W poniedziałek, 2 lipca wystartuje najsłynniejszy turniej tenisowy – Wimbledom 2018. Bukmacher LV BET przygotował z tej okazji własny turniej. Za każdy postawiony zakład na mecz rozgrywany na kortach trawiastych w Londynie, otrzymasz punkty. A im więcej punktów zbierzesz, tym więcej możesz wygrać.

 Sprawdź bonusy bukmachera LVBET

Sprawdź bonusy bukmachera LVBET

Turniej Wimbledon 2018

Konkurs LV BET potrwa od 2 lipca od godz. 0.00 do 15 lipca do godz. 22. W tym czasie możesz obstawiać dowolne mecze z zakładów na Wimbledon – od pierwszej rundy do finałów. Twój kupon musi zawrzeć zakład za minimum 10 zł po minimalnym kursie 1.5. Możesz obstawiać zarówno zakłady pojedyncze, jak i kombi. Punkty do klasyfikacji są naliczane na dwa sposoby. Za wygrany zakład: kurs x stawka x ilość selekcji, za przegrany: stawka x ilość selekcji.

Po zakończeniu turnieju osoby z najwyższą liczbą punktów otrzymają nagrody. Zostaną one przyznane graczom 16 lipca 2018 do godz. 17. Za pierwsze przyznanych zostanie 1500 zł, za drugie 750, a za trzecie 500 zł. Nagrody otrzyma jeszcze 7 osób. Premiowane są bowiem miejsca od 1 do 10. Za czwartą pozycję w rankingu gracz otrzyma 300 zł, za piątą –  250 zł, a za szóstą – 200 zł. Kolejne miejsca to odpowiednio: 150, 125, 100 i 80 zł. Gdy gracze będą mieli tę samą ilości punktów po zakończeniu turnieju, wyższe miejsce w rankingu zajmie gracz z wyższą sumą wygranych zakładów w promocji Wimbledon 2018. Ranking jest aktualizowany dwa razy w tygodniu – w poniedziałki i czwartki.

Aby jednak pieniądze z wygranej można było wybrać z konta – kwotę nagrody trzeba obrócić minimum 3 razy, po kursie minimalnym 1.75. Gracze mają na to 30 dni od otrzymania wygranej.

Promocje od LV BET

Bukmacher LV BET przygotowuje specjalne oferty na niemal wszystkie topowe turnieje sportowe. Od piłki nożnej, przez siatkówkę, po tenis. Oprócz tego dysponuje jednym z najlepszych bonusów powitalnych na rynku. Z naszym kodem promocyjnym Twój bonus LV BET może być jednak jeszcze większy. Wystarczy, że zarejestrujesz się u tego legalnego bukmachera przez nasz link, a kod automatycznie zostanie wpisany w formularzu.

Wimbledon 2018 z LV BET. Promocja bukmachera na turniej tenisa
4.8 (95.79%) 19 votes