Jak najlepiej świętować Dzień Dziecka? Z bukmacherem LV BET. 1 czerwca wprowadził on bowiem promocję Skrill, która potrwa cały miesiąc!

 Sprawdź promocje u bukmachera LVBET

Sprawdź promocje u bukmachera LVBET

Czerwcowa promocja Skrill od LV BET

Zasady są banalnie proste. Po prostu stawiaj zakłady za pomocą Skrilla. Za każdy w ten sposób postawiony kupon otrzymasz punkty. Im więcej ich zbierzesz, tym wyższe miejsce zajmiesz w rankingu. Do podziału dla wszystkich graczy LV BET, którzy skorzystają z promocji jest aż 10 000 zł. Nagroda główna to z kolei 5000 zł!

Osoba, która znajdzie się na drugim miejscu otrzyma 2000 zł, na trzecim – 1000 zł. Za czwartą pozycję przypada 500 zł, za piątą – 250 zł, a za miejsca od szóstego do dziesiątego – 100 zł.

Ranking będzie aktualizowany raz w tygodniu, w środy (6, 13, 20, 27 czerwca) do godziny 17.00. Tabela z ostatecznymi wynikami zostanie z kolei opublikowana 4 lipca.

Skrill to jedna z najlepszych metod płatności, umożliwiająca transfer pieniędzy przez internet. To portfel elektroniczny, za pomocą którego wpłacisz i wypłacisz pieniądze z dowolnego miejsca 24/h. Wystarczy adres e-mail i hasło. Jest to obecnie najchętniej wybierany sposób dokonywania transakcji, a z LV BET także najbardziej opłacalny.

Pozostałe promocje bukmachera LV BET

Jest co wymieniać, bo promocji dla graczy jest w LV BET naprawdę dużo. Fani koszykówki mogą skorzystać z promocji na finały NBA, miłośnicy tenisa z konkursu w ramach turnieju Roland Garros. Premii na zbliżające się Mistrzostwa Świata w piłce nożnej w Rosji też nie brakuje.

Oczywiście przy okazji wszelkich promocji należy wspomnieć też o bonusie powitalnym LV BET. To oferta najlepsza na rynku, bowiem po rejestracji otrzymasz na start nawet do 1000 zł.

My dodamy do tego 20 zł darmowego zakładu. Aby je zgarnąć kliknij w nasz link. Przejdziesz do rejestracji, gdzie możesz skorzystać z obu promocji powitalnych, dzięki czemu zwiększysz swoje szanse na wygraną.

Wpłacaj środki przez Skrilla i zbieraj nagrody z bukmacherem LVBET
4.8 (96.55%) 29 votes