• typy
  • Punchdown 5 kursy bukmacherskie

Punchdown 5 kursy bukmacherskie

event background

Main event tej gali, w której zobaczymy dwie celebrytki. „Esmeralda” pokazała się w swoim debiucie z dobrej strony i pewnie pokonała swoją rywalkę na kartach sędziowskich. Dla „Patusi” będzie to z kolei oficjalny debiut w sportach uderzanych. Chociaż nie sposób odmówić jej charakteru, wydaje się, że to bardziej doświadczona Monika Godlewska będzie faworytką do wygrania tego pojedynku.

Nasz typ: Wygrana „Esmeraldy”

Już 22 października będziemy świadkami gali Punchdown 5. My zapraszamy do bukmacherskiej analizy Punchdown 5. Poznacie w niej kursy i typy bukmacherskie na Punchdown 5 i dowiecie się gdzie obstawiać walki.

Spis treści

Punchdown 5 – kursy bukmacherskie

Znamy już pełen zestaw pojedynków na gali Punchdown 5, które obstawiać będzie można wyłącznie u bukmachera TOTALbet. Oto kursy na pojedynki Punchdown 5:

Punchdown 5 – KOD PPV

Punchdown 5 jest dostępny do obejrzenia wyłącznie w systemie pay-per-view, który można wykupić na stronie www.punchdown.tv. Koszt transmisji to 19,99 PLN. Można go jednak uzyskać za darmo. Wraz z bukmacherem TOTALbet przygotowaliśmy dla naszych czytelników coś specjalnego. Jeśli zarejestrujesz konto u tego bukmachera przez naszą stronę i dokonasz depozytu na minimum 50 PLN, to uzyskasz dostęp do PPV Punchdown 5, za darmo. Poza tym, będziesz mógł skorzystać z bonusu powitalnego TOTALbet, a środki będziesz mógł przeznaczyć na zakłady.

Zawodnik 1 KursZawodnik 2Kurs
Artur „Waluś” Walczak1,17Adrian „Dziku” Żebrowski4,10
„Zuluzinho”1,60Karol „Buła” Filasiński2,20
Jakub „Dudzio” Dudczyk1,30Kamil 'Niedźwiedź’ Wlaźlak3,00
Dawid „Zaleś” Zaleski1,15„Tiagao”4,30
Marek „Maras” Neryng1,18Dawid „Jasiu” Kołodziejczyk3,95
Peter „Aligator” Truchlik2,08Krzysztof „Siwy” Sobański1,62
Jakub „Ślepok” Przybyła2,20Nikolas „Predator” Toth1,55
Piotr „Peres” Krezel3,60Marcin „Kostrześ” Kostrzewski1,22
Monika „Esmeralda” Godlewska1,28Patrycja „Patusia” Karczewska3,10
Monika „Waldek” Rozmuz1,35Ewa Piątkowska2,80
Kursy sprawdzone 22.10.2021 r.

Punchdown 5 karta walk i typy bukmacherskie

27 września rozlosowano pary 1/8 finału gali Punchdown 5. Będzie to specjalna gala, ponieważ w drabince turniejowej zobaczymy łącznie 16 zawodników, którzy zawalczą o 50 tysięcy złotych. Poza tym, zaplanowane jest kilka walk dodatkowych, tzw. superfightów. Wcześniej, znany był również line-up dwóch wydarzeń wieczoru. Postanowiliśmy sprawdzić kto będzie faworytem do wygrania każdego z tych pojedynków.

Waldek – Ewa Piątkowska – typy bukmacherskie

event background

Arcyciekawie zapowiadające się zestawienie dwóch sportsmenek z krwi i kości. „Waldek” zaszokowała fanów slapfightingu podczas poprzedniej gali, wyprowadzając „liście”, których nie powstydziliby się dobrze zbudowani faceci. Dla Ewy Piątkowskiej będzie to z kolei oficjalny debiut w tej dyscyplinie. Mimo iż jest jedną z najlepszych zawodniczek w historii polskiego pięściarstwa, wydaje się, że do pojedynku z potężnie zbudowaną i niezwykle silną rywalką podejdzie w roli underdoga.

