Jako, że zbliża się najlepszy okres w roku – Święta Bożego Narodzenia – bukmacher LV BET przygotował dla swoich użytkowników świetną promocje. Mimo iż nazwa promocji to 4 Gwiazdki, to atrakcje jakie nam zaserwuje ten bukmacher będą z pewnością pięciogwiazdkowe. Cała promocja jest sprytnie przemyślana i oferuje użytkownikom cztery duże prezenty na przestrzeni 10 dni. Przyjrzyjmy się jej bliżej.

 Sprawdź świąteczne bonusy w LV BET

Sprawdź świąteczne bonusy w LV BET

Na czym polega promocja Cztery Gwiazdki LV BET?

Promocja LV BET pod nazwą 4 Gwiazdki została rozłożona w czasie na cztery etapy. Oto one:

Etap 1: “Bonus Powitalny 1200 PLN! Reszta przeciera oczy ze zdumienia!” – od 18 do 19 grudnia 2017. Na przestrzeni tych dwóch dni każdy nowy użytkownik będzie mógł skorzystać z rekordowego na polskim rynku bonusu powitalnego w wysokości do 1200 złotych!

Etap 2: “Polska Liga Siatkówki – zwrot za tie break!” – od 20 do 22 grudnia 2017. W tym czasie każdy użytkownik obstawiający polskie ligi siatkówki kobiet i mężczyzn będzie mógł postawić pieniądze mecze bez ryzyka, że straci pieniądze. Warunkiem jest, że obstawiane przez niego drużyny przegrają co najwyżej w tie breaku.

Etap 3: “El Clasico: zwrot, jeśli CR7 i Messi strzelą!“ – od 22 do 23 grudnia 2017. Promocja ta obejmuje mecz Realu Madryt z FC Barceloną. Typując te spotkanie, możemy liczyć na zwrot środków nawet jeżeli nasz typ nie wejdzie. Jest jednak jeden warunek – w spotkaniu tym bramki muszą strzelić zarówno Cristiano Ronaldo jak i Lionel Messi.

Etap 4: Bezpieczna Premier League 4+” –od 25 do 28 grdnia 2017. Promocja obejmująca Boxing Day w Anglii. Jeżeli zdecydujemy się obstawić 4 lub więcej meczy Premier League i nie wejdzie nam jedno z tych spotkań, to zostanie nam zwrócona stawka zainwestowana w ten kupon.

Należy pamiętać, że Etap 1 promocji 4 Gwiazdki podlega wykonaniu odpowiedniej ilości obrotów nim środki znajdą się na naszym koncie do wypłaty. Z kolei przy etapach od 2 do 4 trzeba wiedzieć, że maksymalna stawka, której zwrot można otrzymać do 50 złotych.

Ogółem seria promocji 4 Gwiazdki to kolejna niezwykle atrakcyjna inicjatywa bukmachera LV BET. Dzięki niej święta mogą być jeszcze weselsze, a wygrane jeszcze wyższe. Pozostaje nam życzyć Wesołych Świąt i wysokich wygranych u legalnego bukmachera LV BET!

Odbierz extra bonus dla nowych graczy LV BET

Bukmacher LV BET nie tylko w Święta oferuje swoim użytkownikom bardzo wysoki bonus powitalny. Różni się on nieco od bonusów u pozostałych bukmacherów, jednak jego możliwa wysokość jest najwyższa na rynku! Jeśli zdecydujesz się rejestrować konto u tego bukmachera, pamiętaj również o naszych kodach promocyjnych. Dzięki temu zyskasz jeszcze więcej środków na start i zwiększysz swoje szanse na wysokie wygrane. Sprawdź jak działa i co daje kod promocyjny dla nowych graczy u bukmachera LV BET.

Świąteczna promocja Cztery Gwiazdki LV BET
4.8 (95.2%) 25 votes