Punchdown 3 – kursy bukmacherskie

Sprawdź aktualny artykuł o Punchdown 4 – kartę walk, nasze typy i kursy bukmacherskie

Punchdown to federacja zajmująca się tzw. „slapfightingiem”, a więc pojedynkami na tzw. „liście”, tudzież po prostu „policzkowanie”. Wydarzeniem wieczoru gali Punchdown 3, która odbędzie się 20 marca 2021 roku, będzie pojedynek Piotra Witczaka, znanego jako „Bonus GBC” z, Krzysztofem „Bodychristem” Ciesielskim, który w ostatniej chwili zastąpił Norberta „Warszawskiego Dresika” Janeckiego. W pozostałych walkach wystąpią m. in. Monika „Esmeralda” Godlewska, Vasilii “The Dumpling” Kamotsky, Maciej “Kwiatek” Kwiatkowski, Łukasz NowickiArtur „Waluś” Walczak oraz Dawid „Zaleś” Zalewski.

Kurs 1.25Postaw w TOTALbetSzanse na wygraną: 77%
VS
Kurs 3.10Postaw w TOTALbetSzanse na wygraną: 23%

Wydarzenie to będzie dostępne do obejrzenia w systemie pay-per-view na stronie playlive.net. Koszt dostępu to 19,99 PLN. Istnieje jednak sposób, by uzyskać dostęp do transmisji za darmo! Żeby go zdobyć, należy zarejestrować konto u oficjalnego partnera imprezy Punchdown 3 – bukmachera TOTALbet – ze specjalnym kodem PUNCHVIP. Kod ten automatycznie uprawnia Cię do uzyskania maksymalnego bonusu powitalnego o wartości rekordowych 5060 PLN! Po pomyślnym założeniu konta wystarczy, że wpłacisz 50 PLN i spożytkujesz je na dowolne zakłady, a otrzymasz kod na darmowy dostęp do transmisji. Pamiętaj, że przelane środki będziesz mógł przeznaczyć na obstawienie każdego z tych emocjonująco zapowiadających się pojedynków!

Punchdown 3 – karta walk

Pełna karta walk gali Punchdown 3 prezentuje się następująco:

 • Main event Punchdown 3: Piotr „BONUS BGC” Witczak vs Krzysztof „Bodychrist” Ciesielski
 • Co-main event: Monika „Esmeralda” Godlewska vs Anastasiya Yandaltsava 
 • Vasilii “The Dumpling” Kamotsky vs Maciej “Kwiatek” Kwiatkowski
 • Patryk „Petrju” Kornatowski vs Maksymilian „Max” Leśniak
 • Daniel „Kisiel” Jakubowski vs Artur „Waluś” Walczak
 • Łukasz Nowicki vs Dawid „Mały” Młyński
 • Tomasz „Sergiej” Pachulski vs Jakub „Vulpes” Lis
 • Maciej „Ciapek” Czapracki vs Jakub „Dudzio” Dudczyk
 • Łukasz „Dunaj” Dunajko vs Jakub „HeCmAn” Rygiel
 • Dawid „Zaleś” Zalewski vs Przemysław „Zimny” Zimny

Najgłośniejszymi pojedynkami tego wieczoru będą z pewnością starcia „Bonusa BGC” z „Bodychristem” oraz Moniki „Esmeraldy” Godlewskiej z Anastasiyą Yandaltsevą z Warsaw Shore. Prawdziwi fani tej dyscypliny będą jednak oczekiwać przede wszystkim na występ Vasiliija Kamotskiego znanego lepiej jako „Pieróg”. Rosjanina już teraz jest żywą legendą tej młodej dyscypliny i bez wątpienia jednym z najlepszych zawodników na świecie. Jego rywalem będzie znany z udziału w gali Punchdown 2, Maciej „Kwiatek” Kwiatkowski. 