Nasz typ: Zwycięstwo „Waldka”

Waluś – Dziku – typy bukmacherskie

event background

Pojedynek zaprawionego w bojach „Walusia” z debiutantem, dla którego będzie to pierwszy występ przed tak dużą publicznością. Chociaż „Dziku” jest zawodowym żołnierzem, niewykluczone, że brak doświadczenia i presja występu przed szerszą publicznością może podziałać na niego deprymująco. Typujemy więc wygraną byłego strongmana, który pokazał się w swoim debiucie z bardzo dobrej strony.

Nasz typ: Wygrana „Walusia”

Zuluzinho – Buła – typy bukmacherskie

event background

Pojedynek brazylijskiego giganta z zawodnikiem z Gdańska. Faworytem wydaje się być „Zuluzinho”, przy którym nawet ponad 140-kilogramowy „Buła” wydaje się być drobnym facetem. Pamiętajmy jednak, że Brazylijczyk swoje ciosy już w życiu przyjął, a przy tym miał ponad 10-letni rozbrat z zawodowym uprawianiem sportu. Niewykluczone więc, że pojedynek ten może mieć niespodziewane rozstrzygnięcie.

Nasz typ: Wygrana „Buły”

Zaleś – Tiagao – typy bukmacherskie

event background

Ostatni pojedynek Polaka z Brazylijczykiem w 1. rundzie tego turnieju. Jego zdecydowanym faworytem będzie „Zaleś”, który powraca po epickim występie na mocno obsadzonym Punchdown 3. Jego rywal, chociaż wywodzi się z MMA, wydaje się nie być specjalnie wytrzymały na ciosy. Typ na wygraną najwyżej notowanego zawodnika tej organizacji wydaje się więc być czymś oczywistym.

Nasz typ: Wygrana „Zalesia”

Maras – Jasiu – typy bukmacherskie

event background

Po znakomitym debiucie, „Maras” jest wymieniany jako jeden z głównych faworytów tej gali. Na przetarcie dostanie zawodnika, który wystąpi na Punchdown po raz pierwszy, a w dodatku należy do najbardziej filigranowych zawodników w stawce. Każde inne rozstrzygnięcie niż triumf Marka Nerynga byłby sensacją.

Nasz typ: Wygrana „Marasa”

Aligator – Siwy – typy bukmacherskie

event background

Pojedynek, który można nazwać starciem Dawida z Goliatem, przynajmniej, jeśli chodzi o warunki fizyczne. „Siwy” jest znacznie większy od swojego pierwszego rywala, jednak „Ali” wywodzi się z armwrestlingu, co należy uznać za jego główny atut. Wytypowanie faworyta nie będzie w przypadku tej walki zadaniem prostym, tym bardziej, że dla każdego z nich będzie to oficjalny debiut w walkach na liście. Typujemy jednak wygraną znacznie lepiej zbudowanego Polaka.

Nasz typ: Wygrana „Siwego”

Dudzio – Niedźwiedź – typy bukmacherskie

event background

Początkowo, 20-letni „Dudzio” miał zmierzyć się na tym etapie z brazylijskim zawodnikiem MMA, Edisonem Lopesem. Ten jednak nabawił się kontuzji, a jako zastępstwo dla niego włodarze Punchdown wystawili Kamila „Niedźwiedzia” Wlaźlaka. Dla 26-latka będzie to debiut w zawodach slapfighterskich. Gostynianin ma bardzo dobre warunki fizyczne, jednak do starcia z zaprawionym w bojach „Dudziem” podejdzie jako dość zdecydowany underdog.

Nasz typ: wygrana „Dudzia”

Ślepok – Predator – typy bukmacherskie

event background

Kolejne polsko-słowackie starcie, które wydaje się mieć swojego zdecydowanego faworyta w osobie Nikolasa Totha. Popularny „Predator” to utytułowany sztangista, który mimo młodego wieku dominuje na międzynarodowych zawodach w trójboju siłowym, a do tego nie boi się próbować innych dyscyplin sportowych wymagających dużej krzepy. Z kolei „Ślepok” co prawda posiada znakomite warunki fizyczne, jednak wydaje się, że może to okazać się za mało na rywalizację ze sportowcem tej klasy co Toth.

