Oferta bukmachera Fortuna na Mistrzostwa Świata 2018 w Rosji dała możliwość sporych wygranych. Podczas trwania Mundialu użytkownicy słowackiego buka wygrali łącznie 66 mln zł i otrzymali bonusy o wartości 3,24 mln zł. Co jeszcze ciekawego czeka w Fortunie i jak najlepiej wykorzystać kończące się Mistrzostwa Świata w piłce nożnej? Skorzystaj z najciekawszych promocji Fortuny i naszego kodu na start. 

 Sprawdź bonusy u bukmachera Fortuna

Sprawdź bonusy u bukmachera Fortuna

Promocje do końca Mistrzostw Świata 2018

To co przyciągnęło graczy do Fortuny to z pewnością jasne i atrakcyjne zasady promocji i bonusów. Największą popularność zdobyły m. in. Happy Hours, Spoko Typ i Mistrzowskie Wtorki. Oczywiście ogromnym zainteresowaniem cieszył się także bonus powitalny dla nowych graczy.

Do końca Mundialu, a więc do 15 lipca 2018 roku można skorzystać z promocji Happy Hours. Godzinę przed każdym meczem aktywowany jest bonus kursowy 1.14, który należy dodać do wybranego kuponu przedmeczowego – solo lub kombi. Choć promocja ta została stworzona na spotkania Mistrzostw Świata, to obejmuje również inne wydarzenia, m. in. turniej tenisowy Wimbledon czy mecze eliminacyjne Ligi Europy. Pamiętaj, że promocja potrwa jeszcze tylko kilka dni. Minimalna stawka to 20 zł!

Promocją, która z pewnością będzie w tym tygodniu bardzo oblegana jest Spoko Typ. Przed półfinałami i finałem MŚ 2018 można będzie skorzystać z zakładu bez ryzyka. Opcje są dwie – albo wygrywasz, albo otrzymujesz zwrot stawki. Maksymalna stawka kuponu, jaki należy postawić to 10 zł brutto.

Oferta Fortuny po Mundialu

Po Mundialu bukmacher Fortuna wróci także do swoich standardowych promocji, m. in. na mecze ligowe. Liczymy, że przyniosą one równie wysokie wygrane jak w przypadku Mistrzostw Świata. Dodajmy, że najwyższa wygrana Mundialu na jednym kuponie to do tej pory 102 tys. zł. Równie imponujące jest wygrane 25 tys. zł za postawione 5 zł. Gracz Fortuny poprawnie wytypował dokładne wyniki meczów Kolumbia-Japonia, Polska-Senegal i Rosja-Egipt.

Oczywiście wciąż aktualna jest promocja powitalna. Fortuna może pochwalić się jednym z najatrakcyjniejszych bonusów na rynku, a dodatkowo z nami jest on sporo wyższy. Rejestrując się u tego buka przez nasz link i wpisując specjalny kod promocyjny możesz zgarnąć więcej na zakład bez ryzyka i 10 zł na start bez depozytu!

Ostatnie dni Mundialu z bukmacherem Fortuna – Obstawiaj MŚ 2018
4 (80%) 4 votes