Kod Promocyjny eWinner

eWinner kod promocyjny

Jaki jest eWinner kod promocyjny 2021?

eWinner kod promocyjny to EWINVIP. Wpisując go podczas rejestracji u bukmachera otrzymasz najwyższy bonus na start. W ramach promocji powitalnej przysługuje Ci zakład bez ryzyka do 115 zł oraz 50% do 500 zł od drugiego depozytu.

eWinner Kod Promocyjny:EWINVIP
Zakład bez ryzyka:115 PLN
Bonus od 2. depozytu:50% do 500 PLN
Zakłady specjalne:Custom Bet

Bonus na start

Bukmacher zrezygnował z tradycyjnego bonusu od pierwszego depozytu, jednak wprowadził cashback na konto depozytowe oraz bonus od drugiego. Z naszym kodem promocyjnym zyskasz do 615 zł bonusu powitalnego.

Cashback 115 zł, czyli zakład bez ryzyka

  • zarejestruj konto z kodem promocyjnym
  • wpłać pierwszy depozyt i postaw dowolny pierwszy kupon za środki własne
  • minimalna stawka to 20 zł
  • jeśli przegrasz otrzymasz zwrot stawki zakładu do kwoty 115 zł
  • kwota zwrotu stawki będzie pomniejszona o podatek 12 %
  • cashback trafia na konto depozytowe

Zakład bez ryzyka wynosi w standardzie 100 zł, a z naszym kodem bonusowym 115 zł, czyli o 15 zł więcej. Tym sposobem gracze, którzy zarejestrują swoje konto w eWinner i postawią pierwszy zakład mogą pokusić się o najwyższą stawkę. Jeśli bowiem kupon okażę się przegrany, bukmacher zwróci postawione środki na konto gracza. W przypadku wygranej cała suma jest nasza. Minimalna stawka zakładu uprawniająca do otrzymania zwrotu to 20 zł. Nie ma wymogów dotyczących kursu czy liczby zdarzeń. Co ważne, zwrot trafi na konto depozytowe i można te środki od razu wypłacić lub przeznaczyć na dalszą grę.

Aby otrzymać maksymalny zwrot 115 zł gracz powinien zagrać za kwotę 130,69 zł lub wyższą. Nie ma minimalnych warunków kursowych.

eWinner zakład bez ryzyka

Ewinner bonus od depozytu

  • wpłać drugi depozyt min. 20 zł
  • otrzymasz bonus 50 % od wpłaty do kwoty 500 zł
  • uruchom bonus stawiając pełną kwotę drugiego depozytu na kuponie/kuponach z kursem min. 1.50
  • w promocji nie biorą udział zakłady systemowe i na sporty wirtualne

Oprócz cashbacku 115 zł dodatkowo nagradzany jest także drugi depozyt. Za dokonanie drugiej wpłaty można otrzymać 50% do 500 zł. Wystarczy, że wpłacisz min. 20 zł, a powiększysz swoje środki o 10 zł i tak do 500 zł. Aby otrzymać maksymalny eWinner bonus powitalny depozyt musi wynosić 1000 zł. Aby móc uruchomić bonus gracz musi zagrać za równowartość wpłaty z kursem minimalnym kuponu 1.50 (może być w kilku zakładach).

Oczywiście przed wypłatą bonusu trzeba jeszcze dokonać obrotu. W przypadku bonusu od depozytu jest to 6 razy razy po kursie min. 2.50, które należy obrócić w ciągu 30 dni.

Cashout

Funkcja cashout to możliwość wcześniejszego zamknięcia zakładu przed rozstrzygnięciem kuponu. Jeśli wszystkie zakłady na kuponie są wygrane lub nierozstrzygnięte możesz zamknąć zakład i tym samym uniknąć przegranej. Warto skorzystać z tej opcji zwłaszcza przy zakładach AKO, gdy na przegraną całego kuponu może mieć wpływ ostatnie – nierozstrzygnięte zdarzenie. Cashout jest dostępny u większości legalnych bukmacherów, także w eWinner. Jest on dostępny u tego bukmachera na zakładach pojedynczych, AKO, przedmeczowych i live.