Nasz typ: Wygrana „Predatora”

Peres – Kostrześ – typy bukmacherskie

event background

Ostatni pojedynek 1/8 finału. Zobaczymy w nim zwycięzcę poprzedniej gali Punchdown – „Kostrzesia”. 37-latek będzie chciał zdetronizować „Zalesia” i niewykluczone, że obydwaj spotkają się w finale. Pierwszym przeciwnikiem slapfightera z Rypina będzie debiutujący „Peres”, który jest jednym z lżejszych zawodników w stawce. Wygrana Kostrzewskiego wydaje się być formalnością.

Nasz typ: Wygrana „Kostrzesia”

Gdzie obstawiać Punchdown 5?

Punchdown 5 jest dostępny do obejrzenia wyłącznie w systemie pay-per-view, który można wykupić na stronie www.punchdown.tv. Koszt transmisji to 19,99 PLN.

Bukmacher TOTALbet ma wyłączne prawa do gali Punchdown 5 i to właśnie u tego bukmachera będzie można obstawiać wszystkie pojedynki na gali Punchdown 5.

Punchdown 5 – zakłady specjalne

Bukmacher TOTALbet poza klasyczną ofertą na pojedynki Punchdown 5 wystawił także kilka zakładów specjalnych. Oto kilka z nich:

  • Zaleś (z Tiagao) i Waluś (z Dzikiem) wygrają swoje walki pierwszymi uderzeniami – kurs 6,00
  • Waluś (z Dzikiem), Kostrześ (z Peresem) i Esmeralda (z Patusią) wygrają swoje walki – kurs 2,00
  • Zuluzinho (z Bułą), Waldek (z Piątkowską) i Aligator (z Siwym) wygrają swoje walki – kurs 4,15
  • Zuluzinho (z Bułą) wygra swój pojedynek pierwszym uderzeniem – kurs 3,50
  • Buła (z Zuluzinho) i Ewa Piątkowska (z Waldkiem) wygrają swoje walki – kurs 7,50
  • Predator (ze Ślepokiem), Siwy (z Aligatorem) i Dudzio (z Niedźwiedziem) wygrają swoje walki – kurs 3,55
  • Maras (z Jasiem) wygra swoją walkę pierwszym uderzeniem – kurs 2,00
  • Duet słowackich wojowników Predator (ze Ślepokiem) i Aligator (z Siwym) wygrają swoje walki – kurs 3,40
  • Waldek zakończy walkę z Ewą Piątkowską przed czasem – kurs 2,55

Punchdown 5 – kto wystąpi?

Poniżej, przybliżyliśmy sylwetki uczestników tego pojedynku, wraz z opisami ich dotychczasowych osiągnięć w slapfightingu i dyscyplinach, z których się wywodzą.

Monika „Esmeralda” Godlewska 

Połówka słynnego duetu sióstr Godlewskich zdążyła już zaliczyć debiut w slapfightingu – podczas Punchdown 3 pokonała Anastasiyę Yandaltsavą. Było to historyczne pierwsze starcie kobiet na gali tej organizacji. „Esmeralda” ma na koncie również występy w mieszanych sztukach walki, co może okazać się jej atutem również podczas występu na Punchdown 5. W ostatnim czasie głośno było o jej problemach osobistych i pozostaje mieć nadzieję, że na gali we Wrocławiu wystąpi w dobrej kondycji, zarówno fizycznej, jak i mentalnej.

Patrycja „Patusia” Karczewska

Patrycja Karczewska znana jest przede wszystkim z występu w TVN-owskim „Projekcie Lady”. Najwyraźniej bycie damą nie przypadło jej jednak do gustu i niedługo po zakończeniu programu zdecydowała się powrócić do nieco mniej stonowanego wizerunku. „Patusia” powiększyła sobie usta, dokleiła rzęsy i zajęła się działalnością na Instagramie, gdzie chwali się swoim ciałem. Występ na Punchdown 5 będzie dla niej debiutem w slapfightingu. 

Monika „Waldek” Quandt-Rozmus

Monika Quandt-Rozmus zadebiutowała na gali Punchdown 4 i pozostawiła po sobie znakomite wrażenie. W pojedynku z Aleksandrą Jaworską, zawodniczka z Poznania wyprowadzała potężne uderzenia, które wywierały na jej rywalce ogromne wrażenie. „Waldek”, bo taki pseudonim nosi, wywodzi się z bodybuildingu i judo. Jest również zawodowym żołnierzem.  Bez wątpienia posiada potencjał, by stać się prawdziwą gwiazdą kobiecego slapfightingu.

