• typy
 • Oscary 2023 – kursy bukmacherskie

Oscary 2023 – kursy bukmacherskie

Oscary
Steven Spielberg - kursy bukmacherskie
Steven Spielberg
Najwyższy kurs na Oscary 2023
Najlepszy reżyser
Kurs2.10
Typuj w Superbet

Rejestrując się z kodem promocyjnym SBVIP w Superbet możesz obstawić najlepszego reżysera po ciekawym kursie za bonus od pierwszej wpłaty.

 1. Załóż konto z naszym kodem i zaznacz zgody marketingowe
 2. Wpłać min. 50 zł pierwszego depozytu (dzięki temu skorzystasz z kompletu bonusów)
 3. Otrzymasz 100% bonusu od wpłaty do 200 zł
 4. Bonusem obróć dwukrotnie na kuponach z kursem 1.80 w ciągu 10 dni

W nocy z 12 na 13 marca 2023 roku, w hollywoodzkim Dolby Theater odbędzie się 94. ceremonia rozdania Nagród Amerykańskiej Akademii Filmowej, czyli słynnych Oscarów. Statuetki rycerzyka rozdane zostaną w 23 kategoriach. Przyjrzeliśmy się kursom na najważniejsze z nich i wskazaliśmy naszych faworytów do tegorocznego zwycięstwa.

Oscary 2023. Najlepszy film – kursy bukmacherskie

W kategorii najlepszy film nominowano łącznie 10 produkcji, zarówno typowo kinowych, jak i wyprodukowanych na zlecenie serwisów streamingowych. Poniżej możecie zobaczyć ich pełną listę wraz z najwyższymi kursami bukmacherskimi. Najwyższe kursy wystawiły na ten moment Superbet i eWinner. To jedni z najlepszych polskich operatorów, co potwierdza również nasz ranking bukmacherów.

FilmKurs
Wszystko wszędzie naraz
1.42 Superbet
Duchy Inisherin
3.50 Superbet
Fabelmanowie
13.00 Superbet
Top Gun: Maverick
13.00 Superbet
Tar
30.00 Superbet
Na Zachodzie bez zmian
35.00 Superbet
Women Talking
80.00 Superbet
Avatar: Istota wody
100.00 Superbet
Elvis
100.00 Superbet
W trójkącie
100.00 Superbet
Kursy sprawdzone 31.01.2023 - godzina 14:00

Głównym faworytem do zdobycia najważniejszej statuetki jest film "Wszystko wszędzie naraz" w reżyserii Daniela Kwana i Daniela Scheinerta. Wysokie notowania mają również "Duchy Inisherin" Martina McDonagha, "Fabelmanowie" Stevena Spielberga oraz "Top Gun: Maverick", ubiegłoroczny blockbuster. Pozostałe produkcje mają wyraźnie niższe notowania i nie należy spodziewać się, by miały w tej kategorii jakiekolwiek szanse.

Za chwilę prześledzimy nominację również dla najlepszych aktorów oraz filmu nieanglojęzycznego. Zanim to zrobimy, chcemy zaproponować wam gotowy kupon na galę Oscarów 2023 w eWinner.

Oscary 2023
Bukmacher
 • Wszystko wszędzie naraz
  Najlepszy film
  1.44
 • Cate Blanchett
  Najlepsza aktorka
  1.66
 • Brendan Fraser
  Najlepszy aktor
  1.61
 • Film nieanglojęzyczny
  Na Zachodzie bez zmian
  1.07
Kurs całkowity 4,12
Stawka 110 PLN
Potencjalna wygrana 398,62 PLN
Obstaw w eWinner

Stawiając na faworytów w eWinner za 100 złotych możesz wygrać 400 złotych. Druga dobra informacja jest taka, że jeśli jury nas w tym roku zaskoczy i zwycięży ktoś spoza grona faworytów, bukmacher zwróci ci całą stawkę zakładu na konto depozytowe. Możliwe będzie to wtedy, gdy założysz konto z naszym kodem promocyjnym eWinner, bo ta promocja dotyczy tylko nowych graczy.

