• typy
 • Oscary 2024 – kursy bukmacherskie

Oscary 2024 – kursy bukmacherskie

Oscary
Oscary 2022 kursy
Oscary 2024
10/11.03.2024 r.
Odbierz 200 zł za Oscara dla Oppenhaimera
Odbierz w Betfan

Jak zgarnąć pewne 200 zł za dowolnego Oscara dla Oppenheimera w Betfan?

 1. Załóż konto kodem promocyjnym BFVIP i zaznacz wszystkie zgody marketingowe 
 2. Wpłać dokładnie 20 PLN
 3. Wytypuj kupon SOLO lub AKO za dokładnie 20 PLN z kursem min. 2.00 na dowolne zdarzenie dotyczące Oscarów 2024. Kupon musi zostać rozliczony do 11.03. do godz. 9:00
 4. Jeśli Oppenheimer otrzyma min. 1 Oscara, otrzymasz freebet 200 zł. Nie ma znaczenia czy twój kupon był wygrany czy nie. A jeśli okazie się trafiony, to dodatkowo otrzymasz za niego pieniądze w gotówce!
 5. Zagraj za freebet dowolny kupon. Jeśli trafisz, wygrana trafi na Twoje konto główne

Warto podkreślić, że Oppenheimer jest murowanym faworytem w co najmniej 3 kategoriach. Bonus jest zatem pewniakiem!

W nocy z 10 na 11 marca odbędzie się ceremonia wręczenia Oscarów 2024. W artykule znajdziesz najwyższe kursy i typy na kluczowe kategorie. Zapoznasz się także z opiniami ekspertów oraz skorzystasz z promocji.

Spis treści

Oscary 2024 kursy i typy bukmacherskie

Oscary będziecie mogli obstawiać u najlepszych bukmacherów w Polsce. Poniżej wrzucam kursy oraz typyna najważniejsze kategorie.

Oscary kursy - najlepszy film

Oto kursy na zwycięzcę kategorii za najlepszy film na Oscarach 2024:

FilmKurs
Oppenheimer
Biedne istoty
Przesilenie zimowe
Anatomia upadku
Barbie
Czas krwawego księżyca
Strefa interesów
American Fiction
Poprzednie życie
Maestro
Kursy aktualizowane co 20 minut

Zdecydowanym faworytem do wygranej jest „Oppenheimer” - kurs zaledwie około 1.02. Każde inne rozstrzygnięcie niż jego wygrana zostałaby uznana za sensację. Znacznie niższe notowania mają inne wysoko oceniane filmy z ubiegłego roku – „Biedne istoty” -kurs ok. 18.00, „Przesilenie zimowe” - kurs w okolicach 25.00 czy „Czas krwawego księżyca” - kurs w okolicy 100.00!

Oscary kursy - film

Wśród nominacji jest również nasz rodzimy akcent. Mowa o „Strefie interesów”, która jest brytyjsko - polsko - amerykańską koprodukcją. A jeśli interesuje was obstawianie zakładów rozrywkowych lub politycznych, to regularnie zaglądajcie do naszego artykułu z zakładami specjalnymi!

Typ na najlepszy film

Oczywiście typ na tę kategorię może być tylko jeden. Mowa o „Oppenheimerze”, który jest wręcz uwielbiany przez krytyków, a do tego zarobił blisko miliard dolarów w box office. Akademia przyznała mu aż 13 nominacji, w tym w kategoriach najbardziej prestiżowych – za reżyserię, pierwszoplanową i drugoplanową rolę męską, najlepszą aktorkę drugoplanową i scenariusz adaptowany.Opinie na temat tego filmu są niemal jednoznaczne – mówimy tutaj o najlepszym filmie Christophera Nolana. Trafionym komentarzem do jego dzieła jest tweet krytyka magazynu New York, Bilge Ebiriego:

Film Nolana zdobył łącznie 134 nominacje do różnego rodzaju nagród. Póki co, otrzymał już 34 wyróżnienia, w tym:

 • 5 Złotych Globów (na 8 nominacji),
 • 8 nagród Critics’ Choice (13 nominacji),
 • 13 nominacji do nagród BAFTA,
 • 11 nominacji do nagród Saturn,
 • 6 nominacji do People’s Choice,
 • 11 nominacji do Satelit.

