Dołącz do EURO TYPERA! W puli nagród prawie 77.000 PLN!

Nie ma nic lepszego niż dzielenie piłkarskich emocji z rodziną i przyjaciółmi. W naszym EUROTYPERZE będziesz mógł rywalizować ze znajomymi i innymi uczestnikami z całej Polski. Do tego możesz zgarnąć nagrodę główną, voucher 10.000 PLN na wakacje marzeń! Dodatkowo przygotowaliśmy pulę 50.000 PLN we freebetach.

Pierwszy mecz ME za nami, jednak wciąż możesz dołączyć do naszego konkursu i typować ME 2024 od najbliższego nierozpoczętego meczu.

Mapa Euro

Dlaczego warto wziąć udział w EuroTyprze od LegalniBukmacherzy.pl?

 • https://legalnibukmacherzy.pl/wp-content/uploads/2024/06/icon-ball.svg
  Grasz z przyjaciółmi
 • https://legalnibukmacherzy.pl/wp-content/uploads/2024/06/icon-goal.svg
  Udział jest bezpłatny
 • https://legalnibukmacherzy.pl/wp-content/uploads/2024/06/trophy-icon.svg
  Tworzysz własne ligi
 • https://legalnibukmacherzy.pl/wp-content/uploads/2024/06/icon-boot.svg
  Prawie 77K PLN w puli nagród

Jak dołączyć do EUROTYPERA?

Proces dołączenia do EUROTYPERA jest bardzo prosty. Jedyne co musisz zrobić to kliknąć w przycisk poniżej i wypełnić formularz, podając niezbędne dane. Po zakończeniu darmowej rejestracji możesz dodać swoje typy i tworzyć ligi oraz zapraszać przyjaciół.

Prawie 77 K w puli nagród

Aż 50 najlepszych typerów zostanie nagrodzonych voucherami do wykorzystania na wakacje marzeń oraz na zakupy sklepie R-GOL.

Sprawdź szczegóły:

 • 1. miejsce voucher na kwotę 10.000 PLN do wykorzystania w jednym z biur podróży
 • 2. miejsce voucher na kwotę 5.000 PLN do wykorzystania w jednym z biur podróży
 • 3 miejsce voucher na kwotę 3.000 PLN do wykorzystania w jednym z biur podróży
 • 4. miejsce voucher na kwotę 1.000 PLN do wykorzystania w sklepie R-GOL
 • 5. miejsce voucher na kwotę 800 PLN do wykorzystania w sklepie R-GOL
 • 6. miejsce voucher na kwotę 500 PLN do wykorzystania w sklepie R-GOL
 • 7. miejsce voucher na kwotę 400 PLN do wykorzystania w sklepie R-GOL
 • miejsca 8-10. miejsce voucher na kwotę 300 PLN do wykorzystania w sklepie R-GOL
 • miejsca 11-20. voucher na kwotę 200 PLN  do wykorzystania w sklepie R-GOL
 • miejsca 21-40.  voucher na kwotę 100 PLN do wykorzystania w sklepie R-GOL
 • miejsca 41-50.  voucher na kwotę 50 PLN do wykorzystania w sklepie R-GOL

Ponadto, dla 100 typerów przygotowaliśmy specjalna pulę freebetów, w której każdy będzie mógł zgarnać EXTRA freebet 100 PLN!

 • 1 miejsce
  voucher 10.000 PLN
 • 2 miejsce
  voucher 5.000 PLN
 • 3. miejsce
  voucher 3.000 PLN
 • miejsca 4-50
  vouchery 1.000 – 50 PLN

Ekskluzywne freebety do naszych partnerów 50 lub 100 zł

Bukmacherzy Superbet, TOTALbet, LVBET, Fortuna i forBET to nasi partnerzy na tegoroczne Mistrzostwa Europy. We współpracy z nimi przygotowaliśmy dla was freebety 50 lub 100 zł! Jak odebrać darmowe środki na grę?

 • Zarejestruj się u partnera przez naszą stronę i wpłać depozyt.
 • Jeśli wpłacisz od od 50 PLN do 99.99 PLN, to otrzymasz freebet 50 zł. Wpłata co najmniej 100 zł uruchomi darmowy zakład w wysokości 100 zł.

Uwaga, warunkiem otrzymania freebetu jest zajęcie miejsca w pierwszej setce końcowej klasyfikacji rankingu EuroTypera!

Jak grać w EUROTYPERA?

 1. Pierwszym krokiem jest otwarcie konta gracza. Po rejestracji będziesz miał możliwość wysłać swoje typy, sprawdzić ranking, ale także stworzyć własne ligi i zapraszać znajomych.
 2. Po udanej rejestracji będziesz musiał wytypować dokładne wyniki meczów, a w dalszej fazie turnieju strzelców, liczbę bramek i inne.
 3. Na każdym etapie konkursu będą znajdować się różne pytania z różną punktacją. Dzięki temu nawet ci, którzy zarejestrują się później, będą mieli szansę na końcowy triumf!
 4. Na koniec każdego etapu odpowiedzi przesłane przez graczy zostaną sprawdzone i punktowane. Każdy gracz otrzyma punkty na podstawie udzielonych poprawnych odpowiedzi.
 5. Po każdym etapie, aż do zakończenia Mistrzostw Europy, tworzony będzie ranking. Po ostatnim meczu, w zależności od końcowego rankingu konkursu przewidywania zakładów i gier, zostanie wyłonionych 5 zwycięzców. Jeśli chcesz, możesz stworzyć własne ligi (maksymalnie 10 lig) i grać razem ze znajomymi. Ponadto, możesz dołączyć do nieograniczonej ilości lig.
 6. Za pomocą specjalnego linku możesz zaprosić znajomych do ligi.

