Bukmacher LV BET podpisał umowę z klubem Victoria Londyn. Firma bukmacherska została oficjalnym sponsorem piłkarskiej drużyny, a jej logotyp pojawi się zarówno na strojach zawodników, jak i w materiałach reklamowych na stadionie, na jakim rozgrywane będą mecze londyńskiej drużyny. Informacje o współpracy partnerów pojawią się także w mediach społecznościowych.

 Sprawdź ofertę bukmachera LVBET

Sprawdź ofertę bukmachera LVBET

Drużyna Victoria Londyn

To polski klub, bowiem w całości składa się z zawodników z Polski. Rozgrywki odbywają się jednak na jedenastym poziomie ligowym w Anglii. Victoria Londyn została założona w 2016 roku. Na celu ma umożliwienie gry polskim zawodnikom na szczeblu seniorskim, ale też wyłowienie piłkarskich talentów. Drużyna to jednak jedno, kadra również złożona jest z samych Polaków – profesjonalistów w swoim fachu, cenionych ogromne na tym poziomie zorganizowanie techniczne.

Bukmacher LV BET

LV BET jest sponsorem kilku drużyn piłkarskich, ale nie tylko. Angażuje się także w sponsoring zespołów zagranicznych. Jest sponsorem głównym Wisły Kraków i RKS Garbarni Kraków, oficjalnym sponsorem Widzewa Łódź, Arki Gdynia, Wisły Płock, Piasta Gliwice i Zagłębia Sosnowiec, a także oficjalnym partnerem siatkarskiej Plus Ligi i Ligi Siatkówki Kobiet. Z kolei w ramach sponsoringu zagranicznego związał się z niemiecką reprezentacją kraju w hokeja.

Bukmacher LV BET to jednak przede wszystkim firma oferująca zakłady wzajemne online i naziemne. Ma do zaoferowania ciekawe promocje, wysokie kursy, zakłady na różne dyscypliny sportowe i przede wszystkim atrakcyjny bonus powitalny. Jeśli zarejestrujesz się u tego bukmachera z naszym LV BET kodem promocyjnym otrzymasz dostęp do jeszcze wyższego bonusu. Przejdź do rejestracji przez naszą stronę i sprawdź co możesz otrzymać z naszym specjalnym kodem.

Victoria Londyn i LV BET podpisali umowę sponsorską
4.5 (89.41%) 17 votes