Pojedynek Karoliny Kowalkiewicz z Jessicą Andrade i mecz Polski z Włochami w ramach Ligi Narodów. Na te wydarzenia bukmacher forBET przygotował wyższe kursy.

Już teraz zarejestruj się u tego legalnego buka. Na start otrzymasz wysoki bonus powitalny, a dzięki naszemu kodowi promocyjnemu forBET zostanie on jeszcze podwyższony. Kliknij w baner na stronie, a dowiesz się wszystkiego i przede wszystkim zyskasz więcej.

Promocja na specjalne wydarzenia w forBET

W nocy z soboty na niedzielę 9 września 2018 swój pojedynek na gali UFC 228 stoczy Karolina Kowalkiewicz z rywalką Jessicą Andrade. Z tej okazji forBET przygotował atrakcyjny kurs na zwycięstwo swojej ambasadorki. Wynosi on 4.00 i jest zdecydowanie wyższy niż u konkurencji.

Również kurs na Polaków w pierwszym meczu z Włochami, który odbędzie się w piątek, 7 września jest bardzo wysoki. Na reprezentację Polski kurs wynosi 7.00, na remis 3.40, a na Włochów 1.77.

Wysokie kursy w forBET

Powyższa promocja z pewnością przyciągnie wielu graczy, zwłaszcza wiernych kibiców, którzy nie wyobrażają sobie typować do zwycięstwa inną reprezentację niż polską. Jednak wysokie kursy to cecha charakterystyczna oferty bukmachera forBET. Ma on na większość lig i dyscyplin najniższe marże. A najmniejsza prowizja wiąże się właśnie z wyższymi kursami. Oprócz piłki nożnej czy boksu specjalnością forBET jest przede wszystkim żużel. Ma on najwięcej rynków zdarzeń na wyścigi motorowe i najatrakcyjniejszą ofertę.

Wyższe kursy w forBET. Oferta na specjalne wydarzenia
4.5 (89.47%) 19 votes