Porównaj kursy przedmeczowe u legalnych polskich bukmacherów na mecz Polska – Senegal w MŚ 2018.

Porównaj kursy przedmeczowe u legalnych polskich bukmacherów na mecz Polska – Senegal w MŚ 2018.

Już 14 czerwca 2018 roku rozpocznie się największa imprez czterolecia w piłce nożnej. Tegoroczny mundial po raz pierwszy odbędzie się w Rosji i będzie to jednocześnie pierwsza tego typu impreza zorganizowana we Wschodniej Europie. Trzeba przyznać, że rozmach z jakim impreza ta jest przygotowywana, a także zespoły, które wezmą w niej udział zapowiadają naprawdę wielki turniej.

Turniej ten będzie również wyjątkowy dla polskich kibiców i piłkarzy. Podczas Mistrzostw w Rosji po raz pierwszy od 12 lat, czyli od MŚ w Niemczech, zobaczymy naszą reprezentację prowadzoną przez trenera Adama Nawałkę. Po wygraniu grupy z Danią, Rumunią, Czarnogórą, Armenią i Kazachstanem naszym piłkarzom udało się awansować z pierwszego miejsca, a dodatkowo Robert Lewandowski został najlepszym strzelcem całych eliminacji europejskich.

Apetyty naszych kibiców są więc spore, a w ostatnich tygodniach wokół reprezentacji wzmaga się szum medialny. Forma naszych piłkarzy w swoich klubach jest cały czas monitorowany, a Adam Nawałka bacznie przygląda się grze zarówno swoich etatowych zawodników, jak i piłkarzy, którzy dopiero do kadry wchodzą. W najbliższych tygodniach dowiemy się kto otrzyma powołanie na MŚ, a kto będzie musiał oglądać mecze przed ekranem telewizora.

Aktualizacja, 17 czerwca 2018

W dalszym ciągu nie mamy jednak pewności co do ostatecznego składu na mecz. Niemal każdy Polak trzyma kciuki za występ Kamila Glika, który walczy z czasem, tak by na meczy z Senegalem wyleczyć kontuzję barku.

Mimo udanych eliminacji ostatnie mecze kontrolne reprezentacji nie napawały dużym optymizmem. Porażki z Meksykiem i Nigerią u siebie zasiały w kibicach i działaczach ziarno zwątpienia. Drużynie często brakowało skupienia w kluczowych momentach, co szczególnie było widać z kolei w meczu z reprezentacją Korei Południowej, gdzie w odstępie kilku minut straciliśmy dwie bramki.

Trafiliśmy do bardzo wyrównanej grupy z Senegalem, Kolumbią i Japonią. Każda z tych reprezentacji ma spore doświadczenie w grze na mundialach, a ich piłkarze grają w mocnych klubach na kilku kontynentach. Pierwsze spotkanie zagramy już 19 czerwca, a naszym rywalem będzie Senegal, czyli czołowa drużyna afrykańska, której w przeszłości udało się już sporo namieszać na imprezie tej rangi.

Mecz z Senegalem będzie niezwykle ważny w perspektywie wyjścia z grupy. Co więcej, będzie to z pewnością jeden z najchętniej obstawianych przez Polaków meczów w tym roku. Jeżeli więc jesteś fanem reprezentacji Polski, lubisz typować, a do tego planujesz obstawić to spotkanie, to powinieneś przeczytać ten artykuł. Dowiesz się w nim więcej na temat obecnej sytuacji w naszej kadrze, a także na temat naszych rywali. Do tego, tradycyjnie przygotowaliśmy zestawienie najlepszych kursów na najciekawsze rynki u czołowych legalnych bukmacherów, takich jak LV BET, Milenium, Totolotek czy Fortuna. Zapraszamy więc do lektury.