Punchdown 3 – kursy bukmacherskie

Kursy bukmacherskie na galę Punchdown 3 w TOTALbet prezentują się następująco:

Zawodnik 1KursZawodnik 2 Kurs
P. Witczak1,25K. Ciesielski3,10
M. Godlewska1,45A. Yandaltsava2,35
V. Kamotsky1,22M. Kwiatkowski3,30
P. Kornatowski2,35M. Leśniak1,45
D. Jakubowski4,00A. Walczak1,15
Ł. Nowicki1,60D. Młyński2,00
T. Pachulski1,90J. Lis1,70
M. Czapracki2,85J. Dudczyk1,30
Ł. Dunajko1,32J. Rygiel2,80
D. Zalewski1,17P. Zimny3,80
Kursy sprawdzone 19.03.2021

Faworytem najciekawiej zapowiadającego się pod względem sportowym pojedynku jest Vasilij Kamotsky. Duże szanse na wygrane w swoich parach mają zdaniem bukmacherów również Dawid Zalewski, Łukasz Dunajko, Jakub Dudczyk, Jakub Lis, Łukasz Nowicki, Artur Walczak, Maksymilian Leśniak, Piotr Witczak i Monika Godlewska.

Gala Punchdown 3 – typy bukmacherskie

Pora przyjrzeć się wszystkim pojedynków gali Punchdown 3 i wytypować faworytów dwóch main eventów oraz pojedynków 1/8 finału turnieju „The War From Warsaw”., na które już teraz dostępne są kursy u bukmachera TOTALbet.

Piotr „Bonus BGC” Witczak – Krzysztof „Bodychrist” Ciesielski

Main event gali Punchdown 3. Początkowo rywalem „Bonusa” miał być Norbert Janecki, znany pod pseudonimem „Warszawski Dresik”, jednak tuż przed pojedynkiem nałożono na niego kwarantannę i ostatecznie musiał zrezygnować z udziału w tym wydarzeniu. Jego miejsce zajął kontrowersyjny youtuber Krzysztof „Bodychrist” Ciesielki. Obydwaj mieli już okazję mierzyć się ze sobą w walce bokserskiej podczas gali Poznań Fight Night. Wówczas lepszy okazał się „Bonus”, po tym jak jego rywal poddał się w 21. sekundzie pojedynku, po prostu kładąc się na ziemi po kilku ciosach i odklepując. Nie powinno więc dziwić, że zdecydowanym faworytem ich starcia w slapfightingu jest zdaniem bukmacherów Piotr Witczak. Mimo iż dotychczasowa kariera „Bonusa”  w sportach walki do najbardziej udanych nie należy, wydaje się, że powinien po raz kolejny poradzić sobie z „Bodychristem”, tym bardziej, że miał szansę na przygotowanie się do udziału w tej gali.

Nasz typ:

 • Wygrana Witczaka po kursie 1,25 @TOTALbet

Monika „Esmeralda” Godlewska – Anastasiya Yandaltsava

Monika Godlewska
Monika GodlewskaKurs 1.45Postaw w TOTALbetSzanse na wygraną: 67%
VS
Anastasiya YandaltsavaKurs 2.35Postaw w TOTALbetSzanse na wygraną: 33%
Anastasiya Yandaltsava

Kolejny występ jednej z najbardziej znanych polskich patocelebrytek w sportach walki. Monika Godlewska, znana również jako „Esmeralda” ma już za sobą występy w pojedynkach MMA. W ostatnim czasie przybrała sporo na wadze i nie przypomina dawnej siebie, za co spotkał ją bardzo ostry hejt w Internecie. Jej najbliższa rywalka pochodzi z Białorusi, a popularność zyskała za sprawą występów w różnego rodzaju formatach typu reality show, w tym w „Warsaw Shore”, „Ex na plaży” oraz „Top Model”. Faworytką tego starcia zdaniem bukmacherów jest Godlewska, która jest bardziej doświadczona, jeśli chodzi o sporty uderzane, a do tego będzie miała przewagę tak ważnej w tej dyscyplinie masy. 