Ewa Piątkowska

Legenda polskiego kobiecego pięściarstwa i reprezentantka Polski w rugby zaliczy swój debiut w slapfightingu. Jej bokserski dorobek prezentuje się naprawdę imponująco – ma na koncie tytuły mistrzyni świata i Europy organizacji WBC i legitymuje się bilansem 16 wygranych (4 KO) i zaledwie 1 porażki. Występowała w kategorii -63,5 kg, jednak należy spodziewać się, że tym razem może ważyć nieco więcej. Ma 37 lat i 175 cm wzrostu.

Dawid „Zaleś” Zalewski

„Zaleś” jest uznawany za jedną z największych gwiazd tej organizacji. Zwycięzca dwóch edycji turnieju Punchdown jak dotąd nie zaznał goryczy porażki, a jego finałowy bój z rosyjskim „Pierogiem” trafił do kanonu tej dyscypliny. Zawodników z Obornik Wielkopolskich bardzo poważnie podchodzi do swoich występów i wkłada mnóstwo czasu i energii w przygotowania. Warto dodać, że sporty siłowe trenuje od 13. roku życia. Nie muszę chyba dodawać, że jest głównym faworytem do wygrania 5. edycji.

Marek „Maras” Neryng 

Armwrestler ze Świebodzina zadebiutował w Slapfightingu na gali Punchdown 4. Trzeba przyznać, że był to wyjątkowo efektowny debiut – do pokonania potężnie zbudowanego Adama „Arnolda” Lubczyńskiego potrzebował zaledwie jednego uderzenia. Jego rywal na kilkadziesiąt sekund stracił świadomość i musiał skorzystać z pomocy medycznej. Oczekiwania wobec „Marasa” są więc bardzo duże. Pytanie, czy potrafi równie dobrze znosić ciosy jak je zadawać? 

Marcin „Kostrześ” Kostrzewski

„Kostrześ” w wielkim stylu zwyciężył w poprzedniej edycji Punchdown, nie pozostawiając swoim rywalom żadnych złudzeń. Zawodnik z Rypina ma 37 lat i waży około 120 kilogramów. Wyróżnia go ogromna siła fizyczna, którą wyniósł z treningów dwuboju i pchnięcia kulą. Jest również bardzo odporny na ciosy, co było widać chociażby w finale Punchdown 4, podczas którego ciosy „Maxa” nie robiły na nim większego wrażenia. Obok „Zalesia” jeden z głównych faworytów do wygrania zawodów we Wrocławiu.

Artur „Waluś” Walczak

Były strongmen i zawodnik mieszanych sztuk walki zaliczył swój debiut w slapfightingu na gali Punchdown 3. Zaszedł do półfinału, gdzie musiał uznać wyższość słynnego Vasiliya Kamotsky’ego, jednak postawił mu bardzo trudne warunki. „Waluś” pochodzi z Gniezna. Ma 45 lat, 188 cm wzrostu i około 130 kg wagi.

Jakub „Dudzio” Dudczyk

Popularny „Dudzio” ma za sobą bardzo udany występ na gali Punchdown 3, w którym zaszedł aż do półfinału. Po drodze pokonał Macieja „Ciapka” Czarpackiego przez decyzję i znokautował Tomasza „Sergieja” Pachulskiego. Jego seria została przerwana dopiero przez późniejszego zwycięzcę, „Zalesia”. „Dudzio” to jeden z młodszych zawodników stawce, jednak może pochwalić się znakomitymi warunkami fizycznymi – waży około 160 kg!

Nikolas „Predator” Toth 

Pochodzący ze Słowacji seryjny mistrz świata i Europy w trójboju siłowym, którego główną specjalizacją jest martwy ciąg.. Z sukcesami startuje również w zawodach mas-wrestlingu. Ma 23 lata i pochodzi z Żyliny. Podczas swoich ostatnich występów wnosił na wagę około 115 kilogramów. Popularny „Predator” może okazać się jedną z rewelacji tych zawodów.