Potrzebujesz pomocy? Masz jakieś pytania? Odezwij się do nas: typer@legalnibukmacherzy.pl

Regulamin EuroTyper 2024 – LegalniBukmacherzy.pl

ORGANIZATOR I UCZESTNICY KONKURSU

 1. Niniejszy regulamin, zwany dalej Regulaminem, dotyczy konkursu (zwanego dalej Konkursem) „EuroTyper 2024” organizowanego przez Organizatora.
 2. Organizatorem Konkursu jest firma Kahuna Projects LTD, z siedzibą w Niddry Lodge 51 Holland Street, Kensington, kod pocztowy: W8 7JB, Londyn, VAT GB266 8877 35, numer firmy: 101010 38.
 3. Organizator jest przyrzekającym nagrodę w rozumieniu art. 919 i 921 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (tj. z dnia 9 czerwca 2022 r. Dz.U. z 2022 r. poz. 1360). 
 4. Konkurs nie jest grą losową w rozumieniu ustawy z dnia 19 listopada 2009 roku o grach hazardowych (tj. z dnia 23 marca 2022 r.,  Dz.U. z 2022 r. poz. 888).
 5. W celu wzięcia udziału w konkursie, osoby muszą wyrazić zgodę na przetwarzanie przez Organizatora swoich danych osobowych w celu organizacji i przeprowadzenia Konkursu w zakresie koniecznym do prawidłowego przeprowadzenia Konkursu.
 6. W Konkursie nie mogą brać udziału pracownicy Organizatora, a także ich małżonkowie, wstępni, zstępni, rodzeństwo, powinowaci w linii prostej, jak również osoby pozostające z tymi pracownikami we wspólnym pożyciu albo związani z nimi węzłem przysposobienia lub kurateli. W Konkursie nie mogą brać udziału członkowie Komisji Konkursowej.
 7. W Konkursie może wziąć udział tylko jedna osoba posługująca się danym adresem IP lub zamieszkująca pod danym adresem. 
 8. Organizator zastrzega, że nick uczestnika będzie publiczny. Dostępny po wejściu na stronę konkursu.

2 ZASADY KONKURSU

 1. Konkurs skierowany jest do pełnoletnich osób fizycznych posiadających pełną zdolność do czynności prawnych. 
 2. Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest wypełnienie formularza zgłoszeniowego,  znajdującego się na stronie internetowej https://legalnibukmacherzy.pl/eurotyper2024/ (dalej “Strona konkursowa”) i założenie profilu Gracza.
 3. Uczestnikiem Konkursu może zostać wyłącznie osoba, która zaakceptowała niniejszy Regulamin.
 4. Organizator, w celu zapewnienia prawidłowej organizacji i przebiegu Konkursu oraz wyłonienia zwycięzców Konkursu, powoła komisję konkursową (dalej „Komisja Konkursowa”). W skład Komisji Konkursowej wejdą osoby wskazane przez Organizatora.
 5. Zadanie konkursowe polega na wskazaniu przez Uczestników wyników i innych rozstrzygnięć sportowych meczów rozegranych w ramach Mistrzostw Europy w piłce nożnej, które odbędą się w terminie od 14 czerwca do 14 lipca 2024 r.  Konkurs składa się z 7 rund szczegółowo opisanych z § 3 Regulaminu. Komisja Konkursowa po ostatniej rundzie dokona oceny zgłoszeń konkursowych oraz wytypuje laureatów.
 6. W trakcie trwania rundy konkursowej i po wysłaniu formularza zgłoszeniowego, jest możliwości edycji swoich przewidywań dotyczących typowanego w danej rundzie meczu.
 7. Użytkownik może tworzyć “swoja ligę” i zapraszać do niej innych uczestników i uczestniczyć w dowolnej liczbie lig prywatnych. Użytkownik łącznie może stworzyć 10 swoich lig prywatnych. Tworzenie lig jest bezpłatne, jednak nagrody przeznaczone są wyłącznie dla laureatów głównego rankingu wszystkich użytkowników.
 8. Organizator zastrzega sobie prawo do wykluczenia z udziału w Konkursie Uczestników, których działania są sprzeczne z prawem, dobrymi obyczajami lub Regulaminem Konkursu, w szczególności Uczestników, którzy:
 1. a) nie działają osobiście, ale przez osoby trzecie;
 2. b) wykorzystują różne aliasy (dodatkowe adresy) tego samego konta poczty elektronicznej do występowania w imieniu/zgłaszania rzekomo różnych Uczestników;
 3. c) podejmą próby użycia jakichkolwiek technik złamania lub obejścia zabezpieczeń strony konkursowej albo wykorzystania jej luk lub wpływania w jakikolwiek inny sposób na jej działanie;
 4. d) korzystają z jednego adresu IP lub mieszkają pod tym samym adresem co inny Uczestnik;