Nasz typ:

 • Wygrana Esmeraldy po kursie 1,45 @TOTALbet

Vasilij „The Dumpling” Kamotsky – Maciej „Kwiatek” Kwiatkowski

Bez wątpienia najważniejszym wydarzeniem pod względem sportowym gali Punchdown 3, będzie występ Vasilija Kamotskiego. Rosjanin stał się prawdziwym celebrytą za sprawą filmików na YT z zawodów slafightingowych. Jest również mistrzem swojego kraju. „Pieróg” waży przeszło 160 kilogramów i jest prawdziwą maszyną do sprzedawania liści. Jego rywale często kończą walki na ziemi. Pierwszym rywalem Kamotskiego będzie znany z drugiej edycji gali Punchdown Maciej Kwiatkowski. „Kwiatek” to były bokser i jeden z ciekawszych polskich zawodników w tej dyscyplinie – podczas Punchdown 2 doszedł do półfinału. Wydaje się jednak, że w starciu ze słynnym rywalem nie będzie miał większych szans, a sam „Pieróg” ma dużie szanse na wygranie całego turnieju „The War From Warsaw”.

Nasz typ:

 • Wygrana Kamotskiego po kursie 1,18 @TOTALbet

Dawid “Zaleś” Zalewski – Przemysław “Zimny” Zimny

Dawid Zalewski okazał się najlepszym zawodnikiem turnieju Punchdown 2. Pochodzącego z Oborników slapfightera można śmiało nazwać również jednym z głównych faworytów najbliższej imprezy tej organizacji. Czas pomiędzy obydwoma turniejami spożytkował głównie na treningach i wydaje się, że zawodnikom z Polski może być trudno go pokonać. Można spodziewać się, że w finale zobaczymy starcie „Zaleś” – „Piróg”. Jego rywal co prawda ma już za sobą występ na gali Punchdown 2, jednak bez większych sukcesów – odpadł już w 1 rundzie. W starciu z Zalewskim będzie więc zdecydowanym outsiderem.

Nasz typ:

 • Wygrana Zalewskiego po kursie 1,17 @TOTALbet

Łukasz Nowicki – Dawid „Mały” Młyński

Po wygranej na pierwszej edycji gali Punchdown, Łukasz Nowicki wymieniany jest po cichu jako jeden faworytów do triumfu w najbliższym turnieju. Chociaż nie należy do największych zawodników w stawce, podczas policzkowania swoich rywali wyróżnia się świetną techniką. Jego rywalem w pierwszym pojedynku będzie Dawid Młyński, dla którego będzie to debiut w tej dyscyplinie. Wcześniej uprawiał podnoszenie ciężarów. Starcie to zapowiada się jako jedno z najbardziej wyrównanych w pierwszej rundzie. Mimo to, wydaje się, że doświadczenie Nowickiego powinno tu zaprocentować.

Nasz typ:

 • Wygrana Nowickiego po kursie 1,60 @TOTALbet 

Łukasz “Dunaj” Dunajko vs Jakub “HeCmAn” Rygiel

31-letni „Dunaj” zadebiuował na Punchdown 2, gdzie odpadł w drugiej rundzie, po porażce z „Kwiatkiem” (jak sam twierdzi niesłuszne). Przy okazji został nagrodzony bonusem za nokaut wieczoru. Wywodzi się z armwrestlingu, co samo w sobie predysponuje go do uprawiania slapfightingu. Jego rywal również ma za sobą epizod na Punchdown 2 i również odpadł z Kwiatkowskim. „HeCmAn” uprawiał rzut dyskiem i jak sam twierdzi spędza dużo czasu na siłowni. Wydaje się jednak, że w starciu z tak mocnym rywalem jak Dunajko będzie bez większych szans.