VIP Bonus w Fortunie

legalni-bukmacherzy-logo

WYKORZYSTAJ KOD I ODBIERZ

 Darmowe 10 PLN bez depozytu na start
 Zakład bez ryzyka 100 PLN 150 PLN cashback
 Bonus 400 PLN za rejestrację z kodem

Sprawdź Kod

Aktualizacja,17 czerwca 2018

Szczęśliwie jest również kilka pozytywów. Dwa ostatnie mecze kontrolne, rozegrane już na niespełna tydzień przed rozpoczęciem Mundialu, pozwalają myśleć o turnieju w Rosji nieco bardziej optymistycznie. Co prawda nie udało nam się pokonać Chile, jednak mieliśmy kilka naprawdę dobrych momentów i mecz zakończył się remisem 2:2. Z kolei w meczu z Litwą nasza reprezentacja zachwyciła skutecznością i mecz zakończył się wynikiem 4:0. Przeciwnik nie był co prawda z wysokiej półki, jednak kilku zawodników pokazało się ze świetnej i strony i trzeba tu koniecznie wyróżnić Dawida Kownackiego, Bartosza Bereszyńskiego i Jacka Góralskiego. Trener Nawałka z pewnością będzie miał teraz nad czym się zastanawiać.

Niemniej, żeby wyjść z grupy MŚ nasza reprezentacja będzie musiała pokazać znacznie więcej niż w którymkolwiek meczu przygotowawczym.

Mecze Mistrzostw Świata 2018 będą cieszyły się ogromną popularnością wśród typerów. Czołowi legalni bukmacherzy przygotowali już kursy na najpopularniejsze rynki na niemal wszystkie spotkania. Wśród rynków, które wzięliśmy pod lupę na inauguracyjny mecz naszej reprezentacji, uwzględniliśmy rynek 1X2, zakłady na bramki poniżej/powyżej, czy obie drużyny strzelą oraz dokładny wynik.

Rynek 1X2

Na pierwszy ogień idzie rynek 1X2, czyli największy klasyk ze wszystkich zakładów. Sprawdźmy jak kształtują się najwyższe kursy.

Rezultat Polska (1) Remis (X) Senegal (2) 1X X2
Kurs 2,30 3,15 3,55 1,29 1,64
Bukmacher LV BET LV BET Fortuna LV BET Fortuna

Jak widać faworytem spotkania jest reprezentacja Polski, co nie powinno dziwić, szczególnie jeżeli przyjrzymy się miejscom obydwu zespołów w rankingu FIFA. Polacy z pewnością faworyzowani są jako drużyna z Europy, która od lat piłkarsko stoi na najwyższym poziomie. Ponadto, Senegal mimo iż ma bardzo liczne grono piłkarzy w ligach europejskich, nie gra specjalnie zorganizowanej piłki. Mimo to, Polacy nie są zdecydowanym faworytem spotkania, o czym świadczy dość wysoki kurs na ich wygraną. Bukmacherzy dają duże szanse na rezultat remisowy, co można wywnioskować po dość niewysokiej wycenie tego rynku

 

Rynek 1X2 w STS

Kursy na ten rynek musiał przygotować również STS. Największy bukmacher w Polsce oferuje kurs 2,40 na wygraną Polski, 3,15 na remis, 3,14 na Senegal, 1,36 na 1X i 1,57 na X2.

Ilość bramek

Drugim z rynków, który zdecydowaliśmy się przedstawić to ilość bramek w meczu. Na tapetę wzięliśmy zakłady na poniżej i powyżej 1,5 i 2,5 bramki.

Ilość bramek – 1,5 + 1,5 – 2,5 + 2,5
Kurs 2,80 1,48 1,68 2,45
Bukmacher Fortuna/Totolotek LV BET Milenium Fortuna/LV BET

Jak widać na przykładzie powyższej tabeli, legalni bukmacherzy obstawiają raczej niewielką ilość bramek w tym spotkaniu. Nie ma w sumie czego się dziwić – zagrają dwie drużyny, które będą liczyć się w walce o awans i raczej nie ma co spodziewać się hurra ofensywnego nastawienia którejkolwiek z nich, ani tym bardziej otwartego meczu. Stąd wysoki kurs na ilość bramek powyżej 2,5. Najwyższe kursy na ten rynek oferują bukmacherzy LV BET i Fortuna.

