Praktycznie u każdego polskiego bukmachera znajdziesz interesujące Cię wydarzenia sportowe, jednak nieco inaczej jest w przypadku esportów. Tylko kilku bukmacherów pozwoli Ci obstawić mecze CS GO, League of Legends, DOTY czy Starcrafta. Na początek można odrzucić Milenium i e-toto, które oferują niewielką ilość zakładów i bardzo niskie limity. Najlepszym wyborem w przypadku obstawiania meczy przez internet na e-sporty jest chyba LVBET którego oferta jest po prostu największa, jednak postaramy się omówić to na przykładach konkretnych gier.

LVBET 91%
Fortuna 75%
Totolotek 72%
STS 54%
Forbet 54%

Obstawianie meczy CS GO

Na początek zajmiemy się grą Counter Strike: Global Offensive. Zaletą LVBETu jest ilość wydarzeń do obstawienia. W przeciwieństwie do innych polskich bukmacherów do obstawienia są nie tylko wyniki poszczególnych spotkań, ale też zwycięzcy całych turniejów czy zakłady poboczne np. zwycięzca pierwszego pojedynku z użyciem broni typu “pistol”. Łącznie do obstawienia jest zazwyczaj kilkadziesiąt zakładów na każdy większy turniej, co stanowi ciekawą opcję dla wszystkich graczy, którzy znają się na CS GO. Do tego LVBET oferuje obecnie największy bonus powitalny bo wynoszący aż do 1000 złotych. 

Tak naprawdę wszystkie większe wydarzenia są w ofercie tego bukmachera np. ESL Pro League czy ECS. Oprócz LVBETu warto spróbować z Fortuną lub Totolotkiem – tam też pojawiają się zakłady na większe wydarzenia esportowe, a w szczególności na Counter Strike: Global Offensive.

Obstawianie meczy LOL

Nieco mniejsza jest oferta legalnych bukmacherów na League of Legends, jednak i tutaj warto przyjrzeć się ofercie naszych buków. Także w wypadku tej gry najlepiej chyba wybrać LVBET, chociaż ciekawą ofertę zazwyczaj posiada też Fortuna. Tutaj oprócz zwycięstwa w meczu można też obstawić sumę gier, zwycięzców poszczególnych map czy nawet handicapy. Obstawianie meczy LOL to obok CS GO na pewno najbardziej popularny rynek e-sportów w Polsce.

Gdzie obstawiać Dotę i Starcrafta?

Gry bardzo popularne w Stanach czy Korei nie cieszą się aż takim zainteresowaniem ze strony polskich bukmacherów. Zakłady na DOTĘ, można czasem znaleźć w Totolotku lub Fortunie, jednak zazwyczaj są to pojedyncze wydarzenia. Jeżeli chodzi o zakłady na Starcrafta to na niektóre wydarzenia można znaleźć kursy we wspominanym już LVBET. I jest to niestety chyba jedyny bukmacher, który oferuje zakłady na te gry. Jednak biorąc pod uwagę stale powiększającą się scenę e-sportów w Polsce i na świecie to mamy nadzieję, że sytuacją będzie się poprawiała z tygodnia na tydzień.

Jak obstawiać w fanobet?

Na koniec jeszcze wypada wspomnieć o fanobet, jest to portal gdzie można obstawiać zakłady e-sportowe. Jednak biorąc pod uwagę obecnie obowiązujące w Polsce prawo, na terenie RP stawianie zakładów u tego bukmachera jest nielegalne i grozi za nie odpowiedzialność karna oraz całkowita utrata wygranych oraz stawek.

Skoro już wiesz gdzie obstawić mecze CS GO, League of Legends czy DOTY to warto przyjrzeć się ofercie każdego z bukmacherów. W tym artykule przedstawiamy przede wszystkim ofertę bonusów dla nowych graczy, w celu zapoznania się z dokładnymi recenzjami każdego z bukmacherów oferujących zakłady na e-sporty zachęcamy do przeczytania recenzji (zakładka opinie w górnym menu).

Obstawianie CS GO – LOL – Gdzie obstawiać?
4.4 (88.89%) 9 votes

Leave a Reply