Przed nami najważniejsze mecze Mundialu w Rosji. Aby uczcić to wielkie sportowe wydarzenie Bukmacher LV BET obniżył podatek do 6% na dwa ostatnie spotkania MŚ 2018, dzięki czemu wygrane ze zwycięskich kuponów będą jeszcze większe. Jeżeli skorzystasz do tego z naszego kodu promocyjnego LV BET Twoje szanse automatycznie wzrosną

 Oferta bonusowa u bukmachera LVBET

Oferta bonusowa u bukmachera LVBET

Mniejszy podatek na mecze mundialowe

Już w niedzielę, 15 lipca mecz finałowy Mistrzostw Świata w piłce nożnej, a dzień wcześniej mecz o trzecie miejsce. W sobotę spotkają się ze sobą drużyny Anglii i Belgii, natomiast w meczu o puchar świata zmierzy się fenomenalna Francja z niespodzianką tego turnieju – Chorwacją.

Na oba spotkania bukmacher LV BET obniżył dla wszystkich graczy podatek od wygranej. Zamiast standardowych 12% wyniesie on w weekend o połowę mniej, czyli 6%.

Pamiętaj jednak o wyznaczonych godzinach, kiedy podatek będzie obowiązywał. W sobotę postawisz tańsze zakłady na MŚ 2018 w godzinach 14.00-18.30, a w niedzielę od 15.00 do 19.30. Przed i po tym czasie promocja nie będzie dostępna i podatek wyniesie 12 procent.

Do promocji wliczają się zakłady przedmeczowe, na żywo, kuponu pojedyncze i kombi (w przypadku postawienia meczu finałowego i o trzecie miejsce). Zakłady można stawiać zarówno na stronie LV BET, jak i na stronie mobilnej oraz poprzez aplikację na telefon. Dotyczą one tylko i wyłącznie meczy mundialowych!

LV BET oferta bukmachera online

Z oferty obniżonego podatku do 6% mogliśmy skorzystać już kilkakrotnie. Bukmacher LV BET przygotował ją m. in. na mecze Polaków. Tym razem można będzie skorzystać z promocji w przypadku dwóch meczów – finałowego i o 3. miejsce.

Oferta jest dostępna dla każdego. Jedyne co trzeba zrobić to posiadać konto u tego legalnego bukmachera. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany, to kliknij w nasz link. Jeżeli zarejestrujesz się przez naszą stronę otrzymasz specjalny kod promocyjny LV BET, a co za tym idzie większy bonus powitalny i dodatkowe środki na grę. Skorzystaj z promocji na start, a wszystkie następne premie, bonusy i oferty specjalne będą dla Ciebie automatycznie dostępne. Zobacz co jeszcze znajdziesz w zakładach bukmacherskich LVBET.

Podatek 6% na finał Mistrzostw Świata 2018 z LV BET
4.8 (95%) 16 votes