Kto zostanie królem strzelców Mistrzostw Świata 2018 w Rosji? Zdecyduj i wygraj ekskluzywny bonus od bukmachera LV BET!

 Sprawdź bonusy od bukmachera LVBET

Sprawdź bonusy od bukmachera LVBET

Promocja LV BET na Mundial

Sam wybierz piłkarza, który Twoim zdaniem zostanie królem strzelców. Za każdą jego bramkę strzeloną podczas Mistrzostwa Świata w Rosji otrzymasz od bukmachera LV BET 10 zł. A jeżeli poprawnie wytypujesz najlepszego strzelca na Twoje konto wypłacony zostanie postawiony przez Ciebie zakład i dodatkowo 10 zł za każdą bramkę. Zakład ten musi być pojedynczy i wynosić minimum 25 zł.

Bonus 10 zł za każdą bramkę otrzymasz do 48 godzin po zakończeniu kolejki (1, 2, 3 kolejki oraz 1/8, 1/4, 1/2 finału i w finale). Natomiast bonus 10 zł za każdą bramkę do zwycięskiego zakładu na króla strzelców zostanie przyznany po zakończeniu Mundialu – 16 lipca 2018 do godz. 17. Przy rozliczaniu promocji będzie brany pod uwagę pierwszy zakład postawiony na króla strzelców.

Każdy bonus będzie ważny 30 dni od daty jego przyznania. Podlega on również 3-krotnemu obrotowi po kursie minimalnym 1.75 (w grę wchodzą także zakłady kombi).

Promocja potrwa od 4 czerwca od godz. 8 do 14 czerwca do godz. 23.

Zarejestruj się w LV BET z kodem promocyjnym

Jak przygotować się do Mistrzostw Świata 2018 w Rosji? Najlepiej z bukmacherem LV BET. Przygotował on świetny bonus powitalny 1500 zł (za pierwszy depozyt do 1000 zł, a za drugi do 500 zł). Z nami może być on jeszcze większy. Zarejestruj się u bukmachera LV BET z naszym kodem promocyjnym, a na pewno nie pożałujesz.

Przy wpłacaniu depozytu skorzystaj też ze Skrilla. Za każdy depozyt wpłacony tą metodą płatności otrzymasz punkty i znajdziesz się w rankingu, w którym do wygrania są nagrody o łącznej wartości 10 000 zł.

Kto jest odpowiedzialny za te wszystkie promocje? Nie kto inny jak ambasador marki – Zdzisław Kręcina. Czekamy co jeszcze ciekawego nam zaoferuje!

Wytypuj króla strzelców Mundialu 2018 z LV BET
2.5 (50%) 2 votes