Dodam tylko, że „Oppenheimer” ma już na koncie Złoty Glob za Najlepszy dramat oraz nagrodę Critics’ Choice za Najlepszy film. Dlatego też dzieło Nolana najzwyczajniej musi wygrać w tej kategorii również na Oscarach.

Cillian Murphy
Oppenhaimer wygra
Nasz typ

Oscary 2024 - kursy na najlepszego reżysera

Zdaniem wielu druga najważniejsza kategoria, w której tradycyjnie nominowani są najwybitniejsi twórcy filmowi. Oto kursy:

ReżyserKurs
Christopher Nolan (Oppenheimer)
Yorgos Lanthimos (Biedne istoty)
Martin Scorsese (Czas krwawego księżyca)
Justin Triet (Anatomia upadku)
Jonathan Glazer (Strefa interesów)
Kursy aktualizowane co 20 minut

Po raz kolejny faworyt jest jeden i dotyczy twórcy „Oppenheimera”. Kurs 1.03 co prawda nie jest atrakcyjny, jednak ciężko sobie wyobrazić, by ktokolwiek inny mógłby zdobyć statuetkę w tej kategorii. Poza Nolanem, w tym zaszczytnym gronie znalazło się miejsce dla Martina Scorsese, Yorgosa Lanthimosa, Justina Trieta i Jonathana Glazera.

Oscary kursy - reżyser

Typ na najlepszego reżysera

53-letni twórca należy do największych wizjonerów współczesnego kina. Ma niezwykle oryginalne i kreatywne podejście, a jego filmy są wykonane z niezwykłą dbałością o szczegóły. Biorąc pod uwagę jego dotychczasowe dzieła, takie jak choćby „Interstellar”, „Dunkierka” „Incepcja”, „Mroczny Rycerz” czy „Memento”, aż trudno uwierzyć, że nie zdobył jeszcze Oscara w tej kategorii. Ten stan rzeczy najpewniej ulegnie zmianie w tym roku.

Nolan otrzymał już za „Oppenheimera” Złoty Glob i nagrodę Critics’ Choice w tej kategorii. Stąd też jest również pewniakiem do nagrody Akademii. Typ ten można śmiało wrzucić na swój oscarowy kupon, by podbić kurs o 5%.

Christopher Nolan
Nolan wygra
Nasz typ

Oscary kursy na najlepszą aktorkę pierwszoplanową

Pora przejść do najważniejszych kategorii aktorskich – za role pierwszoplanowe. Zacznę od kategorii żeńskiej.

AktorkaKurs
Lily Gladstone (Czas krwawego księżyca)
Emma Stone (Biedne istoty)
Sandra Huller (Anatomia upadku)
Carey Mulligan (Maestro)
Anette Bening (Nyad)
Kursy aktualizowane co 20 minut

W tym roku faworytki i to bardzo wyraźne są dwie. Pierwszą z nich jest Lily Gladstone - kurs ok. 1.50, za rolę w „Czasie krwawego księżyca”. Drugą jest Emma Stone, kurs ok. 2.25, która zdobyła w tym roku Złoty Glob za rolę komediową w „Biednych istotach”. Gladstone również otrzymała Złoty Glob, z tym że za rolę dramatyczną. Walka w tej kategorii jest więc wyrównana. Powyższe kursy również pochodzą z oferty Fortuny.

Oscary kursy na najlepszą aktorkę pierwszoplanową

Osobiście uważam, że pomimo dość wyrównanych szans, statuetkę zdobędzie Lily Gladstone. Jej kreacja nadała ton dziełu Martina Scorsese. Rola Molly Kyle była dla niej bardzo osobista, gdyż sama wywodzi się z plemienia rdzennych amerykanów i do 11. roku życia wychowywała się w rezerwacie.

Nie jest tajemnicą, że występ w „Czasie krwawego księżyca” jest kamieniem milowym w jej karierze. W jednym z wywiadów sama stwierdziła, że przed propozycją Scorsese chciała zerwać z aktorstwem. Co więcej, do roli schudła 13 kilogramów w zaledwie kilka dni! Efekt był piorunujący, a krytycy zgodni – to właśnie ona bardzo dużym stopniu decyduje o sukcesie tego dzieła. Stąd też mój typ na jej wygraną.

Lily Gladstone
Lily Gladstone wygra
Nasz typ

Oscary kursy na najlepszego aktora pierwszoplanowego

Ostatni typ naszej redakcji dotyczył będzie najlepszej pierwszoplanowej roli męskiej.