Ilość bramek w STS

Kursy na ten rynek znajdziemy już również w STS-ie. Kurs na poniżej i powyżej 1,5 bramki wynoszą u niego odpowiednio 2,60 i 1,45. Z kolei na + i – 2,5 bramki w meczu – 1,55 i 2,40. Są więc nieco niższe niż w naszym powyższym zestawieniu.

Obie drużyny strzelą

Ciekawym rynkiem wydaje się być również zakład na to, że obie drużyny strzelą bramkę w tym spotkanie. Rzućmy więc okiem na kursy.

TAK NIE
2,04 1,90
Fortuna Totolotek

W przypadku zakładu na TAK otrzymamy dość wysoki kurs 2,04. Z kolei w przypadku zakładu na NIE – 1,90. Najwyższe kursy na ten rynek znajdziemy u bukmacherów Fortuna i Totolotek.

Obie drużyny strzelą w STS

STS w przypadku tego zakładu oferuje kurs 2,05 na TAK i 1,70 na NIE.

Dokładny wynik

Ostatnim rynkiem, który zdecydowaliśmy się omówić jest zakład na dokładny wynik. Obstawianie tego rynku nie należy do czynności prostych, jednak kursy na niego są wyjątkowo atrakcyjne.

Wynik 1:0 2:1 1:1 0:1 1:2
Kurs 5,70 11,0 6,0 8,0 13,0
Bukmacher LV BET Milenium LV BET Totolotek Milenium

Bukmacherzy optują za niskim wynikiem spotkania, oferując najniższe kursy na rezultaty 1:0 i 1:1. Potwierdza się więc fakt, że Polska jest, co prawda nieznacznie, ale jednak, faworytem tego spotkania. Najlepsze kursy na poszczególne wyniki przygotowali bukmacherzy LV Milenium (na 2:1 i 1:2) i Totolotek (1:0, 1:1, 0:1 i 1:2).

Dokładny wynik w STS

Atrakcyjne kursy na niektóre rezultaty oferuje STS. Kursy u tego buka kształtują się następująco: 1:0 – 7,0, 2:1 – 10,0, 1:1 – 6,0, 0:1 – 8,0, 1:2 – 11,0.

0PERCENT
Polska wygra
0PERCENT
Senegal wygra
0PERCENT
Obie drużyny strzelą gola
0PERCENT
Remis
0PERCENT
Obie połowy powyżej 1.5 bramki
Bukmacher Fortuna

 10 PLN bez depozytu na start
 150 PLN na zakład bez ryzyka
Do 400 PLN bonusu od wpłaty

Sprawdź
Bukmacher Totolotek

 25 PLN bez depozytu na start
 1111 PLN bonusu od wpłaty
 zakłady bez podatku 12%

Sprawdź
Bukmacher LV BET

 30 PLN bez depozytu na start
 Do 1510 PLN bonusu za wpłatę
 Liczne promocje bukmacherskie

Sprawdź

Polska – Senegal – analiza meczu

Spotkanie z Senegalem, mimo iż pierwsze w całych mistrzostwach, będzie niezwykle istotne w perspektywie wyjścia z grupy dla obydwu zespołów. Walka o awans powinna teoretycznie rozegrać się pomiędzy Polską, Kolumbią i Senegalem. Japończycy są raczej z góry skazywani na porażkę. Jeżeli mecz ten nie zakończy się podziałem punktów, będzie można powiedzieć, że zwycięski zespół będzie jedną nogą w następnej rundzie. Dowiedzmy się więc co słychać w reprezentacjach obydwu drużyn na kilka dni przed pierwszym gwizdkiem.

