• typy
 • Canelo – Gołowkin kursy bukmacherskie

Canelo – Gołowkin kursy bukmacherskie

event background

Canelo jest murowanym faworytem walki i zdecydowanie warto obstawić jego zwycięstwo na punkty. Kurs 2,10 jest naprawdę korzystny, zwłaszcza, że przy rejestracji w TOTALbet z kodem TBVIP możemy skorzystać z zakładu bez ryzyka do 200 zł.

Oznacza to, że typując wygraną Canelo podwoimy swoje pieniądze, a jeśli typ się nie sprawdzi, to dostaniemy zwrot, który możemy natychmiast wypłacić na konto bankowe.

W nocy z 17 na 18 września w Las Vegas odbędzie się trzecia walka pomiędzy Saulem „Canelo” Alvarezem i Giennadijem Gołowkinem. W naszym artykule znajdziesz najwyższe kursy na ten pojedynek, typy napisane przez naszego eksperta oraz poznasz wszystkie najważniejsze informacje dot. obstawiania walki Canelo – Gołowkin.

Canelo – Gołowkin kursy bukmacherskie (17.09.22)

BukmacherCanelo AlvarezGiennadij Gołowkin
Fortuna
1,25
4,88
STS
1,18
4,62
Superbet
1,20
4,95
forBET
1,16
4,58
Etoto
1,18
4,30
TOTALbet
1,15
5,15
LVBET
1,14
4,95
eWinner
1,20
4,50
Noblebet
1,14
4,95
Fuksiarz
1,18
4,40
Betters
1,18
4,40
GO+Bet
1,16
4,30
Kursy sprawdzone 17.09.2022 r., godz. 15

Najwyższy kurs na zwycięstwo Alvareza to 1,25 w Fortunie. Jeśli chcesz obstawić zwycięstwo Canelo, to rekomendujemy obstawić jego triumf na punkty w TOTALbet po kursie 2,10. Jeśli z kolei chcesz obstawiać zwycięstwo Gołowkina to najwyższy kurs także znajdziesz w TOTALbet – 5,15.

Canelo – Gołowkin typy bukmacherskie

Przechodzimy teraz do typów na pojedynki, które odbędą się na gali Las Vegas. Typujemy oczywiście starcie Canelo – Gołowkin, ale również walkę Jesse Rodriguez – Israel Gonzalez oraz Ali Achmedow – Gabriel Rosado. Oto gotowa propozycja naszego kuponu w STS:

Kupon na galę Canelo – Gołowkin w Las Vegas
Bukmacher
 • Alvarez na punkty
  Alvarez – Gołowkin
  2,10
 • +8.5 rundy
  Rodriguez – Gonazalez
  2,00
 • Achmedow na punkty
  Achmedow – Rosado
  2,75
Kurs całkowity 11,55
Stawka 100 PLN
Potencjalna wygrana 1 016,40 PLN

Jeśli chcesz obstawić kupon AKO z walką Canelo – Gołowkin, to polecamy zrobić to w STS. Przy rejestracji z naszym kodem STSVIP, będziesz mógł odebrać zakład bez ryzyka do 100 zł. Oznacza to, że:

 • Jeśli wygrasz, zgarniasz ponad 1000 zł. 
 • Jeśli przegrasz, dostajesz zwrot stawki, który możesz od razu wypłacić 

Postaw w STS

Canelo – Gołowkin typy

Saul Alvarez i Giennadij Gołowkin w ciągu ostatniej dekady kompletnie zdominowali światową kategorię średnią w zawodowym boksie. Mieli już okazję dwukrotnie skrzyżować ze sobą rękawice. Oto jak zakończyły się te starcia:

Canelo - Gołowkin typy bukmacherskie

Obaj pięściarze przez lata wypracowali sobie wiernych kibiców, dlatego odbiór walk był kompletnie różny. Kibice oraz eksperci podzielili się na dwie grupy, które zupełnie inaczej patrzyły na konfrontacje z 2017 i 2018 roku. Walki były wyrównane, wiele rund było nieoczywistych do punktowania, jednak najważniejsze w ocenie sił przed trzecim pojedynkiem są lata, które od tego czasu minęły. Alvarez w tym okresie dokonał historycznej unifikacji wszystkich możliwych tytułów w kategorii do 76 kilogramów, zaś Gołowkin stoczył kilka walk, które bardzo mocno pokazały upływający czas.

