Kod Promocyjny eWinner

Do kiedy można korzystać z kodu promocyjnego?

Z końcem czerwca eWinner kończy swoją działalność. W związku z tym bukmacher opublikował dokładny harmonogram wyłączenia kodu promocyjnego, bonusów oraz możliwości obstawiania zakładów.

 • 1.03.2023 r. – eWinner wyłączył możliwość odebrania bonusu powitalnego dla nowych graczy. Oznacza to, że nasz kod promocyjny również nie zapewni ci oferty na start. Gracze, którzy założą konto wcześniej będą mogli skorzystać z bonusów do 31 marca.
 • 31.03.2023 r. – Tego dnia eWinner zakończy przyjmowanie nowych zakładów, depozytów. Będzie to również ostatni dzień na wykorzystanie bonusów dla graczy, którzy założyli konto do 1 marca.
 • 27.04.2023 r. – Ostatni dzień na wykorzystanie punktów w klubie eWinner
 • 27.06.2023 r. – Ostatni dzień rozliczenia zakładów długoterminowych
 • 30.06.2023 r. – Ostatni dzień na wypłaty przez graczy. Po tej dacie zgromadzone środki zostaną automatycznie wypłacone.

Bardzo ciekawą alternatywą dla eWinnera jest oferta powitalna TOTALbet, która zapewnia aż 200 zł zakładu bez ryzyka ze zwrotem na konto depozytowe. Dostaniecie tam również aż 40 zł bonusów bez depozytu, dzięki którym będziecie mogli grać zupełnie za darmo.


Jaki jest eWinner kod promocyjny?

eWinner kod promocyjny to: EWINVIP. Wpisz kod i odbierz najwyższy bonus powitalny do eWinnera. Otrzymasz zakład bez ryzyka 110 zł, który gwarantuje zwrot na konto depozytowe bez żadnego obrotu. Kod zapewnia także bonus bez depozytu 5 zł, dzięki któremu możesz obstawić za darmo oraz bonus od wpłaty 500 zł.

Standardowa oferta eWinner wynosi tylko 605 PLN, a więc nasz kod promocyjny eWinner podwyższa ją o 10 zł. Zapewni on wyższy zakład bez ryzyka 100 zł, dzięki któremu możesz zagrać swój pierwszy kupon bez żadnego ryzyka. Dostaniesz także bonus bez depozytu 5 zł na darmowy zakład i bonus od wpłaty. Jest to najwyższa oferta powitalna na rynki, dzięki której eWinner jest w czołówce najlepszych bukmacherów w Polsce.

Jak aktywować eWinner bonus powitalny?

Aby aktywować eWinner bonus powitalny, należy przy rejestracji wpisać nasz kod promocyjny eWinner. Do pełnego wykorzystania całej oferty na start niezbędna będzie także poprawna kolejność użycia bonusów, którą przedstawimy poniżej. W następnych akapitach znajdziecie także szczegółowy opis każdego z bonusów.

Kolejność odbioru bonusów w eWinner

 1. Zakład bez ryzyka 110 PLN

 2. Bonus od 2. wpłaty 500 PLN

 3. Bonus bez depozytu 5 PLN

Pierwszy bonus, z którego należy skorzystać to eWinner zakład bez ryzyka. Następnie po dokonaniu 2. wpłaty i spełnieniu warunków, uruchomiony zostanie bonus od 2. wpłaty. Z bonusu bez depozytu, możesz skorzystać w dowolnej chwili.

eWinner kod promocyjny – zakład bez ryzyka

eWinner zakład bez ryzyka wynosi 110 zł. Tak wysoką kwotę możesz odebrać wyłącznie, jeśli przy rejestracji wykorzystasz kod promocyjny eWinner: EWINVIP. Poniżej krok po kroku wyjaśniamy jak skorzystać z zakładu bez ryzyka:

 1. Rejestracja

  Zarejestruj się z użyciem kodu promocyjnego eWinner. Jeśli będziesz rejestrował się przez aplikację,  pamiętaj aby wpisać go ręcznie w pole z kodem. Kod to: EWINVIP

 2. Wpłata

  Dokonaj swojej pierwszej wpłaty min. 20 zł

 3. Zakład

  Postaw swój pierwszy zakład za minimum 20 PLN.

