Kolejny tydzień i kolejna promocja u legalnego w polsce bukmachera LV BET. Ten operator zakładów wzajemnych coraz częściej oferuje swoim użytkownikom promocje, czyniąc to swoim znakiem rozpoznawczym. Tym razem na tapetę poszło pięć najlepszych lig europejskich, czyli Premier Leauge, La Liga, Ligue 1, Bundesliga i Serie A, a nagrodą dla najskuteczniejszego typera jest dodatkowe 250 PLN środków bonusowych.

Wszystko co należy zrobić, by wziąć udział w konkursie, to wysłać kupon o wartości 10 PLN z minimum trzema meczami wyłącznie z pięciu wyżej wymienionych lig. Kupon musi więc być kombinacyjny, a co więcej mogą się na nim znajdować wyłącznie zakłady przedmeczowe. Nagrody od 20 do 250 PLN przyznane zostaną 10 graczom z wygranymi kuponami o najwyższych kursach.

 Sprawdź piłkarskie bonusy u bukmachera LVBET

Sprawdź piłkarskie bonusy u bukmachera LVBET

Jeżeli chcesz udział w konkursie musisz również spełnić kilka nieco bardziej formalnych warunków. Przede wszystkim musisz być właścicielem konta u tego bukmachera. Każdy gracz musi być więc pełnoletni i nie może być objęty prawnym zakazem uprawiania hazardu, a także nie może podlegać pod zapisy ustawy antyhazardowej.

Ponadto kupony biorące udział w konkursie mogą zawierać wyłącznie spotkania rozgrywane między 02.02 a 05.02.2018 roku. Grane kupony mogą obejmować zdarzenia z dowolnej ilości w/w lig piłki nożnej. Kurs kuponu biorącego udział w promocji musi przekraczać 1,50, niemniej wygrywa wyłącznie 10 kuponów o najwyższych kursach, więc najniższy możliwy kurs z pewnością nie zapewni nam zdobycia dodatkowych środków bonusowych od LV BET. Co bardzo istotne, do obstawiania kuponów w tym konkursie używać można wyłącznie środków własnych, tak więc kupony obstawione za środki bonusowe nie będą brane pod uwagę.

Jeżeli już uda Ci się zdobyć bonus, musisz pamiętać o jego trzykrotnym obróceniu po kursie minimalnym 1,75. Każdemu użytkownikowi przysługuje wyłącznie jedna nagroda.  Zdobyte bonusy zostaną przypisane do kont zwycięzców do godziny 17 dnia 06 lutego 2018. LV BET poinformuje laureatów o wygranej drogą mailową.

Dobra okazja na dodatkowy bonus

Nowy bonus bukmachera LV BET to kolejna dobra okazja na zyskanie sporych środków bonusowych. Znalezienie się w gronie zwycięzców z pewnością łatwe nie będzie, jednak gra jest z pewnością warta świeczki, tym bardziej, że ilość dostępnych do obstawiania lig, a także stawka minimalna w wysokości 10 PLN mogą zachęcić do gry sporą ilość użytkowników. Szkoda tylko, że jest zaledwie 10 nagród…

Załóż konto w LV BET i odbierz darmowy zakład na start

Jeżeli jesteś fanem obstawiania, który od swojego buka oczekuje przede wszystkim licznych promocji, to oferta LV BET może Cię zainteresować. Buk ten oferuje najwyższy na rynku bonus powitalny, a swoich zarejestrowanym użytkownikom co rusz rozpieszcza nowymi promocjami i konkursami. Dodatkowo, korzystając z kodów promocyjnych możesz zyskać dodatkowe środki bonusowe, a dzięki temu zwiększyć swoje szanse na wysokie wygrane.

Piłkarski bonus 250 PLN do zgarnięcia w LV BET!
4.8 (95%) 24 votes