Polska – Kolumbia: Kursy Bukmacherskie MŚ 2018

24 czerwca 2018 roku, reprezentacja Polski rozegra swój drugi mecz na Mundialu w Rosji. W drugiej kolejce będziemy już nieco mądrzejsi i z pewnością wykrystalizują się nam główni faworyci do awansu do kolejnej rundy. Rywalem naszej reprezentacji w tej kolejce spotkań będzie Kolumbia  czyli czołowa drużyna Ameryki Południowej. Obydwie drużyny przegrały swoje spotkania w pierwszej kolejce, co dla wielu mogło wydawać się sporą niespodzianką.

O ile w pierwszej kolejce nie uzyskamy korzystnego rezultatu w spotkaniu z Senegalem, mecz z Los Cafeteros będzie spotkaniem z serii „meczów o wszystko”. Jeżeli nasi w tym wypadku zawiodą, spotkanie z Japonią będzie jedynie meczem o honor. Bądźmy jednak dobrej myśli i liczmy na to, że zarówno nasi piłkarze jak i kibice przed telewizorami będą oglądać to spotkanie w dobrych nastrojach.

Aktualizacja, 20 czerwca 2018

Po porażce z reprezentacją Senegalu 1:2, sytuacja wydaje się być bardzo trudna i mecz drugiej kolejki z Kolumbią będzie spotkaniem z kategorii meczów o wszystko, nota bene po raz trzeci w tym stuleciu… Miejmy nadzieję, że tym razem Biało-czerwoni wyciągną wnioski z pierwszego spotkania na turnieju i przedłużą swoje szanse na awansa do kolejnej rundy.

Niestety, po pierwszym meczu, nie ma specjalnych powodów do optymizmu. Zespół z Afryki bez większych trudności rozbijał nasze ataki, a nasi zawodnicy popełniali okropne błędy, co było szczególnie widać w przypadku drugiej straconej przez Polaków bramki. Wielu piłkarzy po prostu zawiodło, a o bezradności naszej linii ataku niech świadczy fakt, że Arkadiusz Milik wygrał zaledwie jeden pojedynek z senegalskim obrońcą. Trener Nawałka na mecz z Los Caffeteros będzie musiał dokonać rewolucji nie tylko kadrowej, ale i taktycznej. W przeciwnym razie mecz z Japonią będzie tylko meczem o honor.

Skupmy się jednak na spotkaniu drugiej kolejki. Kolumbijczycy będą z pewnością rywalem niezwykle wymagającym. Nie ma co się dziwić – w reprezentacji Kolumbii grają piłkarze z czołowych klubów europejskich i południowoamerykańskich, a do tego okazali się oni jedną z największych rewelacji Mundialu w Brazylii, gdzie zaszli aż do ćwierćfinału. Na tym Mundialu odnotowali jednak spory falstart, przegrywając z reprezentacją Japonii w tym samym stosunku co Biało-czerwoni z Senegalem. Niemniej, pozostawili po sobie dobre wrażenie, tym bardziej, że mecz rozpoczęli od czerwonej kartki i utraty bramki z karnego już w 6. minucie.

Biało-czerwonych czeka więc trudne spotkanie z klasową drużyną, co gwarantuje wielkie emocje w meczu, który dla obu drużyn będzie spotkaniem o być albo nie być na rosyjskim turnieju. Poza walorami sportowymi i kibicowskimi, będzie to również bardzo ciekawe spotkanie do obstawiania u legalnych polskich bukmacherów. Ażeby ułatwić Ci typowanie tego pojedynku, zdecydowaliśmy się dokonać jego szczegółowej analizy wraz z zestawieniem najwyższych kursów na najciekawsze rynki.

Polska – Kolumbia – kursy bukmacherskie

Czołowi legalni w Polsce bukmacherzy, tacy jak LV BET, Milenium, Fortuna i Totolotek, od dłuższego czasu mają w swojej ofercie kursy na to spotkanie. Cały czas ulegają one jednak zmianie. Zobaczmy więc, jak przedstawia się sytuacja na nieco ponad miesiąc przed rozpoczęciem turnieju.

Rynek 1X2

Na początek przyjrzyjmy się kursom na klasyczny rynek 1X2.

