• typy
 • Gromda 10 – kursy bukmacherskie

Gromda 10 – kursy bukmacherskie

event background

W tym pojedynku typujemy zwycięstwo Don Diego, który posiada zdecydowanie największe umiejętności bokserskie i jest najbardziej wyrachowanym zawodnikiem w Gromdzie.

To starcie, podobnie jak inne walki Gromda 10 najkorzystniej obstawiać w LVBET. Jeśli założysz konto z naszym kodem promocyjnym VIPLB, to otrzymasz gwarantowany bonus bez depozytu 20 zł. Oznacza to, że pojedynki typujesz za darmo.

2 września odbędzie się Gromda 10. Zapraszamy na bukmacherską zapowiedź tego wydarzenia. Znajdziecie tu kursy, typy oraz dowiecie się gdzie obstawiać galę.

Gromda 10 – kursy bukmacherskie

Oto kursy bukmacherskie na Gromda 10. Znajdziecie je wyłącznie w ofertach LVBET i Noblebet

Zawodnik 1KursKursZawodnik 2
Don Diego
1,85 LVBET
1,85 LVBET
Vasyl
Wąsu
3,10 LVBET
1,33 LVBET
Scarface
Żelo
3,10 LVBET
1,33 LVBET
Tank
Dangerous
4,50 LVBET
1,16 LVBET
Niedźwiedź
Karabin
1,28 LVBET
3,30 LVBET
Romuś
Big Bad John
4,50 LVBET
1,16 LVBET
Wasyl
Gleba
1,16 LVBET
4,50 LVBET
Kaban
Dalton
2,65 LVBET
1,42 LVBET
Bubu
Kursy sprawdzone 01.09.2022 r.

Poza wspomnianym bonusem bez depozytu, o którym wspomnieliśmy u góry artykułu, w LVBET zgarniesz również 3 inne bonusy. W tym specjalny freebet 30 zł, który otrzymasz tylko przy rejestracji przez naszą stronę. Wystarczy, że wpłacisz 50 zł i wtedy będziesz mógł wykorzystać właśnie darmowy zakład, opisany wcześniej bonus bez depozytu, a ponadto otrzymasz jeszcze bonus od wpłaty. Jest to bardzo rozbudowana oferta, która gwarantuje ci komfortowy początek typowania w LVBET

Gromda typy

Głównym wydarzeniem Gromda 10 będzie pierwszy pojedynek turnieju czterech wielkich mistrzów tej federacji, w którym zobaczymy Mateusza „Don Diego” Kubiszyna i Wasyla „Vasyla” Hałacza. Ponadto zobaczymy również turniej główny i superfighty. Oto nasza propozycja kuponu oraz analiza walk.

Gromda - Typy w LVBET

Don Diego – Vasyl typy

W pierwszym półfinale Turnieju Mistrzów zobaczymy zwycięzcę turnieju Gromda 2 i pogromcę „Tajsona”. Mowa oczywiście o Mateuszu „Don Diego” Kubiszynie. Don Diego w ostatnim czasie poza występami na Gromdzie, walczył również dla federacji High League. Tam pokonał na punkty Denisa Załęckiego.

Swoje sukcesy w walkach na gołe pięści „Don Diego” zawdzięcza gigantycznemu doświadczeniu w sportach walki. Ma na koncie trzy tytuły mistrza świata amatorów federacji WAKO w kickboxing. Ponadto stoczył 7 zawodowych pojedynków bokserskich, z których 3 wygrał (2 KO), a 4 przegrał. Jak dotąd, strażak Rzeszowa nie znalazł pogromcy w walkach na gołe pięści – jego rekord to 5-0. Don Diego ma 182 cm wzrostu i waży 96,7 kg.