Reprezentacja Polski

Reprezentacja Polski nie ma za sobą najlepszego okresu. Ostatnie sparingi nie napawają optymizmem, nawet jeśli dały sporo materiału do analizy dla trenera Adama Nawałki. Mimo iż potencjał piłkarski wśród zawodników grających obecnie w ligach europejskich i polskiej Ekstraklasie jest nawet lepszy niż przed Euro 2016, nasza drużyna nie może być pewna awansu z grupy, nawet jeśli zajmujemy wyższe miejsce w rankingu FIFA niż nasi rywale.

reprezentacja polski mundial 2018Największą bolączką trenera Nawałki na tę chwilę są najprawdopodobniej małe szanse na wyjazd Jakuba Błaszczykowskiego. Kuba od lat jest nie tylko podporą reprezentacji na boisku, ale również dobrym duchem w szatni i piłkarzem, który przecierał szlaki dla kolejnych roczników polskich zawodników. Swoje zaangażowanie pokazał między innymi podczas Euro 2016, gdzie był jednym z najlepszych piłkarzy naszej kadry.

Aktualizacja, 17 czerwca 2018

Mimo iż ostatni mecz z Litwą wlał sporo nadziei w serca naszych fanów, szczególnie tych, którzy nie za bardzo znają się na piłce nożnej, bez wątpienia mecz z Senegalem będzie miał znacznie większy ciężar gatunkowy niż którykolwiek rozegrany przez naszą kadrę mecz kontrolny. Spotkają się w końcu dwie drużyny w swoich najmocniejszych składach, i które będą bezpośrednio toczyły walkę o awans do kolejnej rundy.

Sytuacja w zespole jest cały czas dynamiczna. Z pewnością cieszy wysoka dyspozycja wracającego po kontuzji Jakuba Błaszczykowskiego. Cieszy również świetna gra w sparingach naszych zmienników, m. in. w/w Kownackiego, Bereszyńskiego i Góralskiego. W formie wydaje się być również Jan Bednarek, który ma spore szanse na grę w wyjściowej jedenastce. Nie brakuje jednak kłopotów, w szczególności właśnie w formacji defensywnej.

Problemy mogą być również na środku obrony. Etatowym zawodnikami na tej pozycji byli do tej pory Kamil Glik i Michał Pazdan. O ile pierwszy z nich stale imponuje wysoką formą, to gracz Legii dopiero wraca do lepszej dyspozycji. Szczęśliwie dla naszej kadry, w ostatnim czasie w świetnej formie jest 22-letni piłkarz Southampton, Jan Bednarek, jednak brak większego ogrania w kadrze może budzić wątpliwości co do jego umiejętności komunikacji z pozostałymi partnerami. Poza nim jest jeszcze Thiago Cionek, który całkiem nieźle radzi sobie w słynącej z mocnej obrony Serie A.

Aktualizacja, 17 czerwca 2018

Największym znakiem zapytania jest oczywiście forma Kamila Glika, który cały czas rehabilituje uszkodzony bark. Co prawda, z obozu reprezentacji co rusz dochodzą pozytywne informacje o niesamowitych wręcz postępach jakie robi lider naszego bloku defensywnego, jednak to czy zagra z Senegalem okaże się dopiero w ostatniej chwili. Jako, że obrona w większości spotkań towarzyskich mocno kulała, dodatkowe osłabienie może mieć wręcz dramatyczny wpływ na grę tej linii.

Cionek nie jest jedynym dobrym sygnałem dochodzącym z Włoch. Do wysokiej formy wraca, a właściwie już wrócił Arkadiusz Milik. Nasz napastnik nie próżnował w czasie rehabilitacji i do składu Napoli wrócił o wiele mocniejszy fizycznie. Poza nim mocną pozycję w tym klubie wywalczył sobie Piotr Zieliński. Pomocnik ten stale robi postępy i dużo mówi się ostatnio o jego transferze do jeszcze mocniejszej drużyny. Wszystko dzięki świetnej grze, pięknym bramkom i ciężkiej pracy na boisku. Zielu to bez wątpienia przyszłość polskiej piłki.

