• typy
  • Polska – San Marino – kursy bukmacherskie

Polska – San Marino – kursy bukmacherskie

event background
analiza:

Zwycięzca tego meczu jest już znany. Jedyną kwestią jest rozmiar wygranej Polaków. My uważamy, że nasza reprezentacja wygra co najmniej 6 golami.

9 października o 20:45 na PGE Narodowym odbędzie się mecz eliminacji do MŚ 2022 Polska – San Marino. My w naszej bukmacherskiej analizie zaprezentujemy kursy bukmacherskie na mecz Polska – San Marino i przedstawimy profesjonalne typy bukmacherskie na to spotkanie. Przeanalizujemy również najlepsze oferty bukmacherskie na Polska – San Marino. 

Polska – San Marino – kursy (9.10.2021 r.)

Rozpoczynamy od przeglądu kursów bukmacherskich na starcie Polska – San Marino. Będzie to mecz z bardzo wyraźnym faworytem, a więc dobra znajomość kursów na poszczególne rynki będzie bardzo pomocna. 

Polska – San Marino – 1X2

W klasycznym rynku 1X2 nie ma żadnych zaskoczeń. Biało-Czerwoni wygrają to spotkanie na 100%, co widać po kursach na to starcie. 

BukmacherPolskaRemisSan Marino
FortunaX50,00111,00
STS1,0140,0075,00
eWinner1,0140,0080,00
forBET1,0126,0050,00
LVBETX25,0044,00
Superbet1,0125,0050,00
Etoto1,0130,0060,00
Noblebet1,0357,00190,00
TOTALbet1,0130,0060,00
Betcris1,0134,0067,00
Kursy sprawdzone 8.10.2021 r.

Wszyscy bukmacherzy zgodnie twierdzą, że nie istnieje inny scenariusz niż zwycięstwo podopiecznych Paulo Sousy

Polska – San Marino – handicapy

Obstawianie handicapów będzie w meczu Polska – San Marino niezwykle pomocne. We wrześniowym meczu na terenie rywala nasza drużyna wygrała 7:1. Teraz możemy spodziewać się równie wysokiego zwycięstwa. Oto kursy

Polska -4.5San Marino +4.5Polska -5.5San Marino +5.5Polska -6.5San Marino +6.5
1,572,752,251,903,251,47
STSSuperbet, EtotoSTSSuperbet, EtotoSTSSuperbet
Kursy sprawdzone 8.10.2021 r.

Powyżej/poniżej

Kolejny rynek, na który warto zwrócić uwagę to powyżej/poniżej liczby goli w meczu. W ostatnim spotkaniu Polaków z San Marino byliśmy świadkami 8 bramek. Kurs na over 5.5 gola wynosił wtedy 1,80, a over 7,5 około 3,00. Oznacza to, że na typowaniu goli w tym meczu można realnie zarobić. Oto najatrakcyjniejsze kursy na wybrane przez nas opcje:

Poniżej 4.5Powyżej 4.5Poniżej 5.5Powyżej 5.5Poniżej 6.5Powyżej 6.5
3,401,452,101,901,552,75
NoblebetSTSNoblebetSTSNoblebetSTS
Kursy sprawdzone 8.10.2021 r.

BTTS: TAK/NIE

Największą sensacją wrześniowego meczu nie był fakt, że Polska wygrała aż 6 golami, ale to, że dała wbić gola Sanmaryńczykom. Kurs na BTTS: TAK w tamtym spotkaniu wyniósł aż 7,50. W przypadku meczu rewanżowego bukmacherzy są nieco bardziej ostrożni:

BTTS: TAKBTTS: NIE
5,351,18
EtotoNoblebet
Kursy sprawdzone 8.10.2021 r.

Polska – San Marino – kto strzeli bramkę? 

Dodatkową, interesującą opcją będzie typowanie strzelca gola w tym meczu. Ostatnie mecze pokazały, że nie tylko Robert Lewandowski potrafi strzelać gole dla naszej kadry. Oto kilka naszych propozycji:

Robert LewandowskiPrzemysław FrankowskiPiotr ZielińskiKarol LinettyAdam Buksa
1,181,801,803,501,40
FortunaLVBETFortunaSTSSTS
Kursy sprawdzone 8.10.2021 r.

