• artykuły
 • Najwyższe wygrane u bukmacherów

Najwyższe wygrane u bukmacherów

Wygrane u bukmacherów potrafią przyprawić o zawrót głowy. Poniżej prezentujemy najwyższe wygrane jakie gracze zgarnęli stawiając zakłady u legalnych bukmacherów.

Spis treści

Największe wygrane bukmacherskie

Poniżej przedstawiamy wam najwyższe wygrane u bukmacherów. Trzeba przyznać, że sumy przyprawiają o zawrót głowy i na pewno każdy z nas chciałby chociaż raz ustrzelić taki kuponik.

Fortuna - logo

592 668 PLN

 • Stawka 125 zł
 • Kurs całkowity: 15 387.89
Graj w Fortunie
Superbet bukmacher

334 036 PLN

 • Stawka 15 PLN
 • Kurs całkowity: 15198.68
Graj w Superbet
LVBET bukmacher

289 163,57 PLN

 • stawka: 2470 zł
 • kurs całkowity: 147.82
Graj w LVBET
Superbet bukmacher

266 425,59 PLN

 • stawka: 26 400 zł
 • kurs całkowity: 10.48
Graj w Superbet
Betfan zakłady bukmacherskie

232 315 PLN

 • stawka: 6 zł (kilkanaście kuponów)
 • kurs całkowity: 396.08
Postaw w Betfan
totalbet logo

214 300 PLN

 • stawka: 5000 zł
 • kurs całkowity: 42.86
Graj w TOTALbet

Fortuna najwyższe wygrane

Graczami Fortuny są tysiące Polaków, którzy codziennie typują mnóstwo zwycięskich kuponów. Zapytaliśmy bukmachera o te najwyższe wygrane. W 2022 roku dwukrotnie padła maksymalna wygrana w tych zakładach bukmacherskich na jednym kuponie, czyli 540 900 PLN. Co ciekawe, oba zwycięskie kupony zostały postawione w kwietniu tego roku, w przeciągu zaledwie 5 dni.

fortuna najwyższa wygrana

20.04.2022 gracz postawił kupon składający się z 34 zdarzeń. Są na nim głównie zakłady dotyczące piłki nożnej (Ekstraklasy, Premier League, Ligue 1, Pucharu Niemiec czy Pucharu Włoch). Gracz dorzucił do kuponu również zakłady na hohej (szwedzka SHL), siatkówkę (Plus Liga) i tenis (dwa rozgrywane w tym czasie turnieje ATP). Gracz postawił zaledwie 61, 36 zł co po odjęciu podatku dało stawkę 54 zł. Wszystkie zdarzenia na kuponie weszły, a gracz wygrał 540 900 PLN. Gracz postawił kupon przez aplikację mobilną. Poniżej zwycięski kupon.

Kilka dni później, a dokładnie 24.04.2022 ponownie w Fortunie padła wygrana 540 900 PLN. Gracz postawił 165,73 zł co po odjęciu podatku dało stawkę 145,84 zł. Na kuponie znalazły się zakłady wyłącznie z oferty na piłkę nożną, a dokładniej na najpopularniejsze ligi (Ekstraklasę, Premier League, Ligue 1, La Ligę i Primeira Liga).

Oba zwycięskie kupony zostały objęte promocją na bonusy AKO w Fortunie co dodatkowo powiększyło wygraną (pierwszy kupon o 45 %, a drugi o 30 %).

Chcemy jeszcze wspomnieć o jednym szczęściarzu sprzed kilku lat. Jednemu graczowi w ostatni dzień marca 2019 udało się trafić 2 kupony u bukmachera Fortuna na łączną kwotę 1 168 809 PLN. Każdy z kuponów z wygraną prawie 600 000 PLN, łącznie 21 typów. Trafienie wielotysięcznych kursów jest podobne do trafienia szóstki w Lotto. Jednak w tej sytuacji liczy się nie tylko szczęście, ale i wiedza na temat wybranych lig oraz zespołów. Zaskakujące jest to, że wszystkie zdarzenia odbywały się jednego dnia, tym trudniej więc wytypować wszystkie pozycje.

 1. Kupon 1

  11 pozycji – koszt 80,22 PLN – kurs 8161,39 – wygrana 576 142 PLN

 2. Kupon 2

  10 pozycji – koszt 125 PLN – kurs 5387, 89 – wygrana 592 668 PLN

Z pewnością takie kupony trafia zaledwie promil zwolenników tasiemek, ale na tym przykładzie możemy śmiało stwierdzić, że jest to możliwe.

