Chelsea – Tottenham: kursy i typy na mecz (24.10.2026)

Premier League
24 października 2026 ,
Chelsea
Chelsea - Tottenham
Tottenham
  • Chelsea |
    1.90
  • Remis |
    3.85
  • Tottenham |
    3.65
Chelsea vs Tottenham: kursy i typy (24.10.2026)
fot. Ian Walton/Associated Press/East News

Przed nami derby Londynu. W ramach 8. kolejki Premier League, Chelsea zagra z Tottenhamem. Czy „The Blues” sięgną po trzecie zwycięstwo z rzędu? A może to Tottenham pójdzie za ciosem po wygranej z Coventry? Sprawdź kursy oraz nasz typ na mecz Chelsea vs Tottenham.

Chelsea – Tottenham: kursy na mecz (24.10.2026)

Na początek sprawdzimy kursy bukmacherskie na mecz Chelsea vs Tottenham. Oferta zakładów dostępna jest w TOTALbet.

Drużyna Kurs
Chelsea Chelsea 1.90
Remis 3.85
Tottenham Tottenham 3.65

Według ekspertów to Chelsea jest faworytem meczu – kurs 1.90 oznacza 50% szans na zwycięstwo. Wygraną Tottenhamu oszacowano na kurs 3.65, czyli 26% szans na zwycięstwo. Remis w tym spotkaniu oceniono na kurs 3.85 – 24% szans.

Spotkanie typujemy w TOTALbet. Po rejestracji z kodem TBVIP otrzymasz zakład bez ryzyka 111 PLN ze zwrotem w gotówce oraz bonus bez depozytu 5 PLN.

Przed nami weekend pełen piłkarskich emocji. Sprawdź nasze zapowiedzi!

  • Barcelona – Real Madryt  kursy i typy na mecz (25.10.2026)
    Barcelona – Real Madryt kursy i typy na mecz (25.10.2026)
  • Wisła Kraków – Raków Częstochowa kursy i typy (24.10.2026)
    Wisła Kraków – Raków Częstochowa kursy i typy (24.10.2026)
  • Legia Warszawa – Lech Poznań promocje: 1511 PLN na hit Ekstraklasy od bukmacherów (25.10.2026)
    Legia Warszawa – Lech Poznań promocje: 1511 PLN na hit Ekstraklasy od bukmacherów (25.10.2026)

Szukasz ciekawych bonusów powitalnych? W naszej zakładce z promocjami bukmacherskimi znajdziesz najlepsze boosty kursowe!

Chelsea – Tottenham: typ na mecz (24.10.2026)

W każdym dotychczasowym meczu w tym sezonie, Chelsea zdobyła minimum 2 bramki przed własną publicznością. Liczę, że tym razem będzie podobnie.

  • Wojciech Gancarz
    Wojciech Gancarz
    Yield: -0.03%
    Chelsea – Tottenham
    24.10 18:30
    Chelsea powyżej 1.5 gola
    1.54
    Stawka 5/10
    Analiza

    Chelsea po wrześniowej przerwie na kadrę wygląda naprawdę dobrze. Przede wszystkim podopieczni Alonso poprawili grę w defensywie – stracili 1 gola w 2 meczach, co na początku kampanii się nie zdarzało. Nadal bardzo dobrze radzi sobie ofensywa – 5 goli z Bournemouth, 2 gole z Evertonem. Tottenham w końcu sięgnął po pierwsze zwycięstwo w tym sezonie, jednakże trzeba pamiętać, że mierzył się z beniaminkiem, Coventry. Biorąc pod uwagę wszystkie rozgrywki, Koguty zachowały czyste konto tylko w 2 z 9 meczów.

Chelsea po wrześniowej przerwie na kadrę wygląda naprawdę dobrze. Przede wszystkim podopieczni Alonso poprawili grę w defensywie – stracili 1 gola w 2 meczach, co na początku kampanii się nie zdarzało. Nadal bardzo dobrze radzi sobie ofensywa – 5 goli z Bournemouth, 2 gole z Evertonem.

