Nowa akcja w sieci!
#TylkoNaLegalu
Stypendium od Legalnych Bukmacherów za kreatywność!
Nagroda główna - stypendium do 5000PLN!

Arkusz zgłoszeniowy →
nagroda

Pamiętacie, co czuliście, kiedy na belce, tuż przed skokiem o olimpijski medal, zasiadali Adam Małysz i Kamil Stoch, a napięcie magicznie budował Włodzimierz Szaranowicz? Albo moment, kiedy Robert Kubica kręcił ostatnie okrążenie w drodze po swoje pierwsze podium w wyścigu Formuły 1 podczas GP Włoch w 2006 roku? A moment, kiedy po policzkach Roberta Korzeniowskiego popłynęły łzy po zdobyciu drugiego w karierze złotego medalu olimpijskiego w Sydney. Tych emocji nie da się przelać na papier, nie da się też kupić!

A pamiętacie, jak wspólnie z kolegą czy koleżanką, zakładaliście się, kto szybciej przybiegnie na podwórko do babci i dziadka? I jak to mówią - “w długą!” A później, gdy zasiadaliście wspólnie przed telewizorem i stawialiście “dychę” na to, czy to dziś Real czy jednak Barcelona wygra El Clasico? Bo fajnie jest się zakładać. Ale zawsze z głową, odpowiedzialnie, dla zabawy, budowania emocji i wyłącznie w legalnych źródłach! A to ostatnie, okazuje się, że wcale nie jest takie oczywiste. I w tym miejscu dobrnęliśmy do idei naszej akcji społecznej.

Nasze państwo, podobnie jak i inne kraje, nieustannie walczy z coraz bardziej przebiegłymi oszustami. Unikanie podatków, brak licencji na legalne funkcjonowanie w naszym kraju - takie działania uszczuplają krajowy budżet, ale też i są oczywiście niezgodne z obowiązującym prawem.

Legalni bukmacherzy postanowili zatem podjąć walkę z takim procederem w ramach akcji społecznej #TylkoNaLegalu. Ma ona na celu realizację kilku celów. Po pierwsze - uświadomienie społeczeństwa o konsekwencjach wynikających z korzystania z usług nielegalnych podmiotów z branży bukmacherskiej i to nie tylko prawnych. Niezarejestrowane firmy za nic mają choćby ochronę młodych przed sidłami uzależnień. Po drugie - nielegalnie funkcjonujące podmioty narażają na duże straty nie tylko budżet państwa, ale również firmy, które działają w zgodzie z literą prawa. Po trzecie wreszcie - pokazanie społeczeństwu, że rozrywkę można łączyć z odpowiedzialnością w myśl hasła: graj legalnie i odpowiedzialnie

Jak wziąć udział w akcji i walczyć o stypendium?

Jesteś studentem albo planujesz w tym roku iść na studia? Uważasz, że masz dobre pomysły i lubisz się nimi chwalić? A do tego cenisz sobie swobodę i nie przepadasz za tym, gdy ktoś Cię ogranicza? Na Ciebie właśnie czekamy!

Wypromuj hasło #TylkoNaLegalu!

Nic prostszego! Opublikuj w mediach społecznościowych (Instagram, Facebook) zdjęcie, wideo albo inną wymyśloną przez siebie formę (im bardziej kreatywna, tym lepiej) z widocznym napisem #TylkoNaLegalu (na tym zależy nam najbardziej!). Możesz też załączyć krótki opis, żeby znajomi wiedzieli, co to za akcja i oznacz nasz profil @LegalniBukmacherzy. Nie zapomnij też dodać hasztagu #TylkoNaLegalu, żebyśmy mogli Ciebie znaleźć.

Wolisz działać w grupie?

W akcji możesz wziąć udział wspólnie z przyjaciółmi z uczelni albo w gronie przyszłych studentów.

Pamiętaj też o naczelnych zasadach - nie można nikogo nakłaniać do hazardu, a w grach uczestniczyć mogą wyłącznie osoby powyżej 18. roku życia. To przesłanie, na które też należy zwrócić uwagę w naszej akcji społecznej.

Poniżej nasze profile społecznościowe. Nie zapomnij nas polubić albo obserwować!

jak wygrac
Wez udzial a akcji #TylkoNaLegalu

Weź udział w akcji. Wypełnij arkusz zgłoszeniowy!

Zainteresowana/y naszą akcją i stypendium? Masz gotowy pomysł i wcielasz go w życie? Został Ci ostatni krok. Wypełnij poniższy formularz zgłoszeniowy. Zostanie on do nas przesłany automatycznie.

Wypełnij arkusz →

Nagrody. Przygotowaliśmy stypendium i dwa wyróżnienia

A teraz o najprzyjemniejszym. Główną nagrodą w naszej akcji jest stypendium - opłacimy czesne za jeden semestr w przypadku uczelni prywatnej - do 5 tys. PLN (UWAGA - czesne możemy podzielić pomiędzy grupę studentów/przyszłych studentów z jednej uczelni) lub przyznamy stypendium naukowe w przypadku uczelni publicznej (również możemy je podzielić pomiędzy grupę studentów/przyszłych studentów). Wybór należy do Ciebie!

Nagordy
Nagrody dodatkowe

Nagrody dodatkowe

Przewidzieliśmy też dwie nagrody dodatkowe - po 500 PLN dla osób, które wyróżnią się spośród innych.

5x200 PLN. Szansa na nagrody nie tylko dla studentów!

Nie jesteś studentem, a chciałbyś włączyć się do akcji #TylkoNaLegalu i walczyć o nagrody? Masz taką szansę! Wystarczy, że na Facebooku lub Instagramie opublikujesz zdjęcie, na którym widoczny będzie napis #TylkoNaLegalu i oznaczysz nasz profil: Legalni Bukmacherzy, a także dodasz hasztag #TylkoNaLegalu. Pięć najlepszych zdjęć nagrodzimy kwotą 200 PLN .

Czas trwania akcji #TylkoNaLegalu

Uwaga zmiana terminu - Na Wasze propozycje i zgłoszenia czekamy do 13.09 do godz. 23.59

O wynikach zwycięzców poinformujemy 📧 drogą mailową.

Wszelkie szczegóły zawarte są w regulaminie załączonym poniżej.

Regulamin →