  Nie ma żadnych wymagań odnośnie kursu czy liczby zdarzeń. Kwota zakładu, która zapewni ci zwrot 110 PLN w przypadku przegranej to 125,40 (bukmacher nie oddaje podatku).

 4. Wygrana

  Jeśli wygrasz, pieniądze możesz natychmiast wypłacić

 5. Zwrot

  Jeśli zakład okazał się nietrafiony, to otrzymasz zwrot na konto depozytowe do 110 PLN. Oznacza to, że zwrot będziesz mógł również natychmiast wypłacić na konto bankowe. Nie ma konieczności żadnego obrotu.

Bardzo prosty bonus, którego największą zaletą jest brak konieczności obrotu w przypadku przegranej. Pamiętaj, że bukmacher przy zwrocie nie oddaje podatku. Dlatego, aby otrzymać maksymalny zwrot 110 zł, należy postawić zakład za dokładnie 125.40 zł. Jeśli postawisz za wyższą kwotę, to zwrot również wyniesie 110 zł. Aby pieniądze wypłacić na konto bankowe, należy dokonać pełnej rejestracji i założyć konto stałe.

ewinner zakłady bez ryzyka - legalni bukmacherzy
Min. stawka20 PLN
Maks. zwrot110 PLN
Czas na wykorzystanie60 dni od rejestracji

eWinner kod promocyjny – bonus od 2. depozytu

Drugi eWinner bonus na start to bonus 50% od drugiej wpłaty do 500 zł. Otrzymujemy go po drugiej wpłacie na swoje konto gracza. Oto szczegóły:

 1. Wpłata

  Dokonaj drugiej wpłaty min. 20 zł

 2. Bonus

  Po dokonaniu wpłaty automatycznie otrzymasz bonus w wysokości 50% wpłaty. Jeśli wpłaciłeś np. 300 zł, to otrzymasz dodatkowe 150 zł bonusu. Maksymalna kwota bonusu może wynieść 500 zł.

 3. Uruchomienie bonusu

  Aby uruchomić bonus, obróć 1-krotnie swoją wpłatę. Jeśli wpłaciłeś np. 300 zł, należy zagrać kupon za 300 zł. Możesz również rozbić tę kwotę na kilka kuponów i postawić np. 3 zakłady po 100 zł.

 4. Obrót

  Następnie będziesz mógł obracać bonusem. Aby go wypłacić musz dokonać 6-krotnego obrotu na kuponach z kursem min. 2,50. Masz na to 30 dni.

Najważniejszą informacją jest, aby pamiętać, że na obrót bonusem masz 30 dni. Przed wypłatą bonusu trzeba obrócić go 6-krotnie, a więc trzeba poświęcić na to trochę czasu. Nie zapomnij też, że przed obrotem niezbędne jest uruchomienie bonusu poprzez postawienie równowartości wpłaty na jednym lub kilku kuponach, co opisaliśmy w powyższych krokach. Pamiętaj również, że aby środki wypłacić musisz mieć założone konto stałe.

Min. wpłata20 PLN
Maks. bonus500 PLN
Warunki obrotu6x, kurs min. 2,50
Czas na obrót30 dni

eWinner bonus bez depozytu 5 PLN

Dodatkowym bonusem na start, który możesz odebrać po rejestracji jest bonus bez depozytu w wysokości 5 PLN. Taki bonus umożliwia obstawienie zakładu zupełnie za darmo, a więc warto założyć konto u bukmacherów, którzy bonus bez depozytu oferują. Teraz przedstawiamy jak wykorzystać freebet bez depozytu w eWinner.