PRZEBIEG KONKURSU

 1. Konkurs polega na wytypowaniu meczów wszystkich faz piłkarskich mistrzostw Europy. Dodanie wyników lub ich edycja możliwa jest do momentu rozpoczęcia każdego ze spotkań.
 1. Każdy uczestnik za pośrednictwem strony internetowej https://legalnibukmacherzy.pl/eurotyper2024/ uzupełnia formularz zgłoszeniowy składający się z przewidywań piłkarskich rozstrzygnięć każdego ze spotkań.
 2. Po każdej rundzie tj. faza grupowa, ⅛, ¼, ½ oraz finał Organizator będzie publikował na swojej stronie internetowej ranking, gdzie będą publikowane: nazwa gracza, liczba uzyskanych punktów, oraz liczba poprawnie wytypowanych wyników.
 3. Za każdy poprawnie wytypowane zdarzenie meczowe, Komisja Konkursowa w pierwszej fazie przyznaje  od 1 do 3 punktów  (3 punkty za każdy poprawny dokładny wynik lub 1 punkt za każdy poprawny typ 1X2) – zgodnie z informacją na Stronie konkursowej. 
 4. Typowanie obejmuje wyniki meczów bez ewentualnych dogrywek lub rzutów karnych.
 5. Typowanie dalszych faz turnieju dotyczyć będzie różnych wydarzeń boiskowych, np. ilość żółtych kartek, ilość rzutów rożnych. Każdorazowo przed kolejną rundą na stronie konkursu będzie widniała stosowna informacja ze szczegółową punktacją każdego z typowanych zdarzeń.
 6. W przypadku równiej liczby punktów kilku Uczestników w jednym rankingu, o kolejności zajętych miejsc decyduje:
 •  kolejność wpływu zgłoszeń ostatniej rundy (mecz finałowy) przesłanych do Organizatora (wcześniej przesłany typ będzie oceniony wyżej niż późniejszy).

4 NAGRODY

 1. W konkursie przewiduje się następujące nagrody wyłącznie dla laureatów rankingu głównego:
 1. miejsce voucher na kwotę 10.000 PLN do wykorzystania w wybranym przez organizatora biurze podróży
 2. miejsce 5.000 PLN do wykorzystania w do wykorzystania w wybranym przez organizatora biurze podróży
 3. 3 miejsce 3.000 PLN do wykorzystania w do wykorzystania w wybranym przez organizatora biurze podróży
 1. miejsce voucher do wykorzystania w sklepie R-GOL na kwotę 1.000 PLN 
 2. miejsce voucher do wykorzystania w sklepie R-GOL na kwotę 800 PLN
 3. miejsce voucher do wykorzystania w sklepie R-GOL na kwotę 500 PLN
 4. miejsce voucher do wykorzystania w sklepie R-GOL na kwotę 400 PLN

miejsca 8-10. miejsce voucher do wykorzystania w sklepie R-GOL na kwotę 300 PLN

miejsca 11-20. voucher do wykorzystania w sklepie R-GOL na kwotę 200 PLN 

miejsca 21-40.  voucher do wykorzystania w sklepie R-GOL na kwotę 100 PLN

miejsca 41-50.  voucher do wykorzystania w sklepie R-GOL na kwotę 50 PLN

 1. Organizator nie ponosi kosztów ubezpieczenia laureata nagrody.
 2. Kwoty nagród stanowią kwoty, jakie zostaną wypłacone zwycięzcom po uprzednim poborze podatku przez Organizatora jako płatnika podatku dochodowego.

 

 

FREEBETY  BUKMACHERSKIE 50 PLN lub 100 PLN

 1. Freebety dostępne są tylko i wyłącznie dla zarejestrowanych graczy w konkursie typerskim “Euro Typer 2024” dostępnym na stronie: https://legalnibukmacherzy.pl/eurotyper2024/
 2. Nagroda u bukmachera jest do odbioru tylko i wyłącznie w przypadku spełnienia wszelkich warunków regulaminu promocji.
 3. Nagrody w postaci freebetu u bukmachera nie mogą zostać w jakikolwiek przeniesione na inną osobę.
 4. Jeden gracz może posiadać maksymalnie jedno konto w konkursie typerskim, wszystkie praktyki mające cechy wyłudzenie bonusu powodują wykluczenie z konkursu wszelkich kont powiązanych w momencie kiedy organizator stwierdzi, że doszło do nadużycia. 
 5. Gracz musi być zarejestrowany w konkursie Euro Typer 2024  a także założyć konto w jednym (lub we wszystkich) poniższych serwisach bukmacherskich:
 • TOTALbet Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o.
 • forBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o.
 • Fortuna Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o.
 • Superbet Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o.
 • LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o.

w czasie od 01.06.2024 do 14.07.2024 za pomocą dedykowanego linku oraz z kodem z serwisu LegalniBukmacherzy.pl

6. Gracz musi zarejestrować się tym samym mailem w konkursie “EURO TYPER 2024” i w Serwisie Bukmacherskim. 

7. Gracz może odebrać bonus w każdym w Serwisie Bukmacherskim, jeśli nie posiada tam jeszcze konta, warunkiem odebrania bonusu w każdym w Serwisie Bukmacherskim, biorącym udział w akcji,jest dokonanie odpowiedniej wpłaty opisanej w punkcie 9 oraz spełnienie wszystkich pozostałych warunków promocji. Łącznie gracz może odebrać maksymalnie 500 PLN we freebetach (po maksymalnie 100 PLN u każdego z bukmacherów)

8. Gracz, aby zakwalifikować się do odbioru bonusu w postaci freebeta musi być sklasyfikowany w tabeli generalnej na miejscu od pierwszego do setnego po ogłoszeniu ostatecznej klasyfikacji.