Chelsea
Chelsea
Tottenham
Tottenham
    Statystyka 26/27 Premier League
  • 13
    Liczba punktów
    6
  • 4
    Wygrane
    1
  • 1
    Remisy
    3
  • 2
    Porażki
    3
  • 17:13
    Bilans bramkowy
    6:10

Tottenham w końcu sięgnął po pierwsze zwycięstwo w tym sezonie, jednakże trzeba pamiętać, że mierzył się z beniaminkiem, Coventry. Biorąc pod uwagę wszystkie rozgrywki, Koguty zachowały czyste konto tylko w 2 z 9 meczów. 

Szukasz typów na weekend? Najciekawsze propozycje zakładów znajdziesz w zakładce z typami bukmacherskimi.

Chelsea – Tottenham: kursy na najciekawsze rynki

Spójrzmy jak bukmacherzy ocenili najpopularniejsze rynki na mecz Chelsea vs Tottenham. Oferta poszczególnych zakładów dostępna jest w Superbet.

Chelsea – Tottenham kursy: obie drużyny strzelą gola

Zdaniem analityków zobaczymy gole z obu stron.

Rynek Typ Kurs
Obie drużyny strzelą tak 1.52
Obie drużyny strzelą nie 2.45
Kursy aktualizowane na bieżąco

W 5 z 7 dotychczasowych meczów Chelsea w Premier League pokryty został BTTS. Notowania nie mogą zatem zaskakiwać.

Chelsea – Tottenham kursy: liczba goli

Bukmacherzy spodziewają się ofensywnego spotkania.

Rynek Typ Kurs
Liczba goli poniżej 1.5 5.00
Liczba goli powyżej 1.5 1.17
Liczba goli poniżej 2.5 2.42
Liczba goli powyżej 2.5 1.55
Liczba goli poniżej 3.5 1.59
Liczba goli powyżej 3.5 2.35
Kursy aktualizowane na bieżąco

Zakład na powyżej 2.5 gola został pokryty w 6 z 7 meczów Chelsea w trwającej kampanii Premier League.

Chelsea – Tottenham kursy: strzelec gola

Który zawodnik zdaniem Superbet ma największe szanse na zdobycie bramki?

ZawodnikKurs
Joao Pedro2.10
Danny Welbeck2.30
Cole Palmer2.32
Morgan Rogers2.87
Estevao2.92

Według bukmacherów mamy największe szanse na gola Joao Pedro – kurs 2.10. Dalej w notowaniach jest Danny Welbeck – kurs 2.30 oraz Cole Palmer – kurs 2.32.

Chelsea – Tottenham: transmisja meczu

Derby Londynu, czyli starcie Chelsea vs Tottenham odbędzie się w sobotę 24 października o godzinie 18:30. Transmisja meczu dostępna będzie w Canal+ Extra 1.

  • 3-miesięczny voucher do pakietu ULTRA w Canal +
    Odbierz voucher
    3-miesięczny voucher do pakietu ULTRA w Canal +
    Jak odebrać
    • Załóż konto w STS z kodem STSVIPPLUS i zaakceptuj zgody marketingowe
    • Wpłać min. 50 PLN
    • Za wykonane warunki otrzymasz voucher dla pakietu ULTRA w Canal+ na 3 miesiące
    • Voucher wykorzystasz na stronie https:/pl.canalplus.com/oferta-online/kod/zrealizuj
    • Kod ważny jest do 31.12.2026. Z naszym kodem oszczędzasz aż 187 PLN
    Odbierz voucher ⨉

W STS trwa aktualnie promocja, która zapewnia nam voucher do Canal+ na trzy miesiące.

Czy podoba Ci się ten artykuł?
Oceń
Dziękujemy za oddany głos!
4,7/5 6 głosów

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Komentarze (0)