RezultatPolska (1)Remis (X)Kolumbia (2)1XX2
Kurs2,853,252,601,471,41
BukmacherLV BETLV BETFortuna/LV BETFortunaFortuna

Kursy bukmacherskie z dnia 10.05.2018 godz. 12:00 CET

Jak widać, bukmacherzy skłaniają się ku wygranej Kolumbii. Nas jednak to w żaden sposób nie dziwi, szczególnie jeśli weźmiemy pod uwagę to co obydwie reprezentacje pokazały w pierwszej rundzie. Co więcej, Kolumbia to od lat bardzo mocna reprezentacja i etatowy uczestnik Mistrzostw Świata. Jest to również prawdziwa fabryka talentów, a ich piłkarze od lat zasilają szeregi czołowych drużyn w Europie. Podczas zeszłego mundialu zaimponowali wysoką formą i dotarli aż do ćwierćfinału, gdzie zostali wyeliminowani przez reprezentację Brazylii. Będzie to prawdopodobnie główny rywal Biało-czerwonych w walce o awans do kolejnej rundy.

Rynek 1X2 w STS

Kursy na to spotkanie wystawił również STS. W swojej ofercie ma m. in. najwyższy kurs na wygraną Polaków – 3,41. Na remis uzyskamy u niego kurs 3,40, na zwycięstwo Kolumbii 2,15, a na zakłady 1X i X2, odpowiednio 1,70 i 1,32.

Kursy bukmacherskie z dnia 10.05.2018 godz. 12:00 CET

Ilość bramek

Kolejnym bardzo popularnym rynkiem jest zakład na ilość bramek. Po lupę wzięliśmy tylko najpopularniejsze rynki, czyli – 1,5, + 1,5, – 2,5 i + 2,5.

Ilość bramek– 1,5+ 1,5– 2,5+ 2,5
Kurs3,701,311,901,95
BukmacherFortunaLV BETFortunaLV BET/Totolotek

Kursy bukmacherskie z dnia 10.05.2018 godz. 12:00 CET

Jak widać zestawienie to zostało w dużej mierze zdominowane przez bukmacherów LV BET i Fortuna, którzy wystawili najwyższe kursy odpowiednio na rynki -/+ 1.5 (ex aequo z Totolotkiem) oraz – 1,5 i – 2,5.

Ilość bramek w STS

Oferta STS na ilość bramek przedstawia się następująco: poniżej 1,5 – 3,30, powyżej 1,5 – 1,30, poniżej 1,5 – 1,80 i powyżej 2,5 – 1,95.

Kursy bukmacherskie z dnia 10.05.2018 godz. 12:00 CET

Obie drużyny strzelą

Kolejnym rynkiem godnym uwagi są zakłady na to czy obydwu drużynom uda się strzelić w meczu bramkę.

TAKNIE
1,752,14
LV BET/TotolotekFortuna

Kursy bukmacherskie z dnia 10.05.2018 godz. 12:00 CET

Najwyższe kursy na to, że obie drużyny strzelą bramkę uzyskamy u bukmacherów LV BET i Totolotek. Z kolei w przypadku zakładu na NIE najciekawszą ofertę przedstawiła Fortuna.

Obie drużyny strzelą w STS

STS oferuje kurs 1,80 w przypadku zakładu na TAK i 1,95 w przypadku zakładu na NIE.

Dokładny wynik

Ostatnim rynkiem, który uwzględniliśmy w naszej analizie jest zakład na dokładny wynik. Jak wiadomo, obstawianie tego typu zakładów nie należy do najprostszych, jednak wysokość kursów w pełni to wynagradza. Poniżej znajdziecie kursy na najpopularniejsze rynki u czołowych legalnych bukmacherów.

Wynik1:02:11:10:11:2
Kurs11,013,07,007,3510,0
BukmacherMileniumMileniumTotolotekTotolotekMilenium

Kursy bukmacherskie z dnia 10.05.2018 godz. 12:00 CET

Z tego co możemy wywnioskować po kursach, bukmacherzy nie liczą na wysoki wynik. I tak za wygraną Polski 1:0 i 2:1 uzyskamy odpowiednio kurs 11,0 (Milenium) i 13,0 (Milenium). W przypadku wygranej Kolumbii 0:1 lub 1:2 – 7,35 (Totolotek) i 10,0 (Milenium). Za remis 1:1 uzyskamy za to kurs o maksymalnej wartości 7,0, który znajdziemy w Totolotku.

Dokładny wynik w STS

Bukmacher STS oferuje następujące kursy na te rynki: 1:0 – 10,0, 2:1 – 12,0, 1:1 – 6,0, 0:1 – 7,0, 1:2 – 10,0.