AktorKurs
Cillian Murphy (Oppenheimer)
Paul Giamatti (Przesilenie zimowe)
Bradley Cooper (Maestro)
Jeffrey Wright (American Fiction)
Colman Domingo (Rustin)

Ostatnia analizowana kategoria i kolejny mocny faworyt pochodzący z „Oppenheimera”. Mowa oczywiście o Cillianie Murphym - kurs ok. 1.05, który zagrał tytułowego twórcę bomby atomowej. Jego najgroźniejszym rywalem w walce o statuetkę będzie Paul Giamanti. Stawkę nominowanych uzupełniają Bradley Cooper, Jeffrey Wright i Colman Domingo.

Typ na najlepszego aktora pierwszoplanowego

Irlandzki aktor stał się rozpoznawalny na całym świecie za sprawą kultowej roli Thomasa „Tommy’ego” Shelby’ego w serialu „Peaky Blinders”. Teraz dzięki absolutnie genialnej roli w „Oppenheimerze” awansował do filmowej ekstraklasy i stanie przed szansą na zdobycie swojej pierwszej statuetki Rycerza.

Murphy otrzymał już za tę rolę Złoty Glob dla Najlepszego aktora w dramacie. Chociaż na gali Critics’ Choice przegrał z Paulem Giamantim, gwiazdor „Oppenheimera” pozostaje faworytem bukmacherów do zdobycia Oscara. Przemawia za nim sukces kasowy „Oppenheimera” oraz fakt, że w ostatnich latach Akademia przyznawała nagrody w tej kategorii zgodnie z przewidywaniami buków.

Cillian Murphy
Cillian Murphy wygra
Nasz typ
kurs:
Postaw w STS

Oscary 2024 - promocja w STS

Jeśli nie macie jeszcze konta w STS, możecie skorzystać z mega atrakcyjnej promocji. Po rejestracji z kodem STSVIP zgarniecie 200 zł za wytypowanie zwycięzcy dowolnej kategorii!

Najbardziej opłaca postawić się kupon AKO za dokładnie 113.64, na którym wrzucisz typ na zwycięzcę dowolnej kategorii. W przypadku wygranej otrzymasz bonus 200 zł + wygraną za kupon w gotówce. A jeśli przegrasz, to otrzymasz zwrot 100 zł w gotówce w ramach zakłady bez ryzyka!

Oscary 2024 kupon bez ryzyka

Kolejnym bukmacherem ze świetną ofertą na Oscary jest Fortuna. Po rejestracji możecie skorzystać z zakładów bez ryzyka bez obrotu. Poniżej moja propozycja gotowego kuponu.

Kupon bez ryzyka na Oscary
Bukmacher
 • Lily Gladstone
  Najlepsza aktorka
  1.50
 • Spiderman: Poprzez multiwersum
  Najlepszy długometrażowy film animowany
  1.40
 • Oppenheimer
  Najlepszy scenariusz adaptowany
  3.00
Kurs całkowity 6,30
Stawka 100 PLN
Potencjalna wygrana 554,40 PLN
Graj bez ryzyka

W najważniejszych kategoriach są bardzo wyraźni faworyci, więc dorzuciłem kilka innych propozycji. Jeśli kupon okaże się trafiony, to zgarniecie prawie 600 zł. Jeśli typy nie wejdą, to macie zapewniony zwrot w gotówce. Nie ryzykujecie zatem nic, a wygrana będzie wysoka!

Oscary 2024 – transmisja live

Jak niemal co roku Oscary 2024 będzie można obejrzeć na antenie stacji Canal+. Stream z tego wydarzenia będzie również dostępny na platformie Canal+ Online. Miesięczny dostęp do tego serwisu kosztuje 29 PLN.

Oscary 2024 – podsumowanie

W znajdującej się poniżej tabeli zamieściliśmy podstawowe informacje na temat gali rozdania Nagród Amerykańskiej Akademii Filmowej.

Kiedy odbędzie się gala Oscarów?ℹ️ 10-11.03.2024 r. ℹ️
Faworyt OscarówOppenheimer
Gdzie odbędzie się gala Oscarów?Hollywood, Los Angeles
Gdzie oglądać Oscary?Canal+

Oscary 2024 odbędą się w nocy z 10 na 11 marca czasu polskiego.

Zdecydowanym faworytem jest Oppenheimer

Przeglądając tę stronę akceptujesz politykę cookies oraz regulamin strony więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close