W drugiej połowie stycznia będziemy świadkami pierwszego w tym roku turnieju wielkoszlemowego. Na kortach w Melbourne pojawią się królowie światowych kortów, którzy będą grali zarówno o prestiż jak i o wielkie pieniądze. Faworytów wskazać nietrudno, jednak być może będziemy świadkami narodzin jakiejś nowej gwiazdy w zawodach męskich lub kobiecych?

Turniej ten będzie również prawdziwą gratką dla fanów zakładów bukmacherskich. Zarząd firmy LV BET jak zwykle zdecydował się wyjść naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów i przygotował na tę okazję świetną promocję dla graczy lubujących się w obstawianiu tenisa. Przyjrzyjmy się jej nieco bliżej.

 Sprawdź bonusy na Australian Open u bukmachera LVBET

Sprawdź bonusy na Australian Open u bukmachera LVBET

LV BET przygotowało nagrody dla graczy, którzy w typowaniu tego turnieju zarówno w rozgrywkach męskich jak i kobiecych okażą się najskuteczniejsi. Jest o co grać, ponieważ do wygrania jest aż 10 nagród pieniężnych w wysokości od 40 PLN do 1000 PLN.

Cała zabawa polega na typowaniu meczów tego turnieju, więc konkurs obejmuje wyłącznie kupony ze zdarzeniami na turniej Australian Open 2018. Wynik typera wyliczany jest za pomocą dwóch równań. W przypadku zakładów wygranych, punkty wyliczane są na zasadzie kurs x stawka x ilość wybranych spotkań. Z kolei w przypadku przegranych zakładów – stawka x ilość selekcji. Zdobyte punkty liczą się do klasyfikacji, z której najlepsi podzielą się nagrodami.

Należy pamiętać, że konkurs obejmuje zarówno kupony singlowe jak i kombinacyjne, jednak kurs wymagany do wzięcia udziału w konkursie musi przekraczać 1,50. Należy oczywiście mieć również skończone 18 lat i posiadać aktywne konto online u bukmachera LV BET. Środki dla najlepszych graczy zostaną przelane najpóźniej 29 stycznia 2018 roku. Należy pamiętać, że są to środki bonusowe, które podlegają prawu obrotu. W tym wypadku trzeba nimi obrócić trzykrotnie po kursie wynoszącym przynajmniej 1,75, w terminie 30 dni od ich przyznania.

Podsumowanie promocji na AO 2018

Kolejne ważne sportowe wydarzenie i kolejna promocja u bukmachera LV BET – to powoli staje się normą. Bukmacher ten bardzo lubi rozpieszczać swoich użytkowników, co udowadnia po raz kolejny. Tak więc rok ten zaczynamy od ostrego obstawiania wielkoszlemowego turnieju Australian Open. Pozostaje życzyć sobie, że to dopiero początek fali promocji LV BET na ten rok kalendarzowy.

Załóż konto w LV BET i zyskaj więcej na start

LV BET to stosunkowo młody gracz na rynku sportowych zakładów wzajemnych w naszym kraju. Niemniej już teraz mocno naciska na bardziej doświadczoną konkurencję, głównie za sprawą świetnych działań marketingowych i promocji udostępnianych swoim użytkownikom. Bukmacher ten oferuje również najwyższy na rynku bonus powitalny, więc tym bardziej warto założyć konto na jego stronie. Dodatkowo, jeżeli zarejestrujesz się na stronie LV BET z naszymi kodami promocyjnymi, zyskasz jeszcze większe środki na darmowe zakłady!

Turniej Australian Open 2018 z nagrodami w LVBET
4.9 (97.89%) 19 votes