Kursy bukmacherskie z dnia 10.05.2018 godz. 12:00 CET

Fortuna

✓ 10 PLN bez depozytu na start
✓ 150 PLN na zakład bez ryzyka
✓ Do 400 PLN bonusu od wpłaty

Sprawdź

Totolotek

✓ 25 PLN bez depozytu na start
✓ 1111 PLN bonusu od wpłaty
✓ zakłady bez podatku 12%

Sprawdź

LVBET

✓ 30 PLN bez depozytu na start
✓ Do 1510 PLN bonusu za wpłatę
✓ Liczne promocje bukmacherskie

Sprawdź

Polska – Kolumbia – analiza meczu

Mecz ten zapowiada się nam jako hitowe spotkanie grupy H. Sądząc po kursach wystawionych przez poszczególnych bukmacherów w kraju i zagranicą, to właśnie te dwie drużyny powinny stoczyć między sobą bój o wygranie tej grupy. Pojedynek Polski z Kolumbią może okazać się kluczowy dla ostatecznych rozstrzygnięć w tej grupie, jednak pamiętajmy, że w grupie są jeszcze mocne reprezentacje Senegalu i Japonii. Póki co jednak skupmy się na meczu Biało-czerwonych z Los Cafeteros.

Aktualizacja, 20 czerwca 2018

Jak już wspomniałem, pojedynek Polaków i Kolumbii będzie dla obydwu drużyn meczem o wszystko. Jest to spore zaskoczenie, tym bardziej, że to właśnie te dwie reprezentacje przed turniejem typowane były na faworytów grupy. Tymczasem, przynajmniej jedna z nich po tym spotkaniu będzie musiała pożegnać się z turniejem. Remis nie urządza żadnej z drużyn. Dowiedzmy się co słychać w obozach obu drużyn i dowiedzmy się kto będzie faworytem tego meczu.

Reprezentacja Polski

reprezentacja polski mundial 2018

Nasze Orły przystąpią do tego spotkania po meczu z Senegalem, który z pewnością łatwy nie będzie. Miejmy nadzieję, że do spotkania z Kolumbią zarówno oni, jak i wszyscy kibice w Polsce przystąpią do meczu w bardzo dobrych nastrojach. Zastanówmy się więc jak może wyglądać pierwsza jedenastka naszej reprezentacji.

Mimo testowania wielu wariantów w meczach kontrolnych,  nasza kadra na Mundialu zagra najprawdopodobniej w swoim podstawowym ustawieniu 4-2-3-1. Co prawda po kilku latach grania jedną taktyką, nasz zespół mógł stać się nieco przewidywalny, jednak ma ona jedną dużą zaletę – na ogół się sprawdza.

Aktualizacja, 20 czerwca 2018

Nasze Orły przystąpią do tego spotkania po meczu z Senegalem, który niestety zupełnie nie ułożył się po naszej myśli. Nasi rywale byli szybsi od naszych obrońców i silniejsi od naszych napastników. Polscy piłkarze mieli ogromne problemy z budowaniem ataków pozycyjnych, a jedyne prawdziwe zagrożenie udawało nam się tworzyć ze stałych fragmentów gry. W ten sposób zresztą strzeliliśmy jedyną bramkę w meczu, a jej autorem był Grzegorz Krychowiak. Na tak mocnych rywali jak Kolumbia, Biało-czerwoni będą musieli pokazać o wiele więcej.

Mimo iż do momentu stracenia bramki po bramce samobójczej Thiago Cionka, nasi wydawali się mieć mecz pod kontrolą, w akcjom naszych piłkarzy brakowało finezji i polotu, przez co w żaden sposób nie mogliśmy zagrozić naszym rywalom. Traciliśmy sporo piłek w środku pola, brakowało dokładności i pewności siebie. Trzeba przyznać, że przegraliśmy jak najbardziej zasłużenie. Dodatkowo, urazu mięśnia nabawił się Jakub Błaszczykowski, który nie wyszedł na drugą połowie. Szczęśliwie na mecz z Kolumbią ma być już w pełni sił.

Nasi napastnicy byli niemal niewidoczni, a najgorzej wypadł Arkadiusz Milik, który chyba nie jest jeszcze gotowy na grę od pierwszych minut. Robert Lewandowski był z kolei skutecznie podwajany i potrajany, chociaż był bliski strzelenia bramki z rzutu wolnego. Dobre wrażenie pozostawił po sobie Dawid Kownacki, który moim skromnym zdaniem powinien wyjść w pierwszym składzie na mecz z Kolumbią. Po jego wejściu akcje Biało-czerwonych zyskały na jakości.

