Polska – Japonia: Kursy Bukmacherskie MŚ 2018

LV BET zakłady bukmacherskie
Porównaj kursy przedmeczowe u legalnych polskich bukmacherów na mecz Japonia – Polska w MŚ 2018

Aktualne kursy przedmeczowe u legalnych polskich bukmacherów (kliknij “trójkąt”, aby porównać kursy) – wybierz najwyższy kurs i postaw zakład online

W czwartek, 28 czerwca o godzinie 16:00, na stadionie w Wołgogradzie odbędzie się ostatnie spotkanie naszej drużyny narodowej w fazie grupowej Mistrzostw Świata w piłce nożnej. Czas pokaże jaka będzie stawka tego spotkania. Chyba wszyscy kibice w Polsce liczą na to, że nie będzie to ostatnie spotkanie na turnieju w Rosji. Do spotkania z Japonią przystąpimy więc po bojach z Senegalem i Kolumbią.

Mecz z Japończykami może być więc dla nas zarówno meczem o awans jak i meczem o honor. Drużyna z Kraju Kwitnącej Wiśni to na tę chwilę teoretycznie najsłabsza drużyna w grupie H, której daje się najmniejsze szanse na awans. Czy słusznie? Najprawdopodobniej tak, tym bardziej, że na ostatniej prostej przed mistrzostwami zdecydowali się na zmianę selekcjonera, co odbiło się szerokim echem w świecie futbolu.

Nasz zespół z kolei, w tej chwili jest w fazie intensywnej selekcji, a Adam Nawałka w ostatnim czasie ogłosił szeroką 35 osobową kadrę, której zawodnicy walczyć będą o bilety do Rosji. Kilka dni temu zdecydował się skreślić pierwsze nazwiska z tej listy i z szansami na wyjazd pożegnali się trzej piłkarze z polskiej Ekstraklasy – Damian Kądzior (Górnik Zabrze), Maciej Makuszewski (Lech Poznań) i Krzysztof Piątek (Cracovia Kraków). W najbliższych tygodniach lista ta będzie regularnie zawężała się o kolejne nazwiska.

Wraz z zakończeniem sezonu piłkarskiego w najbliższych dniach rozpocznie się etap ścisłej selekcji podczas zgrupowania kadry, a ostatnie decyzje zapadną zapewne po spotkaniu z Chile, które odbędzie się na tydzień przed rozpoczęciem turnieju. Walka o bilety do Rosji z pewnością będzie zażarta i miejmy jednak nadzieję, że obejdzie się w tym wypadku bez jakichkolwiek kontuzji. Mimo iż Adam Nawałka ma w tej chwili zdecydowanie większe pole manewru niż przed turniejem we Francji, z pewnością wypadnięcie ze składu jednego z kluczowych zawodników mogło by być dla naszej kadry niezwykle kłopotliwe.

Na niespełna miesiąc przed rozpoczęciem turnieju jesteśmy pełni nadziei, że nasi kadrowicze pokażą się z dobrej strony na najbardziej prestiżowym turnieju piłkarskim na naszej planecie. Nawet jeśli mecze towarzyskie nie były specjalnie udane, z pewnością przyniosły naszej kadrze sporo pożytku, a dane, które Adam Nawałka zyskał dzięki nim są wręcz bezcenne. Pozostaje liczyć na to, że nasza drużyna pojedzie na Mundial w o wiele lepszej formie niż ta, którą zaprezentowali podczas meczów przygotowawczych.

Tak czy owak, Mundial tuż tuż, a przygotowania do niego zarówno na zgrupowaniu, jak i w polskich domach, idą pełną parą. Nie próżnują również typerzy i bukmacherzy. Pierwsi z nich już od dłuższego czasu mają przyszykowane kursy na poszczególne spotkania, a drudzy z uwagą śledzą przygotowania i statystyki drużyn, których spotkania planują obstawiać. My również ciężko pracujemy, by przygotować dla was jak najwięcej artykułów na najważniejsze spotkania tego turnieju. W dzisiejszej analizie zdecydowaliśmy się sprawdzić kursy na najciekawsze rynki na mecz Polska – Japonia, a także dokonać oceny szans obydwu zespołów. Jeśli planujesz obstawiać to spotkanie, koniecznie przeczytaj nasz artykuł.

