Wygrana 50 166,60 zł w Totolotku

Ale by podeszło teraz takie Dunav Ruse vs Irtyshem Pavlodar lub Dacia Chisinau vs Shkendija Tetovo … chyba tylko jedna osoba mogła tak wczoraj pomyśleć i był nią gracz Totolotka, czyli  jednego z legalnych polskich bukmacherów.

Zwycięski kupon w zakładach bukmacherskich totolotek

Poniżej prezentujemy kupon postawiony w zakładach bukmacherskich Totolotek. Stawka wynosiła zaledwie 25 złotych, a wysokość wygranej to 50.166,60 złotych. Nie ma co ukrywać, że szanse na trafienie tak kuponu akumulowanego są minimalne wg. niektórych wyliczeń prawdopodobieństwo trafienia kuponu z 8 zdarzeniami wynosi 0,02% (oczywiście trzeba brać pod uwagę kursy, więc procent prawdopodobieństwa może się zmniejszyć). Dla porównania prawdopodobieństwo trafienia szóstki w lotto wynosi 0,0000072%. No, ale niektórym się udaje. Szczęśliwemu typerowi gratulujemy, księgowym Totolotka współczujemy.

Trafiony kupon w Totolotku
Stawka 25 PLN i 8 trafionych typów = wygrana 50 166,60 PLN

Najwyższa wygrana w polskich zakładach bukmacherskich

Jeszcze więcej szczęścia i umiejętności miał pewien klient bukmachera STS. Pod koniec lutego 2019 roku obstawił on kilka kuponów składających się głównie z meczów piłki nożnej. Co ciekawe, postawione przez niego kupony grane były za bardzo niewysokie stawki przy bardzo wysokim AKO, które liczone było w tysiącach, a poszczególne typy miewały całkiem wysokie kursy. Szczęśliwy typer wzbogacił się łącznie o ponad 1,25 miliona złotych! Jego wygrana to dowód na to, że na zakładach bukmacherskich można zarobić ogromne pieniądze, jeśli ma się odpowiednie umiejętności i odrobinę szczęścia.

Rekordowe stawki na zakłady

Przy okazji warto przypomnieć słynny kupon z zeszłego roku, w którym jeden z użytkowników STS postanowił wytypować zwycięstwo Reprezentacji Polski w meczu z Reprezentacją Niemiec podczas EURO 2016. Stawka wynosiła 95 tys złotych, a ewentualna wygrana dochodziła prawie do pół miliona złotych. Swoją drogą popatrzcie jaką drogę przeszła kadra Adama Nawałki. Jeszcze z zeszłym roku kurs na wygraną Polaków nad Niemcami wynosił aż 5.95. Jesteśmy przekonani, że gdyby mecz był rozgrywany dziś kurs wahałby się w granicach 2.50 – 3.50. W końcu według rankingu FIFA jesteśmy 6 drużyną świata. A na koniec gratulujemy księgowym STS, a współczujemy graczowi, który w zeszłym roku postawił 95 tys złotych.

Rekordowe wygrane u bukmacherów

Legalni internetowi bukmacherzy

Powyższe kupony zostały postawione w legalnych zakładach bukmacherskich. Na naszej stronie staramy się przybliżyć legalny rynek zakładów wzajemnych w naszym kraju i uświadamiać graczy, o tym jak unikać nielegalnych stron bukmacherskich. Jeśli chcesz dowiedzieć się jak wygląda aktualna oferta dla nowych graczy zakładów bukmacherskich sprawdź nasz ranking bukmacherów.