W weekend, czyli sobotę i niedzielę bukmacher LV BET dorzuca 7% do wygranych w aplikacji mobilnej na sporty walki. Warunkiem jest oczywiście postawienie zakładu z urządzenia mobile na mecze UFC, KSW i walkę Tomasza Adamka.

Zwróć uwagę, że LV BET organizuje różnego rodzaju promocje dla graczy praktycznie przy każdym ważniejszym wydarzeniu sportowym. Jeśli weźmiemy pod uwagę wszystkie dyscypliny wynika z tego, że promocji u tego legalnego bukmachera jest cała masa. Nie inaczej jest w przypadku promocji +7 procent do wygranej na sporty walki. Aby wziąć w niej udział zarejestruj się na stronie LV BET z naszym kodem promocyjnym i skorzystaj z oferty VIP z wyższym bonusem na start.

 Sprawdź bonusy u bukmachera LVBET

Sprawdź bonusy u bukmachera LVBET

Jak otrzymać bonus do wygranej

Jak to jest z tymi wygranymi? Otóż w najbliższy weekend 6 i 7 października 2018 odbędzie się boks zawodowy mężczyzn, m. in. walka Miller – Adamek, KSW 45 The return to Wembley i UFC m. in. walka Murmagomedov – MCGregor. Z tej okazji LV BET wprowadził promocję, która powiększy Twoją wygraną o 7%, jeśli oczywiście postawisz zakład na powyższe spotkania z aplikacji. Dodajmy, że jest ona przystosowana do systemu Android oraz iOS.

Promocja potrwa od 5.10 od godz. 10:00 do 7.10.2018 do godz. 9:00. Dotyczy ona zakładów przedmeczowych, na żywo, kuponów pojedynczych i kombi. Nie jest wymagana minimalna stawka czy kurs zakładu. Nie ma też żadnych warunków obrotu. Po prostu – jeśli trafisz kupon – otrzymasz dodatkowe 7 procent do wygranej.

Graj w LV BET i korzystaj z oferty bukmachera

Najbliższy weekend zapowiada się emocjonująco. Na ringu zobaczymy zawodowych bokserów, ale nie tylko oni podgrzeją atmosferę. Wysokie kursy na te wydarzenia w LV BET na pewno ucieszą niejednego miłośnika zakładów. Do tego wygrane z kuponów postawionych na sporty walki zostaną powiększone. Ale to nie jedyne walory tego bukmachera. LV BET oferuje także świetną aplikację mobilną, wysoki bonus na start i dobre warunki obrotu. To buk godny polecenia.

Sporty walki w aplikacji LV BET: 7% do wygranych na mobile
4.7 (93.33%) 15 votes