Aktualizacja, 25 czerwca

Trzeci mecz trzeciego w tym stuleciu Mundialu dla Biało-czerwonych  po raz trzeci będzie meczem jedynie o honor. Po porażkach z Senegalem i Kolumbią, nie mamy już jakichkolwiek szans na awans do kolejnej rundy. Drużyna prowadzona przez Adama Nawałkę zawiodła na całej linii, a polscy kibice po raz kolejny mogą jedynie zaśpiewać: “Nic się nie stało, Polacy nic się nie stało…”.

Zupełnie inne nastroje panują w drużynie Japonii. Udało im się pokonać osłabioną Kolumbię, a w drugiej kolejce po bardzo dobrym spotkaniu, udało im się zremisować 2:2 z reprezentacją Senegalu, chociaż momentami mieli sporą przewagę nad drużyną z Afryki. Ażeby przypieczętować awans do 1/8 finału, Azjaci muszą co najmniej zremisować z Polską. Biorąc pod uwagę dotychczasową dyspozycję obydwu drużyn na turnieju w Rosji, mają ku temu wszelkie argumenty.

Polska – Japonia – kursy bukmacherskie

Zacznijmy od sprawdzenia kursów na to spotkanie. Tradycyjnie już sprawdzamy kursy u najlepszych legalnych bukmacherów, czyli Fortuny, Totolotka, LV BET, Milenium i STS. Zdecydowaliśmy się zestawić kursy na 1X2, kursy na bramki poniżej i powyżej, zakład czy obie drużyny strzelą i dokładny wynik.

Rynek 1X2

Jako pierwsze sprawdzimy kursy na klasyczny rynek 1X2 wraz z podpórkami.

RezultatJaponia (1)Remis (X)Polska (2)1XX2
Kurs4,153,501,971,861,22
BukmacherLV BETLV BETLV BETFortunaFortuna/Milenium

Kursy bukmacherskie z dnia 14.05.2018 godz. 12:00 CET

Jak widać zdecydowanym faworytem tego spotkania jest reprezentacja Polski. Nie ma co się dziwić – nasi rywale w ostatnim czasie przechodzili duży kryzys związany ze zwolnieniem trenera Vahida Halilodzicia na nieco ponad dwa miesiące przed rozpoczęciem Mundialu, a jako przyczynę wskazano chęć zwiększenia szans tej drużyny na tym turnieju. W jego miejsce powołany został Akira Nishino, o którego umiejętnościach jako selekcjoner nie wiemy zbyt wiele. Nasz kadra z kolei wydaje się na tyle mocna, by pokonać zespół, który najlepsze lata wydaje się już mieć za sobą, tym bardziej, że nasi piłkarze wydają się górować nad swoimi rywalami w bardzo wielu aspektach. Stąd faworyzowanie Polaków w tym wypadku jest jak najbardziej logiczne.

Aktualizacja, 25 czerwca

Japończycy są póki co jedną z rewelacji turnieju w Rosji. Nawet jeśli w pierwszym meczu z Kolumbii mocno uśmiechnęło się do nich szczęście i praktycznie cały mecz grali w przewadze, to w drugim spotkaniu z Senegalem pokazali bardzo efektowną grę i niewiele zabrakło im do pokonania zespołu Lwów. Nie ma więc co się dziwić, że na kilka dni przed rozpoczęciem meczu Japonia – Polska, to właśnie Azjaci są faworytami tego pojedynku.

Rynek 1X2 w STS

Kursy na ten mecz przygotował również STS. Bukmacher ten oferuje wysokie kursy na zwycięstwo Polaków (1,95), remis (3,50) i zakłady z podpórkami 1X (1,85) i X2 (1,25). Kurs na Japonię jest nieco niższy i wynosi 3,94.