9. Gracz może otrzymać bonus w postaci freebeta o wartości:

 • 50 PLN jeżeli jego pierwsza wpłata była w przedziale od 50.00 PLN do 99.99 PLN 
 • lub o wartości 100.00 PLN jeżeli jego pierwsza wpłata była na kwotę wyższą lub równą 100 PLN. 

10. Serwisy Bukmacherskie – to serwisy które sponsorują promocję “100 PLN lub 50 PLN za zajęcie miejsca TOP 100 w konkursie typerskim” a są nimi:

 • TOTALbet Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o.
 • forBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o.
 • Fortuna Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o.
 • Superbet Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o.
 • LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o.

5 ODBIÓR NAGRÓD

 1. Laureaci Konkursu zostaną ogłoszeni na stronie internetowej: w terminie 48  godzin roboczych od zakończenia ostatniego spotkania Mistrzostw Europy 2024 poprzez opublikowanie adresu e-mail laureata na stronie konkursu.
 2. Nagrody (vouchery) zostaną przesłane na adres e-mail podany w procesie rejestracji w konkursie w terminie 30 dni roboczych od po uprzednim potwierdzeniu przez laureata poprawności adresu e-mail. 
 1. REKLAMACJE
 1. Każdemu Uczestnikowi przysługuje prawo do składania reklamacji w trakcie trwania Konkursu lub po jego zakończeniu, w szczególności w drodze elektronicznej na adres e-mail: typer@legalnibukmacherzy.pl
 2. Reklamacja powinna zawierać imię, nazwisko, dokładny adres osoby składającej reklamację, jak również dokładny opis i powód reklamacji.
 3. O wyniku rozpatrzenia reklamacji Uczestnik zostanie poinformowany pisemnie lub elektronicznie (na adres podany w reklamacji), w ciągu 14 dni od daty otrzymania reklamacji przez Organizatora.