Nasz typ:

 • Wygrana Dunajki po kursie 1,32 @TOTALbet

Daniel „Kisiel” Jakubowski – Artur „Waluś” Walczak

W starciu tym zobaczymy znanego m. in. z występów w Fame MMA Artura Walczaka. Popularny „Waluś” stoczył w formule mieszanych sztuk walki 3 pojedynki, z których 2 wygrał. Podczas swoich występów, Gnieźnianin wyróżniał się przede wszystkim dużą siłą fizyczną. Nie powinno to dziwić – na jego 130 kg wagi składa się głównie masa mięśniowa. Do tego, 45-latek ma za sobą występy w zawodach strongmanów. Na tle jego osiągnięć, Daniel Jakubowski prezentuje się co najwyżej skromnie, a jego ewentualna wygrana byłaby sensacją.

Nasz typ:

 • Wygrana Walczaka po kursie 1,15 @TOTALbet

Patryk „Petrju” Kornatowski – Maksymilian „Max” Leśniak

Pojedynek dwóch debiutantów w zawodach slapfightingowych. Dla Kornatowskiego będzie to pierwsza styczność z profesjonalnym sportem. Będzie jednak górował nad swoim rywalem warunkami fizycznymi. Z kolei „Max”, mimo iż nie należy do największych zawodników tej gali, ma za sobą występy w amatorskim boksie, więc z pewnością będzie górował nad swoim rywalem doświadczeniem i najpewniej techniką. Nie powinno więc dziwić, że bukmacherzy właśnie w Leśniaku widzą faworyta do wygranej w tym starciu.

Nasz typ:

 • Wygrana Leśniaka po kursie 1,45 @TOTALbet

Maciej „Ciapek” Czapracki vs Jakub „Dudzio” Dudczyk

Starcie dwóch bardzo perspektywicznych debiutantów, której zdecydowanym faworytem zdaniem bukmacherów będzie mający doświadczenie w podnoszeniu ciężarów Jakub Dudczyk. Wydaje się jednak, że jego rywala nie sposób lekceważyć – „Ciapek” wniesie na arenę przeszło 190 kg wagi! Niemniej, to mający zaplecze sportowe „Dudzio” wydaje się mieć większe szanse na awans do kolejnej rundy

Nasz typ:

 • Wygrana Dudczyka po kursie 1,35 @TOTALbet

Tomasz „Sergiej” Pachulski – Jakub „Vulpes” Lis

Ostatni pojedynek zawodników bez oficjalnego rekordu w tej dyscyplinie. Obydwaj slapfighterzy mają u bukmacherów dość zbliżone notowania, jednak z lekkim wskazaniem na Jakuba Lisa. Biorąc jednak pod uwagę, że pochodzący z Legnicy Pachulski wniesie do stołu przeszło 150 kilogramów wagi, wydaje się, że walka ta może mieć innego zwycięzcę niż wskazanego przez kursy bukmacherskie.

Nasz typ:

 • Wygrana Pachulskiegp po kursie 1,90 @TOTALbet

Piotr „Bonus BGC” Witczak – Norbert „Warszawski Dresik” Janecki

Najbardziej medialnym wydarzeniem i main eventem gali Punchdown 3 będzie pojedynek znanego poznańskiego rapera i internetowego celebryty Piotra „Bonusa BGC” Witczaka z cieszącym się sporą popularnością youtuberem, Norbertem Janeckim, znanym szerzej jako „Warszawski Dresik”. Dla obydwu panów będzie to oficjalny debiut w tej dyscyplinie. Obydwaj są od dłuższego czasu mocno skonfliktowani. Wszystko zaczęło się od roastu Marcina Najmana, podczas którego obrzucali się nawzajem przysłowiowym „mięsem” i byli bliscy wyjaśnienia zaistniałych nieporozumień z pomocą pięści. Już wkrótce będziemy mogli przekonać się, który z nich ma bardziej przekonujące argumenty. Starcie dwóch dużych facetów ma zdaniem bukmacherów swojego zdecydowanego faworyta i jest nim Janecki. 

Nasz typ:

 • Wygrana Janeckiego po kursie 1,40 @TOTALbet

Przeglądając tę stronę akceptujesz politykę cookies oraz regulamin strony więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close