Jego rywal – Wasyl Hałacz zadebiutował na Gromdzie podczas pierwszej gali. Zaszedł wówczas do półfinału po wygranej z „Bizerem”, jednak w pojedynku o finał nie sprostał „Kickbokserowi”. Do walk na gołe pięści powrócił na gali Gromda 3, którą wygrał, pokonując kolejno „Stolarę”, „Ziółka” oraz ostatniego rywala „Don Diego” – Denisa „Bad Boya” Załęckiego. W pojedynku o 100 000 PLN pokonał „Zadymę”. „Vasyl” ma 29 lat i 180 cm wzrostu. Waży 95 kg i jest praworęczny. Trenuje w łódzkim klubie Shark Top Team. Poza walkami na gołe pięści, uprawia również boks, kickboxing i MMA. 

Pierwszy półfinał zapowiada się jako bardzo zacięty. Obydwaj zawodnicy mają duże doświadczenie w sportach walki. Mocną stroną „Vasyla” jest z kolei bardzo dobry timing i wytrzymałość na ciosy. Mocniejsze atuty w tym starciu wydaje się mieć jednak „Don Diego”, który powinien mieć niewielką przewagę kondycji i ringowego sprytu. Należy spodziewać się, że im dłużej będzie trwało to starcie, tym większą przewagę zyskiwać będzie Kubiszyn. Tym samym, obstawiam jego wygraną. 

Nasz typ:
Doń Diego wygra
kurs: 1,85
Postaw w LVBET

Turniej główny Gromda 10

W czwartek, 1 września, odbyło się losowanie par ćwierćfinałowych turnieju Gromda 10. Poniżej, znajdziesz nasze typy na każdy z tych pojedynków.

Gromda typy: Karabin – Romuś

Mocna para z udziałem dwóch twardzieli. Wytypowanie faworyta do wygranej w tym starciu jest zadaniem trudnym, jednak po dotychczasowych pojedynkach nieco lepsze wrażenie w pierwszych występach pozostawił po sobie „Karabin”. 42-latek jest co prawda wyraźnie starszy od swojego rywala, a do tego ma nieco gorsze warunki fizyczne, jednak pokazywał już, że ma dobre kardio, dlatego też obstawię jego wygraną.

 • Nasz typ: wygrana Karabina – kurs 1,28 @LVBET

Gromda typy: Żelo – Tank

Pojedynek, dwóch debiutantów, który dzieli 22 kg kilogramy wagi. Przewaga masy będzie w tym starciu zdecydowanie po stronie „Tanka”. „Żelo” z kolei będzie bazował na doświadczeniu wyniesionych z MMA. Obstawię jednak wygraną większego z fighterów – podczas ważenia Tank wyglądał na wyjątkowo pewnego siebie, co może zaprocentować w ringu, o ile oczywiście wytrzyma kondycyjnie.

 • Nasz typ: wygrana Tanka – kurs 1,33 @LVBET

Gromda typy: Dalton – Bubu

Najcięższy pojedynek w karcie walk – obydwaj wniosą do ringu łącznie aż 245 kilogramów. Popularny „Bubu” waży tym razem 131 kg, a więc 8 kg mniej niż w swoim ostatnim występie. Spodziewam się, że zrzucone kilogramy zaprocentują lepszą szybkością i kondycją, dzięki czemu bokser z Będzina zanotuje swoją premierową wygraną w Gromdzie, w boju ze znacznie mniej doświadczonym rywalem z Wielkiej Brytanii.

 • Nasz typ: wygrana Bubu – kurs 1,42 @LVBET

Gromda typy: Gleba – Kaban

Pojedynek ze zdecydowanym faworytem. Mowa oczywiście o „Glebie”, którego śmiało można nazwać głównym kandydatem do wygrania całego turnieju. W starciu z debiutującym „Kabanem” będzie miał przewagę 13 kilogramów wagi oraz wyraźną przewagę wzrostu i zasięgu. Starcie to nie powinno zakończyć się w inny sposób niż przez wygraną Torunianina w 1. rundzie.

 • Nasz typ: wygrana Gleby – kurs 1,16 @LVBET

Superfighty Gromda 10

W karcie walk Gromda 10 znalazły się również 3 superfighty, czyli pojedynki spoza drabinki turniejowej, których wyniki będą wliczać się do oficjalnych rekordów zawodników.

