LV BET od samego początku swojego istnienia kieruje swoją ofertę przede wszystkim do ludzi młodych, którzy sporą część swojego życia spędzają przed ekranami komputerów i tabletów. Tym samym wizytówką bukmachera LV BET stał się e-sport. W tej dyscyplinie są bez wątpienia liderami polskiego rynku, a sponsorowanie zawodów e-sportowych jest jednym z ich ulubionych zabiegów marketingowych.

 Dodatkowe 50% do wygranych w LV BET

Dodatkowe 50% do wygranych w LV BET

Tym razem LV BET zdecydował się na sponsorowanie transmisji play-offów Polskiej Ligi Esportowej. W zawodach tych weźmie udział czołówka polskich organizacji e-sportowych, a rozgrywki toczyć się będą w znanego shootera taktycznego Counter Strike: Global Offensive, a także w najpopularniejszą grę e-sportową z kategorii multiplayer online battle arena (MOBA) – League of Legends.

W obu kategoriach wezmą udział najlepsze i najbardziej znane drużyny na polskiej scenie e-sportowej. Tym samym w CS: GO zobaczymy takie zespoły jak Pride, Team Kinguin, AGO Gaming i Venatores. Z kolei w LoL udział wezmą Illuminar Gaming i Pompa Team, a także dwie drużyny z grona AGO Singularity, Team DPD i Sneaky Foxez. Niektóre z wyżej wymienionych składów zyskały już renomę nie tylko w Polsce, ale i za granicą co oznacza, że obsada na tym turnieju jest naprawdę doborowa. Transmisję z tych zawodów będziemy mogli obejrzeć na kanale TWITCH.TV ESPORT NOW, co jeszcze bardziej podnosi ich rangę. Zawody będzie można zobaczyć z panelu użytkownika LV BET.

Jak otrzymać 50% więcej do wygranych?

W związku z tym wydarzeniem, LV BET przygotował również coś specjalnego dla swoich użytkowników. Bukmacher ten z racji sponsorowania imprezy oferuje im zwiększenie wygranych o 50% ich wartości, ale w wysokości do 50 złotych. Dotyczy to obstawiania wyłącznie selekcji zdarzeń z Playoffów Polskiej Ligi Esportowej, w dniach od 1 grudnia 2017 roku do godziny 15:00 dnia 3 grudnia 2017 roku. Ażeby skorzystać na te promocji trzeba spełnić następujące warunki:

  • W promocji biorą udział wyłącznie zakłady przedmeczowe na w/w wydarzenie.
  • W promocji mogą brać udział wyłącznie zakłady pojedyncze i kombi, na których znajduje się przynajmniej jedna selekcja na w/w wydarzenie. Należy pamiętać, że kurs minimalny na kuponie to 2,0.
  • W promocji bierze udział wyłącznie pierwszy wygrany zakład. Tak więc jeden użytkownik może otrzymać tylko jedną nagrodę.
  • Minimalna wysokość stawki na ten zakład konkursowy to 20 złotych, postawione wyłącznie ze środków własnych.
  • Bonus promocyjny podlega trzykrotnemu obrotowi po kursie w wysokości 1,75 w ciągu 30 dni od otrzymania bonusu.

Jak widać zasady otrzymania bonusu są dość przejrzyste, a użytkownik musi po prostu obstawić kupon, a w przypadku wygranej spełnić wymóg obrotu. To kolejna promocja LV BET skierowana do fanów e-sportu, która jedynie umacnia go na pozycji lidera na polskim rynku w tej młodej sportowej.

Zarejestruj konto u LV BET i odbierz darmowy bonus na start

Bukmacher LV BET, poza licznymi promocjami, oferuje swoim klientom niezwykle atrakcyjny bonus powitalny, w wysokości nawet do 1000 PLN. Jeżeli zdecydujesz się zarejestrować konto u LV BET, najkorzystniej jest to zrobić z naszym kodem bonusowym. Dzięki temu jeszcze zwiększysz jego wartość, a co za tym idzie również szanse na wysokie wygrane.

Polska Liga E-sportowa z LV BET + 50% do wygranych!
4.7 (94.29%) 21 votes