Już wkrótce będziemy świadkami kolejnego wielkiego wydarzenia w polskiej Ekstraklasie. Na stadionie przy ulicy Kałuży w Krakowie spotkają się dwaj odwieczni rywale z byłej stolicy Polski – Wisła i Cracovia. Ten mecz dla mieszkańców tego miasta to coś więcej niż wydarzenie sportowe. Stawką jest to kto do następnych derbów będzie rządził w Krakowie. Obydwie drużyny co prawda w ostatnim czasie przechodzą kryzys, jednak w meczu tym zagrają na więcej niż 100% możliwości.

Przed samym spotkaniem w obu drużynach jest sporo znaków zapytania, szczególnie w przypadku Wisły, która po ostatniej kolejce ligowej zwolniła hiszpańskiego trenera – Kiko Ramireza. Po obiecującym początku sezonu, trzynastokrotny mistrz Polski wpadł w głęboki dołek, z którego nie udało mu się jeszcze wygrzebać. Z kolei w przypadku zespołu Cracovii, prowadzonej przez Michała Probierza, tendencja jest odwrotna i drużyna ta wydaje czynić powolny ale widoczny postęp.

 Sprawdź bonusy u bukmachera LVBET

Sprawdź bonusy u bukmachera LVBET

W związku z tym meczem, bukmacher LV BET przygotował dla swoich użytkowników coś specjalnego. Szczególnie zadowoleni będą z pewnością fani Wisły, gdyż to w dużej mierze do nich skierowana jest ta oferta. Bukmacher, który jest jednocześnie jednym z najważniejszych sponsorów klubu z Reymonta, puszcza oczko do kibiców Wisełki i oferuje im bardzo ciekawą promocję.

Promocja ta dotyczy spotkania, które odbędzie się w środę 13 grudnia 2017 roku. W jej ramach zawodnik może obstawić zwycięstwo Wisły bez ryzyka, że w ramach porażki straci pieniądze. Jedynym warunkiem jest strzelenie przez piłkarzy Białej Gwiazdy bramki w tym spotkaniu. Wówczas, w przypadku jeśli mecz zakończy się przykładowo remisem 1:1 lub wygraną Cracovii 2:1, gracz otrzyma zwrot 100% pieniędzy postawionych za to zdarzenie, w wysokości do 50 złotych. Oferta kierowana jest oczywiście przede wszystkim do fanów Wisły, których w naszym kraju nie brakuje.

Promocja trwa od poniedziałku 11 grudnia, aż do rozpoczęcia spotkania 13 grudnia, czyli do najbliższej środy do godziny 20:29. Zwrot obejmuje zarówno zakłady singlowe jak i kombinacyjne, jednak w przypadku tych drugich, musi to być jedyny mecz, który „nie wejdzie”. W promocji mogą wziąć udział jedynie kupony o kursie powyżej 1,5 i stawce minimalnej w wysokości 10 złotych. Środki zwracane są w formie bonusu, który podlega jednokrotnemu obrotowi po kursie minimalnym 1,75.

Czy warto?

Jeśli nie jesteś sympatykiem Cracovii, to z pewnością promocja ta może Ci przypaść do gustu. Bukmacher LV BET po raz kolejny wpadł na ciekawy pomysł, który być może przysporzy im nowych użytkowników. LV BET to zdecydowany lider polskiego rynku jeśli chodzi o działania promocyjne. Nic dziwnego, że przebojem wdarł się rynek legalnych polskich bukmacherów.

Załóż konto w LV BET i odbierz specjalny bonus na start

LV BET oferuje swoim nowym użytkownikom szansę uzyskania najwyższego na polskim rynku bonusu powitalnego w wysokości do 1000 złotych. Jeżeli zdecydujesz się na rejestrację konta u tego bukmachera to pamiętaj o użyciu kodu promocyjnego. Dzięki niemu zyskasz do swojego bonusu dodatkowe 20 złotych za darmo, co oznacza jeszcze większe szanse na wysokie wygrane.

Stawiaj na Derby Krakowa bez ryzyka w LVBET i odbierz Cashback
4.8 (95%) 16 votes