7 DANE OSOBOWE

 1. Administratorem danych osobowych Uczestników, przetwarzanych w związku z realizacją Konkursu jest Organizator Konkursu.
 2. W związku z Konkursem, będą przetwarzane następujące dane osobowe: imię, adres mailowy, numer telefonu w przypadku laureatów.
 3. Dane osobowe przekazane Organizatorowi przez Uczestników Konkursu będą wykorzystane przez Organizatora wyłącznie w celu i zakresie realizacji Konkursu, rozpatrywania ewentualnych reklamacji i dostarczania newslettera po wyrażeniu zgody przez Uczestnika. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak odmowa ich podania uniemożliwia uczestnictwo oraz otrzymanie nagród przyznanych w Konkursie (nie dotyczy to newslettera). 
 4. Dane osobowe będą przetwarzane zgodnie z przepisami ustawy z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (tj. z dnia 30 sierpnia 2019 r. Dz. U. z 2019, poz. 1781))  oraz na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a) oraz art. 6 ust. 1 lit. b) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej jako „RODO”). Dane osobowe będą przetwarzane nie dłużej niż jest to niezbędne dla przeprowadzenia Konkursu. 
 5. Podstawą przetwarzania danych osobowych w zakresie wysyłania drogą mailową informacji o charakterze marketingowo – handlowym, takich jak np.: oferty, rabaty, zniżki, informacje o akcjach marketingowych, nowych produktach i usługach, etc. (newsletter) jest art. 6 ust. 1 lit. f RODO w związku z art. 10 ust. 2 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną i/lub art. 172 ust. 1 prawa telekomunikacyjnego tj. prawnie uzasadniony interes oraz wyrażona zgoda. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu wniesienia sprzeciwu / cofnięcia zgody.
 6. Podstawą przetwarzania danych osobowych laureatów nagród w Konkursie jest art. 6 ust. 1 lit. c RODO, gdyż przetwarzanie danych jest niezbędne dla realizacji obowiązków Organizatora wynikających z ustawy z dnia 26 lipca 1991 r. o podatku dochodowym od osób fizycznych. Dane osobowe laureatów Konkursu będą przechowywane przez okres przewidywany przez przepisy prawa tj. 5 lat licząc od końca roku kalendarzowego, w którym upłynął termin płatności podatku związany ze świadczoną usługą. 
 7. Podstawą przetwarzania danych osobowych osób składających reklamację jest art. 6 ust. 1 lit. f RODO gdyż przetwarzania tych danych osobowych jest niezbędne do celów wynikających z prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez Organizatora jako administratora.
 8. Laureaci nagród  otrzymaniu maila informującego o przyznaniu nagrody, są zobowiązani do wyrażenia zgody na korzystanie przez Organizatora Konkursu ze swojego wizerunku, imienia i nazwiska w celach informacyjnych i archiwalnych Organizatora Konkursu oraz na korzystanie ze swojego wizerunku, imienia i nazwiska przez Organizatora w zakresie promocji i reklamy Organizatora lub Konkursu, w szczególności w mediach społecznościowych oraz w internecie. 
 9. W związku z przetwarzaniem przez Organizatora danych osobowych Uczestnikom przysługuje prawo do:
 • dostępu do danych osobowych, w tym prawo do uzyskania z nich kopii,
 • żądania sprostowania danych osobowych – w przypadku gdy dane są nieprawidłowe lub niekompletne,
 • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych,
 • żądania usunięcia danych osobowych,
 • żądania przeniesienia oraz ograniczenia przetwarzania danych osobowych,
 • cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym momencie, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem, chyba że występuje inna podstawa prawna ich przetwarzania. 
 1. W przypadku powzięcia informacji o niezgodnym z prawem przetwarzaniu danych osobowych,  Uczestnikowi przysługuje prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
 2. Podanie przez Uczestnika danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich udostępnienia uniemożliwi zawarcie / wykonanie Umowy, a także realizację prawnie uzasadnionych interesów  Organizatora jak np. marketing usług własnych. Również podanie danych osobowych w celu wysyłania przez nas drogą mailową informacji o charakterze marketingowo – handlowym jest dobrowolne, brak podania takich danych i brak wyrażenia zgody będzie skutkował tym, że Uczestnik nie będzie otrzymywał ciekawych informacji o nowych usługach, produktach, akcjach marketingowych, itp., a także nie otrzyma wyższej nagrody pieniężnej w przypadku w przypadku zostania laureatem Konkursu.
 3. Organizator nie przetwarza danych osobowych w celu zautomatyzowanego podejmowania decyzji, w tym tzw.  profilowania.
 4. Dane osobowe pozyskiwane za pośrednictwem Serwisu przechowywane są przez Organizatora na serwerach znajdujących się na terenie Zjednoczonego Królestwa Wielkiej Brytanii i Irlandii Północnej, które na podstawie decyzji Komisji Europejskiej z dnia 28 czerwca 2021 r. uznane zostało w myśl art. 45 ust. 3 RODO za kraj zapewniający odpowiedni poziom ochrony danych osobowych.
 5. Dane osobowe z zastrzeżeniem Zjednoczonego Królestwa Wielkiej Brytanii i Irlandii Północnej nie są przekazywane do Państw trzecich, innymi słowy poza Europejski Obszar Gospodarczy, ani też do żadnych organizacji międzynarodowych.
 6. Organizator dokłada wszelkich starań, aby zapewnić wszelkie środki fizycznej, technicznej i organizacyjnej ochrony danych osobowych przed ich przypadkowym czy umyślnym zniszczeniem, przypadkową utratą, zmianą, nieuprawnionym ujawnieniem, wykorzystaniem czy dostępem, zgodnie ze wszystkimi obowiązującymi przepisami.
 7. Dla realizacji swoich uzasadnionych celów oraz w celu należytej realizacji Konkursu Organizator może przekazywać dane osobowe Uczestników podmiotom organizującym realizację głównej nagrody (nagrania odcinków z twórcami zaangażowanymi w akcję).

8 POSTANOWIENIA KOŃCOWE

 1. We wszystkich sprawach nieobjętych niniejszym Regulaminem, decyzję podejmuje Organizator Konkursu.
 2. Organizator Konkursu zastrzega sobie prawo do wykluczenia z udziału w Konkursie Uczestników, których działania są sprzeczne z prawem, dobrymi obyczajami lub Regulaminem Konkursu. 
 3. Niniejszy Regulamin jest jedynym dokumentem, który formułuje zasady Konkursu. Wszelkie inne treści mają charakter wyłącznie informacyjny.
 4. Organizator Konkursu zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w Regulaminie, w tym również związanych ze zmianami przepisów prawa w zakresie przepływu danych osobowych oraz do przerwania lub zawieszenia Konkursu, lub zmian dat zawartych w Regulaminie z przyczyn ważnych 
 5. Niniejszy Regulamin dostępny jest na stronie internetowej Organizatora Konkursu: legalnibukmacherzy.pl
 6. Wszelkie pytania dotyczące Konkursu należy kierować pod adres typer@legalnibukmacherzy.pl
 7. Regulamin wchodzi w życie z dniem podpisania.
 8. Wszelkie spory i roszczenia związane z Konkursem rozstrzygać będzie sąd powszechny właściwy dla miasta Gdańsk.

/Londyn, dnia 11 czerwca 2024/

 

