W ostatnich dniach na rynku legalnych polskich bukmacherów zawrzało. Wielu użytkowników Fortuny, którzy na co dzień korzystają z aplikacji mobilnej, nie będzie wkrótce mogło zalogować się na swoje konto jeżeli nie dokonają jej ponownej instalacji. Jako, że niektórzy z nich na co dzień nie korzysta z komputera, wiadomość ta zasiała spory niepokój. Fortuna szybko zaczęła informować swoich klientów o powodzie niedogodności i tego co należy zrobić by ich uniknąć.

 Najciekawsze zakłady znajdziesz w aplikacji Fortuna mobile

Najciekawsze zakłady znajdziesz w aplikacji Fortuna mobile

Dlaczego nie działa aplikacja Fortuna mobile na androidzie ?

Bukmacher Fortuna stawia na wysoką jakość usług, które oferują swoim klientom. Ażeby były one zawsze na możliwie jak najwyższym poziomie, od czasu do czasu wykonane muszą zostać odpowiednie prace modernizacyjne i konserwacyjne. To właśnie one są powodem dla których konieczne jest wykonanie prostej czynności.

Słowacka firma zaleca ażeby użytkownicy aplikacji mobilnej odinstalowali i zainstalowali ponownie swoją aplikację do dnia 18 stycznia 2018 roku. W przeciwnym wypadku najprawdopodobniej nie będą mogli zalogować się na swoją aplikację mobilną. Problem ten dotyczy jednak wyłącznie użytkowników aplikacji na urządzeniach mobilnych działających na systemie operacyjnym Android.

Co zrobić żeby rozwiązać problem z aplikacją?

Ażeby wszystko działało w 100 % poprawnie wystarczy pobrać nową wersję apki na telefony i tablety na stronie http://download.fortuna.pl. Co istotne nie ma co szukać tej aplikacji na Google Play, ponieważ zwyczajnie nie jest tam dostępna ze względu na rygorystyczną politykę tej znanej firmy internetowej. Same wykonanie reinstalacji jest całkiem proste. Należy kolejno.

1. Włączyć aplikację Fortuna

mobile-1

2. Skorzystać z linku download.efortuna.pl w okienku aktualizacji. Należy pamiętać, że sam przycisk aktualizuj nie będzie aktywny.

mobile-2

3. W oknie przeglądarki pojawi się strona pobierania. Klikamy w „POPIERZ APLIKACJĘ”.

mobile-3

4. Po pobraniu instalki, otwieramy na naszym telefonie lub tablecie panel “Powiadomienia” i klikamy w pobrany plik fortuna-pl.apk.

mobile-4

5.Klikamy przycisk „INSTALUJ” Który pojawi się u dołu strony.

mobile-5

6. Gratulacje! Możesz już korzystać ze zaktualizowanej aplikacji.

mobile-6

Jeżeli chcemy cały czas mieć dostęp do naszej aplikacji Fortuna, to aktualizację należy wykonać do 19 stycznia 2018 roku. Tego dnia aplikacje na urządzeniach użytkowników, którzy nie dokonali ponownej reinstalacji przestaną po prostu działać. Oczywiście ponowna instalacja po tym czasie również jest możliwa i wykonuje się ją w identyczny sposób.

Fortuna bardzo przeprasza swoich klientów za ten problem i jednocześnie prosi o przekazanie tej informacji znajomym, którzy również korzystają z tej aplikacji. My z kolei życzymy wysokich wygranych u tego buka.

Problem z Fortuna mobile na android – aplikacja nie działa! Co zrobić?
4.6 (92%) 20 votes