 1. Krok 1

  Przejdź do rejestracji przez naszą stronę i użyj kod bonusowy eWinner.

 2. Krok 2

  Pobierz aplikację eWinner

 3. Krok 3

  Zapisz się do klubu eWinner. Po zapisaniu otrzymasz 1500 punktów, które należy wymienić na bonus bez depozytu.

 4. Krok 4

  Bonus w ciągu 14 dni wykorzystaj na dowolny zakład. Jeśli wygrasz, to wygraną będziesz mógł od razu wypłacić.

Choć kwota jest niska, to jest to bardzo korzystny bonus. Odebranie go nie stanowi problemu, a co najważniejsze ewentualną wygraną możesz od razu wypłacić na swoje konto bankowe. Ponadto dołączenie do klubu eWinnera zapewni ci nie tylko bonus bez depozytu, ale również da ci szanse na zdobywanie innych bonusów oraz nagród. Szczegółowy opis klubu eWinnera znajdziesz w dalszej części artykułu.

eWinner bonus bez depozytu

eWinner kod promocyjny – warunki obrotu

W poniższej tabeli prezentujemy zebrane warunki obrotu bonusów w eWinner. Zakład bez ryzyka nie wymaga żadnego obrotu, natomiast bonus bez depozytu trzeba obróci 6-krotnie

eWinner bonusWarunki obrotuCzas
eWinner zakład bez ryzyka Brak obrotu60 dni
Bonus od 2. depozytuObrót 6x, kurs min. 2,5030 dni
Bonus bez depozytuObrót 1x, dowolny zakład14 dni
eWinner kod promocyjny warunki obrotu

eWinner bonus powitalny – podsumowanie

Nasz eWinner kod bonusowy uruchamia bonus powitalny – 615 PLN. Pamiętaj, że aby odebrać najwyższy na rynku zakład bez ryzyka 110 PLN, bonus bez depozytu 5 PLN oraz bonus od 2. depozytu 500 zł należy zarejestrować się z kodem promocyjnym EWINVIP.

eWinner kod promocyjnyEWINVIP
Zakład bez ryzyka110 PLN
Bonus bez depozytu5 PLN
Bonus od 2. depozytu50% do 500 PLN

Kod promocyjny eWinner – promocje

Poza opisanymi powyżej bonusami, po rejestracji z kodem EWINVIP będziesz miał również dostęp do promocji stałych i promocji specjalnych.

Jeśli chodzi o promocje specjalne, to najczęściej są to boosty kursowe na najważniejsze wydarzenia sportowe, które zapewniają kursy pomiędzy 50,00 – 100,00. Wszystkie takie promocje znajdziesz na naszej liście promocji bukmacherskich.

Przechodzimy teraz do opisu stałych promocji w eWinner:

Klub eWinner – dodatkowe bonusy

Po zapisaniu się do klubu eWinnera mamy zagwarantowane 1500 punktów, które możemy zamienić na bonus bez depozytu w wysokości 5 zł. Ponadto możemy również zdobywać m.in.:

 • Specjalne koszulki sportowe
 • Plastrony żużlowe
 • Bilety na mecze sportowe
 • Bonusy i freebety sięgajaće nawet 1000 PLN

Nagrody zdobywamy za wymienienie zdobytych punktów. Punkty zdobywamy za obstawianie zakładów – każda złotówka na kuponie to 1 punkt.

