Zamiast czekoladowego kalendarza adwentowego bukmacher LV BET przygotował nieco inny kalendarz, z wieloma nagrodami. Codziennie od 1 do 24 grudnia 2018 roku można będzie znaleźć niespodziankę. Zaglądaj na stronę LV BET każdego dnia, aby dowiedzieć się jaka promocja akurat obowiązuje.

Grudzień to dobry czas na rejestrację u bukmachera. Oprócz bonusu powitalnego LV BET, który z naszym kodem promocyjnym jest najwyższy na rynku czekają na Ciebie wyjątkowe świąteczne prezenty.

Wielka Grudniowa Promocja - Kalendarz LV BET

 

Kalendarz Adwentowy LV BET

Oferta uwzględnia zakłady postawione na zdarzenia, które danego dnia objęte są promocją. W zależności od tego jaki będziemy mieć dzień w kalendarzu do Twojego kuponu zostanie dodane +6,82% lub 13.63% stawki. Promocją mogą być objęte wszystkie kanały, bądź np. tylko strona lvbet.pl lub aplikacja mobilna. To samo dotyczy konkretnych dyscyplin czy lig i rodzajów zakładów. Każdego dnia do promocji zaliczać się będą inne zakłady, np. przedmeczowe, live, pojedyncze i kombi.

Z Kalendarza Adwentowego LV BET można będzie skorzystać od 1 grudnia od północy do 24 grudnia 2018 roku do godz. 23.59.

Sportowe wydarzenia w grudniu

Co czeka nas w tym roku w grudniu? Turniej Czterech Skoków w Oberstdorfie, ale też trzy walki bokserskie. Deontay Wilder powalczy Tysonem Fury, Mamed Khalidov w ramach KSW 46 zmierzy się z Tomaszem Narkunem, a Joanna Jędrzejczyk stanie do walki z Walentiną Szewczeko. W ofercie LV BET znajdziemy już kursy na niektóre z tych spotkań, na pozostałe bukmacher z pewnością je wystawi. Biorąc pod uwagę dotychczasowe działania LV BET można jednak oczekiwać, że będą one wysokie. Warto więc skorzystać nie tylko z Kalendarza Adwentowego, ale też ze standardowej oferty tego legalnego buka.

Wielka Grudniowa Promocja LV BET – Kalendarz Adwentowy 2018
4.2 (84.71%) 17 votes