Superbet najwyższe wygrane

W ostatnim czasie Superbet stał się fenomenem na polskim rynku i wielu graczy zaczęła korzystać z usług właśnie tego operatora. Bardzo duża liczba użytkowników przerodziła się z kolei w wyjątkowo wysokie wygrane. Dwie z nich okazały się prawdziwym rozbiciem banku

Super Przewaga zapewnia ponad 334 tysięcy wygranej

W drugiej połowe 2023 roku odnotowaliśmy w Superbet prawdziwy fenomen. Gracz postawił 15 zł po kursie 15198.68 i pomimo tego, że nie trafił trzech typów, to i i tak wygrał zawrotną sumę ponad 334 tysięcy!

Superbet wygrana - Super Przewaga

Jak to się stało? Wszystko dzięki Super Przewadze, która sprawia, że gdy twoja drużyna wyjdzie na 2-bramkowe prowadzenie, to kupon zostaje zaliczony jako wygrany bez względu na wynik końcowy. Taka sytuacja miała miejsce w trzech meczach na kuponie zwycięskiego gracza.

Superbet wysoka wygrana

Ty również możesz skorzystać z Super Przewagi. Wystarczy, że zarejestrujesz się w Superbet z kodem promocyjnym. Dodatkowo otrzymasz szereg łatwych w wykorzystaniu freebetów oraz bonus od wpłaty i tygodniowy cashback!

Odważne granie za wysoką stawkę dało prawie 267 tysięcy

Druga wygrana, którą umieściliśmy w naszym zestawieniu także jest bardzo wysoka, bo wyniosła ponad 267 tysięcy.

Jak wyglądał zwycięski kupon? Gracz postawił aż 30 tys. zł co po odjęciu podatku dało stawkę 26 400 zł. Na kuponie znalazło się 5 zdarzeń z zakładami na europejskie ligi. Trzy typy dotyczyły zwycięzcy meczu, jeden BTTS (obie drużyny strzelą), ostatni był to typ łączony – podwójna szansa i BTTS. Są to najpopularniejsze rodzaje zakładów obstawianych przez graczy. Całkowity kurs kuponu wyniósł 10.48. Dodatkowo został on objęty promocją na kupony AKO dzięki czemu kurs został podniesiony o 7 %.

superbet kupon wygrany

LVBET – największe wygrane bukmacherskie

Wysokie wygrane dosyć często padają u bukmachera LVBET. Najwyższa wygrana na jednym kuponie w historii zakładów padła 21 marca 2021 roku. Szczęśliwy gracz wygrał prawie 290 tysięcy złotych. Całkowita stawka zwycięskiego kuponu wynosiła 2470 zł, a całkowity kurs kuponu AKO wynosił 147.82.

Większość zakładów na kuponie stanowiły zdarzenia z piłki nożnej, na przykład rozgrywek Premier League, Serie A, Ligue 1 czy La Liga. Na kuponie jest też zdarzenie esportowe, a dokładniej zakład na turniej CS:GO – Pinnacle Cup. Jak widać gracz miał wszechstronne zainteresowania. Jeśli chodzi o rodzaj zakładów to są to najpopularniejsze zakłady na zwycięzcę meczu.

Najwyższa wygrana z LVBET kodem promocyjnym

lvbet wygrana

Chcieliśmy się też podzielić z naszymi czytelnikami najwyższą wygraną zdobytą przez gracza, który zarejestrował konto w LBVET z naszym kodem promocyjnym. Mnóstwo graczy bukmachera dołączyło do niego, korzystając z kodu, który uprawnił ich do otrzymania dodatkowego bonusu na start.

20 listopada 2021 roku pewien szczęściarz postawił kupon AKO z kursem całkowitym 56.98 za stawkę 2640 zł. Na jego kuponie znalazły się zakłady na zwycięzcę meczu z oferty piłki nożnej, a dokładniej różnych europejskich lig – norweskiej, włoskiej, hiszpańskiej czy greckiej. Wszystkie typy na jego kuponie okazały się trafione i zgarnął wygraną 132 381,74 PLN.

Betfan – 232 tysiące za piłkarską taśmę

Użytkownik Betfan także ustrzelił prawdziwego jackpota. Obstawił piłkarską taśmę składającą się z 19 zdarzeń. Łączny kurs wyniósł prawie 400.00. Sam gracz wykazał się bardzo dużym sprytem, ponieważ obstawił kilkanaście takich samych kuponów. Dzięki temu uniknął podatku od wysokiej wygranej!

Betfan wygrana

Warto też wspomnieć, że szczęśliwiec skorzystał z opcji Cashout i ostatecznie wypłacił połowę stawki. Ostatecznie zdarzenie na kuponie okazało się również wygrane, a więc gdyby z cashoutu nie skorzystał, to wyjąłby pełną pulę. Mimo to była to naprawdę konkretna taśma (sprawdź wygrany kupon).