Wielkie kursy

Codzienna promocja, która podwyższa kursy na zaproponowane przez bukmachera wydarzenia. Podwyższone kursy pojawiają się codziennie na różne dyscypliny, a także na wydarzenia e-sportowe.

eWinner promocje

eWinner bonus na żużel

eWinner, jako najlepszy bukmacher do obstawiania żużla zaproponował także cykliczną promocję na żużel. Oferta „Postaw na żużel” pojawia się w niemal każdy żużlowy weekend i daje graczom możliwość zgarniania freebetów. Twoim zadaniem jest w dni objęte promocją obstawienie kuponu AKO za podaną stawkę ze zdarzeniami z oferty żużlowej z kursem min. 2,50. Jeśli spełnisz te warunki otrzymasz od bukmachera freebet.

eWinner bonus na piłkę nożną

Promocja „Futbol Totalny” to coś dla fanów piłki nożnej. Typując zakłady w soboty i niedziele można zgarnąć dwa freebety po 25 zł. Postaw kupon za 49 zł z min. 2 zdarzeniami z oferty na piłkę nożną z kursem łącznym min. 2.50. Tego samego dnia otrzymasz freebet 25 zł. W ciągu 24 godzin od przyznania wykorzystaj freebet na dowolny zakład na żywo postawiony w aplikacji mobilnej z kursem min. 1.50. Jeśli odebrałeś bonus w sobotę możesz powtórzyć działania w niedzielę i zgarnąć drugi bonus eWinner w wysokości 25 zł. W sumie w jeden weekend gracze mają szanse na 50 zł freebetu.

Koszykówka bez podatku 24/7

Kolejna promocja, dzięki której możemy grać bez podatku. Tym razem zadaniem jest wytypowanie 3 zdarzeń z oferty na kosza (każde z nich musi mieć kurs co najmniej 1,30). Pod uwagę brane są rynki z oferty przedmeczowej i live. Jeśli spełnisz te warunki, kwota podatku zostanie ci zwrócona.

Wirtualne poniedziałki bez podatku

Bukmacher wprowadził do oferty sporty wirtualne i z tej okazji przygotował specjalną promocję. Wystarczy w poniedziałki typować wirtualną piłkę nożną i koszykówkę na kuponach AKO z minimum 3 zdarzeniami. eWinner nie określa minimalnego kursu zdarzenia czy kuponu. Jeśli wygrasz bukmacher powiększy twoją wygraną o 14%, zatem będzie to klasyczna gra bez podatku. Z promocji można korzystać wiele razy.

Esport 24/7 bez podatku

Obstaw kupon z 3 zdarzeniami wyłącznie z oferty na e-sport. Kurs minimalny każdego z nich musi wynieść co najmniej 1,20. Spełniając te warunki, twoja wygrana będzie rozliczona bez podatku.

Cashout

Funkcja cashout to możliwość wcześniejszego zamknięcia zakładu przed rozstrzygnięciem kuponu. Jeśli wszystkie zakłady na kuponie są wygrane lub nierozstrzygnięte możesz zamknąć zakład i tym samym uniknąć przegranej. Warto skorzystać z tej opcji zwłaszcza przy zakładach AKO, gdy na przegraną całego kuponu może mieć wpływ ostatnie – nierozstrzygnięte zdarzenie. Cashout jest dostępny u większości legalnych bukmacherów, także w eWinner. Jest on dostępny u tego bukmachera na zakładach pojedynczych, AKO, przedmeczowych i live.

eWinner rejestracja z kodem bonusowym

Rejestracja w eWinner podzielona jest na dwa etapy. Najpierw zakładamy konto tymczasowe, która uprawnia nas do obstawiania zakładów oraz skorzystania z zakładu bez ryzyka. Aby jednak wypłacić pieniądze niezbędne jest konto stałe. Poniżej krok po kroku przedstawiamy pełną rejestrację w eWinner:

 1. Krok 1

  Przejdź do rejestracji przez naszą stronę

 2. Krok 2

  Uzupełnij podstawowe dane (kod promocyjny eWinner: EWINVIP zostanie wpisany automatycznie).

  Pamiętaj, że jeśli rejestrujesz się przez aplikację musisz wpisać kod ręcznie.