Kody Promocyjne Bukmacherzy – Październik 2021

Zakłady BukmacherskieBonus Powitalny VIPKod Rejestracyjny
Fortunastandardowa oferta 2420 PLN
+ 150 PLN więcej
Zobacz kod
STSstandardowa oferta 1465 PLN
+ 39 PLN więcej
Zobacz kod
eWinnerstandardowa oferta 600 PLN
+ 15 PLN więcej
Zobacz kod
forBETstandardowa oferta 2200 PLN
+ 300 PLN więcej
Zobacz kod
Totolotekstandardowa oferta 500 PLN
+ 25 PLN więcej
Zobacz kod
PZBukstandardowa oferta 500 PLN
+ 20 PLN więcej
Zobacz kod
TOTALbetstandardowa oferta 5040 PLN
+ 270 PLN więcej
Zobacz kod
Superbetstandardowa oferta 550 PLN
+ 35 PLN więcej
Zobacz kod
LV BETstandardowa oferta 3423 PLN
+ 30 PLN więcej
Zobacz kod
NobleBetstandardowa oferta 2020 PLN
+ 35 PLN więcej
Zobacz kod
Etotostandardowa oferta 1000 PLN
+ 100 PLN więcej
Zobacz kod
Betfanstandardowa oferta 1650 PLNZobacz kod
BetXstandardowa oferta 7827 PLNZobacz kod
Betclicstandardowa oferta 500 PLN
+ 50 PLN więcej
Zobacz kod

Promocje na zakłady

Tradycyjnie, oprócz bonusu powitalnego, bukmacherzy przygotowują także liczne promocje na ważne wydarzenia lub specjalne zakłady. Także w eWinner możemy spodziewać się dedykowanych bonusów na mecze piłkarskie, tenisa, ale też turnieje siatkarskie czy rozgrywki w ramach NBA czy Ligi Hiszpańskiej.

Osobnymi promocjami są oferty na kupony AKO. Zazwyczaj za zawarcie na jednym kuponie więcej niż 5-7 zakładów gracz otrzymuje od bukmachera ekstra procent (10-30%) do wygranego kuponu.

Wirtualne poniedziałki bez podatku

Bukmacher wprowadził do oferty sporty wirtualne i z tej okazji przygotował specjalną promocję. Wystarczy w poniedziałki typować wirtualną piłkę nożną i koszykówkę na kuponach AKO z minimum 3 zdarzeniami. eWinner nie określa minimalnego kursu zdarzenia czy kuponu. Jeśli wygrasz bukmacher powiększy twoją wygraną o 14%, zatem będzie to klasyczna gra bez podatku. Z promocji można korzystać wiele razy.

Podwyższone kursy w Combo Dnia

Kolejną akcją jaką proponuje eWinner jest Combo Dnia. Codziennie bukmacher wybiera najciekawsze i najpopularniejsze wśród graczy zdarzenia i podwyższa ich kurs. Są to zarówno emocjonujące spotkania w ramach Ligi Mistrzów, jak i mecze najlepszych drużyn w NBA. Każdego dnia gracz ma do wyboru kilka propozycji w ramach tej akcji, które znajdzie na samej górze listy dyscyplin na stronie bukmachera.

Freebet 50 PLN na piłkę nożną

Nie mogło zabraknąć również czegoś dla fanów piłki nożnej. Typując zakłady w soboty i niedziele można zgarnąć dwa freebety po 25 zł. Postaw kupon za 49 zł z min. 2 zdarzeniami z oferty na piłkę nożną z kursem łącznym min. 2.50. Tego samego dnia otrzymasz freebet 25 zł. W ciągu 24 godzin od przyznania wykorzystaj freebet na dowolny zakład na żywo postawiony w aplikacji mobilnej z kursem min. 1.50. Jeśli odebrałeś bonus w sobotę możesz powtórzyć działania w niedzielę i zgarnąć drugi bonus eWinner w wysokości 25 zł. W sumie w jeden weekend gracze mają szanse na 50 zł freebetu.

Program lojalnościowy

eWinner wprowadzi również ofertę dla stałych graczy. Jego program lojalnościowy będzie polegał na tym, że za każdy postawiony i wygrany zakład gracze otrzymują punkty. Punkty te z kolei biorą udział w specjalnym rankingu. Osoby, które zajmą najwyższe miejsca mogą liczyć na ekstra bonusy.

Wirtualne poniedziałki bez podatku

W każdy poniedziałek możesz zgarnąć z wygranego kuponu 100% wygranej, bez płacenia podatku 12%. Postaw kupon z min. 3 zdarzeniami z oferty na sporty wirtualne i zagraj za środki z konta głównego. Jeśli wygrasz cała kasa trafi na Twoje konto.

Rejestracja w eWinner

Prawie każdy bukmacher posiada opcję szybkiej rejestracji, a więc możliwość skorzystania z oferty na zakłady bez konieczności podawania wszystkich danych. Także w eWinner możemy dokonać szybkiej rejestracji, która składa się z dwóch kroków. Dzięki temu już po minucie można mieć konto w serwisie.