Oscary 2023. Najlepszy film - typy bukmacherskie

Początkowe przewidywania dają największe szanse na wygraną zwariowanemu "Wszystko wszędzie naraz". Film ten zdobył łącznie 11 nominacji, co jest najlepszym tegorocznym wynikiem. Same nominacje nie są decydujące w walce o najważniejszą statuetkę, co potwierdza ubiegłoroczna klęska "Psich pazurów" (12 nominacji i 1 statuetka), ale dzieło dwóch Danieli zyskało bardzo pozytywny odzew ze strony krytyków i publiczności, co znacznie zwiększa jego szanse na wygraną.

Na tym jednak argumenty przemawiające za tym filmem się nie kończą. "Wszystko wszędzie naraz" to laureat Złotego Globa za najlepszy film komediowy lub musical. Zdobył też nagrody NBR, AFI, Związku Krytyków Filmowych Los Angeles oraz Critics' Choice Awards. Ostatnie z tych wyróżnień można potraktować jako bardzo dobry prognostyk dla tego dzieła. To właśnie zwycięzcy Nagród Dziennikarzy Amerykańskich najczęściej zdobywali też statuetkę w najważniejszej kategorii Oscarów. Dlatego obstawiamy wygraną właśnie tej produkcji.

Wszystko wszędzie naraz - kursy bukmacherskie
Wszystko wszędzie naraz
Nasz typ
kurs: 1.42
Typuj w Superbet

Oscary 2023. Najlepszy reżyser – kursy bukmacherskie

Kolejna prestiżowa nagroda powędruje do najlepszego reżysera. W tej kategorii przewidziano 5 nominacji.

ReżyserFilmKurs
D. Kwan & D. ScheinertWszystko wszędzie naraz
1.70 Superbet
S. SpielbergFabelmanowie
2.10 Superbet
M. McDonaghDuchy Inisherin
11.00 Superbet
T. FieldTar
20.00 Superbet
R. OstlundW trójkącie
50.00 Superbet
Kursy sprawdzone 31.01.2023 - godzina 14:00

Spośród nominowanych zdecydowanie najlepsze notowania ma duet Daniel Kwan i Daniel Scheinert za "Wszystko wszędzie naraz" oraz Steven Spielberg za film "Fabelmanowiwe". Za realnego kandydata do wygrania tej statuetki uważać należy również Martina McDonagha ("Duchy Inisherin").

Oscary 2023. Najlepszy reżyser – typy bukmacherskie

Główni faworyci do zdobycia statuetki za najlepszą reżyserię to twórcy najwyżej notowanych filmów w kategorii Najlepszy film. Mamy więc zwycięzców Critics' Choice – duet Kwan i Scheinert, legendarnego Stevena Spielberga, który w tym roku triumfował na rozdaniu Złotych Globów oraz Martina McDonagha, dla którego będzie to pierwsza w karierze nominacja w tej kategorii (i siódma ogółem). Rywalizacja zapowiada się więc na niezwykle zaciętą.

Chociaż do publikacji ostatecznego werdyktu jeszcze długa droga, wydaje się, że bliski wygranej jest weteran - Steven Spielberg. 76-letni twórca zdobył w karierze 48 statuetek, jednak tylko jedną za reżyserię. Drugi Oscar, tym razem za dzieło w dużej mierze autobiograficzne, byłby ukoronowaniem jego kariery. Pomóc w tym mogą mu nagrody zdobyte do tej pory za ostatnie dzieło – wspomniany Złoty Glob, a także wybór publiczności na TIFF oraz AFI.

Steven Spielberg - kursy bukmacherskie
Steven Spielberg
Nasz typ
kurs: 2.10
Typuj w Superbet

Najlepsza aktorka pierwszoplanowa - kursy

Jak co roku, jury Amerykańskiej Akademii Filmowej przyzna również nagrodę dla najlepszej aktorki filmowej. Oto nominacje i kursy na każdą z tegorocznych opcji.