Ilość bramek

Drugim rynkiem godnym przeanalizowania jest zakład na ilość bramek. Sprawdźmy kursy na najpopularniejsze rynki czyli poniżej i powyżej 1,5 i 2,5 bramki.

Ilość bramek– 1,5+ 1,5– 2,5+ 2,5
Kurs3,251,331,812,0
BukmacherLV BETLV BETLV BETTotolotek

Kursy bukmacherskie z dnia 14.05.2018 godz. 12:00 CET

Najwyższe kursy na większość rynków oferuje bukmacher LV BET. Mają oni najlepszą ofertę na – 1,5, + 1,5 i – 2,5 bramki. Najlepszy kurs na powyżej 2,5 bramki wystawiła Fortuna.

Aktualizacja, 25 czerwca

Najwyższe kursy na większość rynków w przypadku zakładu na ilość bramek, oferuje bukmacher Fortuna. Mają oni najlepszą ofertę na – 1,5, + 1,5 i + 2,5 bramki. Najlepszy kurs na poniżej 2,5 bramki wystawił LV BET.

Ilość bramek w STS

Kursy na ten rynek przygotował również bukmacher STS. Oferuje on kurs 3,0 na powyżej 1,5 bramki, 1,30 na poniżej 1,5, 1,70 na poniżej 2,5 i 1,90 na powyżej 2,5 bramki w meczu.

Obie drużyny strzelą

Kolejnym interesującym rynkiem wydaje się być zakład na to czy obie drużyny strzelą bramkę.

TAKNIE
1,801,90
LV BET/TotolotekLV BET

Kursy bukmacherskie z dnia 14.05.2018 godz. 12:00 CET

Jeśli sądzimy, że sztuka ta uda się zarówno Polsce jak i Japonii, uzyskamy kurs 1,80 w LV BET i Totolotku. Jeżeli zaś sądzimy, że to nie nastąpi, kurs wynosił będzie 1,90, a znajdziemy go w LV BET.

Aktualizacja, 25 czerwca

Najlepsze kurs na to czy obie drużyny strzelą bramkę, w przypadku obydwu możliwości oferuje bukmacher Fortuna.

Obie drużyny strzelą w STS

Bukmacher STS ocenia szanse na wystąpienie obydwu zdarzeń na 50-50. Tym samym kursy na obydwa wynoszą 1,80.

Dokładny wynik

Ostatnim rynkiem sprawdzonym przez nas jest zakład na dokładny wynik. Przyjrzyjmy się bliżej kursom..

Wynik1:02:11:10:11:2
Kurs11,012,07,257,2510,0
BukmacherTotolotek/MileniumLV BETTotolotekTotolotekMilenium

Kursy bukmacherskie z dnia 14.05.2018 godz. 12:00 CET

Jak widać, w tym przypadku najlepiej wypadł bukmacher Totolotek. Oferuje on najwyższe kursy na rynki 1:0 dla Korei (wraz z Milenium), 1:1 i 0:1 dla Polski. Najwyższy kurs na wynik 2:1 dla Polski przygotował z kolei LV BET, a na 1:2 dla naszych rywali, bukmacher Milenium.

Aktualizacja, 25 czerwca

Najlepsze kursy na dokładne rezultaty wydaje się oferować bukmacher Milenium. Ma on najlepsze kursy na wynik 2:1 dla Japonii oraz 0:1 i 1:2 dla Polski. Najwyższy kurs na remis 1:1 oferuje bukmacher, a na wygraną Japonii 1:2, Fortuna.

Dokładny wynik w STS

Kursy na ten rynek znajdziemy, co oczywiste, również u bukmachera STS. Oferuje on kurs 12,0 na wyniki 1:0 i 2:1 dla Korei , kurs 7,0 na wyniki 1:1 i 0:1 dla Polski oraz kurs 9,0 na wygraną Polski 1:2.