W pierwszym kroku wystarczy podać podstawowe dane logowania (e-mail, hasło, numer telefonu) oraz kod promocyjny – należy tam wpisać nasz kod, który aktywuje specjalną ofertę VIP. W drugim kroku należy uzupełnić dane osobowe (imię, nazwisko, obywatelstwo, adres zamieszkania, PESEL, a także wysłany w SMSie kod, na podany w pierwszym kroku numer telefonu). Następnie należy zatwierdzić regulamin, politykę prywatności i skończone 18 lat. eWinner rejstracja jest więc bardzo szybka i czytelna, nie wymaga podawania wrażliwych danych oraz niejasnych odpowiedzi. 

Każdy z graczy z kontem tymczasowym może wpłacać depozyt i stawiać zakłady. Aby jednak wyciągnąć środki należy dokonać pełnej rejestracji, a więc wysłać skan dowodu osobistego oraz podać numer konta bankowego. Można to zrobić po zalogowaniu, w zakładce Konto użytkownika.

Niektórzy bukmacherzy uwzględniają bonus powitalny dopiero po pełnej rejestracji gracza i weryfikacji konta. W eWinner wszystkie trzy bonusy na start otrzymamy nawet z kontem tymczasowym. Pamiętaj jednak, aby w pierwszym kroku rejestracji zaznaczyć taką opcję.

eWinner rejestracja z kodem
Konto gracza w eWinner

Płatności

Płatności w ewinner

Płatności w eWinner są szybkie i różnorodne. I na to trzeba będzie pewnie jeszcze chwilę poczekać. Podstawą jest szeroki wybór metod płatności, a więc przelewy, płatności kartą, przez BLIK, Przelewy24, portfele elektroniczne (Skrill, Neteller, Paysafeacrd) czy platformy jak PayU czy DotPay. Póki co nowy bukmacher oferuje płatności za pomocą BLIKa oraz szybkiego przelewu. eWinner dysponuje jednak natychmiastowymi wpłatami i wypłatami (eWinner wypłaty w przypadku większości banków księgowane są nawet w kilka minut od zlecenia).

eWinner zakłady bukmacherskie

Omówiliśmy już najważniejsze kwestie związane z ofertą powitalną, w tym także jak dokonać rejestracji czy wpłacić depozyt. Teraz skupmy się na ofercie zakładów, rynków zdarzeń czy kursów.

eWinner ma w ofercie ponad 30 dyscyplin. To dość dobry wynik, choć znamy lepsze. Dobrym posunięciem eWinnera było jednak wprowadzenie zakładów na 3. czy nawet 4. ligi. Coraz większym zainteresowaniem cieszą się niższe ligi, nie tylko polskie, ale i angielskie czy niemieckie. Ogólnie rynków na wydarzenia z piłki nożnej jest ponad 200, hokeja – około 60, a siatkówki – 30.

Bukmacher postawił też na coś co na pewno wyróżnia go wśród innych buków. Wprowadził tzw. Custom Bet, czyli zakłady, które sam możesz stworzyć, a następnie legalnie na nie postawić. Wystarczy, że wypełnisz formularz, w którym określisz rozgrywkę, wydarzenie i rodzaj zakładu. Twój zakład zostanie rozpatrzony przez bukmachera w ciągu 12 godzin i jeśli zostanie pozytywnie zweryfikowany, znajdzie się w ogólnodostępnej ofercie eWinner.

Ofertę bukmachera eWinner wraz z opiniami graczy i naszą oceną szczegółowo opisujemy w artykule eWinner opinie.

FAQ

Jaki jest kod promocyjny eWinner?

Kod promocyjny eWinner na 2021 rok to EWINVIP. Dzięki niemu otrzymasz najwyższy bonus na rynku, czyli zakład bez ryzyka do 115 zł, zamiast 100 zł oraz 500 zł od drugiego depozytu.

Jak wpisać kod eWinner?

To proste, kliknij w górny baner, a zostaniesz przekierowany na stronę bukmachera eWinner. Skopiuj eWinner kod bonusowy, a następnie kliknij w przycisk „Załóż konto”. Podczas rejestracji wklej skopiowany kod lub wpisz go ręcznie.

Czy eWinner posiada szybką rejestrację?

Tak. Co więcej, w odróżnieniu od niektórych bukmacherów, otrzymasz po szybkiej rejestracji pełny pakiet bonusów, a więc zakład bez ryzyka i bonus od drugiej wpłaty. Na pełną rejestrację masz 28 dni.

Obowiązuje regulamin | 18+ | Graj odpowiedzialnie