AktorkaFilmKurs
C. BlanchettTar
1.62 Superbet
M. YeohWszystko wszędzie naraz
2.20 Superbet
A. RiseboroughTo Leslie
15.00 Superbet
A. De ArmasBlondynka
20.00 Superbet
M. WilliamsFabelmanowie
25.00 Superbet
Kursy sprawdzone 31.01.2023 - godzina 14:00

Spośród pięciu nominowanych tylko dwie wydają się mieć realne szanse na wygraną. Mowa o Cate Blanchett, która odegrała rolę fikcyjnej dyrygentki i kompozytorki oraz Michelle Yeoh za jej brawurową rolę we "Wszystko wszędzie naraz".

Najlepsza aktorka pierwszoplanowa – typy

Nie ulega wątpliwości, że walka o statuetkę rozstrzygnie się w tym roku pomiędzy dwiema głównymi faworytkami bukmacherów. Obydwie zdominowały sezon przyznawania branżowych nagród. Blanchett zdobyła Złoty Glob dla najlepszej aktorki w dramacie, MFF w Wenecji, Critics' Choice oraz wiele innych wyróżnień i nominacji. Yeoh z kolei otrzymała Złoty Glob dla najlepszej aktorki w komedii lub musicalu, nagrodę NBR, TIFF, SBIFF i inne.

Rywalizacja w tej kategorii zapowiada się na niezwykle zaciętą. Więcej atutów wydaje się jednak mieć Blanchett, która ma już na koncie Oscara zarówno za rolę pierwszo- jak i drugoplanową. Akademia z pewnością docenia jej talent i wiele wskazuje na to, że w marcu to właśnie ona zgarnie nagrodę dla najlepszej aktorki.

Cate Blanchett - kursy bukmacherskie
Cate Blanchett
Nasz typ
kurs: 1.62
Obstaw w Superbet

Najlepszy aktor pierwszoplanowy - kursy

Po nominacjach dla najlepszej aktorki, wypada wziąć pod lupę kursy na zakłady dla najlepszego aktora. W tym roku nominowani są:

AktorFilmKurs
B. FraserWieloryb
1.60 Superbet
C. FarrellDuchy Inisherin
3.50 Superbet
A. ButlerElvis
3.85 Superbet
P. MescalAftersun
25.00 Superbet
B. NighyLiving
35.00 Superbet
Kursy sprawdzone 31.01.2023 - godzina 14:00

Wyraźnym faworytem do zdobycia tej nagrody jest Brendan Frasier za głośny występ w filmie "Wieloryb". Wysokie notowania mają również Colin Farrell ("Duchy Inisherin") oraz Austin Butler ("Elvis"). Szanse Paula Mescala ("Aftersun") i Billa Nighy’ego ("Living") oceniane są znacznie niżej.

Najlepszy aktor pierwszoplanowy – typy

Najgłośniejszą rolą wśród nominowanych może pochwalić się z pewnością Brendan Fraser, który rolą chorobliwie otyłego nauczyciela zasłużył sobie na 7-minutową owację na stojąco na festiwalu w Wenecji. Był to z pewnością jeden z największych come backów ostatnich lat w światowym kinie, a aktor znany do tej pory głównie z ról komediowych pokazał w pełni swój nieprzeciętny warsztat aktorski.

Chociaż konkurencja w osobach zdobywców Złotych Globów - Colina Farrella i Austina Butlera jest z pewnością mocna, wydaje się, że to właśnie Fraser jest najmocniejszym kandydatem do wygranej. Na jego korzyść przemawia przede wszystkim przyznana nagroda Critics' Choice, której zdobywcy, jak już wspomnieliśmy, bardzo często wygrywają również statuetkę złotego rycerza.

Brendan Fraser - kursy bukmacherskie
Brendan Fraser
Nasz typ
kurs: 1.60
Obstaw w Superbet

Najlepszy film międzynarodowy – kursy

Na koniec przyjrzymy się jeszcze nominacjom w kategorii najlepszy film międzynarodowy. Wśród nominowanych znalazło się miejsce dla reprezentującego Polskę "Io".

