Już w środę, 16 maja 2018 roku czeka nas niezwykłe spotkanie – finał Ligi Europy między Olympique Marsylia a Atletico Madryt. Dodatkowych emocji dostarcza także LV BET. Obstawiaj z tym bukmacherem, a na pewno nie pożałujesz.

Wszyscy wiemy, że rzuty karne potrafią przyprawić o zawrót głowy. Zwłaszcza, gdy wcześniej postawiliśmy zakłady. Podczas najbliższego meczu nie trzeba się będzie martwić o jedenastki. Gdy Twoja drużyna przegra w serii rzutów karnych otrzymasz zwrot stawki!

 Zwrot stawki za karne w Finale LE w LVBET

Zwrot stawki za karne w Finale LE w LVBET

Karne = Zwrot. Promocja LVBET na finał Ligi Europy

Promocja LVBET potrwa od 14 (godz. 8:00) do 16 maja 2018 (godz. 20.45). Mogą wziąć w niej udział wszyscy gracze, którzy postawili zakład na zwycięzcę Ligi Europy. Dodajmy, że liczą się zakłady tylko z rynku głównego, a więc selekcje na Olympique Marsylia lub Atletico Madryt, selekcje 3-drogowe nie będą brane pod uwagę.

Jeżeli postawisz zakład na finał Ligi Mistrzów i spełnisz powyższe warunki – w przypadku rzutów karnych – możesz liczyć na zwrot stawki w postaci bonusu w wysokości 50 zł.

Pamiętaj jednak, że bonus należy wykorzystać w ciągu 30 dni od jego przyznania. Wszystkie zwroty z tej promocji zostaną przyznane 17 maja do godz. 17. Bonus podlega 3-krotnemu obrotowi po minimalnym kursie 1.75, dotyczy to zarówno zakładów pojedynczych, jak i kombi.

 

LVBET i jego świetny bonus powitalny

Bukmacher LVBET na każdym etapie Ligi Europy i Ligi Mistrzów wprowadzał różne promocje dla graczy. Czy to zwrot zakładu czy nagrodę za najwyższy zwycięski kurs.

Ma w swojej ofercie także stałe promocje. Jedną z nich jest bonus powitalny dla nowych użytkowników. Wystarczy zarejestrować się na stronie bukmachera i złożyć pierwszy depozyt za minimalną kwotę 50 zł. Należy przy tym wybrać bonus z mnożnikiem. Otrzymasz następnie 1% wysokości postawionego depozytu, z mnożnikiem kursu całkowitego x100. Teraz możesz już aktywować swój kupon kombi. Muszą znaleźć się na nim minimalnie 3 zdarzenia po minimalnym kursie 1.25, a łącznym kursie 2.50. Do zgarnięcia jest równowartość 1000 zł!

To najkorzystniejsza oferta na rynku. A z naszym kodem promocyjnym może być jeszcze bardziej atrakcyjna. Wystarczy, że zarejestrujesz się u bukmachera LVBET przez nasz link.

Zwrot Stawki do 50zł za karne w Finale Ligi Europy – Bukmacher LVBET
4.7 (93.64%) 22 votes