Polska – San Marino – typy

Przeanalizowaliśmy już kilka podstawowych rynków bukmacherskich na mecz eliminacji MŚ 2022 Polska – San Marino. Zdajemy sobie sprawię, że obstawianie jednostronnych meczów nie należy do łatwych, dlatego przygotowaliśmy profesjonalne typy na mecz Polska – San Marino, które pomogą na wybranie atrakcyjnych zakładów na ten mecz. 

Nasz typ:
Polska wygra z handicapem -5.5 gola
kurs: 2,10
Postaw w Noblebet

Nasza reprezentacja pod wodzą Paulo Sousy ma swoje problemy, ale na pewno nie jest nim ofensywa. 26 trafień w 11 meczach pod wodzą portugalskiego szkoleniowca to kapitalny rezultat i nie jest on efektem wyłącznie wysokiego zwycięstwa nad San Marino. Nasi zawodnicy we wspomnianych 11 spotkaniach trafiali do siatki w każdym spotkaniu. Na swoim terenie przeciwko San Marino możemy spodziewać się prawdziwej kanonady i zwycięstwa co najmniej 6 golami. 

Nasz typ:
Połowa z większą liczbą goli: 1.
kurs: 3,00
Postaw w Noblebet

Nasza reprezentacja na pewno bardzo szybko będzie chciała załatwić sprawę i podobnie jak w pierwszym meczu wyjść na bezpieczne prowadzenie. Czas na większe eksperymenty z pewnością przyjdzie po przerwie, dlatego uważamy, że to w pierwszych 45 minutach obejrzymy więcej goli. 

Nasz typ:
Adam Buksa strzeli dwa gole
kurs: 2,50
Postaw w STS

Krakowianin to największy zwycięstwa wrześniowego zgrupowania. Gol przeciwko Andorze i hat-trick w 2. połowie starcia z San Marino pokazał w jakiej formie jest snajper New England Revolution. Buksa regularnie strzela także w klubie, gdzie zdobył 11 goli w 25 meczach. Uważamy, że Paulo Sousa da Buksie pograć przeciwko San Marino, a ten odpłaci mu się dwoma trafieniami. Kursy na ten typ opublikujemy zaraz po tym, jak znajdą się w ofercie bukmacherów.

Polecamy:
albania-polska-grafika-wyrozniajaca
Albania – Polska – kursy bukmacherskie
Czytam więcej

Polska – San Marino – najlepsi bukmacherzy

Gdzie obstawiać mecz Polska – San Marino? Ofertę na to spotkanie przygotują wszyscy legalni polscy bukmacherzy, ale obstawianie piłki nożnej wymaga wyboru najlepszych bukmacherów. My w przypadku najbliższego meczu biało – czerwonych pod uwagę wzięliśmy następujące elementy: 

  • Szerokość oferty 
  • Promocje na mecz
  • Zakłady specjalne
  • Wysokość kursów

Polska – San Marino – Fortuna

Fortuna bardzo dba o mecze reprezentacyjne, co potwierdza najszybsze obok STS wystawianie kursów na mecze Polaków. Dysponuje także wysokimi kursami, a także świetną ofertą powitalną. Jeśli zarejestrujesz się przez naszą stronę, będziesz mógł skorzystać z z ekskluzywnej oferty na start, która składa się m.in. z zakładu bez ryzyka 600 PLN.

Ponadto Fortuna zaproponowała dodatkową promocję, która zdecydowanie uatrakcyjni obstawianie tego starcia Oto ona:

  • Over+50” – Jeśli gracz obstawi w meczu Polska – San Marino +7.5 gola za stawkę dokładnie 50 PLN i w meczu zobaczymy faktycznie co najmniej 8 goli, to Fortuna niezależnie od pozostałych wydarzeń na kuponie wypłaci mu bonus w wysokości 50 PLN w postaci punktów FKP. Pod uwagę brane są kupony SGL, AKO i MAXIKOMBI z oferty przedmeczowej.