FilmKrajKurs
Na Zachodzie bez zmianNiemcy
1.07 eWinner
IoPolska
8.40 eWinner
Argentyna, 1985Argentyna
10.00 Superbet
Cicha dziewczynaIrlandia
23.00 eWinner
BliskoBelgia
25.00 Superbet
Kursy sprawdzone 31.01.2023 - godzina 14:00

Niemal pewniakiem do wygrania w tej międzynarodowej kategorii jest netflixowy "Na Zachodzie bez zmian". Film Jerzego Skolimowskiego stoi mocno na tle pozostałych konkurentów, jednak znacznie ustępuje pod względem szans niemieckiemu dziełu. Dobrze stoi również "Argentyna, 1985", natomiast filmy z Irlandii i Belgii mają znacznie słabsze notowania.

Najlepszy film zagraniczny – typy

Nie ulega wątpliwości, że ewentualna porażka "Na Zachodzie bez zmian" zostałaby potraktowana jako sensacja. Adaptacja książki Remarque'a zdobyła aż 9 nominacji, w tym w kategorii za najlepszy film i niewykluczone, że to właśnie on będzie jednym z największych wygranych podczas marcowej gali. Poza tym niemiecki kandydat zdobył już Złoty Glob za film nieanglojęzyczny, 10 nominacji do nagród BAFTA oraz nominację do Critics' Choice Awards, w których to niespodziewanie nie otrzymał statuetki za film nieanglojęzyczny.

Chociaż polskie "Io" ma na swoim koncie kilka prestiżowych nagród, szczególnie europejskich, jego twórcy raczej nie zdobędą Oscara. Niemniej, już sama nominacja to kolejny duży sukces polskiej kinematografii. Jeśli więc chcesz realnie podbić kurs na kuponie, obstaw wygraną filmu z Niemiec. Jeżeli jednak chcesz obstawić wygraną reprezentanta Polski, to nie ryzykuj za bardzo ze stawką.

Na Zachodzie bez zmian - kursy bukmacherskie
Na Zachodzie bez zmian
Nasz typ
kurs: 1.07
Obstaw w eWinner

Oscary 2023 - gdzie obstawiać?

Na ten moment aktualne kursy dotyczące gali Oscarów można znaleźć w Superbecie i eWinnerze, ale w miarę zbliżania się terminu rozdania statuetek, zapewne więcej operatorów wystawi swoje propozycje. Z dużą pewnością możemy założyć, że jednym z nich będzie forBET. Rejestrując konto gracza z kodem promocyjnym forBET, będziesz mógł typować Oscary m.in. za cashback do 1200 złotych.

Oscary 2023 – podsumowanie

W znajdującej się poniżej tabeli zamieściliśmy podstawowe informacje na temat gali rozdania Nagród Amerykańskiej Akademii Filmowej.

Kiedy odbędzie się gala Oscarów?ℹ️ 13.03.2023, godzina 2:00 ℹ️
Gdzie odbędzie się gala Oscarów?Hollywood, Los Angeles
Gdzie obstawiać Oscary?💵 Superbet, eWinner 💵
Faworyt w kategorii najlepszy filmWszystko wszędzie naraz
Gdzie oglądać Oscary 2023?Canal+

Oscary 2023 – gdzie oglądać?

Transmisja z Oscarów, jak niemal co roku, dostępna będzie za pośrednictwem stacji Canal+ oraz w jej serwisie streamingowym. Na chwilę obecną nie wiadomo, czy organizatorzy Nagród Akademii planują udostępnić również darmową transmisję w Internecie.

Oscary 2023 odbędą się 13 marca o godzinie 2:00 czasu polskiego w słynnym Dolby Theatre w Hollywood.

Faworytem Oscarów w kategorii najlepszy film jest „Wszystko wszędzie naraz” w reżyserii Daniela Kwana i Daniela Scheinerta.

Transmisja z Oscarów 2023 będzie w Polsce dostępna na antenie Canal+. Na chwilę obecną nie wiadomo, czy będzie dostępna również transmisja w Internecie.

Oscary 2023 polecamy obstawiać u bukmacherów Superbet oraz eWinner.

Przeglądając tę stronę akceptujesz politykę cookies oraz regulamin strony więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close