ORGANIZATOR I UCZESTNICY KONKURSU

 1. Niniejszy regulamin, zwany dalej Regulaminem, dotyczy konkursu (zwanego dalej Konkursem) „EuroTyper 2024” organizowanego przez Organizatora.
 2. Organizatorem Konkursu jest firma Kahuna Projects LTD, z siedzibą w Niddry Lodge 51 Holland Street, Kensington, kod pocztowy: W8 7JB, Londyn, VAT GB266 8877 35, numer firmy: 101010 38.
 3. Organizator jest przyrzekającym nagrodę w rozumieniu art. 919 i 921 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (tj. z dnia 9 czerwca 2022 r. Dz.U. z 2022 r. poz. 1360). 
 4. Konkurs nie jest grą losową w rozumieniu ustawy z dnia 19 listopada 2009 roku o grach hazardowych (tj. z dnia 23 marca 2022 r.,  Dz.U. z 2022 r. poz. 888).
 5. W celu wzięcia udziału w konkursie, osoby muszą wyrazić zgodę na przetwarzanie przez Organizatora swoich danych osobowych w celu organizacji i przeprowadzenia Konkursu w zakresie koniecznym do prawidłowego przeprowadzenia Konkursu.
 6. W Konkursie nie mogą brać udziału pracownicy Organizatora, a także ich małżonkowie, wstępni, zstępni, rodzeństwo, powinowaci w linii prostej, jak również osoby pozostające z tymi pracownikami we wspólnym pożyciu albo związani z nimi węzłem przysposobienia lub kurateli. W Konkursie nie mogą brać udziału członkowie Komisji Konkursowej.
 7. W Konkursie może wziąć udział tylko jedna osoba posługująca się danym adresem IP lub zamieszkująca pod danym adresem. 
 • 2 ZASADY KONKURSU
 1. Konkurs skierowany jest do pełnoletnich osób fizycznych posiadających pełną zdolność do czynności prawnych. 
 2. Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest wypełnienie formularza zgłoszeniowego,  znajdującego się na stronie internetowej https://legalnibukmacherzy.pl/eurotyper2024/ (dalej “Strona konkursowa”) i założenie profilu Gracza.
 3. Uczestnikiem Konkursu może zostać wyłącznie osoba, która zaakceptowała niniejszy Regulamin.
 4. Organizator, w celu zapewnienia prawidłowej organizacji i przebiegu Konkursu oraz wyłonienia zwycięzców Konkursu, powoła komisję konkursową (dalej „Komisja Konkursowa”). W skład Komisji Konkursowej wejdą osoby wskazane przez Organizatora.
 5. Zadanie konkursowe polega na wskazaniu przez Uczestników wyników i innych rozstrzygnięć sportowych meczów rozegranych w ramach Mistrzostw Europy w piłce nożnej, które odbędą się w terminie od 14 czerwca do 14 lipca 2024 r.  Konkurs składa się z 7 rund szczegółowo opisanych z § 3 Regulaminu. Komisja Konkursowa po ostatniej rundzie dokona oceny zgłoszeń konkursowych oraz wytypuje laureatów.
 6. W trakcie trwania rundy konkursowej i po wysłaniu formularza zgłoszeniowego, jest możliwości edycji swoich przewidywań dotyczących typowanego w danej rundzie meczu.
 7. Użytkownik może tworzyć “swoja ligę” i zapraszać do niej innych uczestników i uczestniczyć w dowolnej liczbie lig prywatnych. Użytkownik łącznie może stworzyć 10 swoich lig prywatnych. Tworzenie lig jest bezpłatne, jednak nagrody przeznaczone są wyłącznie dla laureatów głównego rankingu wszystkich użytkowników.
 8. Organizator zastrzega sobie prawo do wykluczenia z udziału w Konkursie Uczestników, których działania są sprzeczne z prawem, dobrymi obyczajami lub Regulaminem Konkursu, w szczególności Uczestników, którzy:
 1. a) nie działają osobiście, ale przez osoby trzecie;
 2. b) wykorzystują różne aliasy (dodatkowe adresy) tego samego konta poczty elektronicznej do występowania w imieniu/zgłaszania rzekomo różnych Uczestników;
 3. c) podejmą próby użycia jakichkolwiek technik złamania lub obejścia zabezpieczeń strony konkursowej albo wykorzystania jej luk lub wpływania w jakikolwiek inny sposób na jej działanie;
 4. d) korzystają z jednego adresu IP lub mieszkają pod tym samym adresem co inny Uczestnik;
 • 3 PRZEBIEG KONKURSU
 1. Konkurs polega na wytypowaniu meczów wszystkich faz piłkarskich mistrzostw Europy. Dodanie wyników lub ich edycja możliwa jest do momentu rozpoczęcia każdego ze spotkań.
 1. Każdy uczestnik za pośrednictwem strony internetowej https://legalnibukmacherzy.pl/eurotyper2024/ uzupełnia formularz zgłoszeniowy składający się z przewidywań piłkarskich rozstrzygnięć każdego ze spotkań.
 2. Po każdej rundzie tj. faza grupowa, ⅛, ¼, ½ oraz finał Organizator będzie publikował na swojej stronie internetowej ranking, gdzie będą publikowane: nazwa gracza, liczba uzyskanych punktów, oraz liczba poprawnie wytypowanych wyników.
 3. Za każdy poprawnie wytypowane zdarzenie meczowe, Komisja Konkursowa w pierwszej fazie przyznaje  od 1 do 3 punktów  (3 punkty za każdy poprawny dokładny wynik lub 1 punkt za każdy poprawny typ 1X2) – zgodnie z informacją na Stronie konkursowej. 
 4. Typowanie obejmuje wyniki meczów bez ewentualnych dogrywek lub rzutów karnych.
 5. Typowanie dalszych faz turnieju dotyczyć bedzie różnych wydarzeń boiskowych, np. ilość żółtych kartek, ilość rzutów rożnych. Każdorazowo przed kolejną rundą na stronie konkursu będzie widniała stosowna informacja ze szczegółową punktacją każdego z typowanych zdarzeń.
 6. W przypadku równiej liczby punktów kilku Uczestników w jednym rankingu, o kolejności zajętych miejsc decyduje:
 •  kolejność wpływu zgłoszeń ostatniej rundy (mecz finałowy) przesłanych do Organizatora (wcześniej przesłany typ będzie oceniony wyżej niż późniejszy).
 • 4 NAGRODY
 1. W konkursie przewiduje się następujące nagrody wyłącznie dla laureatów rankingu głównego:
 1. miejsce voucher na kwotę 10.000 PLN do wykorzystania w wybranym przez organizatora biurze podróży
 2. miejsce 5.000 PLN do wykorzystania w do wykorzystania w wybranym przez organizatora biurze podróży
 3. 3 miejsce 3.000 PLN do wykorzystania w do wykorzystania w wybranym przez organizatora biurze podróży
 1. miejsce voucher do wykorzystania w sklepie R-GOL na kwotę 1.000 PLN 
 2. miejsce voucher do wykorzystania w sklepie R-GOL na kwotę 800 PLN
 3. miejsce voucher do wykorzystania w sklepie R-GOL na kwotę 500 PLN
 4. miejsce voucher do wykorzystania w sklepie R-GOL na kwotę 400 PLN

