LV BET znowu zaskakuje. Po zaangażowaniu się w sponsorowanie polskiej kadry piłkarskiej, a także klubów piłkarskich, takich jak TS Widzew Łódź, Arka Gdynia, Wisła Płock, Wisła Kraków i Piast Gliwice oraz wydarzeń e-sportowych, polski bukmacher zdecydował się na sponsorowanie siatkówki. Pierwsze szlify w tej dyscyplinie, LV BET zebrał przy sponsorowaniu imprezy Eurovolley Poland 2017. Udziela on wsparcia sponsorskiego polskim rozgrywkom siatkarskim – męskiej Plus Lidze, a także Lidze Siatkówki Kobiet. Będzie to z pewnością doskonały bodziec do dalszego rozwoju tej niezwykle popularnej w naszym kraju dyscypliny sportu.

 Sprawdź specjalną ofertę na start u bukmachera LVBET

Sprawdź specjalną ofertę na start u bukmachera LVBET

Umowa obejmuje szeroką promocję marki LV BET. Logo tej firmy ma od teraz pojawiać się na bandach w czasie spotkań siatkarskich Plus Ligi i Ligi Siatkówki Kobiet. Współpraca obydwu drużyn obejmuje również promocję w social media i portalach internetowych PLPS. Szeroko zakrojona kampania marketingowa z pewnością doskonale wpłynie na wizerunek marki LV BET, z kolei polskie ligi siatkarskie zyskają kolejnego sponsora, który ma ogromne doświadczenie we wspieraniu sportu.

Bukmacher LV BET należy do najszybciej rozwijających się legalnych bukmacherów na polskim rynku. To kolejna doskonała inicjatywa, na której zyska nie tylko sam bukmacher, ale przede wszystkim polska siatkówka. Czas pokaże na ile udana finansowo będzie dla bukmachera ta kampania, jednak pewne jest, że zyska polski sport, a co za tym idzie my – kibice.

Zarejestruj się w LV BET i odbierz darmowy bonus na start

Bukmacher LV BET zaskakuje nie tylko swoimi kampaniami marketingowymi. Oferuje on najwyższy bonus powitalny na rynku polskich bukmacherów. Każdy nowy użytkownik rejestrujący konto na stronie LV BET zostaje uprawniony do zdobycia bonusu w wysokości nawet 1000 złotych. Jeżeli już zdecydujesz się założyć u nich konto, to koniecznie skorzystaj z naszego kodu bonusowego w czasie rejestracji w LVBET. Dzięki nam otrzymasz dodatkowe 20 złotych za darmo!

Oficjalny Partner PlusLigi i siatkówki kobiet bukmacher LVBET
4.7 (94.55%) 11 votes