Peter „Aligator” Truchlik 

Kolejny zawodnik reprezentujący naszych południowych sąsiadów. Popularny „Ali” to utytułowany armwrestler, który na Punchdown 5 zaliczy swój pierwszy oficjalny występ w slapfightingu. Nie będzie należał do największych zawodników w stawce – waży 90 kilogramów, a więc niewiele w porównaniu do jego potencjalnych rywali. Biorąc jednak pod uwagę dyscyplinę, z której się wywodzi, niewykluczone, że jest w stanie sprawić niespodziankę.

Tiago „Tiagao” Cardoso 

Pierwszy z trzech Brazylijczyków w stawce Punchdown 5, to 31-letni zawodnik MMA, który na co dzień występuje w wadze ciężkiej. Ma 2 metry wzrostu i legitymuje się solidnym sportowym rekordem 9 zwycięstw i 4 porażek. Warto odnotować, że aż 5 swoich wygranych walk kończył posyłając swoich rywali na deski. Nie ulega więc wątpliwości, że pary w rękach nie powinno mu zabraknąć. Niemniej, warto również odnotować, że wszystkie swoje porażki w mieszanych sztukach walki zanotował przez KO/TKO.

Wagner „Zuluzinho” Da Conceicao Martins 

Słynny „Zuluzinho” to żywa legenda brazylijskich sportów walki. Podczas swojej bogatej kariery miał okazję mierzyć się z gwiazdami MMA, takimi jak Fiodor Jemeljanienko, Antonio Rodrigo Nogueira czy Eric „Butterbean” Esch. Warto jednak zauważyć, że po raz ostatni wystąpił w ringu pod koniec 2010 roku, kończąc swoją karierę z bilansem 20 wygranych (17 KO!) i 7 porażek. Brazylijczyk może pochwalić się wręcz „nieludzkimi” warunkami fizycznymi – ma 206 cm wzrostu i waży około 180 kilogramów. Czy wystarczą one, by zgarnąć główną nagrodę?

Kamil „Niedźwiedź” Wlaźlak

Debiutant z Gostynina, który do karty walk trafił na kilka dni przed galą na skutek kontuzji Edisona Lopesa. Ma 26 lat. Na co dzień pracuje jako DJ i wodzirej w nocnych klubach. Warto odnotować, że „Niedźwiedź” ma doświadczenie w sportach walki – w młodości trenował taekwondo.

Adrian „Dziku” Żebrowski

Zawodowy żołnierz. Ma doświadczenie w kickboksingu, a wcześniej trenował kulturystykę. Jak sam twierdzi, lubi się bić i chce się sprawdzić w nowej dyscyplinie. W swojej parze w 1/8 finału będzie zdecydowanym underdogiem.

Dawid „Jasiu” Kołodziejczyk

Jeden z lżejszych zawodników w stawce – waży 108 kilogramów – a zarazem jeden z największych outsiderów tego turnieju. Jasiu” trenuje K-1 u czołowego polskiego specjalisty od tej dyscypliny, Łukasza Jarosza.

Karol „Buła” Filasiński

Waży ponad 140 kilogramów. Pochodzi z Gdańska. Wywodzi się z podnoszenia ciężarów, co może zaprocentować również w zawodach slapfighterskich. Na konferencji sprawiał wrażenie wyluzowanego, co dobrze wróży przed pojedynkiem z Zuluzinho”.

Krzysztof „Siwy” Sobański

Zawodnik o bardzo dobrych warunkach fizycznych. Na co dzień trenuje boks, a do tego spędza sporo czasu na siłowni. Jak sam twierdzi, do udziału w tym turnieju zachęciła go wysoka nagroda pieniężna, którą planuje przeznaczyć na naprawdę samochodu.

Jakub „Ślepok” Przybyła

Debiutant na co dzień mieszkający w Zielonej Górze. Wysoki i świetnie zbudowany – waży 125 kilogramów. Wcześniej trenował m. in. piłkę ręczną. Jako jeden z niewielu zawodników w stawce jest leworęczny.

Piotr „Peres” Krezel

Zawodnik pochodzący z województwa dolnośląskiego. Pracuje jako trener personalny we własnym gymie. Działa również aktywnie w mediach społecznościowych – zajmuje się m. in. rapowaniem. Waży około 115 kg.

Przeglądając tę stronę akceptujesz politykę cookies oraz regulamin strony więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close