Polska – San Marino – STS

STS to oficjalny sponsor reprezentacji Polski, a więc jego duży wkład w ofertę na mecze Polski nie może nikogo dziwić. Gracze na to spotkanie mogą skorzystać z aż 110 rynków, co jest najlepszym wynikiem wśród konkurencji. Ponadto kursy są bardzo wysokie, co widać w naszych typach bukmacherskich na to spotkanie.

Na STS warto zwrócić uwagę również ze względu na ofertę powitalną. Jeśli zarejestrujesz się z naszym specjalnym kodem promocyjnym, otrzymasz 1200 PLN na start od depozytu i dodatkowo 25 zł freebetu bez depozytu, 239 zł zakładu bez ryzyka (dostępny tylko z kodem promocyjnym) i inne bonusy.

Polska – San Marino – Superbet

Bukmacher Superbet słynie z promocji na piłkę nożną. Tym razem zaproponował swoim graczom następującą ofertę:

  • Extra 30 PLN za gola w meczu Polska – San Marino” – Aby wziąć udział w promocji gracz musi zarejestrować się u bukmachera od 8 do 9 października i dokonać min. 50 PLN. Następnie musi obstawić zakład pojedynczy za min. 50 PLN i z kursem co najmniej 1.60 na mecz Polska – San Marino z oferty przedmeczowej. Jeśli gracz spełni te warunki, to niezależnie od tego czy kupon będzie wygrany czy przegrany otrzyma aż 30 PLN bonusu za każdy gol, który padnie w spotkaniu.

Polska – San Marino – TOTALbet

  • Freebet Eliminacje Mistrzostw Świata” – Promocja trwa od 7 do 12 października i gracz codzienniem może zgarnąć jeden freebet 25 PLN. Aby to zrobić musi obstawić kupon AKO z 4 zdarzeniami za co najmniej 100 PLN, na których znajdzie się przynajmniej 1 zdarzenie z oferty na mecze Eliminacji MŚ UEFA. Kurs jednej selekcji musi wynieść minimum 1,20.

Polska – San Marino – eWinner

eWinner w każdym okienku reprezentacyjnym oferuje ciekawe dodatkowe promocje. Nie inaczej jest tym razem. Oto propozycja:

  • Postaw na Polskę” – Promocja będzie obowiązywać w dniach 9 i 12 października, a więc będzie dotyczyć obu spotkań eliminacyjnych naszych reprezentantów. W dni obowiązywania promocji gracz ma zadanie postawić zakład AKO składający się z minimum 2 wydarzeń z minimalnym kursem łącznym 2.50 za stawkę dokładnie 49 PLN. Jeśli gracz spełni te warunki, otrzyma od eWinner freebet w wysokości 25 zł do wykorzystania w aplikacji mobilnej eWinner na dowolny zakład LIVE z kursem maksymalnym 10.0, w ciągu 24 godzin od jego przyznania.
  • Bonus od depozytu” – Gracz na początku musi zapisać się do promocji, która trwa od 6 do 13 października. Następnie po dokonaniu depozytu w tym okresie, otrzyma od eWinner bonus w wysokości 70% wpłaconych środków (maksymalna kwota bonusu to 500 PLN).

Polska – San Marino – forBET

Bukmacher forBET również zaproponował na mecz Polska – San Marino dwie promocje specjalne.

  • Polska – San Marino – płacimy za gole” – Ciekawa promocja zorientowana na zdobycze biało-czerwonych. Gracz ma za zadanie zagrać kupon AKO (min. 3 zdarzenia, kurs pojedynczego zdarzenia min. 1,30) za dokładnie 119 PLN, zawierający typ z meczu Polska – San Marino. Jeśli spełni te warunki, forBET wypłaci mu bonus 10 PLN za każdego gola strzelonego przez Polaków.
  • MaxiZysk na eliminacje MŚ 2022″ – Do końca 8 października gracz ma za zadnie wpłacić depozyt minimum 20 PLN i zagrać kupon z min. 4 zdarzeniami przedmeczowymi lub/i na żywo z oferty meczów el. MŚ w piłce nożnej. Do takiego zakładu automatycznie zostanie naliczony MaxiZysk i w przypadku zwycięstwa kwota wygranej zostanie podwojona.

