Wraz z Mistrzostwami Świata 2018 kończy się mundialowa promocja od LV BET. Po raz ostatni będzie można skorzystać z reload bonusu do 300 zł jeszcze do niedzieli, 15 lipca. Zarejestruj się w LV BET z naszym kodem promocyjnym, aby móc skorzystać z tej oferty

 Zgarnij bonusy od bukmachera LVBET

Zgarnij bonusy od bukmachera LVBET

Bonus od drugiego depozytu na MŚ 2018

Ta promocja LV BET dostępna jest wyłącznie dla graczy, którzy dokonali już pierwszego depozytu. Przy drugim warto spełnić wymagane warunki, aby skorzystać z reload bonusu i powiększyć swoje szanse na dużą wygraną.

Przede wszystkim druga wpłata na konto LV BET musi wynosić minimum 25 zł. Gdy już jej dokonasz, otrzymasz bonus 2% od swojej wpłaty. Następnie stawiasz kupon. Gdy już to zrobisz pojawi się opcja postawienia zakładu z mnożnikiem x25, co oznacza, że kurs całkowity Twojego kuponu zostanie pomnożony 25 razy, co stanowi bonus nawet do 300 zł.

Do promocji zaliczają się wyłącznie zakłady kombi z minimalnie trzema zdarzeniami, o łącznym kursie kuponu min. 2.50, a także min. kursie na każde zdarzenie wynoszącym 1.25. Następnie bonus należy obrócić trzykrotnie po kursie min. 2.00 (jeżeli jest to zakład kombi to min. jedna selekcja musi mieć kurs minimalny 1.50).

Aby nie przeoczyć oferty, pamiętaj, że sam musisz wybrać na kuponie opcję “Wykorzystaj bonus”, potem kliknąć “Aktywuj” i zatwierdzić zakład z mnożnikiem. Bonus będzie aktywny do 15 lipca 2018 do godz. 23.59 przez 30 dni od momentu dokonania depozytu.

LV BET promocje bukmacherskie

Z promocji możesz skorzystać nawet gdy nie jesteś jeszcze zarejestrowany. Oczywiście czas goni, bowiem, aby aktywować reload bonus musisz dokonać pierwszego, a następnie drugiego depozytu. Jednak przy pierwszej wpłacie otrzymasz jeszcze atrakcyjniejszy bonus.

LV BET przygotował dla nowych graczy cały pakiet powitalny. Nasz kod promocyjny LV BET da Ci z kolei jeszcze większy bonus na start. Wystarczy, że klikniesz w nasz link. Zostaniesz przekierowany do formularza rejestracyjnego bukmachera, gdzie pole“kod promocyjny” będzie już uzupełnione. Nie musisz więc nic robić, wystarczy dokończyć rejestrację i dokonać wpłaty. Bonusy trafią na Twoje konto automatycznie.

Reload Bonus LV BET do 300 zł na finał MŚ 2018
4.8 (96.25%) 16 votes