 3. Krok 3

  Po podaniu podstawowych danych i wpisaniu kodu SMS twoje konto zostanie utworzone

 4. Krok 4

  Uzupełnij pozostałe dane konta, takie jak: numer konta bankowego, zdjęcia dowodu osobistego (przód + tył) oraz adres zamieszkania

 5. Krok 5

  Bukmacher po około godzinie zweryfikuje swoje konto.

Bukmacher twoje konto stałe powinien potwierdzić po około godzinie. Jeśli chcesz ten proces przyśpieszyć, to polecamy zgłoszenie się na czacie. Potwierdzenie dostaniesz również mailowo. Gdy twoje konto stałe zostanie potwierdzone możesz korzystać ze wszystkich elementów serwisu włącznie z wypłatą pieniędzy.

eWinner rejestracja

eWinner bukmacher – płatności

Płatności w eWinner przebiegają bez zarzutu. Są bardzo szybkie i łatwe w obsłudze. Jeśli chodzi o wpłaty, to do dyspozycji mamy:

 • Przelewy 24 – Dają one możliwość wpłaty za pomocą:
  • BLIKA
  • Przelewu internetowego
  • Przedpłaty
  • Przelewu tradycyjnego

Polecamy wpłatę za pomocą BLIKA lub przelewu bankowego. Wówczas pieniądze pojawiają się na koncie gracza natychmiast

 • Bluemedia – Środki możemy wpłacać również za pomocą systemu Bluemedia. Umożliwia on wpłatę za pomocą:
  • Karty
  • BLIKA
  • Przelewu internetowego
  • Przelewu tradycyjnego

Wypłaty

Najważniejszą informacją odnośnie wypłat jest to, że są one natychmiastowe. Oznacza to, że niezależnie od dnia i godziny twoja wypłata powinna pojawić się na koncie po kilkunastu minutach. Warunkiem jest, aby twój bank obsługiwał przelewy natychmiastowe, ale na szczęście zdecydowana większość banków takie przelewy obsługuje.

eWinner zakłady bukmacherskie

Nasz eWinner kod bonusowy sprawia, że oferta na start jest dużym atutem tego bukmachera, ale nie jest to jedyny element, na który należy zwrócić uwagę. Bardzo ważne aspekty to oferta zakładów przedmeczowych i live, czy też aplikacja. W tych aspektach eWinner wygląda naprawdę dobrze, o czym więcej przeczytasz w naszych opiniach o tym bukmacherze. Firma nie ustrzegła się jednak kilku wad takich jak chociażby brak transmisji live, o czym też szerzej przeczytasz w artykule opiniowym.

Warto dodatkowo zwrócić uwagę na kwestię budowania zakładów łączonych. eWinner zapewnił graczom możliwość tworzenia swoich własnych zakładów, czyli opcję Custom Bet. Wystarczy, że wypełnisz formularz, w którym określisz rozgrywkę, wydarzenie i rodzaj zakładu. Twój zakład zostanie rozpatrzony przez bukmachera w ciągu 12 godzin i jeśli zostanie pozytywnie zweryfikowany, znajdzie się w ogólnodostępnej ofercie eWinner. Nie jest to może klasyczny kreator zakładów bukmacherskich, jakim dysponuje Fortuna czy forBET, ale też jest to bardzo przydatna opcja.

Kod promocyjny eWinner na 2023 rok to EWINVIP. Kod promocyjny zagwarantuje ci najwyższy bonus na rynku, czyli zakład bez ryzyka do 110 zł, bonus od 2. depozytu 500 zł oraz bonus bez depozytu 5 zł.

Aby wpisać eWinner kod promocyjny należy przejść do rejestracji przez naszą stronę lub wpisać go ręcznie w pole z kodem.

Nasz kod zapewnia zakład bez ryzyka 110 PLN. Jest to najwyższa oferta na rynku.

Przeglądając tę stronę akceptujesz politykę cookies oraz regulamin strony więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close