Happy Hours, czyli możliwość stawiania zakładów bez podatku na godzinę przed każdym meczem Mistrzostw Świata, Mistrzowskie Wtorki – specjalna oferta na zakłady na żywo ze zwrotem kuponu do 20 zł oraz Spoko Typ, czyli zakład bez ryzyka, który również zwraca stawkę kuponu.

To tylko niektóre promocje, jakie bukmacher Fortuna przygotował na Mundial 2018 w Rosji.

 Sprawdź promocje u bukmachera Fortuna

Sprawdź promocje u bukmachera Fortuna

Zasady promocji

Happy Hours to oferta, która będzie obowiązywała godzinę przed każdym meczem MŚ. Podczas tych 60 minut do wszystkich kuponów przedmeczowych (prematch) będzie można dodać bonus kursowy w wysokości 1.14, który zlikwiduje podatek.

Mistrzowskie Wtorki skierowane są do fanów typowania zakładów live. 19 i 26 czerwca oraz 3 i 10 lipca za każdy kupon z zakładami na żywo zagrany za co najmniej 20 zł otrzymasz kwotę 20 zł, do wykorzystania na grę w Fortunie.

Spoko Typ to z kolei promocja, która będzie obowiązywała przed meczami polskiej drużyny, a także półfinałami i finałem. Jest to nic innego jak zakład bez ryzyka z wysokim kursem. Jeżeli nasz typ okaże się nietrafiony Fortuna zwróci stawkę zakładu do maksymalnie 10 zł.

Znana już graczom oferta Ekspert+ zyskała natomiast wyższy bonus! Jeżeli poprawnie wytypujesz na jednym kuponie co najmniej osiem meczów MŚ 2018 w danej kolejce mistrzostw możesz liczyć na sporą kasę. Z kolei w Meczu+ została powiększona liczba podgier, które można typować w ramach jednego spotkania, na jednym kuponie.

Mundial z Fortuną

Bukmacher przygotował także inne atrakcje na Mistrzostwa Świata 2018. Są to m. in. relacje wideo z Rosji i wysokie kursy na mecze. Nie zapominajmy też o bonusie powitalnym.

Wszystkim nowym graczom Fortuna oferuje zakład bez ryzyka do 150 zł. Jeżeli Twój pierwszy kupon będzie przegrany bukmacher zwróci Ci stawkę zakładu, maksymalnie do kwoty 150 zł i dodatkowo doda także standardowy bonus od depozytu w wysokości 400 zł oraz darmową kasę na start w wysokości 10 zł. Z naszym kodem bonusowym możesz ugrać jeszcze więcej, wystarczy, że wpiszesz go podczas rejestracji u bukmachera Fortuna.

Promocje bukmachera Fortuna na Mundial 2018
4.6 (92%) 30 votes