Wygrane TOTALbet

Największa wygrana w TOTALbet, która padła za jeden kupon to 214 300 PLN. Kupon został postawiony w marcu 2022 roku i składał się tylko z 5 zdarzeń (prematch i live). Były one bardzo zróżnicowane, znalazła się na nim piłka nożna, tenis i piłka ręczna. Najwyższy kurs (3.45) miał zakład live na remis w meczu: Real Betis – Rayo Vallecano, a kurs całkowity kuponu wyniósł 42.86. Stawka kuponu była naprawdę spora – 5000 zł.

kupon totalbet

TOTALbet najwyższa wygrana z kodem

Wiemy też ile wyniosła najwyższa wygrana gracza zarejestrowanego w TOTALbet z naszym kodem promocyjnym TBVIP. Farciarz wygrał prawie 100 tys. złotych stawiając kupon za jedynie 20 zł! To się nazywa szczęście. Jak wyglądał zwycięski kupon?

Składał się z 13 zdarzeń a wszystkie pochodziły z oferty na piłkę nożną. Widać, że gracz dobrze znał się na typowanych ligach, takich jak La Liga, Ekstraklasa, Bundesliga czy Premier League. Typował bardziej szczegółowe zakłady od tych na zwycięzce, a mianowicie sumę celnych strzałów drużyny lub fauli w opcji under/over.

Rekordowe wygrane u bukmacherów

Poza piątką najwyższych wygranych również u innych buków zdarzają się imponujące zwycięskie kupony. Poniżej kilka z nich.

Największe wygrane STS

wygrany kupon sts

Jak kwestia najwyższych wygranych wygląda u najpopularniejszego polskiego bukmachera? Niestety nie udało nam się uzyskać najnowszych danych na temat wygranych STS, ale warto przypomnieć gracza z 2019 roku. Publikujemy kupon, który razem z kilkoma innymi dał zwycięzcy ponad 1 mln 250 tys zł wygranej. Zakłady zawarł u legalnego bukmachera STS.

Oczywiście postawienie 25 zdarzeń na jednym kuponie było ryzykowne, ale jak widać ryzyko w tym wypadku się opłaciło. Postawienie takich wyników wiąże się oczywiście ze znajomością zakładów bukmacherskich, ale przede wszystkim piłki nożnej. Co ciekawe większość postawionych na kuponie zakładów nie miała zbyt wysokich kursów, zazwyczaj wynosiły one około 1.50. Tylko trzy z nich miały kurs wyższy niż 2.0 (Juventus – Atl. Madryt: 1 – 1 połowa/wynik końcowy z kursem 2.55; Chelsea – Tottenham: 1 z kurs 2.50 i Fiorentina – Atalanta: X – wynik meczu, Tak – obie drużyny strzelą z kursem 4.15).

Innym wielkim zwycięzcą u bukmachera STS był gracz, który podczas Euro 2016 we Francji prawidłowo wytypował 15 spotkań tego turnieju. Wygrał w ten sposób 370 000 PLN z samego kuponu, a także Porsche Cayenne za najwyższą wygraną podczas całego turnieju. Warto odnotować, że aby wygrać, skorzystał ze swoistego systemu, w ramach którego wysłał 1200 kuponów po 10 PLN. Zainwestował więc łącznie 12 000 PLN, jednak inwestycja ta zwróciła mu się i to ze sporą nawiązką.

forBET – najwyższa wygrana

Najwyższą wygraną w historii na jednym kuponie jaka padła u popularnego od lat bukmachera forBET było 200 000 PLN. Kupon został postawiony w kwietniu 2022 roku. Gracz postawił na swój kupon zaledwie 26 zł!

Na kupon składało się 15 zdarzeń i każde dotyczyło meczów piłki nożnej. Gracz stawiał zakłady nie tylko na najpopularniejsze ligi, takie jak Premier Ligue czy La Liga, ale również na mniej popularne, na przykład 2. liga turecka czy 1. liga belgijska. Gracz korzystał z mniej popularnych zakładów, na przykład under/over na liczbę żółtych kartek, zakłady specjalne i zakłady łączone. Zdecydowanie musiał mieć sporą wiedzę na temat drużyn i ich statystyk. Co ciekawe, zwycięski kupon został postawiony przez gracza, który zarejestrował konto w forBET z naszym kodem promocyjnym.

Fuksiarz wygrana

Najwyższa wygrana w historii firmy padła w maju 2022 roku. Gracz postawił kupon AKO z zaledwie dwoma zdarzeniami. Oba dotyczyły rozgrywek NBA, jeden rozgrywek kobiet, drugi mężczyzn (pierwszy na mecz Indian Fever – Los Angeles Sparks, drugi na Dallas Mavericks – Phoenix Suns). Gracz typował klasyczny zakład na zwycięzcę.

Stawka tego kuponu była spora, bo aż 20 000 zł, a kurs kuponu wyniósł 3.45 co dało wygraną 60 800 zł.

Przeglądając tę stronę akceptujesz politykę cookies oraz regulamin strony więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close