Nie możesz doczekać się Mistrzostw Świata 2018 w Rosji? Dla wszystkich fanów piłki nożnej bukmacher forBET przygotował specjalną ofertę. Od 14 maja – przez miesiąc – do rozpoczęcia tegorocznego Mundialu można wygrywać nagrody i bonusy. I to każdego dnia!

Akcję “Droga do Moskwy” promuje oczywiście ambasador marki – Artur Boruc.

 Sprawdź bonusy u bukmachera forBET

Sprawdź bonusy u bukmachera forBET

Droga do Moskwy z bukmacherem forBET

Przez 32 dni, od 14 maja do 14 czerwca każdego dnia przysługuje jedna promocja. Uaktywni się ona gdy klikniesz w jedną z 42 lokalizacji zamieszczonych na specjalnej mapie.

32 lokalizacje są zaznaczone na mapie, 10 jest ukrytych. Jeżeli więc otrzymasz informację, że danego dnia przysługuje “ukryta promocja”, oznacza to, że znajduje się ona pod jedną z nieoznaczonych na mapie miejsc.

promocje forbetPamiętaj, że każdego dnia promocji obowiązuje inny regulamin, sprawdzaj go więc każdego dnia. Znajdziesz go oczywiście na stronie bukmachera forBET. Każdy gracz, który weźmie udział w promocji będzie mógł powalczyć o nagrody. Kwota do podziału dla wszystkich uczestników to aż 2 mln zł w bonusach! Aby zgarnąć jak najwięcej prezentów należy grać codziennie. Jest duża szansa, że jeden z 32 bonusów trafi do Ciebie.

Dodatkowo na koniec konkursu możesz otrzymać bonus 500 zł. Wystarczy, że każdego dnia trwania promocji Twój obrót dzienny będzie wynosił minimum 50 zł. W promocji mogą wziąć udział tylko gracze zarejestrowani na forBET i zapisani do konkursu “Droga do Moskwy”. Kupony nie mają żadnej wymaganej stawki, a kursy limitów, jednak bonus należy obrócić 4-krotnie po minimalnym kursie 2.00 w ciągu 30 dni od jego przyznania. Przyznanie bonusu przewidziane jest z kolei 16 czerwca do godz. 23.59.

Do promocji “Droga do Moskwy” można dołączyć do 15 maja do godz. 23.59.

 

forBET bonus powitalny

A jak wygląda oferta na start bukmachera forBET? Dla nowych graczy przygotował on całkiem atrakcyjny bonus powitalny, który promuje nie tylko pierwszy, ale także drugi i trzeci depozyt. Przede wszystkim należy się zarejestrować i dokonać wpłaty. Za trzy pierwsze depozyty otrzymasz z kolei specjalny bonus do 400 zł. Za pierwszą wpłatę będzie to bonus 100%, za drugą 75%, a za trzecią 50%.

Z naszym kodem otrzymasz natomiast aż 50 zł na darmowy zakład. Wystarczy, że zarejestrujesz się u bukmachera forBET i w formularzu wpiszesz nasz specjalny kod aktywujący specjalny bonus na start!

Promocja forBET “Droga do Moskwy”. Bonusy do wygrania każdego dnia!
Oceń wpis