Polska – San Marino – LVBET

  • Klasyczne 500 PLN na Polaków” – Promocja trwa od 8 do 12 października. W tym okresie gracz ma za zadanie dokonać depozytu na minimum 20 PLN, a bukmacher LVBET wypłaci mu bonus 50% od dokonanego depozytu. Maksymalna kwota bonusu to 500 PLN.

Polska – San Marino – Noblebet

  • Bonus bez depozytu 20 PLN” – Promocja skierowana jest do nowych graczy i trwa od 8 do 12 października. Jeśli w tym czasie gracz zarejestruje się w Noblebet i po zalogowaniu w zakładce „moje konto” wpisze specjalny kod NOBLE20, otrzyma 20 PLN bez depozytu na grę.

Polska – San Marino – analiza meczu

Sytuację Polski w eliminacjach MŚ 2022 można uznać za dobrą. Pomimo kilku nienajlepszych występów biało-czerwoni zanotowali do tej pory tylko 1  porażkę w 6 występach i są na dobrej drodze do zajęcia 2. miejsca, premiowanego grą w barażach. Dla lepszego zobrazowania sytuacji naszej kadry prezentujemy tabelę grupy I:

L.p DrużynaBilans meczówBramkiPkt
1.Anglia5-1-018:216
2.Albania4-0-210:612
3.Polska3-2-119:811
4.Węgry3-1-212:1010
5.Andora1-0-54:143
6.San Marino0-0-61:240
Tabela grupy I

Przed naszą drużyną plasują się Anglicy i Albańczycy. “Synów Albionu” na 99% już nie dogonimy, ale Albanię przegonić musimy, jeśli chcemy grać w barażach o Mundial. Mamy nieco łatwiejszy kalendarz, a w meczu San Marino musimy po prostu urządzić sobie dobry trening strzelecki, co w historii wychodziło nam bardzo dobrze. Oto podsumowanie rywalizacji Polski i San Marino:

grafika-polska-san-marino

Nasza dominacja jest niepodważalna, ale co ciekawe piłkarze San Marino mogą śmiało powiedzieć, że Polska to ich ulubiony rywal. W trakcie ostatnich 10 lat Sanmaryńczycy zdobyli łącznie 9 goli we wszystkich spotkaniach, ale dwukrotnie udało im się trafić do siatki tylko dwóch drużyn: Malty i… Polski.

To bardzo źle świadczy o naszej defensywie, którą trzeba zganić za wszystkie mecze pod wodzą Sousy poza tym ostatnim z Anglikami. Przeciwko Wicemistrzom Europy nareszcie nie było głupich błędów i braku komunikacji, a zamiast tego był heroizm i dyscyplina taktyczna. Niestety nie udało się zachować czystego konta, a w 11 meczach pod wodzą portugalskiego selekcjonera owe czyste konto zachowaliśmy tylko raz – przeciwko Andorze. Nawet San Marino 5 września potrafiło nam strzelić gola, którego autorem był Nicola Nanni. 

Teraz na stratę gola nie możemy sobie już pozwolić, ponieważ byłby to po prostu wstyd. Nasi zawodnicy muszą zagrać dobrą piłkę, strzelić dużo goli i przetestować kolejne warianty przed arcyważnym meczem wyjazdowym z Albanią. 

Gdzie oglądać Polska – San Marino? 

Mecz Polska – San Marino obejrzeć będzie można na antenach TVP oraz sport.tvp.pl. Ponadto spotkanie dostępne będzie również w aplikacji TVP Sport. Początek meczu o godzinie 20:45. 

Przeglądając tę stronę akceptujesz politykę cookies oraz regulamin strony więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close