Wśród piłkarzy godnych wyróżnienia na pewno wymienić należy Kamila Grosickiego. Mimo iż był dobrze pilnowany starał się ciągnąć akcje swoją stroną. Niestety zawsze czegoś brakowało. Sekundować starał się mu Łukasz Piszczek, który mimo iż próbował być aktywny, zupełnie nic mu tego dnia nie wychodziło. Może trzeba dać szansę na grę od pierwszych minut Bartoszowi Bereszyńskiemu? Mimo iż wszedł pod sam koniec, pokazał ogromną chęć do gry i ambicję, dając naszym ostatni impuls do ataku.

Najbardziej widoczny był jednak brak Kamila Glika. Co prawda, Michał Pazdan godnie zastąpił obrońcę AS Monaco i był jednym z naszych najpewniejszych punktów, jednak w/w Thiago Cionek okazał się wyborem zupełnie nietrafionym i obok Arkadiusza Milika był naszym najsłabszym ogniwem, nie wspominając już o tym, że był autorem bramki samobójczej. Nieco lepiej można ocenić grę Jana Bednarka, jednak widać było u niego brak zgrania i komunikacji, przez co i on, oprócz sędziego, zawalił prz drugiej bramce. Gra obronna naszego zespołu wyglądała bardzo słabo i należy modlić się, że Kamil Glik wróci na mecz z Kolumbią.

W bramce zobaczymy kogoś z duetu Szczęsny – Fabiański. Wskazywałbym raczej na bramkarza Juventusu, który w ostatnim czasie zyskał spore uznanie zarówno w Serie A jak i w oczach trenera Adama Nawałki. Ostatnie dwie imprezy uciekły Szczęsnemu, jednak tym razem będzie najprawdopodobniej pokazać się z najlepszej strony.

Dużo znaków zapytania jest nadal w linii defensywnej naszej drużyny. O ile Kamil Glik i Łukasz Piszczek mają pewne miejsce w składzie, to pozostałe pozycje w dalszym ciągu wymagają obsadzenia. Ostatnio świetnie spisuje się Jan Bednarek, który zbiera wyśmienite noty w Premier League. Na Mundial pojedzie zapewne również Michał Pazdan. To między tą dwójką zapewne stoczy się walka o miejsce w podstawowej jedenastce na środku obrony. Nadal nie wiadomo, którzy piłkarze zostaną powołani jako wahadłowi. Największe szanse mają Maciej Rybus i Bartosz Bereszyński, jednak świetny występ Rafała Kurzawy w meczu kontrolnym z Nigerią daje mu spore szanse na bilet do Rosji.

W dalszym ciągu niepewne jest obstawienie linii pomocy. Wśród pewniaków do wyjazdu do Rosji są bez wątpienia Grzegorz Krychowiak, Piotr Zieliński, Karol Linetty i Krzysztof Mączyński. Z każdym dniem maleją z kolei szanse Jakuba Błaszczykowskiego, który na wszelkie sposoby walczy z bólem pleców. Możliwe, że w jego miejsce trener powoła Sławomira Peszkę. Poza nim spore szanse na wyjazd mają Taras Romańczuk z Jagielonii Białystok i Jacek Góralski z Ludogorca Razgrad. Nadal dużo spekuluje się o powołaniu dla Adriana Mierzejewskiego.

Selekcjoner nie może narzekać na brak klasowych napastników. Tutaj mamy oczywiście dwójkę nie do ruszenia. Robert Lewandowski i Arkadiusz Milik mają pewny udział w Mistrzostwach, o ile nie wydarzy się w międzyczasie nic niespodziewanego. Spore szanse na wyjazd jako rezerwowy ma rozgrywający świetny sezon Dawid Kownacki. Może on okazać się świetnym jokerem, szczególnie jeśli weźmiemy pod uwagę jego skuteczność we Włoszech. Szanse na wyjazd do Rosji ma jeszcze Łukasz Teodorczyk, jednak jeśli już go tam zobaczymy to wyłącznie w roli rezerwowego.

Adam Nawałka ma obecnie zdecydowanie większe pole manewru niż podczas Euro we Francji. Nie brakuje młodych talentów, którzy będą chcieli się na tym turnieju. Wszyscy mamy nadzieję, że ciężar gry tym razem weźmie na siebie Piotr Zieliński, który dwa lata temu niestety zawiódł. Są oczywiście gracze, którzy zdaniem wielu nie są obecnie w najlepszej formie, tacy jak Krychowiak, Jędrzejczyk czy Pazdan, jednak pojawili się piłkarze nowi, którzy mogą sporo namieszać. Do Rosji jedziemy więc prawdopodobnie mocniejsi niż we Francji. Oczekiwania mogą być więc wysokie.

