Marzy Ci się wyjazd na Mistrzostwa Świata 2018 w Rosji? “Mundial sam się nie wygra” – trzeba pomóc naszym piłkarzom i mocno im kibicować! Najlepiej oczywiście na trybunach. Teraz jest to możliwe dzięki bukmacherowi LVBET i jego nowemu ambasadorowi – Zdzisławowi Kręcinie.

Nowy bonus bukmachera LV BET to kolejna dobra okazja na zyskanie sporych środków bonusowych. Znalezienie się w gronie zwycięzców z pewnością łatwe nie będzie, jednak gra jest z pewnością warta świeczki, tym bardziej, że ilość dostępnych do obstawiania lig, a także stawka minimalna w wysokości 100 PLN mogą zachęcić do gry sporą ilość użytkowników. Szkoda tylko, że jest zaledwie 10 nagród…

Wycieczka – dodajmy, że w pełni opłacona – na tegoroczny Mundial jest w zasięgu ręki. Wystarczy obstawiać zakłady w LVBET. Już tłumaczymy o co chodzi.

Promocja trwa od 11 do 20 maja 2018 (do godz. 23:59). W tym czasie obstawiaj zakłady na mecze piłki nożnej w lidze polskiej, angielskiej, włoskiej, hiszpańskiej, niemieckiej lub francuskiej za minimum 100 zł. Im wyższy kurs postawisz a kupon okaże się zwycięski, tym większe masz szanse na zgarnięcie nagrody. Do wygrania są aż 4 wyjazdy na Mundial w Rosji. Zgarną je Ci gracze, którzy postawią zwycięskie zakłady z najwyższym kursem kuponu. Do konkursu zaliczają się zarówno kupony pojedyncze jak i kombi, selekcje przedmeczowe i na żywo.

Nagroda główna dla najlepszych

Nie musisz się nigdzie logować czy potwierdzać udział w konkursie. Jeżeli spełnisz wszystkie wymogi automatycznie bierzesz udział w promocji. Możesz też postawić tyle kuponów ile chcesz. Do rankingu zaliczony będzie Twój zakład z najwyższym wygranym kursem.

Jeżeli będziesz miał taki sam kurs, jak inny gracz, wyższe miejsce na liście zajmie ten z Was, który będzie miał wyższą stawkę zakładu.

Nagrodę główną otrzyma 4 graczy z góry tabeli. Są to całkowicie opłacone wyjazdy do Rosji w czerwcu 2018 o wartości 6690 zł. Lista loginów graczy zostanie opublikowana 21 maja. Tego dnia ze zwycięzcami skontaktuje się dział marketingu LVBET, który przekaże nagrody.

Załóż konto w LV BET i odbierz bonus

Wybór Zdzisława Kręciny na ambasadora LVBET był strzałem w dziesiątkę. Bukmacher przygotował już pierwszy filmik z udziałem polskiego działacza piłki nożnej, w którym to Kręcina przedstawia w humorystyczny sposób kulisy polskiej ligi piłkarskiej.

Wyjazd do Rosji to znakomita, ale nie jedyna promocja przygotowana przez bukmachera LVBET. Oprócz akcji “Gruby Kupon” czy “Bezpieczny Kupon 5+”, z których mogą korzystać wszyscy użytkownicy, każdy nowy gracz ma również szansę skorzystać z bezkonkurencyjnego bonusu powitalnego, który może wynieść aż 1000 zł. Nasz specjalny kod promocyjny sprawi, że kwota ta będzie jeszcze wyższa. Warto więc zarejestrować się na stronie LVBET, zgarnąć bonus powitalny, a być może też wyjazd na Mundial do Rosji!

Wygraj wyjazd na Mundial 2018! LVBET ruszył z nową promocją
4.7 (94.4%) 25 votes