Fortuna

✓ 10 PLN bez depozytu na start
✓ 150 PLN na zakład bez ryzyka
✓ Do 400 PLN bonusu od wpłaty

Sprawdź

Totolotek

✓ 25 PLN bez depozytu na start
✓ 1111 PLN bonusu od wpłaty
✓ zakłady bez podatku 12%

Sprawdź

LVBET

✓ 30 PLN bez depozytu na start
✓ Do 1510 PLN bonusu za wpłatę
✓ Liczne promocje bukmacherskie

Sprawdź

Polska – Japonia – analiza meczu

Przejdźmy więc do analizy spotkania pod kątem meczowym. Rzućmy okiem na najlepszych zawodników obydwu drużyn i dowiedzmy się, którzy piłkarze Japonii będą stanowić dla nas największe zagrożenie.

Polska

Jak już wspomniałem, w ostatnich dniach Adam Nawałka przedstawił szeroką kadrę na ten turniej, z których wyselekcjonowana zostanie grupa 23-ech piłkarzy, którzy znajdą się w samolocie do Rosji.

Na bramce zobaczymy trzech bramkarzy z grona czterech powołanych do 35 osobowej kadry. Pewne miejsce mają Wojciech Szczęsny z Juventusu Turyn i Łukasz Fabiański reprezentujący w zakończonym właśnie sezonie Swansea City. O trzecie miejsce w samolocie zawalczą Łukasz Skorupski z AS Roma i Bartosz Białkowski z Ipswich Town.

reprezentacja polski mundial 2018

Spośród obrońców pewne miejsce wydają się mieć Łukasz Piszczek z Borussii Dortmund, Kamil Glik z AS Monaco i Bartosz Bereszyński z Sampdorii Genua. O pozostałe miejsca zawalczą Tomasz Kędziora z Dynama Kijów, Jan Bednarek z Southampton FC, Michał Pazdan z Legii Warszawa, Marcin Kamiński z VfB Stuttgart, Thiago Cionek ze SPAL 2013 i Artur Jędrzejczyk z warszawskiej Legii.

Największa konkurencja wydaje się być w linii pomocy. Pewni wyjazdu wydają się być Turbogrosik czyli Kamil Grosicki z Hull City, Karol Linetty z Sampdorii Genua, Grzegorz Krychowiak z West Bromwich Albion i Piotr Zieliński z SSC Napoli. Spore szanse na wyjazd ma również wracający po dolegliwościach z plecami Jakub Błaszczykowski z VfL Wolfsburg. O pozostałe miejsca w kadrze zawalczą Przemysław Frankowski z Jagiellonii Białystok, Paweł Dawidowicz z US Palermo, Sławomir Peszko z Lechii Gdańsk, Krzysztof Mączyński z Legii Warszawa, Jacek Góralski z Łudogorca Razgrad, Szymon Żurkowski z Górnika Zabrze, Maciej Rybus z Lokomotivu Moskwa, Sebastian Szymański z Legii Warszawa i Rafała Kurzawa z Górnika Zabrze.

Bardzo ciekawie zapowiada się rywalizacja o miejsce w ataku. Obok pewnych wyjazdu Roberta Lewandowskiego z Bayernu Monachium i Arkadiusza Milika z SSC Napoli, o pozostałe miejsca zawalczą Dawid Kownacki z Sampdorii Genua, Łukasz Teodorczyk z Anderlechtu Bruksela i rewelacyjnie spisujący się w lidze duńskiej Kamil Wilczek z Broendby Kopenhaga.

Szeroka kadra prezentuje się więc najlepiej od wielu lat i nie brakuje tu zarówno piłkarzy doświadczonych, u których w tym sezonie doszło do eksplozji formy, ale również piłkarzy młodych, którzy najlepsze lata kariery mają jeszcze przed sobą. Największy znak zapytania w tej chwili to, czy Adamowi Nawałce uda się stworzyć z nich kolektyw przynajmniej na miarę tego, który brylował na francuskich boiskach w czasie Euro 2016. Potencjału w każdym razie nie brakuje i pozostało jeszcze trochę czasu, by z jego wykorzystaniem stworzyć drużynę na miarę oczekiwań polskich kibiców.