Aktualizacja, 20 czerwca

Co jeszcze może zrobić Adam Nawałka, by uratować szanse naszej reprezentacji na awans? Bez wątpienia pora podjąć maksymalne ryzyko. Być może warto dać szansę Rafałowi Kurzawie? Jego lewa noga mogłaby zrobić różnicę w spotkaniu ze znacznie niższymi piłkarzami z Ameryki Południowej. Co prawda wiązałoby się to z totalną rewolucją kadrową, jednak wydaje się to być jedyną nadzieją na przedłużenie szans na wyjście z grupy.

Należy mieć nadzieję, że nasza reprezentacja wyjdzie do swojego kolejnego spotkania zupełnie inaczej nastawiona, ustawiona, a najlepiej żebyśmy zobaczyli ich w zupełnie innym składzie wyjściowym. Nasz trener będzie musiał pokazać teraz przysłowiowe “jaja” i dokonać szybkiej i brutalnej rewolucji w pierwszej jedenastce. Tylko ryzyko pozwoli nam zachować szanse na awans.

Reprezentacja Kolumbii

Kolumbia po raz kolejny znalazła się w czołówce najlepszych drużyn eliminacji w Ameryce Południowej i awansowała na Mundial. Po latach posuchy na początku XXI wieku, Los Cafeteros przechodzą obecnie swoisty piłkarski renesans.

Aktualizacja, 20 czerwca 2018

Niemniej, w pierwszym spotkaniu tegorocznego Mundialu mieli sporo pecha i grając w 10 ulegli ostatecznie Japonii. Mimo to, nie można było im odmówić ambicji i walki do końca. Zabrakło po prostu sił.

Co więcej, Kolumbijczycy przystępowali do spotkania bez swojej największej gwiazdy, Jamesa Rodrigueza. Co prawda, wszedł na boisko w drugiej połowie meczu, jednak było widać, że nie jest jeszcze w najlepszej dyspozycji po urazie. Niemniej, bardzo prawdopodobne, że na mecz z Polską będzie już w pełni sił, co na pewno nie jest dobrą informacją dla naszych obrońców. James to piłkarz światowej klasy, a do tego świetny drybler, co przy dyspozycji naszej obrony pod nieobecność Kamila Glika może być dla nas zgubne.

Drugim najważniejszym ogniwem tej reprezentacji jest klubowy kolega Kamila Glika, Radamel Falcao. Zawodnik ten był swego czasu uznawany za jedną z najlepszych “dziewiątek” w Europie, jednak po kontuzji, której nabawił się na niedługo przed Mundialem w Brazylii, już nigdy nie wskoczył na ten poziom. Mimo to, pozostaje niezwykle niebezpieczny i z pewnością raz po raz będzie nękał naszego bramkarza. Jest to zawodnik obdarzony wręcz niesamowitym instynktem strzeleckim.

To właśnie podczas tamtego turnieju rozbłysła gwiazda Jamesa Rodrigueza. Młody zawodnik zachwycił wszystkich spektakularnymi rajdami i pięknymi bramkami, i został uznany jednym z najlepszych piłkarzy tego turnieju. Jego świetna postawa zaowocowała transferem do Realu Madryt, w którym jednak nie udało mu się wywalczyć sobie najmocniejszej pozycji w klubie. W tym sezonie był wypożyczony do Bayernu, który najprawdopodobniej wykupi go po sezonie.

Kolumbia mogłaby osiągnąć jeszcze większy sukces na boiskach Brazylii gdyby nie kontuzja Radamela Falcao. Piłkarz Monaco był w owych czasach jednym z najskuteczniejszych snajperów w Europie i gdyby nie zabrakło go na Mundialu, Kolumbijczycy mogliby prawdopodobnie pokusić się o wyeliminowanie nie najlepiej dysponowanych Brazylijczyków. Najlepszego strzelca w historii tej kadry nie powinno zabraknąć na boiskach w Rosji, co z pewnością nie może cieszyć naszych obrońców.

Aktualizacja, 20 czerwca 2018

Poza Jamesem i Falcao Kolumbijczycy mają jeszcze kilku innych zawodników światowego formatu. Grający w Tottenhamie Davinson Sanchez uważany jest za jednego z najbardziej utalentowanych obrońców Premier League. 21-latek ma za sobą świetny sezon, a jego transfer do jednej z potęg światowego futbolu wydaje się tylko kwestią czasu. Fanom piłki nożnej w Europie znani są również Juan Cuadrado z Juventusu, a także napastnik Villareal, Carlos Bacca. Poważną markę w Europie wyrobił sobie również prawy obrońca PSV Eindhoven, Santiago Arias.  