Gromda typy: Wąsu – Scarface

Zdecydowanie najlżejsze starcie w karcie walk Gromda 10. Mimo to, obydwaj zawodnicy na ważeniu wydawali się jednak wyjątkowo pewnie siebie. Wbrew pozorom, starcie to może okazać się to jednym z ciekawszych tego wieczoru. Liczę na krwawą jatkę, która zakończy się wygraną „Wąsa”, który miał już okazję występować na turniejach walki na gołe pięści.

 • Nasz typ: wygrana Wąsa – kurs 3,10 @LVBET

Gromda typy: Dangerous – Niedźwiedź

Polsko-brytyjskie starcie z udziałem doświadczonego Gromdziarza ze Śląska. Mowa oczywiście o „Niedźwiedziu”. Zabrzanin stoczył już 4 walki dla tej federacji. Wszystkie jego pojedynki były długie i krwawe, a on sam zapracował na opinię prawdziwego wojownika. Obstawiam, że po walce z prawie 10 kg cięższym, ale jakby nie patrzeć anonimowym Wyspiarzem, będzie mógł dopisać na swoje konto 3 wygraną.

 • Nasz typ: wygrana Niedźwiedzia – kurs 1,16 @LVBET

Gromda typy: Big Bad John – Wasyl

Kolejny pojedynek polskiego bijoka z fighterem z Wysp. „Wasyl” jest z pewnością jednym z najciekawiej zapowiadających się fighterów w stawce Gromdy. Wydaje się, że może sporo namieszać, gdy już zostanie dopuszczony do udziału w drabince turniejowej. Podczas face to face, pomiędzy nim a „Big Bad Johnem” mocno zaiskrzyło, jednak ostatecznie fighterzy zbili pionę. W ringu jednak uprzejmości nie będzie. Spodziewam się, że 20 kg cięższy Polak rozstrzygnie to starcie na swoją korzyść, być może już w 1. rundzie.

 • Nasz typ: wygrana Wasyla – kurs 1,16 @LVBET

Gromda zakłady bukmacherskie – gdzie obstawiać?

Tak jak napisaliśmy Gromda zakłady bukmacherskie będą możliwe do obstawiania tylko w LVBET i Noblebet. Co możemy zyskać obstawiając Gromdę u tych bukmacherów?

LVBET – obstawianie Gromdy za darmo

Jeśli chodzi o LVBET, to tak jak napisaliśmy przy akapicie z kursami najważniejszą kwestią jest bonus bez depozytu, który otrzymujecie za rejestrację. Daje on wam możliwość obstawiania bez wpłaty swoich pieniędzy, a więc zupełnie za darmo. Jeśli wygracie, to wystarczy, że wygarną obrócicie dwukrotne.

Jeśli chodzi o same zakłady, to próbkę mieliśmy już przy okazji GROMDA 9, którą również mogliśmy typować w LVBET. Wówczas dostępne były takie rynki jak:

 • Zwycięzca walki
 • Powyżej/poniżej liczby rund
 • Czy będzie nokaut
 • Zakłady live

Teraz dostępna będzie co najmniej tak samo rozbudowana oferta. Ponadto na Gromdę 10 możemy spodziewać się również promocji specjalnych. Te również dostępne będą na kilka dni przed galą.

Noblebet

Drugą opcją jest Noblebet i jeśli masz już konto w LVBET, to polecamy rejestrację u tego bukmachera z kodem promocyjnym NBVIP. Uruchomi on specjalny darmowy zakład 35 zł, który będziecie mogli przeznaczyć na Gromdę. Ponadto otrzymacie 3 inne bonusy.

Jeśli chodzi o samą ofertę, to póki co jest duża niewiadoma. Wiemy, że zakłady będą dostępne, ale będzie to pierwsza gala Gromdy, którą będzie można typować również Noblebet. Bukmacher słynie jednak z wysokich kursów, a więc spodziewamy się, że w tym aspekcie na pewno nie zawiedzie. Więcej informacji pojawi się na kilka dni przed galą.

