Choć zakłady bukmacherskie prawie w całości przeniosły się do internetu, Fortuna nagradza graczy, którzy obstawiają kupony w punktach naziemnych. To właśnie dla nich uruchomiła loterię “FORTUNA na Mistrzostwa”. Warto dodać, że pula nagród wynosi aż 300 000 zł.

 Sprawdź bonusy u bukmachera Fortuna

Sprawdź bonusy u bukmachera Fortuna

Loteria Fortuny na Mistrzostwa Świata 2018 w Rosji

Promocja potrwa prawie dwa miesiące. Wystartuje 14 maja, a zakończy się w dniu finału Mistrzostw Świata 2018 w Rosji, czyli 15 lipca o godz. 23:59.

Co należy zrobić, aby wziąć udział w losowaniu nagród? Musisz postawić zakład w jednym z punktów naziemnych bukmachera Fortuna, w wysokości minimum 5 zł. Kolejny krok to rejestracja. Kod kuponu należy bowiem zarejestrować na stronie: www.mistrzowskafortuna.pl. Teraz Twój kupon może zostać wylosowany, a Ty otrzymasz od Fortuny jedną z nagród pieniężnych.

Aby zwiększyć swoje szanse na wygranie można postawić więcej kuponów lub kupony z wyższą stawką. Za jeden kupon o wartości 5 zł przysługuje jeden los, ale już za kupon za 10 zł otrzymamy 3 losy. Dodajmy, że za postawienie zakładów powyżej 800 zł jest to aż 351 Losów. Więcej losów, które wezmą udział w loterii, trafi również od graczy, którzy skorzystają z karty lojalnościowej Fortuna Klub Plus.

Nagroda główna wynosi 100 000 zł. Co tydzień można także wylosować jedną z 15 nagród o wartości 1000 zł.

 

Fortuna bonusy bukmacherskie

Fortuna przygotowała też inne atrakcyjne promocje. Zarówno dla graczy online, jak i tych korzystających z punktów naziemnych. Są to m. in. Mistrzostwa Typerów 2018, w której co miesiąc do wygrania są atrakcyjne nagrody. Możesz też wymieniać punkty na bonusy. Wystarczy, że postawisz zakład, a otrzymasz za niego punkty. Następnie możesz je wymienić na darmowe zakłady i bonusy.

Oczywiście najbardziej atrakcyjną formą promocji jest bonus na start.

Fortuna oferuje bonus powitalny od pierwszego depozytu 100% do 400 zł. Jednak warto zarejestrować się u tego legalnego bukmachera z naszym kodem promocyjnym. Jeżeli wpiszesz go podczas rejestracji otrzymasz darmowy bonus bez depozytu na start w wysokości 10 zł, a także wyższy zakład bez ryzyka. Oprócz standardowych 100 zł, dostaniesz 120 zł. Na sam początek masz więc dodatkowe 30 zł!

Wielka loteria mundialowa – Fortuna na Mistrzostwa z pulą 300 000zł
4.7 (93.13%) 32 votes