Do wysokiej formy wraca za to, a właściwie już wrócił Arkadiusz Milik. Widać było, że nasz napastnik nie próżnował w czasie rehabilitacji i do składu Napoli i reprezentacji Polski wrócił o wiele mocniejszy fizycznie. Poza nim mocną pozycję w kadrze i czołowym klubie Serie A wywalczył sobie Piotr Zieliński. Pomocnik ten stale robi postępy i dużo mówi się ostatnio o jego transferze do jeszcze mocniejszej drużyny. Wszystko dzięki świetnej grze, pięknym bramkom i ciężkiej pracy na boisku. Zielu to bez wątpienia przyszłość polskiej piłki.

Poza piłkarzami Napoli, dużo dobrego mówi się również o piłkarzach Sampdorii Genua. W składzie tej drużyny jest aż trzech biało-czerwonych – Karol Linetty, Dawid Kownacki i Dawid Bereszyński. Mają oni mocną pozycję w klubie i w najbliższych latach mogą świadczyć o sile tej drużyny. O ile oczywiście nie zostaną sprzedani do mocniejszych zespołów.

Aktualizacja, 17 czerwca 2018

W meczach kontrolnych rozczarował za to nieco inny piłkarz z Serie A, klubowy kolega Bartosza Bereszyńskiego i Dawida Kownackiego, Karol Linetty. Do niedawna sporo obiecywano sobie po jego udanych występach we Włoszech, jednak w ostatnich meczach kontrolnych nie prezentował się najlepiej i całkiem możliwe, że jego miejsce w wyjściowej jedenastce na Senegal zajmie Jacek Góralski. Mimo to, w dalszym ciągu liczymy, że ostatnie mecze tylko wzmocnią naszego zawodnika, i że dobrymi występami nie tylko da sporo radości kibicom reprezentacji, ale i wywalczy sobie transfer do jeszcze silniejszego klubu.

Na dobre rozgorzała rywalizacja o miejsce w bramce. Obydwaj nasi cenieni bramkarze, czyli Wojciech Szczęsny i Łukasz Fabiański będą chcieli wyjść w pierwszej jedenastce, i pozostaje jedynie żałować, że nie mamy tyle szczęścia na każdej pozycji. Zarówno bramkarz grający na co dzień we Włoszech, jak i (wkrótce już były) piłkarz Swansea, grali solidnie w sparingach, można więc oczekiwać po nich wysokiej dyspozycji. Na kogo postawi Adam Nawałka dowiemy się zapewne na kilka godzin przed pierwszym meczem.

O ile piłkarze Sampdorii mogą nas miło zaskoczyć na tegorocznym Mundialu, to istnieje już grupa zawodników, którzy od lat świadczą o sile zespołu. W bramce zapewne zobaczymy Wojciecha Szczęsnego, który w przyszłym sezonie powinien zostać już etatowym bramkarzem Juventusu Turyn. Tegorocznymi występami zachwycał włoskich kibiców i Gigi Buffon może już spokojnie zawiesić buty na kołku. Nie musimy martwić się również o ewentualnych zmienników. Łukasz Fabiański ma za sobą kolejny dobry sezon w Swansea, a jako trzeci bramkarz pojedzie najprawdopodobniej solidny i ceniony Bartosz Białkowski z Ipswich.

W obronie możemy liczyć na Kamila Glika i Łukasza Piszczka. Co prawda drużyny klubowe naszych etatowych reprezentantów nie miały najlepszego sezonu, jednak oni sami prezentują naprawdę solidną formę. Nie mamy nadal pewności kogo zobaczymy obok nich. Konkurencja jest jednak spora i Adam Nawałka na pewno wybierze zawodników prezentujących w danym czasie najlepszą dyspozycję.