Betclic Gromda

Do niedawna obstawianie Gromdy było możliwe tylko w Betclic. Najbliższa gala nie będzie jednak dostępna u tego bukmachera, ponieważ wyłączne prawa do kursów posiadają LVBET i Noblebet.

Gromda 10 – uczestnicy

Poza Turniejem Mistrzów, tradycyjnie, obejrzymy również klasyczne zmagania o 100 000 PLN, w którym zobaczymy 8 zawodników. W tym miejscu znajdziesz sylwetki poszczególnych fighterów.

Patryk „Gleba” Tołkaczewski (3-1)

Popularny „Gleba” to jeden z najwyżej notowanych zawodników Gromdy – w rankingu bijoków zajmuje 6.miiejsce. Jego rekord to 3-1. Udało mu się dojść do finału Gromdy 5, w którym to jednak musiał uznać wyższość „Balboy”. W drodze do finału pokonał Daniela „Bochena” Bochenka (0-1) i Piotra „Piecię” Samełkę (1-1). Zasłynął jednak przede wszystkich błyskawicznym, bo 6-sekundowym, nokautem na byłym mistrzu federacji GLORY, Brazylijczyku Saulo Cavalarim (1-1). „Gleba” pochodzi z Torunia. Stoczył ponad 150 pojedynków w boksie amatorskim. Jak sam twierdzi, przegrał tylko 7 z nich. Ma 185 cm wzrostu i tyle samo zasięgu. Waży 108 kg.

Mateusz „Niedźwiedź” Kopeć (2-2)

Zabrzanin to doświadczony kickbokser, który miał okazję walczyć dla takich federacji jak Armia Fight Night, FEN czy Silesian MMA. Dla Gromdy stoczył już cztery pojedynki, z których dwa wygrał i dwa przegrał. Rozpoznawalność zdobył za sprawą krwawego i intensywnego pojedynku z Damianem „Góralem” Górskim (1-4) na gali Gromda 5. „Niedźwiedź” na co dzień trenuje w słynnym Jenel Fight Clubie. Ma 27 lat i 180 cm wzrostu. Waży 90 kg.

Arkadiusz „Karabin” Sauter (1-1)

Arkadiusz Sauter walczył jak dotąd jedynie na gali Gromda 6. Pokonał wówczas przez KO w 2. rundzie znacznie większego od siebie Marcina „Wąskiego” Kunikowskiego (0-1), a następnie po świetnej walce przegrał z doświadczonym Dawidem „Maximusem” Żółtaszkiem (6-2). „Karabin” to z pewnością jeden z najciekawszych zawodników w stawce Gromdy 10. Ma 42 lata, 180 cm wzrostu. Waży 86 kg.

Piotr „Bubu” Ćwik (0-2)

„Bubu” zadebiutował na gali Gromda 5 i z miejsca skradł serce polskich fanów sportów walki. Wyróżnia go ogromna masa – waży 131 kilogramów, przy wzroście 179 cm. 37-latek z Będzina występował głównie w walkach amatorskich, a jednym z jego największych sukcesów jest mistrzostwo Śląska. W Gromdzie stoczył do tej pory dwa pojedynki, obydwa przegrane, kolejno z Mariuszem „Mariem” Kruczkiem (2-3) i Łukaszem „Brodaczem” Załuską (4-1). Z racji dużej wagi miewa problemy kondycyjne, jednak posiada jednocześnie naprawdę ciężką rękę.

Marcin „Wasyl” Wasilewski (1-1)

„Wasyl” rozpoczął swoją przygodę z bare knuckle boxingiem na gali „Genesis” w paździeniku 2020 roku. Przegrał wówczas niejednogłośnie na punkty z mocno bijącym Rafałem Kijańczukiem. W Gromdzie zadebiutował na ósmej gali tej federacji. Znokautował wówczas Patryka „Pelego” Bednarza (0-1) przez KO na początku drugiej rundy. Ma 186 cm wzrostu i 188 cm zasięgu. Wywodzi się z muay-thai, które trenował m. in. w kolebce tego sportu, Tajlandii. Waży 112 kg.