Reprezentacja Kolumbii ma na tym Mundialu sporo pecha. Na krótko przed turniejem stracili kilku kluczowych piłkarzy, a do tego nie zagra również zawieszony za czerwoną kartkę Carlos Sanchez. Niemniej, z pewnością pozostają drużyną niezwykle mocną.

Polska – Kolumbia – kto wygra?

Polacy nie mogą czuć się faworytami tego spotkania. Reprezentacja Kolumbii dysponują bardzo dużym potencjałem ofensywnym, a przeciwnicy z Ameryki Południowej od lat naszej kadrze po prostu nie leżą, co było widać chociażby na Mundialu w Niemczech gdzie zostaliśmy zdominowani przez Ekwador.

Mimo to, nie można stawiać nas na przegranej pozycji. W reprezentacji Kolumbii nie brakuje słabszych punktów, a latynoski temperament może przynieść naszym rywalom tyle samo korzyści co problemów, , co było widać chociażby w meczu z Japonią. Jeżeli nasi podejdą do meczu skoncentrowani i przez całe 90 minut będą mieli chłodne głowy, to są spore szanse, że zejdą z boiska z podniesioną głową.

Najwięcej wątpliwości budzi defensywa naszej drużyny. W meczach kontrolnych było sporo błędów i dramatycznych momentów zastoju całego zespołu. Jeżeli tego typu błędy nie zostaną maksymalnie wykluczone, to zostaniemy ostro skarceni. Najważniejsze będzie wykluczyć Jamesa i Falcao, jednak nie będą to jedyni zawodnicy mogący zagrozić naszej obronie. W zespole są w końcu jeszcze świetni Cuadrado i Quintero.

Na pięć tygodni przed rozpoczęciem turnieju doradzam, by obstawiać strzelenie bramki przez obydwie drużyny. Najbardziej prawdopodobnym wynikiem wydaje się nienajlepiej opłacane 1:1. Z obstawianiem polecam jednak jeszcze się wstrzymać, a w międzyczasie śledzić poczynania biało-czerwonych w meczu kontrolnym z Chile.

Aktualizacja, 20 czerwca 2018

Po meczu z Senegalem mało kto daje Polakom szanse na zwycięstwo. Konieczne bez wątpienia będą zmiany zarówno w składzie jak i w taktyce. Ażeby myśleć o zachowaniu szans na awans, Polacy będą musieli zaprezentować się o niebo lepiej niż w meczu z Senegalem, a do tego rywal będzie niezwykle groźny. Niemniej, po pierwszym meczu trudno być optymistą… Wydaje mi się, że Polska przegra to spotkanie w stosunku 1:2, jednak wyjątkowo mam nadzieję, że będę się mylił.

Typy na dzisiaj 24.06.2018

Wygrana Polski po kursie 3,65 @forBET

Obie drużyny strzelą – TAK po kursie 1,90 @ LV BET

Polska nie przegra meczu po kursie 1,65 @LV BET

Lewandowski strzeli gola po kursie 2,25 @LV BET

Posiadanie piłki w procentach (%) Polska po kursie 2.40 @Totolotek

Kursy bukmacherskie z dnia 24.06.2018 godz. 13:00 CET

Typuj Mistrzostwa Świata 2018 u legalnych bukmacherów

Pierwsze mecze Mundialu 2018 w Rosji już za nami, a fanom piłki nożnej łatwiej jest wskazać drużyny, które mają szanse na awans do kolejnej rundy. Jeżeli chcesz typować mecze Biało-czerwonych na tym turnieju, to powinieneś skorzystać z usług jednego z legalnych polskich bukmacherów, takich jak LV BET, Totolotek, Fortuna, czy Milenium. Rejestrując się u dowolnego z nich będziesz miał możliwość skorzystania z wysokiego bonusu powitalnego, a także szeregu innych korzyści, często niedostępnych dla graczy w punktach stacjonarnych. Pamiętaj, że wartość bonusu powitalnego będziesz mógł zmaksymalizować dzięki specjalnym kodom promocyjnym, które znajdziesz na naszej stronie internetowej.

Przeglądając tę stronę akceptujesz politykę cookies oraz regulamin strony więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close