Kolejna promocja LV BET na aplikację mobilną. W każdy weekend bukmacher dorzuca na mecze topowych lig europejskich 14% do wygranych w aplikacji. Wcześniej wprowadził ofertę na mecze polskiej reprezentacji i do wygranych kuponów dorzuca 6%.

Jeśli chcesz skorzystać z tych, a w przyszłości wszystkich dostępnych promocji w ofercie tego buka, dokonaj rejestracji w LV BET. Możesz to zrobić także z pozycji telefonu czy tabletu. Aplikacja dostępna jest na systemach iOS i Android. Pamiętaj, aby podczas rejestracji wpisać kod promocyjny LV BET. Dzięki temu otrzymasz wyższy bonus na start, który możesz potem postawić m.in. na mecze piłkarskie najlepszych lig.

 Sprawdź promocje u bukmachera LVBET

Sprawdź promocje u bukmachera LVBET

14% do wygranych w LV BET

Bukmacher dodaje 14% do wygranych w aplikacji na topowe ligi europejskie w piątek, sobotę, niedzielę i poniedziałek. Przypominamy, że w weekend – 15-17 września – możesz skorzystać z promocji na spotkania 1 ligi angielskiej. W kolejnych tygodniach oferta obejmie ligę hiszpańską (22-23 września), włoską (29-30 września), niemiecką (6-7 października) i francuską (19-21 października).

Oferta obejmuje zakłady przedmeczowe i na żywo oraz kupony pojedyncze i kombi. Nie ma jednak żadnych warunków dotyczących wysokości kursu czy obrotu. Trzeba więc przyznać, że nowa promocja ucieszy graczy obstawiających u tego legalnego bukmachera.

Wydarzenia sportowe w LV BET

Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, tenis. LV BET na wszystkie ważne wydarzenia sportowe, w tym  międzynarodowe rozgrywki i mecze z udziałem Polaków przygotowuje dla graczy specjalne promocje. Ostatnio chętnie wprowadza ofertę na obniżony podatek. Dotyczy ona chociażby meczów naszej reprezentacji na Mistrzostwa Świata w siatkówce mężczyzn.

O tym, że bukmacher promuje sport, zwłaszcza w polskim wydaniu, świadczą jego umowy sponsorskie z kilkoma drużynami piłkarskimi czy siatkarskimi, a także szeroka oferta LV BET na zakłady bukmacherskie i na żywo.

Topowa Liga Europejska w LV BET – 14% do wygranych w aplikacji
4.6 (91%) 20 votes