Konkurs w skokach narciarskich w Kuusamo rozpocznie się już w piątek, 23 listopada 2018. forBET trzyma kciuki za naszych skoczków i tnie ryzyko. Jeśli Twój kupon będzie przegrany otrzymasz bowiem zwrot połowy stawki.

Skorzystaj z wyższego bonusu powitalnego z naszym kodem promocyjnym forBET. Zarejestruj się u tego legalnego buka przez nasz link. Otrzymasz wtedy dostęp do specjalnej oferty.

Sprawdź promocje bukmachera forBET

 

Zwrot stawki na skoki

Puchar Świata w Kuusamo to okazja do obstawiania. Tym bardziej, że w forBET masz tnie ryzyko. Co to właściwie oznacza? Że stawiając kupon na skoki narciarskie, które odbędą się w najbliższy weekend – w przypadku przegranej otrzymasz zwrot całej lub połowy postawionej stawki.

Aby Twój kupon wziął udział w promocji musisz postawić dokładnie 49 zł. Dodatkowo wszystkie zdarzenia (co najmniej trzy z kursem min. 1.4) muszą pochodzić z oferty skoków kwalifikacyjnych – Ruka HS142.

W przypadku gdy kupon zostanie rozliczony jako przegrany otrzymasz zwrot połowy stawki w postaci bonusu. Natomiast gdy podczas kwalifikacji wśród najlepszych ośmiu skoczków znajdzie się co najmniej dwóch Polaków dostaniesz zwrot całej stawki, także w postaci bonusu. Aby wypłacić środki bonusowe należy obrócić nimi minimum 4 razy po kursie min. 2.0.

Postaw kupon do piątku, 23 listopada do godz. 16. Do tego momentu trwa bowiem promocja forBET.

Listopadowa oferta forBET

W tym miesiącu bukmacher przygotował kilka nowości dla nowych i “starych” graczy. Z okazji Black Friday dodaje 14% do wygranych zakładów, a do końca miesiąca oferuje także bonus 20 zł bez depozytu. Z okazji meczów reprezentacji Polski w piłkę nożną i skoków narciarskich w ofercie forBET można znaleźć także wyższe kursy bukmacherskie.

 

Tniemy ryzyko – Promocja forBET na skoki
4.4 (87.14%) 14 votes