Aktualizacja, 17 czerwca 2018

Pewniakami do gry są za to Łukasz Piszczek i Grzegorz Krychowiak. O ile jednak o formę tego pierwszego możemy być spokojni, to dyspozycja “Krychy” nadal nie jest do końca wiadoma. Pewne jest co prawda, że w meczach kadry wydaje się dawać więcej niż w swoich ostatnich klubach, jednak na tak ważnej pozycji jak defensywny pomocnik potrzebny jest ktoś kto prezentuje najwyższą dyspozycję. Miejmy nadzieję, że na Mundialu zobaczymy więc Grzegorza Krychowiak w formie jaką prezentował jeszcze w barwach Sevilli.

Dużo znaków zapytania pozostaje w pomocy. Trudno jest jednoznacznie ocenić dyspozycję Grzegorza Krychowiaka czy Krzysztofa Mączyńskiego, jednak oni najprawdopodobniej do Rosji  pojadą. Podobnie zresztą jak Kamil Grosicki, który obecnie wydaje znajdować się w optymalnej formie oraz w/w Karol Linetty i Piotr Zieliński. Na obsadzenie pozostałych pozycji trener Nawałka ma jeszcze trochę czasu. Dużo mówi się o Kurzawie i Mierzejewskim. Tacy piłkarze z pewnością mogą okazać się przydatni.

Aktualizacja, 17 czerwca 2018

Kolejnym pewniakiem do gry jest niezawodny Kamil Grosicki. Turbogrosik w meczu z Chile zasygnalizował, że jest w bardzo wysokiej formie i są spore szanse, że ten Mundial będzie należał właśnie do niego. Jeśli pokaże się z dobrej strony, niewykluczone, że wywalczy sobie transfer z Hull City, gdzie mimo dobrej gry wydaje się nie być wystarczająco doceniany.

Dobrze na tę chwile prezentuje się nasza sytuacja w ataku. Partnerem niezawodnego Roberta Lewandowskiego będzie zapewne Arek Milik, jednak liczymy na eksplozję talentu takich zawodników jak Dawid Kownacki czy wracający do formy Łukasz Teodorczyk.

Adam Nawałka ma w tej chwili o wiele większe pole manewru niż na Euro 2016. Nawet jeśli w dalszym ciągu jest sporo niewiadomych, to nasi mogą okazać się jednym z czarnych koni tego turnieju.

Aktualizacja,17 czerwca 2018

Wreszcie, na ataku zagra nasza największa gwiazda, czyli Robert Lewandowski. Po ostatnich meczach kontrolnych, nasz selekcjoner zapewne zastanawia się, kto będzie mu partnerował w wyjściowej jedenastce, jednak forma naszych napastników wydaje się stać na bardzo wysokim poziomie.  

Reprezentacja Senegalu

Drużyna z Afryki chce po raz kolejny zaskoczyć na turnieju rangi mistrzowskiej. Do tej pory ich najlepszym występem jest awans do ćwierćfinału w 2002 roku. Na turniej w Rosji wydają się mieć skład, który może sporo namieszać. Najpierw muszą jednak pokonać swoich grupowych rywali, w tym reprezentację Polski.

reprezentacja senegalu mundial 2018Senegal ma ogromną ilość zawodników grających w mocnych ligach europejskich. Ich największymi gwiazdami są Sadio Mane z FC Liverpool i klubowy kolega Arka Milika i Piotrka Zielińskiego, Kalidou Koulibaly. Pierwszy z nich seryjnie strzela bramki w Premier League i Lidze Mistrzów, a drugi to czołowy obrońca Serie A o niesamowitych warunkach fizycznych. Duet ten wyceniany jest łącznie na ponad 100 milionów euro i na pewno mogą napsuć sporo krwi zarówno naszym obrońcom jak i napastnikom.