miejsca 8-10. miejsce voucher do wykorzystania w sklepie R-GOL na kwotę 300 PLN

miejsca 11-20. voucher do wykorzystania w sklepie R-GOL na kwotę 200 PLN 

miejsca 21-40.  voucher do wykorzystania w sklepie R-GOL na kwotę 100 PLN

miejsca 41-50.  voucher do wykorzystania w sklepie R-GOL na kwotę 50 PLN

 1. Organizator nie ponosi kosztów ubezpieczenia laureata nagrody.
 2. Kwoty nagród stanowią kwoty, jakie zostaną wypłacone zwycięzcom po uprzednim poborze podatku przez Organizatora jako płatnika podatku dochodowego.
 • 5 ODBIÓR NAGRÓD
 1. Laureaci Konkursu zostaną ogłoszeni na stronie internetowej: w terminie 48  godzin roboczych od zakończenia ostatniego spotkania Mistrzostw Europy 2024 poprzez opublikowanie adresu e-mail laureata na stronie konkursu.
 2. Nagrody (vouchery) zostaną przesłane na adres e-mail podany w procesie rejestracji w konkursie w terminie 30 dni roboczych od po uprzednim potwierdzeniu przez laureata poprawności adresu e-mail. 
 • 6. REKLAMACJE
 1. Każdemu Uczestnikowi przysługuje prawo do składania reklamacji w trakcie trwania Konkursu lub po jego zakończeniu, w szczególności w drodze elektronicznej na adres e-mail: typer@legalnibukmacherzy.pl
 2. Reklamacja powinna zawierać imię, nazwisko, dokładny adres osoby składającej reklamację, jak również dokładny opis i powód reklamacji.
 3. O wyniku rozpatrzenia reklamacji Uczestnik zostanie poinformowany pisemnie lub elektronicznie (na adres podany w reklamacji), w ciągu 14 dni od daty otrzymania reklamacji przez Organizatora.
 • 7 DANE OSOBOWE
 1. Administratorem danych osobowych Uczestników, przetwarzanych w związku z realizacją Konkursu jest Organizator Konkursu.
 2. W związku z Konkursem, będą przetwarzane następujące dane osobowe: imię, adres mailowy, numer telefonu w przypadku laureatów.
 3. Dane osobowe przekazane Organizatorowi przez Uczestników Konkursu będą wykorzystane przez Organizatora wyłącznie w celu i zakresie realizacji Konkursu, rozpatrywania ewentualnych reklamacji i dostarczania newslettera po wyrażeniu zgody przez Uczestnika. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak odmowa ich podania uniemożliwia uczestnictwo oraz otrzymanie nagród przyznanych w Konkursie (nie dotyczy to newslettera). 
 4. Dane osobowe będą przetwarzane zgodnie z przepisami ustawy z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (tj. z dnia 30 sierpnia 2019 r. Dz. U. z 2019, poz. 1781))  oraz na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a) oraz art. 6 ust. 1 lit. b) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej jako „RODO”). Dane osobowe będą przetwarzane nie dłużej niż jest to niezbędne dla przeprowadzenia Konkursu. 
 5. Podstawą przetwarzania danych osobowych w zakresie wysyłania drogą mailową informacji o charakterze marketingowo – handlowym, takich jak np.: oferty, rabaty, zniżki, informacje o akcjach marketingowych, nowych produktach i usługach, etc. (newsletter) jest art. 6 ust. 1 lit. f RODO w związku z art. 10 ust. 2 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną i/lub art. 172 ust. 1 prawa telekomunikacyjnego tj. prawnie uzasadniony interes oraz wyrażona zgoda. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu wniesienia sprzeciwu / cofnięcia zgody.
 6. Podstawą przetwarzania danych osobowych laureatów nagród w Konkursie jest art. 6 ust. 1 lit. c RODO, gdyż przetwarzanie danych jest niezbędne dla realizacji obowiązków Organizatora wynikających z ustawy z dnia 26 lipca 1991 r. o podatku dochodowym od osób fizycznych. Dane osobowe laureatów Konkursu będą przechowywane przez okres przewidywany przez przepisy prawa tj. 5 lat licząc od końca roku kalendarzowego, w którym upłynął termin płatności podatku związany ze świadczoną usługą. 
 7. Podstawą przetwarzania danych osobowych osób składających reklamację jest art. 6 ust. 1 lit. f RODO gdyż przetwarzania tych danych osobowych jest niezbędne do celów wynikających z prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez Organizatora jako administratora.
 8. Laureaci nagród  otrzymaniu maila informującego o przyznaniu nagrody, są zobowiązani do wyrażenia zgody na korzystanie przez Organizatora Konkursu ze swojego wizerunku, imienia i nazwiska w celach informacyjnych i archiwalnych Organizatora Konkursu oraz na korzystanie ze swojego wizerunku, imienia i nazwiska przez Organizatora w zakresie promocji i reklamy Organizatora lub Konkursu, w szczególności w mediach społecznościowych oraz w internecie. 
