Już 18 września 2018 roku rusza kolejna edycja Champions League, tym razem sezonu 2018/2019. Fani futbolu po raz kolejny mogą liczyć na ogromną dawkę sportowych emocji na najwyższym światowym poziomie, a zapewnią to tacy piłkarze jak Cristiano Ronaldo, Lionel Messi czy Kylian Mbappe. Liga Mistrzów to również doskonała okazja to typowania, z czego zdają sobie sprawę również legalni operatorzy bukmacherscy w Polsce.

Bukmacherem, który zawsze trzyma rękę na pulsie, a do tego stale wyznacza trendy jest Fortuna. Słowacki operator po raz kolejny mile zaskoczył swoich użytkowników i dodał do swojej oferty Happy Hours na mecze Ligi Mistrzów, w ramach której użytkownicy uzyskają dodatkowe 14% do wartości swoich kuponów, jako dodatkowy przelicznik dodany do kuponu o wartości 1,14.

Oczywiście nie jest to jedyna akcja specjalna u tego buka. Najważniejsza jest oczywiście oferta startowa w ramach której gracz może zyskać sporą ilość środków dodatkowych. Co więcej dzięki naszym ekskluzywnym kodom zyskasz jeszcze więcej środków na darmowe obstawianie!

 Wygrywaj 14% więcej w dni meczowe Ligi Mistrzów w Fortunie

Wygrywaj 14% więcej w dni meczowe Ligi Mistrzów w Fortunie

Zasady Happy Hours w Fortunie na Ligę Mistrzów

Oferta HH Fortuny aktywowana jest w każdy dzień rozgrywek Ligi Mistrzów, czyli w wtorki i środy, od godziny 17:00 do 18:00. Dodanie dodatkowego przelicznika o wartości 1,14 w ramach Happy Hours do kuponu akumulacyjnego albo kombinacyjnego możliwe jest tylko w przypadku kuponów, na które składają się co najmniej 3 zdarzenia z ofert przedmeczowych. Ponadto, stawka granego kuponu musi wynosić co najmniej 20 PLN. Należy jednak pamiętać, że HH u bukmachera Fortuna nie obejmują Wirtualnych Sportów, Superoferty i Hitu Dnia. Ponadto nie podlegają wypłatom w ramach Early Cash Out. Dodatkowym plusem tej akcji jest fakt, że zdobyte środki nie podlegają późniejszym prawom obrotu. Do jednej z większych wad tego buka bez wątpienia zaliczyć należy fakt, że nie obejmuje ona spotkań Ligi Europy, co z kolei możemy znaleźć w ofertach pozostałych bukmacherów.

Dlaczego Fortuna to jeden z najlepszych bukmacherów w Polsce?

Mimo iż bukmacher Fortuna pochodzi ze Słowacji, nie przeszkadza mu to być jednym z najlepszych graczy na polskich rynku. Świadczą o tym m. in. opinie użytkowników, których Fortuna ma w naszym kraju naprawdę wielu. Jeżeli więc szukasz klasowego bukmachera, który zapewnia swoim klientom najwyższej jakości usługi, to Fortuna bez wątpienia będzie jednym z najlepszych możliwych wyborów.

Wygrywaj 14% więcej w dni meczowe Ligi Mistrzów w Fortunie
4.4 (88.42%) 19 votes