukcję skorzystania z promocji znajdziecie na górze artykułu.

Kurs 50.00 na gola Lewego w Betcris

Szczegółowy opis tej promocji znajdziesz wyżej. Jej bardzo dużym jest przede wszystkim zaledwie 1-krotny obrót freebetem. Nie trzeba też wpłacać dużych pieniędzy, bo już depozyt w wysokości 40 PLN upoważnia nas do skorzystania z oferty. Betcris to wciąż świeży bukmacher na rynku, a więc wielu z was nie ma tam jeszcze konta i śmiało może postawić gola Lewego po kursie 50.00!

200 PLN za wygraną Polski w forBET

Bardzo korzystną promocję na zwycięstwo Polski wystawił także bukmacher forBET. Możecie zgarnąć 200 PLN za poprawne wytypowanie zwycięstwa naszej reprezentacji. Oto szczegóły:

 • Rejestrujesz się w forBET z kodem FBVIP
 • Wpłacasz pieniądze - polecamy min. 20 zł 
 • Stawiasz kupon SOLO na Polaków za min. 10 zł. Jeśli postawisz za co najmniej 20, a Polska przegra dostaniesz pełen zwrot stawki
 • Jeśli wygrasz, otrzymasz 200 PLN w bonusie
 • Bonus przed wypłatą wystarczy wykorzystać na kupon AKO z 4 zdarzeniami (kurs min. 2.0, poj. selekcji 1.30)

Bonus ważny jest przez 96 godzin. Jeśli wygrasz, pienądze możesz wypłacić lub grać dalej. Warto zatem skorzystać z oferty.

Gdzie oglądać Polska - Albania?

Mecz będziemy mogli obejrzeć na żywo w TVP oraz Polsat Sport Premium. Początek spotkania o godzinie 20:45.

Polska - Albania kursy bukmacherskie - podsumowanie

Poniżej w ramach podsumowania prezentujemy najważniejsze informacje dotyczące obstawiania meczu El. Euro 2024 Polska - Albania:

Data meczu27.03.2023 r.
Kurs na Polskę200.00 - Superbet
Kurs na remis3.90 - STS, Superbet
Kurs na Albanię6.75 - STS
Kurs na gola Lewego50.00 - Betcris
Polska - Albania kursy (27.03.2023 r.)

Faworytem jest Polska. Bukmacherzy dają nam blisko 60% szans na zwycięstwo

Najlepszy kurs na zwycięstwo Polski to 200.00 (szczegóły promocji w artykule). Jeśli chcesz obstawić Albanię, najwyższy kurs to 6.75.

Polecamy typowanie zwycięstwa Polski i poniżej 2.5 gola (analiza i kurs w tekście).

Przeglądając tę stronę akceptujesz politykę cookies oraz regulamin strony więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close