Aktualizacja, 25 czerwca

Polacy niestety nie wydają się mieć w tej chwili zbyt wielu atutów. Zawodzi praktycznie każda linia, od obrony, przez pomoc po atak, oczekiwań nie spełniają zarówno gwiazdy drużyny, jak i zawodnicy, dla których Mundial w Rosji jest pierwszym dużym turniejem. Trudno jest w tej chwili wskazać jakiekolwiek pozytywy w naszej drużynie, chociaż są spore szanse, że Adam Nawałka wystawi jeszcze więcej zawodników, którzy będą mogli spróbować swoich sił na turnieju tej rangi.

Japonia

Reprezentacja kraju kwitnącej wiśni nie jest już tak mocna jak np. w czasie Mundialu w 2002 roku. Wówczas to Japończycy awansowali do ćwierćfinału Mistrzostw Świata. Co prawda praca sędziów na tym turnieju budziła spore wątpliwości, na czym reprezentacja a sporo zyskała, jednak trzeba przyznać, że owa kadra prezentowała solidny poziom sportowy.

Obecna kadra ma co kilka znanych nazwisk, takich jak grający w Borussi Dortmund Shinji Kagawa, reprezentujący obecnie meksykańską Pachuce, Keisuke Honda, Takeshi Inui z Eibar, klubowy kolega Jana Bednarka z Southampton Maya Yoshida, czy grający w Leicester i będący żywą legendą japońskiego futbolu Shinji Okazaki. Piłkarze ci mają za sobą kilka naprawdę dobrych sezonów rozegranych w Europie, jednak każdy z nich miewał w swojej karierze moment zastoju, może z wyjątkiem Okazakiego.

mundial 2018 japonia

Szczęśliwie dla tej kadry, w ostatnich czasach pojawiło się kilku perspektywicznych zawodników, grających w mocnych klubach europejskich. Należy do nich bez wątpienia grający w VfB Stuttgart Takuma Asano, czy inny piłkarz z Bundesligi, Yoshinori Muto z 1. FSV Mainz. Poza nimi jest również kilka nazwisk reprezentujących wysoki poziom w japońskiej J-League.

Wydawać by się mogło, że Japonia to solidna drużyna. Jednak z pewnością mają kilka wad, które czynią teoretycznie czynią ją drużyną na nieco słabszym poziomie od naszych pozostałych grupowych rywali. Po pierwsze, ich największe gwiazdy, czyli Kagawa, Honda i Okazaki prezentują znacznie niższą formę niż jeszcze 2-3 sezony temu. Tym samym, drużynie może zabraknąć lidera, który będzie w stanie wziąć na siebie odpowiedzialność za grę zespołu.

Po drugie, drużyna ta tradycyjnie nie zachwyca warunkami fizycznymi, przez co wydaje się, że trudno będzie im stawać w szranki z drużynami bazującymi właśnie na nich, takimi jak Senegal, czy również reprezentacja Polski. Japończykom może zabraknąć centymetrów i kilogramów, by stawić czoła bardziej rosłym zespołom.

Po trzecie, wątpliwe by nowy trener Japonii zdążył wpoić temu zespołowi swoją filozofię gry. Dwa miesiące na przygotowania to w reprezentacyjnej piłce bardzo mało i Japończycy niekoniecznie muszą zdążyć z przygotowaniem się do turnieju pod względem taktycznym. Najzwyczajniej może zabraknąć im na to czasu. Tym samym, forma Japończyków wydaje się być jedną z większych zagadek związanych ze zmaganiami w grupie H.