Dorobek Saula Alvareza na zawodowych ringach jest imponujący. Jego miejsce w międzynarodowej bokserskiej galerii sław jest niekwestionowane. „Canelo” wygrał osiemnaście walk o mistrzostwo świata, zdobywał tytuły w czterech kategoriach wagowych i jako pierwszy w historii zunifikował cztery najważniejsze mistrzowskie pasy w wadze super średniej. Przez ostatnie lata Alvarez był najlepiej zarabiającym pięściarzem świata oraz jeszcze na początku roku uznawany był za najlepszego pięściarza globu bez podziału na kategorie wagowe.

Canelo - Gołowkin

„Canelo” w ostatnim pojedynku przegrał, ale on jest typem zawodnika, którego może to tylko wzmocnić. Jestem pewny, że nie załamie się, ale jeszcze bardziej zmobilizuje i poprawi swoje błędy. Myślę, że będzie w dużo lepszej formie, niż w kilku ostatnich walkach. Wydaje mi się, że Alvarez wygra przed czasem, a jeśli to mu się nie uda, to bardzo ciężko go pobije i wysoko wygra na punkty

Timothy Bradley – były mistrz świata dwóch kategorii wagowych i komentator telewizyjny.

Gołowkin pomimo tego, że w kwietniu obchodził 40. urodziny, ma mniejsze zawodowe doświadczenie. Kazach jest z kolei rekordzistą pod względem udanych obron tytułu mistrza świata wagi średniej – zaliczył takich walk 21, bijąc rekord słynnego Bernarda Hopkinsa. Poza niesamowitym bilansem profesjonalnych występów, ma także kilkaset walk w boksie olimpijskim. Jego największymi atutami są lewy prosty, bardzo duża ringowa inteligencja oraz praca nóg, dzięki której szybko potrafi skrócić dystans i znaleźć się w pozycji umożliwiającej zadanie ciosu.

To prawda, że Giennadij Gołowkin nie wyglądał w ostatnich walkach najlepiej, ale moim zdaniem w tej fazie kariery po prostu potrzebuje dużego wyzwania, żeby wyzwolić w sobie odpowiednią motywację. Niby wygląda coraz słabiej, ale dalej nokautuje wszystkich z dużą łatwością. Będzie teraz także cięższy i silniejszy. Walka może być jeszcze lepsza, niż wcześniejsze dwie, ale bardzo trudno wskazać zwycięzcę

David Benavidez, były mistrz świata wagi super średniej.

Obaj pięściarze zaliczani są do puncherów i bardzo często kończą walki przed czasem. Obie ich poprzednie walki przebiegły jednak na pełnym dystansie i tym razem taki scenariusz również wydaje się najbardziej prawdopodobny. Poza świetną ofensywą, obaj dysponują bardzo szczelną obroną. Alvarez jest zawodnikiem walczącym zrywami – w każdej rundzie wybiera momenty, w których podkręca tempo, jednak rzadko boksuje z taką samą intensywnością przez pełne trzy minuty w którymkolwiek starciu.

Gołowkin jest kompletnym przeciwieństwem – walczy w równym tempie, wszystkie ciosy bije z bardzo dużą mocą i jest bardzo regularny. Jego ogromną siłą jest naturalna siła fizyczna oraz niezwykle twarda szczęka. Kazach nigdy nie leżał na deskach i nigdy nie był nawet bliski liczenia. W kwietniu „GGG” wrócił na ring po półtorarocznej przerwie i pomimo wygranej z Ryotą Muratą, przyjmował bardzo dużo ciosów, wyglądając na zawodnika, który wkrótce może zawiesić rękawice na kołku.

Walka raczej nie będzie prowadzona w wysokim tempie, a swoim przebiegiem będzie przypominać dwa poprzednie starcia. Warto pamiętać, że po 24 przeboksowanych już rundach, pięściarze doskonale się znają. „Canelo” w ostatnich latach nabrał doświadczenia, jednak boksersko pozostał na tym samym poziomie. Gołowkin miał dwie długie przerwy, zdobył kolejne mistrzowskie pasy, jednak wydaje się, że jego sportowy poziom jest zdecydowanie słabszy, niż przy poprzednich konfrontacjach z Meksykaninem. Alvarezowi ciężko będzie wygrywać przed czasem, ponieważ kolejny raz trafia na bardzo doświadczonego, wytrzymałego i dobrze broniącego się mistrza. Pięściarsko wszystkie argumenty stoją po stronie „Canelo” – jest szybszy, młodszy, bardziej regularnie toczy walki i ma mniej wyeksploatowany organizm. Jeśli wiosenna porażka z Biwołem nie stłumiła jego pewności siebie, to wypunktuje Gołowkina i przygotuje się na kolejne duże wyzwania.

