Nie tak dawno pisaliśmy o tym, że zespół piłkarski Falubaz Zielona Góra podpisał umowę sponsorską z zakładami bukmacherskimi Milenium. Żużlowcy z Falubazu też mają nowego sponsora. Podpisali bowiem roczny kontrakt z bukmacherem Superbet.

 Sprawdź ofertę na zakłady bukmacherskie Superbet

Sprawdź ofertę na zakłady bukmacherskie Superbet

Dla Superbetu umowa z Falubazem to setna okazja, by wypromować swoją markę. Logo rumuńskiego bukmachera będzie widniało na bandach i ekranach multimedialnych, ale także na koronie stadionu.  Dla żużlowców z Falubazu Zielona Góra to wsparcie finansowo-rzeczowe, ale także sportowe.

Oba podmioty liczą na owocną współpracę i zapewniają o chęci przedłużenia kontraktu na kolejny rok. Umowa sponsorska to jeden z najważniejszych założeń bukmachera na ten rok. Kolejnym jest uzyskanie przez Superbet licencji na przyjmowanie zakładów przez internet w Polsce.

Falubaz Zielona Góra

To jeden z najlepszych zespół żużlowych w historii. Zajmuje rokrocznie czołowe miejsca w PGE Ekstraklasie. W tym miesiącu z czterech rozegranych spotkań wygrał aż 3, z wynikiem prawie o połowę wyższym. Tacy zawodnicy jak Patryk Dudek, Michael Jepsen Jensen, Grzegorz Zengota czy Piotr protasiewicz z pewnością powalczą w tym roku o pierwsze miejsce w lidze.

Superbet zakłady bukmacherskie

Ten legalny bukmacher działa od 2009 roku, jednak na polskim rynku pojawił się rok temu, na początku 2017. Choć nie otrzymał jeszcze licencji na prowadzenie działalności w internecie (wszystko wskazuje na to, że jest to kwestia kilku miesięcy, bukmacher liczy, że przed tegorocznym Mundialem ), w naszym kraju powstało już prawie 50 punktów stacjonarnych, gdzie można obstawiać zakłady u Superbeta. Do Mistrzostw Świata 2018 w Rosji bukmacher planuje stworzyć kolejnych kilkanaście i jak wspomnieliśmy powyżej otworzyć działalność także w internecie.

Warto podkreślić, że choć zakłady online wiodą prym, to działalność Superbeta na rynku offline jest imponująca. Równie imponująca jest jego oferta. Obstawiać możemy najbardziej popularne dyscypliny, jak piłka nożna, tenis, hokej, siatkówka, koszykówka i oczywiście żużel. Dostępne są również sporty wirtualne, czyli generowane komputerowo mecze i wyścigi. Superbet oferuje wyścigi chartów oraz motocykli, czyli żużel.

Zakłady na żywo to kolejny z elementów oferty przygotowanej przez rumuńskiego bukmachera. W każdym punkcie wyniki z meczów wyświetlane są na wielkim ekranie. Wyjście z domu jest w tym wypadku konieczne. Ale już aby sprawdzić kupon wystarczy wejść na stronę internetową bukmachera i wpisać kod kuponu, aby wyświetliły się Twoje wygrane.

Bonus powitalny na rynku rumuńskim to 150% depozytu. Jeżeli w Polsce będzie on wynosił tyle samo to z pewnością przyciągnie graczy z naszego kraju.

A co z kursami? Bo to niezwykle istotna informacja dla graczy. Kursy są bardzo wysokie, niemal na każde spotkanie i zakład. Nieraz przewyższają ofertę bukmachera Fortuna, co nie jest rzeczą łatwą.

Nic tylko czekać, aż Superbet dołączy do legalnych bukmacherów online.

Zakłady bukmacherskie Superbet sponsorem żużlowców Falubaz Zielona Góra
4.8 (95.56%) 18 votes