Aktualizacja, 25 czerwca

Reprezentacja Japonii prowadzona przez Shinjiego Kagawę i Keisukę Hondę, rozgrywają ze swoją reprezentacją bardzo dobry Mundial. W przeciwieństwie do naszej kadry, postawili bardzo twarde warunki reprezentacji Senegalu, a także poradzili sobie w meczu z Kolumbią. Azjaci grają szybki i kombinacyjny futbol, przez co dla naszej drużyny mogą okazać się bardzo niewygodnym rywalem.

Polska – Japonia – co obstawiać?

Na niespełna miesiąc przed rozpoczęciem Mundialu, większość ekspertów futbolowych w naszym kraju, i nie tylko, z pewnością typuje wygraną właśnie naszej reprezentacji. Mimo iż to turniej dla najlepszych drużyn naszego globu i nie można nikogo lekceważyć, to Polacy bez wątpienia są faworytem tego spotkania.

Nasi wydają się mieć zdecydowaną większość atutów po swojej stronie. Największą przewagę mamy naturalnie w warunkach fizycznych, co w dzisiejszym futbolu, który coraz bardziej przypomina pojedynki gladiatorów, jest jedną z najważniejszych rzeczy. Są oczywiście wyjątki, takie jak reprezentacja Hiszpanii z 2008 roku, jednak wyjątek w tym wypadku wydaje się potwierdzać regułę.

Kolejnym dowodem na to, że wygramy ten mecz wydaje się być ostatnie spotkanie towarzyskie z Koreą. Co prawda rezultat 3:2 nie świadczy o naszej dominacji, jednak było widać, że gdy nasi grali mocniejszym składem, to bez trudu udawało nam się narzucić swój styl gry. Kłopoty zaczęły się, gdy z boiska zszedł Lewy, co chyba odbiło się na pewności siebie naszych piłkarzy.

Mecz ten może i musi zakończyć się korzystnym dla naszej kadry rezultatem. Mając lepsze warunki fizyczne i piłkarzy grających w lepszych klubach, a do tego zdając sobie sprawę z problemów organizacyjnych naszych rywali, wydaje się, że nie może być inaczej. Tym samym, najbardziej prawdopodobnym typem wydaje się być gładka wygrana naszych i to różnicą co najmniej dwóch bramek.

Aktualizacja, 25 czerwca

Po dwóch niezwykle nieudanych pierwszych spotkaniach, Biało-czerwoni z pewnością nie są faworytami meczu z Japonią. Azjaci pokazali już futbol na bardzo wysokim poziomie z zespołami, które pokonały naszą reprezentację. Wydaje się więc, że teoretycznie wypadałoby skazywać Polaków na klęskę. Zalecałbym jednak ostrożność przy obstawianiu wygranej Japonii. Polecam obstawiać ten zakład z podpórką, tym bardziej, że mecz o honor to w tym stulecia specjalizacja naszych piłkarzy. Obstawiam bramkowy remis 1:1.

Typy na mecz

1X na Japonię po kursie 1,44 @Totolotek

Ilość bramek – powyżej 2,5 po kursie 2,20 @LV BET

Obie drużyny strzelą gola TAK po kursie 1,93 @Fortuna

Kursy bukmacherskie z dnia 28.06.2018 godz. 12:00 CET

Obstawiaj Mistrzostwa Świata u legalnych polskich bukmacherów

Czerwiec i lipiec upłyną pod znakiem sportowych emocji związanych z Mistrzostwami Świata w piłce nożnej. Każdy Mundial jest nie tylko wielkim wydarzeniem sportowym, ale i bukmacherskim. Jeśli chcesz obstawiać ten turniej, to polecamy wybrać jednego z legalnych polskich bukmacherów, np. w Fortunie, Totolotku, LV BET czy Milenium. U każdego z nich znajdziesz wysokie bonusy powitalne, a także liczne korzyści, których nie znajdziesz w punktach stacjonarnych. Dodatkowo, ich wartość zwiększysz dzięki naszym specjalnym kodom promocyjnym.

Przeglądając tę stronę akceptujesz politykę cookies oraz regulamin strony więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close