Obstawiaj wygraną Canelo na punkty
Nasz typ
kurs: 2,10
Postaw w TOTALbet

Rodriguez – Gonzalez typy

W Las Vegas kolejny zawodowy pojedynek stoczy mistrz świata WBC wagi super muszej Jesse Rodriguez. W trzecim tegorocznym występie Teksańczyk skrzyżuje rękawice z Israelem Gonzalezem. 22-letni Rodriguez w kilka miesięcy wyrósł na jedną z największych gwiazd młodego pokolenia w światowym boksie. W ostatnich walkach wygrywał w dominującym stylu z byłymi mistrzami świata – Wisaksilem Wangekiem i Carlosem Cuadrasem. Niepokonany Amerykanin łącznie stoczył 16 profesjonalnych walk, z których 11 zakończył przed czasem. Rodriguez jest zawodnikiem dysponującym nokautującym ciosem, a między linami nieustannie idzie do przodu.

Jego rywalem będzie Israel Gonzalez, który ma lepsze warunki fizyczne, większe doświadczenie oraz czwarty raz zaboksuje o mistrzostwo świata. Na zawodowych ringach stoczył 33 walki, z których wygrał 28. Meksykanin jest kompletnym przeciwieństwem Rodrigueza. Boksuje technicznie, opiera swoją taktykę o lewy prosty, skupia się na walce z kontry i dobrze czuje się w defensywie. Pięściarz z Meksyku przegrywał wyłącznie z najlepszymi, a jego styl może być nieprzyjemny dla zawodnika tak ofensywnego jak Amerykanin. Warto też pamiętać, że Rodriguez miał skrócony czas na przygotowania, ponieważ od jego ostatniej walki minęły niecałe trzy miesiące. To także dla niego pierwszy od czterech lat przypadek, kiedy w siedem miesięcy toczy trzy walki.

Nie ma wątpliwości, że Rodriguez jest lepszym pięściarzem i murowanym faworytem tego zestawienia. Kibice spodziewają się, że będzie to dla niego łatwy pojedynek, który zakończy się przed czasem, jednak Meksykanin może mu napsuć sporo krwi. Gonzalez ma twardą szczękę, nie pozwala złapać rywalowi płynności w boksowaniu, jest specjalistą w wybijaniu z rytmu i nie panikuje w sytuacjach zagrożenia. Amerykanin bije mocno, ale nie jest zawodnikiem, który kończy walki pojedynczym uderzeniem. Jeśli zastopuje Meksykanina, to najpewniej w końcowych rundach, ale można odnieść wrażenie, że Gonzalez jest niedoceniany przez bukmacherów. Ta walka nie powinna skończyć się szybko, a pełen dystans nie jest wykluczony.

+8.5 rundy w walce
Nasz typ
kurs: 2,00
Postaw w STS

Achmedow – Rosado typy

W starciu dwóch bokserskich generacji, próbujący zapracować na walkę o mistrzostwo świata Ali Achmedow zmierzy się z weteranem Gabrielem Rosado. Pojedynek zakontraktowano na dziesięć rund w limicie wagi super średniej. Amerykanin jest dużo bardziej doświadczony, ale trzeba uczciwie przyznać, że najlepsze lata ma już zdecydowanie za sobą. Kazach jest młodszy, często wygrywa przed czasem, jednak jego jedyny jak do tej pory prawdziwy test na zawodowych ringach zakończył się porażką.

Achmedow stoczył 19 walk, z których 18, w tym 14 przed upływem zakontraktowanego dystansu. Przegrał jedynie z mocno bijącym Kolumbijczykiem Carlosem Gongorą, który pozwolił się rywalowi wystrzelać, a następnie zakończył pojedynek przed czasem. Rosado ma na koncie 42 profesjonalne pojedynki, z których 26 zakończyło się jego wygranymi. Ma twardą szczękę, mocny cios i wielkie serce do walki. Kursy wskazują, że bukmacherzy spodziewają się wygranej przed czasem Achmedowa, ponieważ jego współczynnik nokautów robi wrażenie. Nie jest to jednak zawodnik, który jest w stanie zmienić obraz walki jednym ciosem, a poziom rywali, których pokonywał do tej pory jest zdecydowanie niższy od umiejętności posiadanych przez Rosado.