Innymi mocnymi punktami tej drużyny są lewy napastnik, Keita Balde z AS Monaco i środkowy obrońca Salif Sane z Hannoveru 96. O ile występ pierwszego z nich stoi pod sporym znakiem zapytania, to drugi będzie tworzył bardzo mocny duet środkowych obrońców z Koulibalym. Poza nimi, groźny będą zawodnicy linii pomocy, w tym zawodnik West Hamu, Kouyate, Idrissa Gueye z Evertonu i Badou Ndiaye ze Stoke. Każdy z nich ma niezłą markę w Premier League, a do tego świetne warunki fizyczne tak cenione w tej lidze.

Mimo iż Senegal nie jest może najbardziej finezyjnie grającą reprezentacją z Czarnego Lądu, to z pewnością gra przeciwko nim nie należy do doświadczeń najprzyjemniejszych. Zespół ten bazuje na ogromnej sile swoich zawodników i świetnych przygotowaniu fizycznym. Wbrew pozorom, to właśnie oni, a nie Kolumbia mogą być głównymi rywalami Polaków w walce o awans do kolejnej rundy.

Mecz Polska – Senegal

Biało-czerwonych czeka na inaugurację bardzo trudny rywal i trudno powiedzieć czy damy radę ich pokonać. Spotkanie to będzie najprawdopodobniej meczem walki o każdy skrawek boiska. Nie będzie łatwo, szczególnie jeśli sędzia będzie pozwalał na ostrą grę.

Szczęśliwie dla naszych, w Senegalu nie brakuje punktów. Poza mocnym środkiem obrony i środkiem pomocy, dość mocno kuleją skrzydła w tej drużynie i to tam zapewne pole do popisu będą mieli tacy piłkarze jak Łukasz Piszczek czy Kamil Grosicki. Mimo to ciężko będzie zdominować naszych rywali w grze w powietrzu, czy strzelić bramkę ze stałe fragmentu gry, nawet jeśli ostatnio w tym elemencie radziliśmy sobie dobrze.

W spotkaniu tym nie ma co liczyć na dużą ilość bramek. Najprawdopodobniej jeden gol może rozstrzygnąć o losach spotkania. Istnieją bardzo duże szanse, że obydwie drużyny będą skupiały się na grze obronnej, tak by nie skomplikować sobie sytuacji przed kolejnymi spotkaniami. Tym samym, moim zdaniem mecz z Senegalem zakończy się najniższym bramkowym remisem – 1:1.

Nasze typy

Rynek 1X2 – remis po kursie 3,15 @LV BET

Ilość bramek – poniżej 2,5 po kursie 1,68 @Milenium

Obie drużyny strzelą – TAK po kursie 2,04 @Fortuna

Dokładny wynik: 1:1 po kursie 6,50 @Totolotek

Obstawiaj Mistrzostwa Świata 2018 u legalnych bukmacherów

Już wkrótce rozpocznie się najważniejsza impreza czterolecia w piłce nożnej. Kursy na poszczególne spotkania znajdziesz w ofercie najlepszych polskich bukmacherów, takich jak Totolotek, Fortuna, LV BET czy Milenium. Oferują oni wszystkim swoim nowym użytkownikom bonusy powitalne o wartości nawet kilkuset złotych. Co więcej, możesz zyskać dodatkowe środki bonusowe dzięki specjalnym kodom promocyjnym, które znajdziesz w naszym serwisie.

Legalni Bukmacherzy - Oferty Powitalne 2018
BukmacherBonus na startOferta Specjalna
Fortuna zakłady bukmacherskie500 PLN 560 PLN Sprawdź
LV BET zakłady bukmacherskie logo1500 PLN 1590 PLN Sprawdź
Totolotek Zakłady Bukmacherskie1020 PLN 1136 PLN Sprawdź
Milenium Zakłady Bukmacherskie760 PLN 790 PLN Sprawdź
Polska – Senegal: Kursy Bukmacherskie MŚ 2018
4.8 (95.45%) 66 votes