 9. W związku z przetwarzaniem przez Organizatora danych osobowych Uczestnikom przysługuje prawo do:
 • dostępu do danych osobowych, w tym prawo do uzyskania z nich kopii,
 • żądania sprostowania danych osobowych – w przypadku gdy dane są nieprawidłowe lub niekompletne,
 • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych,
 • żądania usunięcia danych osobowych,
 • żądania przeniesienia oraz ograniczenia przetwarzania danych osobowych,
 • cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym momencie, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem, chyba że występuje inna podstawa prawna ich przetwarzania. 
 1. W przypadku powzięcia informacji o niezgodnym z prawem przetwarzaniu danych osobowych,  Uczestnikowi przysługuje prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
 2. Podanie przez Uczestnika danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich udostępnienia uniemożliwi zawarcie / wykonanie Umowy, a także realizację prawnie uzasadnionych interesów  Organizatora jak np. marketing usług własnych. Również podanie danych osobowych w celu wysyłania przez nas drogą mailową informacji o charakterze marketingowo – handlowym jest dobrowolne, brak podania takich danych i brak wyrażenia zgody będzie skutkował tym, że Uczestnik nie będzie otrzymywał ciekawych informacji o nowych usługach, produktach, akcjach marketingowych, itp., a także nie otrzyma wyższej nagrody pieniężnej w przypadku w przypadku zostania laureatem Konkursu.
 3. Organizator nie przetwarza danych osobowych w celu zautomatyzowanego podejmowania decyzji, w tym tzw.  profilowania.
 4. Dane osobowe pozyskiwane za pośrednictwem Serwisu przechowywane są przez Organizatora na serwerach znajdujących się na terenie Zjednoczonego Królestwa Wielkiej Brytanii i Irlandii Północnej, które na podstawie decyzji Komisji Europejskiej z dnia 28 czerwca 2021 r. uznane zostało w myśl art. 45 ust. 3 RODO za kraj zapewniający odpowiedni poziom ochrony danych osobowych.
 5. Dane osobowe z zastrzeżeniem Zjednoczonego Królestwa Wielkiej Brytanii i Irlandii Północnej nie są przekazywane do Państw trzecich, innymi słowy poza Europejski Obszar Gospodarczy, ani też do żadnych organizacji międzynarodowych.
 6. Organizator dokłada wszelkich starań, aby zapewnić wszelkie środki fizycznej, technicznej i organizacyjnej ochrony danych osobowych przed ich przypadkowym czy umyślnym zniszczeniem, przypadkową utratą, zmianą, nieuprawnionym ujawnieniem, wykorzystaniem czy dostępem, zgodnie ze wszystkimi obowiązującymi przepisami.
 7. Dla realizacji swoich uzasadnionych celów oraz w celu należytej realizacji Konkursu Organizator może przekazywać dane osobowe Uczestników podmiotom organizującym realizację głównej nagrody (nagrania odcinków z twórcami zaangażowanymi w akcję).
 • 8 POSTANOWIENIA KOŃCOWE
 1. We wszystkich sprawach nieobjętych niniejszym Regulaminem, decyzję podejmuje Organizator Konkursu.
 2. Organizator Konkursu zastrzega sobie prawo do wykluczenia z udziału w Konkursie Uczestników, których działania są sprzeczne z prawem, dobrymi obyczajami lub Regulaminem Konkursu. 
 3. Niniejszy Regulamin jest jedynym dokumentem, który formułuje zasady Konkursu. Wszelkie inne treści mają charakter wyłącznie informacyjny.
 4. Organizator Konkursu zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w Regulaminie, w tym również związanych ze zmianami przepisów prawa w zakresie przepływu danych osobowych oraz do przerwania lub zawieszenia Konkursu, lub zmian dat zawartych w Regulaminie z przyczyn ważnych 
 5. Niniejszy Regulamin dostępny jest na stronie internetowej Organizatora Konkursu: legalnibukmacherzy.pl
 6. Wszelkie pytania dotyczące Konkursu należy kierować pod adres typer@legalnibukmacherzy.pl
 7. Regulamin wchodzi w życie z dniem podpisania.
 8. Wszelkie spory i roszczenia związane z Konkursem rozstrzygać będzie sąd powszechny właściwy dla miasta Gdańsk.

/Londyn, dnia 5 czerwca 2024/

 

Przeglądając tę stronę akceptujesz politykę cookies oraz regulamin strony więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close