Sprawdź ofertę bukmachera Etoto

Sprawdź ofertę bukmachera Etoto

Bukmacher Etoto wystartował z piłkarskim Quizem pod Napięciem. Pięciu znanych komentatorów piłkarskich, którzy na co dzień są ambasadorami marki Etoto będą brali udział w cyklicznej zabawie, w której to odpowiadają na pytania z zakresu piłki nożnej.

Pierwszy odcinek quizu możesz obejrzeć u nas na stronie. Znajdziesz go także na stronie Etoto.

W jednej drużynie znaleźli się Mateusz Borek i Tomasz Smokowski, natomiast w drugiej Roman Kołtoń i Tomasz Hajto. Prowadzącym jest natomiast Michał Pol. Zespoły muszą odpowiedzieć na zadane pytania z zakresu polskiej Ekstraklasy, lig europejskich, Mistrzostw Europy i Mistrzostw Świata. Za każdą poprawną odpowiedź otrzymają punkt, natomiast za złą – są rażeni prądem o napięciu 220 wolt.

Wygrana drużyna otrzymuje na koniec odcinka puchar, który w kolejnym odcinku może trafić w ręce przeciwnej ekipy. Ale na to trzeba poczekać do następnego epizodu.

W pierwszym odcinku quizu – jak na prawdziwy turniej przystało – panowie się przedstawiają i opowiadają skąd są i czym się zajmują. Pytania podzielone są na kategorie i trzeba przyznać, że nie należą do najłatwiejszych. Trzeba naprawdę znać się na piłce, aby dobrze na nie odpowiedzieć. Jedno z pytań w pierwszym odcinku brzmi: W meczu Reprezentacji Polski z jaką drużyną Tomasz Hajto otrzymał czerwoną kartkę? Co ciekawe to nie Tomasz Hajto na nie odpowiedział!

Odcinek 2

Drugi odcinek odcinek „Piłkarskiego Quizu pod Napięciem” to duża dawka emocji i porażeń prądem 🙂 Drużyna, która zwyciężyła w poprzednim odcinku, a więc Mateusz Borek i Tomasz Smokowski tym razem zmierzyli się z duetem Przeglądu Sportowego: Przemysławem Rudzkim i Piotrem Wołosikiem. Kto okazał się lepszy? Sprawdźcie!

Zgłoś się do quizu!

Jeżeli po obejrzeniu piłkarskiego Quizu pod Napięciem uważasz, że pokonałbyś ekspertów Etoto i chcesz zmierzyć się z jedną z drużyn możesz wziąć udział w konkursie kwalifikacyjnym na Facebooku. Sprawdź swoją wiedzę piłkarską i zaprezentują ją większej publiczności na żywo!

5 listopada o godz. 19.40 na Facebooku Etoto odbył się pierwszy etap kwalifikacji. Bukmacher razem z Michałem Polem sprawdzili w transmisji na żywo wiedzę piłkarską uczestników, zadając im 20 pytań dotyczących piłki nożnej. W drugim etapie trzeba było nagrać krótki filmik ze swoim partnerem, kolegą, koleżanką, w którym to trzeba było przekonać ekspertów, dlaczego to właśnie Ciebie mają zaprosić do studia. Śledź Etoto na FB!

Piłkarski Quiz pod Napięciem w Etoto
4.6 (91.76%) 17 votes