Czego najbardziej nie lubisz przy obstawianiu zakładów? My podatku! LV BET dobrze o tym wie i na mecz Polska – Litwa obniżył go o połowęPostaw zakład na ostatni mecz biało-czerwonych przed Mistrzostwami Świata 2018 w Rosji. Podatek zamiast standardowych 12% wyniesie 6%.

 Poznaj bonusy bukmachera LVBET

Poznaj bonusy bukmachera LVBET

LV BET obniża podatek

Zakład postawisz przez stronę lvbet.pl, ale także przez aplikację mobilną i w punktach naziemnych bukmachera. Może to być zakład pojedynczy przedmeczowy lub na żywo.

Promocja jest ważna tylko dziś – 12 czerwca, do godz. 20. Przypominamy, że spotkanie Polska – Litwa rozpocznie się o godz. 17.55 na Stadionie Narodowym w Warszawie.

Mecz biało-czerwonych z nadbałtyckim sąsiadem będzie ich 13 wspólnym spotkaniem. Dla kogo okaże się pechowy? Bukmacherzy nie dają szans Litwie i typują wygraną Polaków. Kurs na naszą drużynę to 1.30, na naszych przeciwników 10.0.

Dokonaj rejestracji i korzystaj z promocji LV BET

Obniżenie podatku o 6% przez LV BET to tylko preludium tego co czeka nas podczas tegorocznego Mundialu. W ramach mistrzowskiej oferty bukmacher przygotował m. in. Turniej MŚ 2018 Rosja, podczas którego za każdy postawiony zakład zbiera się punkty do klasyfikacji. Dodajmy, że nagroda główna to 5000 zł! Inna mundialowa promocja to Król Strzelców MŚ 2018. Za każdą bramkę, jaką wytypowany przez Ciebie piłkarz strzeli podczas turnieju w Rosji otrzymasz 10 zł.

Oprócz tego LV BET może pochwalić się iście mistrzowskim bonusem, przygotowanym specjalnie na Mundial. Dokonaj depozytu, postaw na wybrany mecz Mistrzostw Świata 2018 i skorzystaj z bonusu 200 zł.

To oczywiście nie wszystko. Jest też bonus powitalny 1500 zł dla każdego nowego gracza. 1000 zł możesz otrzymać po dokonaniu pierwszej wpłaty, a dodatkowo 500 zł za drugi depozyt. Z naszym kodem promocyjnym LV BET oferta ta może być jeszcze bardziej atrakcyjna. Zarejestruj się u bukmachera przez nasz link i typuj mecze Mistrzostw Świata!

Tylko 6% podatku na mecz Polska – Litwa z LV BET
4.8 (95%) 16 votes