Denis „Romuś” Romek (0-1)

Popularny „Romuś” zadebiutował na Gromdzie w marcu tego roku. Przegrał wówczas na skutek kontuzji oka z Danielem „Japą” Utkowskim (1-2). Ze sportem ma styczność od najmłodszych lat – trenował kickboksing, boks, kalistenikę i kulturystykę. Ma również doświadczenie w walkach ulicznych. Obecnie pracuje przede wszystkim jako trener fitnessu i dietetyk. Ponadto, z powodzeniem prowadzi konto na Instagramie. Ma 34 lata, 179 cm wzrostu i ok. 97 kg wagi.

Wein „Rhino” Morgan (0-1)

Brytyjczyk zadebiutował na poprzedniej gali Gromdy. Przegrał wówczas na skutek kontuzji ręki z piekielnie mocnym Przemysławem „Reksiem” Rekowskim (4-1). „Rhino” pokazał się jednak z dobrej strony. Ma na koncie występy i sukcesy w brytyjskich federacjach BKF. Wniósł na wagę 109 kg. Na Gromdzie 10 wystąpi w roli rezerwowego.

Miłosz „Wąsu” Wąsik (0-0)

Jeden z najdrobniejszych zawodników w stawce – „Wąsu” ma 177 cm wzrostu, a do tego jeszcze do niedawna występował w kategorii piórkowej. Obecnie, nabrał masy i waży 85 kg. Niemniej, nie ulega wątpliwości, że jest prawdziwym twardzielem – kilka miesięcy wystąpił na gali brutalnych walk na gołe pięści King of the Streets, które odbyły się w Goetheborgu. Przegrał co prawda z Christosem „El Greco” Navrozidisem, jednak trzeba przyznać, że był to rywal z bardzo wysokiej półki. Krośnianin występował również na galach takich federacji jak ALMMA, Carpathian Warriors, Contender Gight Night i Slugfest. W czasach amatorskich pokonał znanego z występów w KSW Patryka Likusa (2-1, 1 KO).

Krzysztof „Kaban” Mazurkiewicz (0-0)

Atletycznie zbudowany „Kaban” pochodzi z Wrocławia, gdzie prowadzi firmę transportowo-budowlaną. Od lat uczęszcza na siłownię, a poza tym trenuje boks i kickboksing. Swoje umiejętności sprawdzał jednak do tej pory głównie na ulicy. Występ na najbliższej gali Gromdy będzie dla niego debiutem w barwach tej federacji. Niestety trudno jest znaleźć jakiekolwiek informacje odnośnie jego dorobku sportowego. Wiadomo za to, że waży 95 kg.

Podczas turnieju Gromda 10 zobaczymy również kilku debiutantów, o których na chwilę obecną niewiele możemy powiedzieć. Są to:

 • Liam „Dangerous Davies” Davies – Brytyjczyk. Wniósł na wagę okrągłe 100 kg.
 • John „Big Bad John” Ferguson – Mocno wytatuowany Wyspiarz. Waży 92 kg.
 • Sebastian „Scarface” Skiermański – debiutant z charakterystyczną blizną. Waży 89,8 kg.
 • Jan „Tank” Sulecki – prawdziwy olbrzym, który wniósł na wagę 120 kg.
 • Brad „Dalton” Watson – kolejny debiutant z UK. Waży aż 114 kg.
 • Marcin „Żelo” Żelechowski – fighter mający na koncie występy w ALMMA. Waży 98 kg.

Gromda 10 – gdzie oglądać?

Gale Gromdy można oglądać po wykupieniu PPV na stronie GROMDA.TV. Koszt dostępu zaczyna się od 29,99 PLN za opcję podstawową.

Gromda 10 odbędzie się 2 września.

Gromdę możesz obstawiać wyłącznie w LVBET i Noblebet.

Przeglądając tę stronę akceptujesz politykę cookies oraz regulamin strony więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close