Pięściarz z Kazachstanu prawdopodobnie wygra, jednak stanie przed najtrudniejszym sprawdzianem w profesjonalnym boksie. Jeśli wyciągnął wnioski z jedynej dotychczasowej porażki, to będzie boksował dużo spokojniej i lepiej kontrolował tempo. Rosado jest zawodnikiem, który potrafi wykorzystać zmęczenie rywala i ma bardzo dużą tolerancję na przyjmowane ciosy, o czym wie m.in. jego były rywal Giennadij Gołowkin. W tej walce nie można wykluczyć niespodzianki, ponieważ Achmedow pomimo imponującego bilansu do tej pory nie przekonywał swoimi występami. Warto jednak postawić na jego wygraną, ale z pewnością nie będzie to szybkie, ani łatwe zwycięstwo.

Achmedow na punkty
Nasz typ
kurs: 2,75
Postaw w STS
Spis treści

Canelo – Gołowkin bukmacher – gdzie obstawiać?

Obstawiaj kupon na galę Canelo – Gołowkin bez ryzyka
STS
Ocena STS
5/5
Postaw w STS
 • Zakład bez ryzyka
  100 PLN
  Obstawiaj bez ryzyka z kodem STSVIP do 100 PLN
 • Szerokość rynków
  33
  Najlepsza oferta na rynku
 • Oferta na walki
  Wysokie kursy na pozostałe walki
 • Zakład bez ryzyka

  Jeśli wygrywasz, wypłacasz pieniądze. Jeśli przegrasz, zwrot również możesz wypłacić

 • Szerokość rynków
  • Możliwość obstawiania handicapów punktowych
  • Sposobu zakończenia walki
  • Powyżej/poniżej liczby rund
  • Rundy, w której zakończy się walka
  • Przedziały rundowe
  • Czy zawodnik będzie liczony
 • Oferta na walki

  Bardzo wysokie kursy na pozostałe walki na gali Canelo – Gołowkin.

Obstawiaj wygraną Canelo na punkty bez ryzyka
TOTALbet
Ocena TOTALbet
5/5
Postaw w TOTALbet
 • Canelo na punkty
  2,10
  Wysoki kurs na nasz typ
 • Zakład bez ryzyka
  200 PLN
  Obstawiaj nasz typ bez ryzyka
 • Kurs na wygraną Canelo na punkty

  TOTALbet posiada najwyższy kurs na wygraną Canelo na punkty. Nasz ekspert przewiduje, że jest to najbardziej prawdopodobne rozstrzygnięcie pojedynku.

 • Zakład bez ryzyka

  Ponadto wygraną Alvareza na punkty możesz obstawiać bez ryzyka do 200 PLN. W przypadku przegranej, otrzymasz zwrot, który możesz od razu wypłacić.

Canelo – Gołowkin – gdzie oglądać?

Walkę Canelo – Gołowkin będzie można obejrzeć na żywo na platformie DAZN. Miesięczna subskrypcja kosztuje 39,99. Niestety żadna z polskich stacji nie wykupiła praw do transmitowania tego pojedynku.

Canelo – Gołowkin kursy bukmacherskie – podsumowanie

W tabeli poniżej prezentujemy wszystkie najważniejsze informacje dot. obstawiania pojedynków na gali Canelo – Gołowkin III w Las Vegas.

Data walki17/18.09.22 r. – Las Vegas
Kurs na Canelo1,25 – Fortuna
Kurs na Gołowkina5,15 – TOTALbet
Najlepszy bukmacherSTS, TOTALbet
TransmisjaDAZN

Najwyższy kurs na Canelo to 1,25, a na Gołowkina 5,15. Komplet najwyższych kursów z promocjami i typami znajdziesz w artykule.

Najlepsi bukmacherzy do typowania pojedynku to TOTALbet i STS

Walkę możesz obejrzeć w DAZN.

Przeglądając tę stronę akceptujesz politykę cookies oraz regulamin strony więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close